Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 03
Tematy oznaczone jako 03
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

11. Forumbrzeg - KS Pawłów (31.03.07, godz. 16.00, Pawłów)


31 MARCA (SOBOTA), GODZINA 16.00 - PAWŁÓW

Utworzyłem osobny temat, konkretnie o meczu. Potwierdzajmy kto na pewno będzie z utworzonej wcześniej listy, ewentualnie niech dopisują się nowi.

1. qiero (+)
2. Lotnik
3. KtOŚ
4. yasiu
5. Jamps
6. Tymcio
7. lukstapol
8. Perkusista
9. MuFFa
10. MaRiO
11. Araim

12. myszka (wiem grać mi raczej nie pozwolicie ale chętnie przyjdę)
13. Necia (wiem grać mi raczej nie pozwolicie ale przyjdę na 50% )

Forumowiczo-Pawłowicze, któzy mogą zagrac troche tu i troche tu:
1. Derian
2. Pecik
3. Mireq
4. Mlody
5. Bociek
6. Brodacz

I SZUKAMY BRAMKARZA!
66505 178

Międzynarodowy Dzień Teatru (26.03.2007r.)


26 marzec 2007r. DZIEŃ TEATRU godz 19:00 BCK

Spektakl Teatru Dnia Niepowszedniego - "Piaskownica" i goście.


W rolach głównych

Urszula Juszczak (znana z tego forum)
Marcin Bogunia
w reżyserii: Marii Doroty Herman

Kiedy ujżałem po raz pierwszy "Piaskownicę" uświadomiłem sobie, że nie ma dużej granicy pomiędzy dorosłością a dzieciństwem, uświadomiła mnie w przekonaniu, że każdy z na jest w głębi duszy dzieckiem.

Serdecznie zapraszamy (dodam jakiś plakat jeszcze, jak się dorwę do photoshopa)
51694 78

I runda play off - 1. mecze (26.03.06)


16.00 Lewin Brzeski Team - QRB Trafika
17.00 Forumbrzeg.pl - Piomar
18.00 Astra Gaśnice - Orbiliusz BC
19.00 WSH-E Basket - Mysłek-Optident
25820 79

XIV kolejka (18.03.06)


I znów zmiana, najbliższa kolejka w sobotę od 11.45. Godziny meczy sa orientacyjne, przychodźcie trochę wcześniej, bo musimy opuścić sale do 15.30.

11.45 - Lewin Brzeski Team - Forumbrzeg.pl
12.45 - Orbiliusz BC - Piomar
13.45 - Astra Gaśnice - Mysłek-OPtident
14.45 - WSH-E Basket - QRB Trafika

niech przedstawiciele zespołów potwierdzą mi, że wiedzą o terminach meczów (szybko)
20066 63

[10.03.2007] Kopciuch powraca!!!


:: TEATR MUZYCZNY LOŻA
ZAPRASZA NA MUSICAL
KOPCIUCH !!! ::

:: KOPCIUCH POWRACA !!! TROSZKE ZMIENIONY TROSZKĘ UDOSKONALONY INACZEJ OŚWIETLONY :evil: A PRZEDE WSZYSTKIM - JAK ZAWSZE PRAWDZIWY !!! ::


:: ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!! ::



:: ZAPROSZENIA SĄ DOSTĘPNE NA PORTIERNI BCK OD PONIEDZIAŁKU 05.03.2007 !!! ::

OCZYWIŚCIE WSTĘP DLA OSÓB POWYŻEJ 15. ROKU ZYCIA !!!
11995 26

MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo (22.02-4.03.07)


