|
Forum Brzeg Forum miasta Brzeg. (ISSN 1869-609X) |
|
Stal Brzeg (piłka nożna) - Stal Brzeg - trampkarze 2010/11
qiero - 2010-09-01, 13:10 Temat postu: Stal Brzeg - trampkarze 2010/11 Terminarz rundy jesiennej
I kolejka – 1 września (środa)
17.00 (Dobrzeń Wielki) TOR Dobrzeń Wielki - Stal Brzeg
II kolejka – 8 września (środa)
17.00 (Opole) Oderka Opole – Stal Brzeg
III kolejka – 15 września (środa)
17.00 (Prószków) Pomologia Prószków – Stal Brzeg
IV kolejka – 22 września (środa)
16.30 (Opole) Oderka II Opole – Stal Brzeg
V kolejka – 29 września (środa)
PAUZA
VI kolejka – 6 października (środa)
16.00 (Opole) Rodło Opole – Stal Brzeg
VII kolejka – 13 października (środa)
16.00 (Czarnowąsy) Swornica Czarnowąsy – Stal Brzeg
VIII kolejka – 20 października (środa)
15.30 (Dobrodzień) Start Dobrodzień – Stal Brzeg
IX kolejka – 27 października (środa)
15.30 (Ozimek) Małapanew Ozimek – Stal Brzeg
qiero - 2010-09-01, 13:10
Kadra trampkarzy – jesień 2010
Mateusz Adamczyk, Adrian Białek, Patryk Bodnik, Tomasz Culic, Wojciech Czwartos, Paweł Dawidziak, Dariusz Derega, Kacper Dobrowolski, Grzegorz Doszna, Michał Dylewicz, Dariusz Foryś, Michał Grochowski, Adam Gutwiński, Adam Jabłoński, Adrian Janeczek, Kacper Kędra, Jacek Kowalik, Aleksander Kowalski, Bartłomiej Kulczycki, Paweł Rawski, Maciej Salak, Robert Strzelczyk, Kacper Szafrański, Bartosz Świechowski, Patryk Wielopolski.
Trener: Bartosz Kowalski.
paco - 2010-09-01, 20:02
Tor Dobrzeń Wlk.-Stal Czajda Brzeg 0:4(0:1)
Bodnik,Strzelczyk,Gutwiński,Kowalski,Culic,Jabłoński,Grochowski,Doszna, Czwartos, Kulczycki,Salak oraz Kowalik,Adamczyk,Kędra,Dobrowolski,Janeczek,Foryś
Bramki:Janeczek 2
Salak
Kulczycki
paco - 2010-09-08, 20:18
Oderka Opole-Stal Czajda Brzeg 1;0(0:0)
Bodnik,Kowalski,Culic,Foryś,Adamczyk,Grochowski,Czwartos,Kulczycki,Szafrański,Salak,
Janeczek oraz Rawski,Dobrowolski,Wielopolski .
Zmiany hokejowe,grali wszyscy z wyjątkiem bramkarza Patryka Wielopolskiego.
Bramka w 58 min.
Dobry mecz . Szkoda że brakowało paru osób
paco - 2010-09-15, 20:24
Pomologia -Stal Czajda Brzeg 1:1(0:1)
Bodnik,Kowalski,Culic,Jabłoński,Foryś,Doszna,Gutwiński,Czwartos,Kulczycki,Janeczek,
Szafrański oraz Rawski,Dobrowolski,Salak,Kowalik,Adamczyk
Grali wszyscy, zmiany hokejowe.
