|
Forum Brzeg Forum miasta Brzeg. (ISSN 1869-609X) |
|
Liga Typerów - Typery 07/08 - 20. tydzień (10-16.12.2007)
qiero - 2007-12-09, 20:47 Temat postu: Typery 07/08 - 20. tydzień (10-16.12.2007) 20. tydzień (10-16.12.2007)
191 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.)
192 (11.12) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-PP)
193 (12.12) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-jun)
194 (14.12) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
195 (15.12) Bośnia i Hercegowina - Polska (pn-tow)
196 (15.12) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
197 (15.12) Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III)
198 (16.12) Astra - WSH-E Basket (k-BLK)
199 (16.12) Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (k-BLK)
200 (16.12) Lewin Brzeski Team - OKiR Grodków (k-BLK)
qiero - 2007-12-09, 20:49
191 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.) Rybnik 20
192 (11.12) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-PP) Duda 16
193 (12.12) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-jun) Bytom 19
194 (14.12) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun) Chrobry 14
195 (15.12) Bośnia i Hercegowina - Polska (pn-tow) 1:1
196 (15.12) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE) CCC 21
197 (15.12) Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III) Piomar 6
198 (16.12) Astra - WSH-E Basket (k-BLK) WSH-E 10
199 (16.12) Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (k-BLK) Gniotpol 16
200 (16.12) Lewin Brzeski Team - OKiR Grodków (k-BLK) Lewin 7
steve - 2007-12-09, 20:50
91 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.) Cukierki 11
192 (11.12) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-PP) Duda 8
193 (12.12) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-jun) MOSM 12
194 (14.12) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun) Chrobry 5
195 (15.12) Bośnia i Hercegowina - Polska (pn-tow) 0:1
196 (15.12) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE) CCC 21
197 (15.12) Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III) Piomar 4
198 (16.12) Astra - WSH-E Basket (k-BLK) WSH-E 4
199 (16.12) Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (k-BLK) Gniotpol 8
200 (16.12) Lewin Brzeski Team - OKiR Grodków (k-BLK) Lewin 7
hajtek - 2007-12-09, 21:47
191 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.) Rybnik 16
192 (11.12) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-PP) Duda 16
193 (12.12) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-jun) Bytom 16
194 (14.12) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun) Chrobry 16
195 (15.12) Bośnia i Hercegowina - Polska (pn-tow) 1:2
196 (15.12) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE) CCC 22
197 (15.12) Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III) Piomar 12
198 (16.12) Astra - WSH-E Basket (k-BLK) Astra 10
199 (16.12) Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (k-BLK) Gniotpol 20
200 (16.12) Lewin Brzeski Team - OKiR Grodków (k-BLK) Lewin 10
warlike - 2007-12-10, 05:21
191 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.) Rybnik 18
192 (11.12) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-PP) Duda 21
193 (12.12) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-jun) Bytom 11
194 (14.12) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun) Chrobry 11
195 (15.12) Bośnia i Hercegowina - Polska (pn-tow) 1:2
196 (15.12) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE) CCC 25
197 (15.12) Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III) Piomar 13
198 (16.12) Astra - WSH-E Basket (k-BLK) WSH-E 12
199 (16.12) Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (k-BLK) Gniotpol 23
200 (16.12) Lewin Brzeski Team - OKiR Grodków (k-BLK) Lewin 15
Zenon Telman - 2007-12-10, 09:16
191 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.) Rybnik 14
192 (11.12) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-PP) Duda 15
193 (12.12) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-jun) Bytom 17
194 (14.12) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun) Chrobry 7
195 (15.12) Bośnia i Hercegowina - Polska (pn-tow) 1:1
196 (15.12) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE) CCC 19
197 (15.12) Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III) Piomar 7
198 (16.12) Astra - WSH-E Basket (k-BLK) WSH-E 9
199 (16.12) Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (k-BLK) Gniotpol 17
200 (16.12) Lewin Brzeski Team - OKiR Grodków (k-BLK) Lewin 9
sedzia DRED - 2007-12-10, 22:24
91 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.) Cukierki 10
192 (11.12) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-PP) Duda 12
193 (12.12) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-jun) MOSM 16
194 (14.12) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun) Chrobry 8
195 (15.12) Bośnia i Hercegowina - Polska (pn-tow) 0:2
196 (15.12) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE) CCC 22
197 (15.12) Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III) Piomar 6
198 (16.12) Astra - WSH-E Basket (k-BLK) WSH-E 5
199 (16.12) Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (k-BLK) Gniotpol 11
200 (16.12) Lewin Brzeski Team - OKiR Grodków (k-BLK) Grodkow 5
steve - 2007-12-10, 22:25
sedzia DRED napisał/a: | 91 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.) Cukierki 10 |
Dredzik niestety ten mecz już się odbyl i nie możesz go typować sorki...
sedzia DRED - 2007-12-11, 08:01
steve napisał/a: | sedzia DRED napisał/a: | 91 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.) Cukierki 10 |
Dredzik niestety ten mecz już się odbyl i nie możesz go typować sorki... |
faktycznie zagalopowałem się...ale tak mam czasami po wylądowaniu-hehe-pozdro i sorki
qiero - 2007-12-17, 07:29
WYNIKI
191 (10.12) RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.)
192 (11.12) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-PP)
193 (12.12) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-jun)
194 (14.12) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
195 (15.12) Bośnia i Hercegowina - Polska (pn-tow)
196 (15.12) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
197 (15.12) Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III)
198 (16.12) Astra - WSH-E Basket (k-BLK)
199 (16.12) Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (k-BLK)
200 (16.12) Lewin Brzeski Team - OKiR Grodków (k-BLK)
|
|