|
Forum Brzeg Forum miasta Brzeg. (ISSN 1869-609X) |
|
Liga Typerów - Piłka ręczna - 2. typowanie (2/3.10.05)
qiero - 2005-09-25, 20:12 Temat postu: Piłka ręczna - 2. typowanie (2/3.10.05) 2. typowanie (2/3.10.05)
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł.
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg
qiero - 2005-09-25, 20:14
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice (Belpol 4-6)
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp. (AZS 7-9)
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. (Żagiew 4-6)
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów (Ostrovia 7-9)
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (Tęcza 4-6)
steve - 2005-09-26, 00:12
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice (Swidnica 4-6)
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp. (remis)
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. (Dzierżoniów 4-6)
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów (Ostrów 7-9)
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (Leszno 1-3)
warlike - 2005-09-26, 07:19
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice (Belpol 4-6)
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp. (AZS 7-9)
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. (Żagiew 4-6)
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów (Ostrovia 4-7)
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (Tęcza 2-5)
polly - 2005-09-28, 11:46
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice (Belpol 1-3)
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp. (AZS 4-6)
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. (Żagiew 4-6)
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów (Ostrovia +12)
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (Tęcza 1-3)
sedzia DRED - 2005-09-29, 11:49
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice (Belpo 7-9)
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp. (AZS 7-9)
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. (Żagiew 4-6)
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów (Ostrovia 10-12)
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (Tęcza 4-6)
POZDRAWIAM
Czarny - 2005-09-30, 16:12
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice (Belpol 7-9)
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp. (Azs 1-3)
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. (Żagiew 4-6)
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów (Ostrovia 7-9)
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (Orlik 1-3)
Jamps - 2005-10-01, 15:37
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice (Belpol 7-9)
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp. (Gorzów 4-6)
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. (Żagiew 1-3)
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów (Ostrovia 4-6)
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (Orlik 1-3)
sedzia DRED - 2005-10-03, 16:48
INTERESUJĄCE nas wyniki - III LIGA
Wyniki kolejki 2 (1-10-2005)
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice 36-34
Zagłębie II Lublin - AZS Gorzów Wlkp. 26-21
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. 24-19
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów 15-33
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg 31-25
większość albo chyba i WSZYSCY TYPERZY "polegli" na gorzowskim AZSie
POZDRAWIAM
|
|