KALENDARZ

czwartek, 22 lutego
biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn techniką klasyczną - eliminacje (8.30), finał (11.30)
uroczyste otwarcie (10.00)

piątek, 23 lutego
kombinacja norweska, sprint - skoki (7.00), bieg na 7,5 km (11.00)
biegi sztafetowe kobiet i mężczyzn techniką dowolną (8.00)
skoki - kwalifikacje na dużej skoczni (10.00)

sobota, 24 lutego
bieg łączony mężczyzn - 15 km techniką klasyczną+15 km techniką dowolną (6.00)
indywidualny konkurs skoków na dużej skoczni (10.00)

niedziela, 25 lutego
kombinacja norweska drużynowo - skoki (2.30), bieg 4x5 km (7.30)
bieg łączony kobiet - 7,5 km techniką klasyczną+7,5 km techniką dowolną (6.00)
drużynowy konkurs skoków na dużej skoczni (10.00)

poniedziałek, 26 lutego
dzień przerwy

wtorek, 27 lutego
bieg kobiet - 10 km techniką dowolną (7.00)
...
10807 25

2007/08 - 6. Cukierki Brzeg - AZS Poznań (03.11; 18:30)


Bardzo ważny mecz dla brzeskich koszykarek, które potrzebują zwycięstwa.
10798 26

9. sezon 2008/09 - XI kolejka (I runda) (22.02.09 i 1.03.09)


Tak jak zapowiadaliśmy kolejka rozłożona jest na raty (ze względu na terminy innych wydarzeń sportowych w hali przy ul. Oławskiej)

22 Lutego
17.00 QRB - Mysłek - zaległy
18.00 BTP - Lewin
19.00 Debiutanci – WSH-E
Organizator - Debiutanci - zapraszamy przed łącznik o godz. 16.30

1 Marca
17.00 QRB - Forumbrzeg.pl
18.00 Dziewiątka - Slow Forza
19.00 Gniotpol - Mysłek
Organizator - Mysłek
9646 16

Typery 07/08 - 35. tydzień (24-30.03.2008)


35. tydzień (24-30.03.2008)
341 (25.03) BTP Piast Brzeg - TOR Dobrzeń Wlk. (pn-jun)
342 (26.03) Cukierki Odra Brzeg - AZS Jelenia Góra (k-FGE)
343 (26.03) Polska - USA (pn-tow)
344 (28.03) Polska - Japonia (pr-eIO)
345 (29.03) MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
346 (29.03) Orlik Brzeg - KPR Świdnica (pr-II)
347 (29.03) Pogoń Łosiów - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
348 (29.03) Polska - Węgry (pr-eIO)
349 (29.03) SMS Łomianki - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
350 (30.03) Polska - Rumunia (pr-eIO)
9214 8

Typery 07/08 - 32. tydzień (03-09.03.2008)


32. tydzień (03-09.03.2008)
311 (05.03) ŁKS Łódź - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
312 (05.03) UKS 13 Mysłowice - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
313 (05.09) AZS Poznań - ROW Rybnik (k-FGE)
314 (08.03) Cukierki Odra Brzeg - CCC Polkowice (k-FGE)
315 (08.03) GKS Grodków/Michałów - Skalnik Gracze (pn-PP)
316 (08.03) Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice (pr-II)
317 (09.03) Gwardia Opole - Orlik Brzeg (pr-jun.mł.)
318 (09.03) Lewin Brzeski Team - Mysłek-Optident (k-BLK)
319 (09.03) OKiR Grodków - Gniotpol Basket Team (k-BLK)
320 (09.03) QRB Trafika - Astra (k-BLK)
9004 7

7. sezon 2006/07 - XIII kolejka (II runda) (11.03.07)


15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
16.00 Astra - OKiR Grodków (B)
17.00 QRB Trafika - WSH-E Basket (A)
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A)
19.00 Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
8875 14

Typery 07/08 - 31. tydzień (25.02-02.03.2008)


31. tydzień (25.02-02.03.2008)
301 (27.02) Cukierki Odra Brzeg - Gwarek Pawłowice (k-jun)
302 (27.02) Polska - Estonia (pn-tow)
303 (01.03) Cukierki Odra Brzeg - Energa Toruń (k-FGE)
304 (01.03) Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II)
305 (01.03) Pogoń Łosiów - Śląsk Łubniany (pn-PP)
306 (02.03) ASPR Zawadzkie - Orlik Brzeg (pr-jun.mł.)
307 (02.03) Lewin Brzeski Team - Astra (k-BLK)
308 (02.03) LZS Sławice - BTP Piast Brzeg (pn-PP)
309 (02.03) OKiR Grodków - Mysłek-Optident (k-BLK)
310 (02.03) QRB Trafika - WSH-E Basket (k-BLK)
8857 7

