|
Forum Brzeg Forum miasta Brzeg. (ISSN 1869-609X) |
|
UGKS Odra Brzeg (tenis stołowy) - UGKS Odra Brzeg 2010/11
jarx - 2010-09-19, 19:11 Temat postu: UGKS Odra Brzeg 2010/11 I KOLEJKA 17-18.09.2010
III LIGA
UGKS ODRA BRZEG - LZS KUJAKOWICE 8-0 v.o
IV LIGA
UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II - MKS SOKÓŁ NIEMODLIN 8-5
Punkty: A.Banik 2,5 S.Lubaszczuk 2,5 M.Pacek 2 J.Guszpit 1
jarx - 2010-09-25, 14:34
II KOLEJKA 24.09.2010
III LIGA
LZS MŁYN-POL ZAKRZÓW - UGKS ODRA BRZEG 3-8
IV LIGA
DOKiS DOBRODZIEŃ - UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II 3-8
Punkty: A.Banik 3,5 M.Pacek 2 J.Guszpit 2,5
jarx - 2010-09-25, 14:41
IV KOLEJKA 25.09.2010 MECZ ROZEGRANY AWANSEM
IV LIGA
UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II - GUKS BYCZYNA 8-5
Punkty: A.Banik 2,5 J. Guszpit 2,5 M.Pacek 1 A.Andrzejewski 2
jarx - 2010-10-02, 16:22
III KOLEJKA 01.10.2010
III LIGA
UGKS ODRA BRZEG - TRO-MEDIA LUKS MGOKSiR KORFANTÓW II 8-1
IV LIGA
LZS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE - UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II 5-8
Punkty: J.Guszpit 3 A.Banik 2 M.Pacek 2,5 A.Andrzejewski 0,5 S.Lubaszczuk
jarx - 2010-10-10, 20:23
IV KOLEJKA 8.10.10
III LIGA
LZS POLONIA SMARDY - UGKS ODRA BRZEG 4-8
1 UGKS ODRA BRZEG 4 8 32-8
2 UKS DALACHÓW 4 7 31-24
3 KTS KŁODNICA K-K 3 6 24-5
4 KS ORZEŁ BRANICE 4 6 30-18
5 KTS MOKSIR ZAWADZKIE 4 6 20-23
6 KS LELLEK SŁAWICE 4 3 18-29
7 LUKS MGOKSiR TRO MEDIA
KORFANTÓW 4 2 16-30
8 LZS MŁYN-POL ZAKRZÓW 4 0 17-32
9 LZS POLONIA SMARDY 4 0 14-32
10 LZS KUJAKOWICE 3 0 10-24
IV LIGA mecz rozegrany 25.09.10
UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II - GUKS BYCZYNA 8-5
Punkty: A.Banik 2,5 J. Guszpit 2,5 M.Pacek 1 A.Andrzejewski 2
1 AZS PWSZ NYSA II 4 8 32-7
2 UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG 4 8 32-18
3 KS MAREX OPOLE 4 6 25-13
4 SKS LUKS NYSA II 3 4 19-11
5 DOKiS DOBRODZIEŃ 4 4 21-26
6 LZS MAŃKOWICE PIĄ. 4 3 26-29
7 MKS SOKÓŁ NIEMODLIN 3 2 16-18
8 LZS GROM SZYBOWICE 4 2 12-26
9 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 4 1 16-31
10 GUKS BYCZYNA 4 0 12-32[/b]
jarx - 2010-10-17, 16:04
V KOLEJKA 15.10.10
III LIGA
UGKS ODRA BRZEG - KTS MOKSiR ZAWADZKIE 8-5
IV LIGA
AZS PWSZ NYSA II - UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II 8-0
jarx - 2010-11-01, 20:10
VI KOLEJKA 22.10.2010
III LIGA
UGKS ODRA BRZEG - LELLEK SŁAWICE 7-7
IV LIGA
UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II - SKS LUKS NYSA II 2-8
Pumkty: A.Banik 1,5 J.Guszpit 0,5 A.Andrzejewski M.Pacek
jarx - 2010-11-01, 20:14
VII KOLEJKA 29.10.2010
III LIGA
KTS KŁODNICA K-K - UGKS ODRA BRZEG 8-3
IV LIGA
LZS GROM SZYBOWICE - UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II 4-8
Punkty: A.Andrzejewski 2,5 A.Banik 2 J.Guszpit 2 M.Pacek 1,5
jarx - 2010-11-06, 14:27
VIII KOLEJKA 05.11.2010 r.
III LIGA
KS ORZEŁ BRANICE - UGKS ODRA BRZEG 8-3
IV LIGA
UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II - KS MAREX OPOLE 8-5
Punkty: A.Andrzejewski 2 A.Banik 1,5 J.Guszpit 2,5 M.Pacek 2
jarx - 2011-02-05, 15:56
X kolejka 21.01.2011 r.
III LIGA
UGKS ODRA BRZEG LZS MŁYN - POL ZAKRZÓW 8-3
IV LIGA
UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II - LZS MAŃKOWICE - PIĄTK. 8-5
Punkty:
A. Banik 2,5
J. Guszpit 2,5
A. Andrzejewski 1
M. Pacek 2
XI kolejka 28.01.2011 r.
III LIGA
KTS MOKSiR ZAWADZKIE - UGKS ODRA BRZEG 6-8
IV LIGA
UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II - DOKiS DOBRODZIEŃ 7-7
Punkty:
A. Banik 2,5
J. Guszpit 2,5
M. Pacek 2
A. Andrzejewski
XII kolejka 04.02.2011 r.
III LIGA
UGKS ODRA BRZEG - LZS POLONIA SMARDY 8-3
IV LIGA
UGKS KINGKOMPUTERY ODRA BRZEG II - LZS GROM SZYBOWICE 8-3
Punkty:
A. Banik 3,5
J. Guszpit 2,5
M. Pacek 1
A. Andrzejewski 1
|
|