Bramka 2min.Janeczek asysta Doszna
paco - 2010-09-22, 19:28
Oderka 97r-Stal Czajda Brzeg 2:5(1:3)
Wielopolski(36 min.Bodnik),Foryś,Jabłoński,Kowalski,Szafrański,Doszna,Grochowski,
Czwartos,Gutwiński,Janeczek,Salak oraz Rawski,Dawidziak,Kowalik,Adamczyk,Kędra
Grali wszyscy zmiany hokejowe.Bramkarze po połowie
Bramki:
Janeczek 3( 1 z karnego)
Doszna
Salak
asysty:Doszna 2,Czwartos 2
Za tydzień pauza
paco - 2010-10-06, 19:54
Rodło Opole-Stal Czajda Brzeg 0:2(0:1)
Bodnik,Foryś,Kowalski,Jabłoński,Culic, Doszna, Grochowski,Czwartos,Kulczycki,Janeczek,
Gutwiński oraz Salak,Rawski,Dobrowolski,Strzelczyk,Adamczyk,Szafrański
Grali wszyscy -zmiany hokejowe
Bramki:
32min.Rawski (asysta Szafrański)
67min.Szafrański (Doszna)
paco - 2010-10-13, 18:38
Swornica Czarnowąsy-Stal Czajda Brzeg 1:13(0:6)
Wielopolski,Culic,Jabłoński,Foryś,Dobrowolski,Doszna,Czwartos,Grochowski,Rawski,Kowalik,
Janeczek oraz Adamczyk,Dawidziak,Świechowski
Bramki:
Adamczyk 3
Janeczek 2
Kowalik 2
Czwartos 2
Doszna,Rawski,Culic,Dawidziak
Asysty:Doszna 3,Dobrowolski 4,Czwartos 2,Grochowski,Adamczyk,Rawski,1 bez asysty
paco - 2010-10-20, 20:22
Start Dobrodzień- Stal Brzeg 0:4(0:0)
Wielopolski,Culic,Foryś,Jabłoński,Adamczyk,Doszna,Grochowski,Gutwiński,Czwartos,
Szafrański,Kulczycki oraz Kowalik,Kowalski,Dawidziak,Janeczek,Dobrowolski,
Bramki Janeczek(karny)
Grochowski 2(asysta Szafrański,Dobrowolski)
Kowalik (asysta Dobrowolski)
paco - 2010-10-27, 19:16
Małapanew Ozimek-Stal Czajda Brzeg 0:8(0:3)
Bodnik,Adamczyk,Kowalski,Foryś,Culic,Dobrowolski,Grochowski,Gutwiński,Czwartos,Kulczycki,
Salak oraz Doszna,Jabłoński,Janeczek,Szafrański,Rawski,Kowalik
Grali wszyscy- zmiany hokejowe.
Bramki:
Kulczycki,Janeczek,Czwartos,Szafrański,Kowalik, Grochowski 2,Salak
Asysty:
Doszna 3,Grochowski,Jabłoński,Adamczyk,Kulczycki,Salak
paco - 2010-11-14, 16:34
Sparingi Stali Brzeg rozegrane po zakończeniu rundy jesiennej:
Olimpia Lewin. B.-Stal Czajda Brzeg 0:3
MKS Oława-Stal Czajda Brzeg 0:4
Oderka 97 Opole-Stal Czajda Brzeg 1:2( 97r. i 5chł. 98r.)
Jeszcze zagramy na pewno 1 a może 2 sparingi.
paco - 2010-12-09, 15:38
Trampkarze BTP Stal Brzeg zajęli 2 miejsce w międzynarodowym turnieju w Paczkowie.
wyniki:
Stal-Oderka Opole 0:0
Stal-Sparta ii Paczków 0:0
Stal-Jawornik (Czechy) 2:0
Stal -Vidnawa 5:0
Stal -Sparta I Paczków 3:0
Turniej wygrała Oderka Opole wyprzedzając nas lepszą różnicą bramek.
paco - 2010-12-09, 15:47
Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3 grający i trenujący w Stali Brzeg awansowali do finału wojewódzkiego W halowej piłce nożnej.
Wygrali ćwierćfinał w Praszce:
PG 3-PG Praszka 1:0
PG3-PG Turawa 2:0
PG3-PG 5 Kędzierzyn-Koźle 2:1
Zajęli 2 miejsce w półfinale w Głogówku :
PG3- PG 2 Opole 3:0
PG3 -PG Głogówek 0:1
PG3 -PG 2 Prudnik 3:2
Finał odbędzie się po Nowym Roku.
Skład:
Wojtek Krawców,Sebastian Kowalik,Grzegorz Sawicki,Piotr Pączek,Grzegorz Kowalczyk,
Michał Grochowski,Adam Jabłoński,Adam Gutwiński,Grzegorz Doszna,Adrian Janeczek,
Wojciech Czwartos
Opiekun i trener Bartosz Kowalski
paco - 2011-01-13, 20:42
Uczniowie PG 3 (trenujący w Stali Brzeg) zdobyli złoty medal w Finale wojewódzkim w halowej piłce nożnej.
