|
Forum Brzeg Forum miasta Brzeg. (ISSN 1869-609X) |
|
Orlik Brzeg (piłka ręczna) - SKS Orlik Brzeg - junior sezon 2008/09
steve - 2008-09-18, 15:44 Temat postu: SKS Orlik Brzeg - junior sezon 2008/09 Liga wojewódzka juniorów - sezon 2008/2009
SKS Orlik Brzeg
1. Adwent Michał ur. 1991
2. Cuper Alan '90
3. Gołębiewski Sebastian '92
4. Klein Remigiusz '90
5. Klimczak Mateusz '92
6. Krawczyk Patryk '92
7. Lipka Maciej '91
8. Madura Wojciech '91
9. Michalak Dawid '91
10. Nicpoń Kamil '92
11. Orzycki Marcin '91
12. Podgórski Dawid '92
13. Szewczuk Mateusz '90
14. Włodek Mateusz '92
15. Worobiec Rafał '92
Trener:
Marcin Stefaniszyn
steve - 2008-10-01, 16:35
Terminarz juniorów na sezon 2008/09:
1 KOLEJKA: 9 XI 2008
KS Gwardia Opole - SKS Orlik Brzeg
ASPR Zawadzkie - LUKS Sukces OSiR Komprachcice
2 KOLEJKA: 16 XI 2008
SKS Orlik Brzeg - LUKS Sukces OSiR Komprachcice
KS Gwardia Opole - ASPR Zawadzkie
3 KOLEJKA: 23 XI 2008
ASPR Zawadzkie - SKS Orlik Brzeg
LUKS Sukces OSiR Komprachcice - KS Gwardia Opole
4 KOLEJKA: 30 XI 2008
SKS Orlik Brzeg - KS Gwardia Opole
LUKS Sukces OSiR Komprachcice - ASPR Zawadzkie
5 KOLEJKA: 7 XII 2008
LUKS Sukces OSiR Komprachcice - SKS Orlik Brzeg
ASPR Zawadzkie - KS Gwardia Opole
6 KOLEJKA: 14 XII 2008
SKS Orlik Brzeg - ASPR Zawadzkie
KS Gwardia Opole - LUKS Sukces OSiR Komprachcice
steve - 2008-11-06, 09:02
1 KOLEJKA: 9 XI 2008
KS Gwardia Opole - SKS Orlik Brzeg 7 listopada godz. 16 !!
ASPR Zawadzkie - LUKS Sukces OSiR Komprachcice 40:43
steve - 2008-11-08, 00:56
1 KOLEJKA: 9 XI 2008
ASPR Zawadzkie - LUKS Sukces OSiR Komprachcice 40:43
KS Gwardia Opole - SKS Orlik Brzeg 21:18 (8:8)
Orlik: Sebastian Gołębiewski - Marcin Orzycki 7, Paweł Krawczyk 6, Remigiusz Klein 2, Mateusz Szewczuk 1, Michał Adwent 1, Alan Cuper 1, Rafał Worobiec, Mateusz Klimczak.
Trener: Marcin Stefaniszyn
Tabela po I kolejce:
1. OSiR Komprachcice 2 pkt
2. Gwardia Opole 2 pkt
3. ASPR Zawadzkie 0 pkt
4. SKS Orlik Brzeg 0 pkt
steve - 2008-11-13, 12:01
Dzisiaj meczyk.
II kolejka
SKS Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice
godz. 16:45
Hala ul. Oławska 2
Szewoo - 2008-11-13, 14:02
zapomniał trener dodać że : Zapraszamy wszystkich kibiców !!! Wstęp Wolny !!!
Szewoo - 2008-11-13, 19:01
SKS Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice 28;27 (14;14)
steve - 2008-11-13, 19:46
Szewoo napisał/a: | SKS Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice 28;27 (14;14) |
SKS Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice 28:27 (14:14)
Orlik: Sebastian Gołębiewski - Dawid Podgórski 9, Orzycki Marcin 6, Remigiusz Klein 5, Mateusz Włodek 3, Patryk Krawczyk 3, Mateusz Szewczuk 2, Alan Cuper, Michał Adwent.