Typery 07/08 - 34. tydzień (17-23.03.2008)


34. tydzień (17-23.03.2008)
331 (18.03) Lotos Gdynia - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
332 (19.03) MOSM Bytom - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
333 (22.03) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec (pn-LO)
334 (22.03) Olimpia Lewin Brz. - Unia Kolnowskie (pn-LO)
335 (22.03) Piast Strzelce Op. - Pogoń Łosiów (pn-LO)
336 (22.03) GKS Grodków - Racłavia Racławice (pn-LO)
337 (22.03) Polonia Karłowice - Victoria Dobrzyń (pn-A)
338 (22.03) Unia Tułowice - Rekapol Kościerzyce (pn-A)
339 (22.03) LZS Kopice - LZS Konradowa (pn-A)
340 (22.03) LZS Ścinawa Nyska - Orzeł Olszanka (pn-A)
[/b]
8551 7

2007/08 - 21. Cukierki Brzeg - Energa Toruń (01.03 g.18:30)


Cukierki Odra - Energa Toruń

sobota 01.03.08

godz. 18:30 hala przy ulicy Oławskiej


źródło: www.PLKK.pl
8458 17

XII kolejka (5.03.06)


Jest mała zmianka, pierwszy mecz przełożony na 20.00

17.00 Astra Gaśnice - WSH-E
18.00 Forumbrzeg.pl - Piomar
19.00 Mysłek-Optident - QRB Trafika
20.00 Lewin Brzeski Team - Orbiliusz BC
8423 16

Odra Brzeg - Energa Toruń 60:68 (24.03.2010)


Z tego miejsca chciałem serdecznie oraz z całego serca pogratulować koszykarkom Odry Brzeg postawy w dzisiejszym spotkaniu z Energą Toruń, które tak naprawde odniosły w nim zwycięstwo. Wynik jest natomiast efektem skrupulatnej oraz wytrwałej pracy przez cały mecz dwóch członków sędziowskiej mafii. Owi panowie, których w tym momencie określe mianem sprzedawczyków i złodzieji wręcz z precyzją mistrzów kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Agresywne faule oraz zagrania zawodniczek Energi, które w jakikolwiek sposób uniemożliwiały zdobywanie punktów, szczególnie mam na myśli stan spotkanie przy wyniku 60:64 dla gości, skwitowane zostały wyrazistym mrugnięciem oka trenera Elmedina Omanica w stronę jednego z sędziów, który twierdzącą odpowiedział kiwając głową, że wszystko jest pod kontrolą i porażka Enerdze w tym meczu w żaden sposób niegrozi. I tak więc wszystko poszło zgodnie z planem, dzięki czemu Energa Toruń odniosła ostatecznie zwycięstwo 60:68, awansując tym samym w złodziejski sposób do czołowej czwórki rozgrywek Ford Germaz Ekstraklasy w sezonie 2009/2010.[br ...
8368 21

Typery 07/08 - 33. tydzień (10-16.03.2008)


33. tydzień (10-16.03.2008)
321 (12.03) Cukierki Odra Brzeg - JKKS Jastrzębie (k-jun)
322 (14.03) AZS Gliwice - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
323 (14.03) Cukierki Odra Brzeg - CCC Polkowice (k-PP)
324 (15.03) OKS Olesno - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
325 (15.03) Sparta Oborniki Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II)
326 (15.03) Unia Kolonowskie - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
327 (16.03) Orlik Brzeg - Sukces Komprachcice (pr-jun.mł.)
328 (16.03) Mysłek-Optident - QRB Trafika (k-BLK)
329 (16.03) Astra - OKiR Grodków (k-BLK)
330 (16.03) Gniotpol Basket Team - WSH-E Basket (k-BLK)
7084 2

2007/08 - 5. AZS PWSZ Nysa - Piomar BTP Brzeg (03.11; 18.00)


Brzeskich koszykarzy czeka bardzo trudny mecz w Nysie.
7078 11
6916 16

03.07.2009 r. - Wielkie Otwarcie Klubu Bilardowego !!!


Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie klubu bilardowego Black Eight, które nastąpi już w ten piątek 03.07.2009 r. o godz. 19:00.[/b]
6757 12

ME halowe w LA - Birmingham (2-4.03.07)


Terminarz zawodów


Piątek, 2 marzec

czas konkurencja M/K runda
9.30 60m Płotki Kobiety Pięciobój
9.45 60m Płotki Kobiety 1 runda
10.00 Trójskok Mężczyźni Kwalifikacje
10.10 60m Płotki Mężczyźni 1 runda
10.15 Skok wzwyż Kobiety Pięciobój
10.30 Skok o tyczce Mężczyźni Kwalifikacje
10.50 400m Kobiety 1 runda
11.15 3000m Mężczyźni 1 runda
11.20 Kula Mężczyźni Kwalifikacje
11.45 400m Mężczyźni 1 runda
12.15 Skok w dal Kobiety Kwalifikacje
13.30 Kula Kobiety Pięciobój
14.50 Ceremonia otwarcia
15.45 60m Płotki Kobiety Półfinał
16.00 Skok w dal Kobiety Pięciobój
16.05 60m Płotki Mężczyźni Półfinał
16.20 Skok wzwyż Kobiety Kwalifikacje
16.25 800m Kobiety 1 runda
16.50 Kula Mężczyźni Finał [br ...
6727 14

czwartek 5.03.2009- godz 21- Herbaciarnia- Truce


Zapraszam na jazz nad herbatą :D czyli jazzu nigdy nie dość!

Impreza ta to niejako przystawka do dania głównego. W tych jazzowych dniach postanowiliśmy, razem z Herbaciarnią zorganizować kameralny koncert zespołu Truce, na który zapraszamy po koncercie Vibraslap w BCK-u.

Zespół Truce wystąpi w składzie:

Paweł Klin- gitara
Jakub Żołubak- gitara akustyczna
Mateusz Dwornik- kontrabas
Radosław Pilarz- perkusja

Oto i próbka do posłuchania

www.myspace.com/thetrucequartet



Herbaciarnia 5.03.2009 godz.21 (lub chwilę pózniej, aby zainteresowani mogli spokojnie przyjść po zakończeniu koncertu w BCK-u) wstęp wolny
6601 8

Brzeska Liga Koszykówki - 14. typowanie (18.03.06)


14. typowanie (18.03.06)

Lewin Brzeski Team - Forumbrzeg.pl
Orbiliusz BC - Piomar
Astra Gaśnice - Mysłek-Optident
WSH-E Basket - QRB Trafika
6222 9

Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07)


Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07)

59. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
60. Astra - OKiR Grodków (B)
61. QRB Trafika - WSH-E Basket (A)
62. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A)
63. Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
6010 13

Jazz Night w Herbaciarni w czwartek 26.03 godz. 19


W ramach cyklu "Jazz Night" w czwartek o godz. 19 w Herbaciarni wystąpi trio w składzie:

Michał Bednarz - perkusja

Paweł Klin - gitara

Mateusz Dwornik - bas

Michał Bednarz to perkusista m. in. bardzo popularnego w kręgach muzyki rockowo-metalowej wrocławskiego zespołu Esquarial. Jego pasją jest także muzyka jazz`owa, którą od kilku lat gruntownie zgłębia. W czwartek zagra tylko i wyłącznie jazz`owo, ale jego doświadczenie w tak skrajnych gatunkach muzycznych na pewno przysporzy wiele ciekawych wrażeń (przynajmniej nam - grającym z nim, jak i mam nadzieję wam również).

Dwornika i Klina już być może znacie, powiem tylko tyle, że tym razem zagramy inny repertuar z innym nieco brzmienie (praktycznie wyłącznie gitara basowa zamiast kontrabasu).

Zapraszam wszystkich jazz słuchaczy i nie tylko. Być może znajdą się ludzie lubiący Esquarial, którzy chętni będą ...
5845 14


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu