|
Forum Brzeg Forum miasta Brzeg. (ISSN 1869-609X) |
|
Orlik Brzeg (piłka ręczna) - Dwa ćwierćfinały Mistrzostw Polski
qiero - 2005-06-26, 13:19 Temat postu: Dwa ćwierćfinały Mistrzostw Polski W minionym sezonie dwa zespoły Orlika zagrały w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, zarówno juniorzy młodsi, jak i młodzicy zajęli w nich czwarte miejsca.
JUNIORZY MŁODSI
Orlik Brzeg – Zryw Chorzów 13:21 (15:9)
Orlik: Krzysztof Kania, Adrian Zając – Mateusz Janklowski 5, Dawid Cuper 3, Paweł Chmiel 2, Maciej Przybylski 1, Piotr Sendra 1, Przemysław Zadura 1, Przemysław Mikoda, Grzegorz Kotala, Mateusz Pietrzak, Damian Gawlak, Bartosz Krocz, Michał Jończyk; trener Robert Karlikowski
Orlik Brzeg – ChKS Łódź 16:32 (9:17)
Orlik: Krzysztof Kania, Adrian Zając – Mateusz Janklowski 4, Przemysław Zadura 3, Dawid Cuper 2, Maciej Przybylski 2, Paweł Chmiel 2, Przemysław Mikoda 1, Grzegorz Kotala 1, Mateusz Pietrzak 1, Damian Gawlak, Bartosz Korocz, Michał Jończyk, Piotr Sendra; trener Robert Karlikowski
Orlik Brzeg – Wisła Sandomierz 23:21 (12:10)
Orlik: Krzysztof Kania, Adrian Zając – Mateusz Janklowski 7, Przemysław Mikoda 5, Dawid Cuper 3, Piotr Sendra 2, Grzegorz Kotala 2, Bartosz Krocz 2, Maciej Przybylski 2, Krzysztof Puszkiewicz, Przemysław Zadura, Marcin Mela; trener Robert Karlikowski
Końcowa kolejność
1. Wisła Sandomierz
2. Zryw Chorzów
3. ChKS Łódź
4. Orlik Brzeg
MŁODZICY
Orlik Brzeg – MKS Wieluń 16:27 (7:14)
Orlik: Błażej Górzyński, Mateusz Kaniowski – Piotr Łabowski 9, Mateusz Szewczuk 2, Mateusz Frańczak 1, Bartosz Biernacki 1, Mateusz Wysocki 1, Remigiusz Klein 1, Michał Adwent 1, Wojciech Madura, Marcin Orzycki; trener Marek Taczanowski
Orlik Brzeg – MOSiR Zabrze 16:26 (8:11)
Orlik: Błażej Górzyński, Mateusz Kaniowski – Piotr Łabowski 11, Mateusz Frańczak 2, Mateusz Wysocki 1, Remigiusz Klein 1, Michał Adwent 1, Mateusz Szewczuk, Wojciech Madura, Łukasz Kendzia, Bartosz Biernacki, Dawid Michalak, Marcin Orzycki; trener Marek Taczanowski
Orlik Brzeg – Zagłębie Lubin 16:27 (11:13)
Orlik: Błażej Górzyński, Mateusz Kaniowski – Piotr Łabowski 8, Remigiusz Klein 3, Mateusz Szewczuk 1, Mateusz Frańczak 1, Mateusz Wysocki 1, Michał Adwent 1, Alan Cuper 1, Wojciech Madura, Dawid Michalak, Marcin Orzycki, Sebastian Jankowski; trener Marek Taczanowski
Końcowa kolejność
1. MKS Wieluń
2. MOSiR Zabrze
3. Zagłębie Lubin
4. Orlik Brzeg
Piotr Łabowski został królem strzelców turnieju (27 bramek)
karo0o313 - 2006-03-25, 19:33
|
|