Trener: Marcin Stefaniszyn
qiero - 2008-11-16, 21:15
I kolejka: Gwardia Opole - Orlik Brzeg 21:18; ASPR Zawadzkie - Sukces OSiR Komprachcice 40:43
1. Sukces OSiR Komprachcice 1 2 43:40
2. Gwardia Opole 1 2 21:18
3. ASPR Zawadzkie 1 0 40:43
4. Orlik Brzeg 1 0 18:21
qiero - 2008-11-16, 21:17
II kolejka: Orlik Brzeg - Sukces OSiR Komprachcice 28:27; Gwardia Opole - ASPR Zawadzkie 36:28
1. Gwardia Opole 2 4 57:46
2. Sukces OSiR Komprachcice 2 2 70:68
3. Orlik Brzeg 2 2 46:48
4. ASPR Zawadzkie 2 0 68:79
steve - 2008-11-19, 22:15
ASPR Zawadzkie - SKS Orlik Brzeg 27:22 (13:11)
Orlik: Sebastian Gołębiewski - Remigiusz Klein 5, Mateusz Włodek 4, Alan Cuper 3, Patryk Krawczyk 3, Marcin Orzycki 3, Dawid Podgórski 2, Mateusz Szewczuk 2, Michał Adwent, Mateusz Klimczak, Rafał Worobiec.
Trener: Marcin Stefaniszyn
Kierownik: Bartosz Galar
qiero - 2008-11-26, 20:18
III kolejka: ASPR Zawadzkie - Orlik Brzeg 27:22; Sukces OSiR Komprachcice - Gwardia Opole 28:31
1. Gwardia Opole 3 6 88:74
2. Sukces OSiR Komprachcice 3 2 98:99
3. ASPR Zawadzkie 3 2 95:101
4. Orlik Brzeg 3 2 68:75
qiero - 2008-12-03, 15:03
Orlik Brzeg – Gwardia Opole 18:22 (9:10)
Orlik: Sebastian Gołębiewski – Remigiusz Klein 7, Dawid Podgórski 5, Marcin Orzycki 2, Mateusz Włodek 2, Alan Cuper 1, Mateusz Szewczuk 1, Michał Adwent, Patryk Krawczyk, Maciej Lipka; trener Marcin Stefaniszyn
qiero - 2008-12-03, 15:22
IV kolejka: Orlik Brzeg - Gwardia Opole 18:22; Sukces OSiR Komprachcice - ASPR Zawadzkie 30:33
1. Gwardia Opole 4 8 110:92
2. ASPR Zawadzkie 4 4 128:131
3. Sukces OSiR Komprachcice 4 2 128:132
4. Orlik Brzeg 4 2 86:97
qiero - 2008-12-10, 15:04
OSiR Komprachcice – Orlik Brzeg 26:25 (14:11)
Orlik: Sebastian Gołębiewski – Remigiusz Klein 8, Alan Cuper 5, Marcin Orzycki 5, Dawid Podgórski 4, Patryk Krawczyk 2, Rafał Worobiec 1, Mateusz Szewczuk; trener Marcin Stefaniszyn
qiero - 2008-12-10, 15:04
V kolejka: Sukces OSiR Komprachcice - Orlik Brzeg 26:25; ASPR Zawadzkie - Gwardia Opole 19:27
1. Gwardia Opole 5 10 137:111
2. Sukces OSiR Komprachcice 5 4 154:157
3. ASPR Zawadzkie 5 4 147:158
4. Orlik Brzeg 5 2 111:123
Szewoo - 2008-12-10, 17:54
Jutro tj. (Czwartek 11.12.08) o godz 16;45 odbędzie się ostatni mecz w tym sezonie Juniorów pomiędzy:
SKS Orlik Brzeg vs ASPR Zawadzkie
qiero - 2008-12-11, 19:42
Orlik Brzeg - ASPR Zawadzkie 31:22 (11:13)
Orlik: Sebastian Gołębiewski - Dawid Podgórski 7, Alan Cuper 6, Patryk Krawczyk 6, Mateusz Włodek 6, Marcin Orzycki 4, Remigiusz Klein 1, Mateusz Szewczuk 1, Michał Adwent, Rafał Worobiec; trener Marcin Stefaniszyn
Gratulacje!! Wygląda na to, że jeżeli Gwardia pokona Komprachcice to chłopaki zagrają w ćwierćfinale MP!
steve - 2008-12-15, 19:04
qiero napisał/a: | Gratulacje!! Wygląda na to, że jeżeli Gwardia pokona Komprachcice to chłopaki zagrają w ćwierćfinale MP! |
No to Gwardia wygrała ostatni mecz i zwyciężyła ligę a my możemy się cieszyć z drugiego miejsca i awansu co ćwierćfinału.
Chciałbym pogratulować chłopakom za walkę oraz Prezesowi Krzysztofowi Zółtanieckiemu i Markowi Taczanowskiemu za pomoc, przydała się w 100 %.