Wyniki:
PG3 Brzeg-PG Wołczyn 1:1
PG 3 Brzeg- PG Otmuchów 3:0
PG 3 Brzeg -PG 1 Głogówek 2:1
PG 1 Głogówek-PG Otmuchów 4:2
PG 1 Głogówek -PG Wołczyn 2:1
PG Wołczyn-PG Otmuchów 2:1
Kolejność:
1.PG 3 Brzeg 7pkt.
2.PG 1 Głogówek 6pkt.
3.PG Wołczyn 4pkt
4.PG Otmuchów 0pkt.
Skład:
Piotr Pączek,Wojciech Krawców,Wojciech Sawicki,Adam Gutwiński,Sebastian Kowalik,Grzegorz Doszna,Michał Grochowski,Wojciech Czwartos,Adam Jabłoński,Adrian Janeczek Trener Bartosz Kowalski
Najlepszym strzelcem turnieju:Wojciech Krawców
paco - 2011-01-17, 15:41
paco napisał/a: | Uczniowie PG 3 (trenujący w Stali Brzeg) zdobyli złoty medal w Finale wojewódzkim w halowej piłce nożnej.
Wyniki:
PG3 Brzeg-PG Wołczyn 1:1
PG 3 Brzeg- PG Otmuchów 3:0
PG 3 Brzeg -PG 1 Głogówek 2:1
PG 1 Głogówek-PG Otmuchów 4:2
PG 1 Głogówek -PG Wołczyn 2:1
PG Wołczyn-PG Otmuchów 2:1
Kolejność:
1.PG 3 Brzeg 7pkt.
2.PG 1 Głogówek 6pkt.
3.PG Wołczyn 4pkt
4.PG Otmuchów 0pkt.
Skład:
Piotr Pączek,Wojciech Krawców,Grzegorz Sawicki,Adam Gutwiński,Sebastian Kowalik,Grzegorz Doszna,Michał Grochowski,Wojciech Czwartos,Adam Jabłoński,Adrian Janeczek Trener Bartosz Kowalski
Najlepszym strzelcem turnieju:Wojciech Krawców |
paco - 2011-01-22, 16:49
Stal Brzeg 97r. zajęła 3 miejsce w turnieju w Tarnowie Opolskim.
Wyniki w grupie:
Stal-Oderka II Opole 1:0(Grochowski)
Stal-Sośnica Gliwice 2:1( Czwartos,Doszna)
Stal-Sparta Paczków 1:0(Foryś)
W półfinale Stal -Oderka I Opole 0:0k.4:5
w 2 półfinale GKS Katowice-Oderka II Opole 3:0
W meczu o 3 m.Stal- Oderka II Opole 2:0(Doszna,Czwartos)
W finale Oderka I Opole-GKS Katowice 1:1k.5:4
Skład:
P.Wielopolski,M.Grochowski,G.Doszna,W.Czwartos,A.Jabłoński,P.Rawski,A.Janeczek,D.Foryś,
K.Dobrowolski,B.Świechowski
Najlepszym zawodnikiem został Grzegorz Doszna
paco - 2011-02-05, 20:50
Młodszy zespół trampkarzy zajął drugie miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej i Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Brzeg, który odbył się na hali przy ul. Oławskiej. Stal przegrała w finale 0:2 z Pomologią Prószków. Starszy zespół zajął czwarte miejsce.
Podopieczni Bartosza Kowalskiego spisali się podczas turnieju bardzo dobrze, ale oba zespoły musiały uznać wyższość rywali w decydujących meczach. Puchar zdobyła Pomologia Prószków, która w finale pokonała 2:0 drugi zespół Stali, w którym grali zawodnicy z młodszego rocznika (1997). A trzecie miejsce zajął OKS Olesno, który pokonał 3:2 brzeżan z rocznika 1996.
Końcowa kolejność
1. Pomologia Prószków
2. Stal II Brzeg
3. OKS Olesno
4. Stal Brzeg
5. Oderka Opole
6. MKS Kluczbork
7. Sparta Paczków
8. Orlik Blachownia
Najlepszym zawodnikiem zawodów został wybrany Oskar Galant z Olesna, a bramkarzem Patryk Bodnik ze Stali Brzeg. Królem strzelców turnieju z 5 bramkami na koncie został Marcin Niemczyk z Pomologii.
