|
Forum Brzeg Forum miasta Brzeg. (ISSN 1869-609X) |
|
Brzeska Liga Futsalu (BLF) - XVII Edycja brzeskiego futsalu
palec - 2017-11-03, 14:27 Temat postu: XVII Edycja brzeskiego futsalu Jak pewnie wiemy z Facebooka można już do 20 listopada zgłaszać drużyny do rozgrywek.
Pierwszymi zgłoszonymi są GABA Brzeg i I LO Brzeg.
Czekamy na kolejne zgłoszenia !!
JK
palec - 2017-11-04, 20:48
Mamy trzecie zgłoszenie .. to Szpej Sport Team.
Pozdro JK
palec - 2017-11-06, 18:38
Czwarte zgłoszenie - Brzeski Pułk Saperów
Pozdro JK
palec - 2017-11-16, 16:33
Witam
5i6 zgłoszenie. ZSE Brzeg i Kaiser
Pozdro JK
palec - 2017-11-16, 16:35
Napewno przedłużymy termin zgłoszęn do np. 5 grudnia ponieważ najprawdopodobniej zaczniemy w niedzielę 10.12
Pozdro JK
palec - 2017-11-17, 18:32
Witam
Mamy 7 zgłoszenie Arczi Team. Witamy.
Pozdro JK
palec - 2017-11-18, 11:21
*8 zespół dołącza - Blok Ekipa
Witamy
JK
palec - 2017-11-29, 17:57
Witam
Spotkanie organizacyjne jak co roku odbędzie się w czwartek 7.12 o godz. 18.30 w małej sali konferencyjnej w brzeskim MOSiR na stadionie.
Wpłaty za turniej 550 zł dokonujemy w sklepie sportowym Team Sport ul. Reja, a dowód wpłaty przynosimy na wyżej zaplanowane spotkanie organizacyjne.
Turniej rozpoczniemy w niedzielę 10.12 o godz. 9.00
PROSZE wszystkie dryżyny ( Kierowników ) o telefoniczne potwierdzenie udziału.
Do zobaczenia w czwartek 7.12. o godz. 18.30
Pozdro JK
palec - 2017-12-04, 17:27
Witam
Z turnieju wycofuje się ZSE Brzeg a w jego miejsce jako 9 zespół dałącza - Złoty Róg.
Pozdro JK
PS. Czwartek 18.30 MOSiR Stadion
palec - 2017-12-05, 18:35
Mamy 10 zespół. Nazwę oficjalnie podam jutro. Gramy Każdy z każdym, mecz -rewanż w 9 terminów.
Pozdro JK
palec - 2017-12-07, 20:02
Witam
W niedzielę 10.12 grają:
9.30 Arczi Team - I LO Brzeg
9.55 Blok Ekipa - Szpej Sport Team
10.20 Arczi Team - Rybnios Rybna
10.45 I LO - Szpej Sport Team
11.10 Blok Ekipa - Expander
11.35 Brzeski Pułk - Rybnios Rybna
12.00 Gaba Brzeg - Złoty Róg
12.25 Expander - Kaiser
12.50 Brzeski Pułk - Gaba Brzeg
13.15 Expander - Złoty Róg
Proszę drużyny o przybywanie ok. 30 minut przed rozpoczęciem spotkań w celu pobrania i wypełnienia oświadczeń zdrowotnych oraz przedłożenia dowodów wpłaty i list zawodników.!!! Proszę również o przygotowanie jednolitych strojów sportowych.
Pozdro JK
palec - 2017-12-09, 12:17
Witam
Czy mamy jutro zacząć od walkowerów ????
Nie ma wpłat zespołów - Brzeski Pułk, Rybnios Rybna, Expander i LO
Proszę o dokonanie wpłat !!!
Poazdro JK
palec - 2017-12-12, 18:17
Witam
W niedziele 17.12 grają:
13.30 Blok Ekipa - Złoty Róg
13.55 Arczi Team - Brzeski Pułk
14.20 Blok Ekipa - Kaiser
14.45 Brzeski Pułk - Złoty Róg
15.10 Arczi Team - Gaba Brzeg
15.35 I LO Brzeg - Blok Ekipa
16.00 Wolności - Kaiser
16.25 Szpej Sport Team - Gaba Brzeg
16.50 I LO Brzeg - Kaiser
17.15 Szpej Sport Team - Wolności
Pozdro JK
Przypominam drużynie I LO o pozwoleniach rodziców !!!!!
palec - 2017-12-15, 13:10
Witam
Prócz drużyny Brzeski Pułk, żadna inna nie oddała listy zawodników.
Prosze o przyniesienie na niedzielę 17.12 PILNE !!
JK
palec - 2017-12-20, 21:26
Witam
W sobotę 23.12 grają:
10.00 Kaiser vs. Gaba Brzeg
10.25 Wolności vs. Szpej-Sport Team
10.50 Kaiser vs. Brzeski Pułk Saperów
11.15 Złoty Róg vs. Gaba Brzeg
11.40 Wolności vs. Blok Ekipa
12.05 Szpej-Sport Team vs. Brzeski Pułk Saperów
12.30 Gaba Brzeg vs. Blok Ekipa
12.55 Arczi Team vs. Złoty Róg
13.20 Wolności vs. UKS I LO Brzeg
13.45 Szpej-Sport Team vs. Arczi Team
Pozdro JK
palec - 2017-12-27, 10:21
Witam.
Wszystkie wyniki jak i aktualna tabela znajduje się na stronie blf.ligspace.pl
Po ostatniej kolejce Panowie
Jakub Rabanda - Arczi Team, kara 2x żk = CZK jeden termin pauzy. Moze grać 6 stycznia
Marcin Zajączkowski - Brzeski Pułk, CZK Wybitnie niesportowe zachowanie 3 terminy pauzy - Moze grać 21 stycznia.
Pozdro JK
palec - 2017-12-28, 14:43
Witam.30 grudnia (sobota) grają:
Kaiser vs. Szpej-Sport Team - 10:00
Wolności vs. Złoty Róg - 10:25
Kaiser vs. Arczi Team - 10:50
Szpej-Sport Team vs. Złoty Róg - 11:15
Brzeski Pułk Saperów vs. Wolności - 11:40 (zaległy z I kolejki)
UKS I LO Brzeg vs. Expander - 12:05 (zaległy z IV kolejki)
Arczi Team vs. Wolności - 12:30 (zaległy z II kolejki)
Brzeski Pułk Saperów vs. Blok Ekipa - 12:55
Expander vs. Arczi Team - 13:20
Gaba Brzeg vs. UKS I LO Brzeg - 13:45
Expander vs. Brzeski Pułk Saperów - 14:10
UKS I LO Brzeg vs. Złoty Róg - 14:35 (zaległy z VI kolejki)
Pozdro JK
palec - 2018-01-04, 19:54
Witam
Sobota 6 stycznia gramy ::
9.30 Blok Ekipa vs. Arczi Team
9.55 UKS I LO Brzeg vs. Wolności
10.20 Szpej-Sport Team vs. Blok Ekipa
10.45 UKS I LO Brzeg vs. Arczi Team
11.10 Expander vs. Szpej-Sport Team
11.35 Wolności vs. Arczi Team
12.00Gaba Brzeg vs. Expander
12.25 Kaiser vs. Złoty Róg
12.50Gaba Brzeg vs. Wolności
13.15 Kaiser vs. Expander
Pozdro JK
palec - 2018-01-11, 21:45
Witam.
W niedzielę 14.01 grają
Złoty Róg vs. Brzeski Pułk Saperów 09:30
Expander vs. Blok Ekipa 09:55
Brzeski Pułk Saperów vs. Arczi Team 10:20
Złoty Róg vs. Expander 10:45
Kaiser vs. Blok Ekipa 11:10
Arczi Team vs. Szpej-Sport Team 11:35
Wolności vs. Expander 12:00
Kaiser vs. UKS I LO Brzeg 12:25
Wolności vs. Brzeski Pułk Saperów 12:50
Szpej-Sport Team vs. UKS I LO Brzeg 13:15
palec - 2018-01-19, 09:35
Witam.
W niedzielę 21.01.2018 r. grają:
Brzeski Pułk Saperów vs. UKS I LO Brzeg 09:00
Gaba Brzeg vs. Arczi Team 09:25
Expander vs. UKS I LO Brzeg 09:50
Gaba Brzeg vs. Brzeski Pułk Saperów 10:15
Blok Ekipa vs. UKS I LO Brzeg 10:40
Gaba Brzeg vs. Szpej-Sport Team 11:05
Expander vs. Wolności 11:30
Brzeski Pułk Saperów vs. Szpej-Sport Team 11:55
Expander vs. Gaba Brzeg 12:20
Blok Ekipa vs. Wolności 12:45
Pozdro JK
palec - 2018-01-26, 11:48
Witam
W niedziele 28.01 grają:
Blok Ekipa vs. Gaba Brzeg 09:30
Kaiser vs. Wolności 09:55
Złoty Róg vs. Blok Ekipa 10:20
Gaba Brzeg vs. Kaiser 10:45
Brzeski Pułk Saperów vs. Expander 11:10
Złoty Róg vs. Arczi Team 11:35
Brzeski Pułk Saperów vs. Kaiser 12:00
Złoty Róg vs. UKS I LO Brzeg 12:25
Arczi Team vs. Kaiser 12:50
Złoty Róg vs. Szpej-Sport Team 13:15
Pozdro JK
palec - 2018-01-31, 10:22
Witam
Ostatnia niedziela tego sezonu przed nami wyglada następujaco :
Złoty Róg vs. Wolności 10:00
Arczi Team vs. Expander 10:25
Wolności vs. Gaba Brzeg 10:50
Arczi Team vs. Blok Ekipa 11:15
Złoty Róg vs. Kaiser 11:40
Szpej-Sport Team vs. Expander 12:05
UKS I LO Brzeg vs. Gaba Brzeg 12:30
Blok Ekipa vs. Brzeski Pułk Saperów 12:55
Szpej-Sport Team vs. Kaiser 13:20
UKS I LO Brzeg vs. Brzeski Pułk Saperów 13:45
Zakończenie planujemy na ok. 13.15 ponieważ 2 mecze z UKS LO nie odbędą się.!!!
Prosze wszystkie druzyny o conajmniej 0,5 godzinne szybsze przybycie na zawody.
JK
palec - 2018-01-31, 10:23
Gdyby ,któraś z drużyn nie przybyła w tym dniu na mecze proszę o powiadomienie telefoniczne !!!
JK
|
|