Szkoda jedynie, że tak się męczyliśmy w niektórych meczach, ale plan minimum spełniony
TABELA
Poz Nazwa zespołu M P Bramki Z R P
1. KS Gwardia Opole 6 12 166-136 6 0 0
2. SKS Orlik Brzeg 6 4 142-145 2 0 4
3. LUKS Sukces-OSiR 6 4 178-186 2 0 4
4. ASPR Zawadzkie 6 4 169-189 2 0 4
Tabela dodatkowa dla 3 zespołów
2. SKS Orlik Brzeg 4 4 106-102 +4
3. LUKS Sukces-OSiR 4 4 126-126 0
4. ASPR Zawadzkie 4 4 122-126 -4
Mistrzostwo województwa zdobył zespół KS Gwardia Opole KGiD OZPR składa serdeczne gratulacje i życzy sukcesów w MMP juniorów.
Awans do rozgrywek 1/4 MMP 6-8.II.2008
1. KS Gwardia Opole
2. SKS Orlik Brzeg
Gr. V MMP
1. Wielkopolskie 3 - 1, 2. Gwardia Opole, 3. Mazowieckie- 2, 4. Kujawskopom-2
Gr. III MMP
1. Podkarpackie -1, 2. Śląskie 4 - 1, 3. Lubelskie -2, 4. SKS Orlik Brzeg
qiero - 2009-02-02, 17:13
Najlepsi strzelcy ligi
1. Michał Drej (Gwardia) 55
2. Sebastian Jurek (OSiR) 51
3. Marcel Ungier (OSiR) 44
...
9. Remigiusz Klein (Orlik) 28
Dla Orlika grali: Sebastian Gołębiewski 6 meczów/0 bramek – Remigiusz Klein 6/28, Dawid Podgórski 5/27, Marcin Orzycki 6/27, Paweł Krawczyk 6/20, Alan Cuper 6/16, Mateusz Włodek 4/15, Mateusz Szewczuk 6/7, Michał Adwent 5/1, Rafał Worobiec 4/1, Mateusz Klimczak 2/0, Maciej Lipka 1/0; trener Marcin Stefaniszyn
qiero - 2009-02-02, 17:15
Plan spotkań na turnieju ćwierćfinałowym
6 lutego (piątek)
Olimpia Piekary Śl. – Orlik Brzeg
Stal Mielec – Padwa Zamość
7 lutego (sobota)
Olimpia Piekary Śl. – Padwa Zamość
Orlik Brzeg – Stal Mielec
8 lutego (niedziela)
Padwa Zamość – Orlik Brzeg
Stal Mielec – Olimpia Piekary Śl.
qiero - 2009-02-09, 10:51
Orlik Brzeg – Olimpia Piekary Śl. 19:28 (9:9)
Orlik: Sebastian Gołębiewski, Kamil Nicpoń - Patryk Krawczyk 6, Remigiusz Klein 5, Marcin Orzycki 3, Dawid Podgórski 3, Michał Adwent 1, Alan Cuper 1, Rafał Worobiec, Mateusz Szewczuk, Mateusz Włodek, Mateusz Klimczak; trener Marcin Stefaniszyn
Orlik Brzeg – Stal Mielec 20:27 (11:12)
Orlik: Sebastian Gołębiewski, Kamil Nicpoń - Patryk Krawczyk 6, Alan Cuper 5, Mateusz Szewczuk 2, Mateusz Włodek 2, Dawid Podgórski 2, Remigiusz Klein 2, Marcin Orzycki 1, Rafał Worobiec, Michał Adwent; trener Marcin Stefaniszyn
Orlik Brzeg – Padwa Zamość 20:31 (9:17)
Orlik: Sebastian Gołębiewski, Kamil Nicpoń - Mateusz Szewczuk 3, Dawid Podgórski 3, Remigiusz Klein 3, Alan Cuper 3, Mateusz Klimczak 3, Mateusz Włodek 2, Patryk Krawczyk 2, Marcin Orzycki 1, Rafał Worobiec, Michał Adwent; trener Marcin Stefaniszyn
Pozostałe wyniki
Stal Mielec – Padwa Zamość 29:34
Olimpia Piekary Śl. – Padwa Zamość 24:27
Stal Mielec – Olimpia Piekary Śl. 25:23
Końcowa tabela
1. Padwa Zamość 3 6 92:73
2. Stal Mielec 3 4 81:77
3. Olimpia Piekary Śl. 3 2 75:71
4. Orlik Brzeg 3 0 59:86
|
|