Wyniki Stali II Brzeg
Stal II – Pomologia Prószków 0:0
Stal II – MKS Kluczbork 4:1
Stal II – Orlik Blachownia 1:0
Stal II – OKS Olesno 1:0
Stal II – Pomologia Prószków 0:2
Wyniki Stal Brzeg
Stal – Oderka Opole 2:1
Stal – OKS Olesno 1:0
Stal – Sparta Paczków 4:0
Stal – Pomologia Prószków 0:0, karne 2:3
Stal – OKS Olesno 2:3
Stal II Brzeg: Patryk Wielopolski - Grzegorz Doszna, Wojciech Czwartos, Adam Jabłoński, Adrian Janeczek, Tomasz Culic, Dariusz Foryś, Kacper Kędra, Aleksander Kowalski, Michał Masłowski, Paweł Rawski. Trener Bartosz Kowalski.
Stal Brzeg: Patryk Bodnik - Adam Gutwiński, Bartłomiej Kulczycki, Maciej Salak, Kacper Szafrański, Mateusz Adamczyk, Jacek Kowalik, Robert Strzelczyk, Patryk Czerwiński, Patryk Doliński. Trener Bartosz Kowalski
paco - 2011-02-05, 21:13
Trzecie miejsce na turnieju w Oleśnie zajęli nasi trampkarze podczas turnieju zorganizowanego przez tamtejszy OKS. Tym razem już mieszanym składem roczników 1996 i 1997, choć jak się okazało nieco osłabionym ( w czasie turnieju okazało się, że Kula ma gorączkę) zespół osiągnął następujące wyniki:
- Stal Brzeg - Herkules Truskolasy: 2 - 0 bramki: Kulczycki, Doszna;
- Stal Brzeg - Warta Krzepice 0 - 2
- Stal Brzeg - PKS Danków 2 - 0 bramki: Doszna, Grochowski
W grupie Stal zajęła II miejsce
Półfinał:
OKS Olesno - Stal Brzeg 3 - 1 bramka: Doszna
Mecz o III miejsce
- Stal Brzeg - Warta Krzepice 2 - 2 bramki: Szafrański, Grochowski karne 4 - 3 bramki: Szafrański, Doszna, Czwartos, Bodnik;
Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Patryk Bodni
Nasi zawodnici grali w składzie: Bodnik, Szafrański(1), Gutwiński, Doszna(3), Kulczycki (1), Czwartos, Janeczek, Adamczyk, Rawski, Grochowski(2)
paco - 2011-02-19, 18:30
Stal Brzeg zajęła 3 miejsce w turnieju halowym w Blachowni (dla 1996 - mł.)
Wyniki
Stal - Mechanik Radomsko 3:0 (br.Janeczek,Grochowski, Doszna)
Stal - OKS Olesno 2:1 (Czwartos,Grochowski)
Stal - Raków Czestochowa 0:1
Stal -Liswarta Krzepice 2:1 (Czwartos, Janeczek)
Stal -PKS Danków 3:0 V;O
Półfinał
Stal-Oderka Opole 0:3
o 3 m.
Stal- UKS Gomunice 3:0 (Doszna, Grochowski,Foryś)
Finał
Oderka - Raków Częstochowa 1:0
Skład:
Bodnik,Grochowski,Jabłoński,Czwartos,Doszna,Janeczek,Salak,Culic,Foryś, Masłowski
paco - 2011-03-04, 20:50
Stal Brzeg 97 - Śląsk Wrocław 0:5 (0:3)
Wielopolski,Jabłoński,Culic,Kowalski,Foryś,Dobrowolski,Grochowski,Doszna,Czwartos,Rawski,
Janeczek.Kędra,Masłowski,Dyminczuk, Dykus,Świechowski,Dawidziak,Firek.
Wynik może trochę za wysoki, ale bardzo dobry materiał do dalszej pracy.
Zawodnik Stali Brzeg Adam Jabłoński otrzymał powołanie na konsultacje kadry narodowej
U 14 .
Życzymy sukcesu i gratulujemy.
paco - 2011-03-15, 20:12
Stal Brzeg 97-Oderka Opole 1:3(1:1)
Bramka Janeczek
Wielopolski,Jabłonśki,Kowalski,Culic,Foryś,Masłowski,Czwartos,Doszna,Dobrowolski,Rawski,
Janeczek oraz Dawidziak i Kędra
paco - 2011-04-06, 19:49
Stal Brzeg-Tor Dobrzeń Wlk. 5:0(1:0)
Bramki:
Czwartos
Doliński asysta Salak
Salak asysta Janeczek
Jabłoński
Dobrowolski
Wielopolski,Culic,Adamczyk,Jabłoński,Foryś,Czwartos,Kowalski,Dobrowolski,Salak,Janeczek,
Doszna oraz Doliński,Kowalik J.,Grochowski,Masłowski,Szafrański,Rawski
paco - 2011-04-13, 19:47
Stal Brzeg- Oderka I Opole 0:1(0:1)
Bodnik,Strzelczyk,Kowalski,Jabłoński,Culic,Doszna,Czwartos,Gutwiński,Kulczycki,Janeczek,
Salak oraz Szafrański,Doliński,Czerwiński,Dobrowolski,Grochowski,Foryś,Wielopolski
paco - 2011-04-21, 07:27
STAL BRZEG-POMOLOGIA PRÓSZKÓW 6:2(4:0)
Bodnik,Culic,Jabłoński,Kowalski,Strzelczyk,Kulczycki,Czwartos,Gutwiński,Doszna,Jeneczek
Salak oraz Wielopolski,Doliński,Czerwiński,Foryś,Grochowski,Rawski,Dobrowolski
Bramki:
4min.Janeczek asysta Gutwiński
8min.Salak asysta Kulczycki
15min.Czwartos
25min.Kulczycki asysta Doliński
49min.Salak asysta Janeczek
61min. Czerwiński
paco - 2011-04-26, 13:25
STAL Brzeg-Oderka II Opole 2:0(0:0)
Bodnik,Culic,Jabłoński,Kowalski,Strzelczyk,Kulczycki,Czwartos,Gutwiński,Dobrowolski,
Janeczek,Salak oraz Wielopolski,Doszna,Szafrański,Foryś,Rawski,Grochowski,Kowalik J.
Bramki.
37 min. Salak asysta Kulczycki
38 min.Janeczek asysta Kulczycki
paco - 2011-05-19, 15:33
Stal Brzeg -Swornica Czarnowąsy 10:1(5:1)
Wielopolski,Foryś,Kowalski,Culic,Adamczyk,Dobrowolski,Doszna,Gutwiński,Szafrański,Rawski,Masłowski oraz Salak,Janeczek, Jabłoński,Świechowski
bramki
Rawski
Rawski(as.Dobrowolski)
Salak(Gutwiński)
Gutwiński
Masłowski(Doszna)
Salak
Salak(Janeczek)
Szafrański(Kowalski)
Janeczek(Doszna)
Masłowski(Salak)
paco - 2011-05-25, 21:19
Stal Brzeg -Start Dobrodzień 5:1 (1:0)
Wielopolski,Culic,Foryś,Jabłoński,Adamczyk,Kulczycki,Doszna,Gutwiński,Dobrowolski,Salak,
Janeczek oraz Doliński,Świechowski,Rawski,Kowalik,Masłowskli,Szafrański
Bramki:
samobójcza
Salak as.Janeczek
Kowalik
Salak as.Doszna
Kowalik as.Dobrowolski
paco - 2011-06-05, 19:08
Stal Brzeg-Małapanew Ozimek 3:0 v:0
qiero - 2011-06-24, 12:01
W sobotę na brzeskim stadionie odbędzie się Finał Wojewódzki Tramkparzy. Wśród pięciu uczestniczących w nim zespołów zagrają młodzi piłkarze Stali Brzeg prowadzeni przez trenera Bartosza Kowalskiego. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 10.00.
Dwa tygodnie temu mistrzostwo Opolszczyzny wywalczyli juniorzy Stali, a teraz ich młodsi koledzy będą się starali powtórzyć ich wynik.
Uczestnicy finału:
Stal Brzeg
Sparta Prudnik
Oderka Opole
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
Mecze będą się odbywały na dwóch boiskach – na treningowym trawiastym i treningowym ze sztuczna nawierzchnią. Czas meczu to 2x15 minut.
Kolejność spotkań:
Stal Brzeg – Oderka Opole
Sparta Prudnik – OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie – Stal Brzeg
Oderka Opole – Sparta Prudnik
OKS Olesno – Piast Strzelce Opolskie
Sparta Prudnik – Stal Brzeg
OKS Olesno – Oderka Opole
Sparta Prudnik – Piast Strzelce Opolskie
Stal Brzeg – OKS Olesno
Oderka Opole – Piast Strzelce Opolskie
|
|