Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 05
Tematy oznaczone jako 05
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Koszykówka TBL - 3. typowanie (15/16.10.05)


3. typowanie (15/16.10.05)

AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
ŁKS Łódź - Lotos Gdynia
AZS Poznań - Wisła Kraków
AZS KK J.Góra - Meblotap Chełm
Cukierki Odra Brzeg - Polfa Pabianice
4929 10

Metallica -> Koncert 28.05.2008r. Środa:)


no.... to kto jedzie? :wink:
4789 10

Piłka ręczna - 1. typowanie (24/25.09.05)


1. typowanie (24/25.09.05)

Arot-Tęcza Leszno - Bel-Pol Świdnica
Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Żagiew Dzierżoniów
Krokus Bustrzyca Kłodzka - Bór Oborniki Śląskie
AZS AWF Gorzów Wlkp. - OSiR Komprachcice
4706 7

[26.05.2006r.] "Ponad podziały"


Witam!

W ramach akcji uczenia się rozumienia innych ludzi i budowania pomostów ponadśrodowiskowcyh organizujemy na Zamku Piastów Śląskich imprezę pn. "Tango wiecznie żywe".

Oto program:

:: "Tango wiecznie żywe"
26-go maja 2006
Zamek Piastów Śląskich

Godz. 20.00 - Otwarcie

Godz. 20.15 - Koncert Zespołu "Milonga Baltica"

Godz. 21.00 - Tango-Show - pokaz Tango Nuveo w wykonaniu Beaty "Mai" Gellert i Luisa Bianchi

ok. godz 21.30 - bezpośrednio po pokazie, wieczór z tangiem tańczonym na parkiecie (Milonga);


Wstęp WOLNY !!!

Organizatorzy: Grupa Nieformalna
"Projekt Tango-Brzeg" ::

Być może na pierwszy rzut oka wyda Wam się, że to impreza dla starych pierników :D. Powiem Wam tak - jeszcze niecałe dwa lata temu sam nie ...
4703 7

Piłka nożna - 1. typowanie (13-14.08.05)


1. typowanie - 13-14.08.2005

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Start Namysłów
(LO) Odra II Opole - BTP Piast Brzeg
(LO) Victoria Dobrzyń - LZS Proślice
4680 11

Brzeska Liga Koszykówki - 19. typowanie (14.05.06)


Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)

POZDRAWIAM i celnych typófffffffff


Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (6-10) dla FORUMBRZEG.PL
WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (1-5) dla LEWIN BRZESKI TEAM
QRB Trafika - Mysłek-Optident (1-5) dla QBR TRAFIKA
Piomar - Orbiliusz BC (6-10) dla ORBILIUSZ BC
POZDRO i emocjiiiiiiiiiiii :evil: :wink: :evil:
4680 8

2007/08 - 27. LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg (25.05; 14:00)


Nasz zespół zagra jutro w Wawelnie z LZS Mechnice.

Przed tą kolejką wiadomo było, że BTP potrzebuje 1 punktu, by zapewnić sobie IV ligę w przyszłym sezonie. Dzisiaj jednak Orzeł Źlinice zremisował 1:1 z Olimpią Lewin Brzeski i już teraz IV liga dla Brzegu jest pewna.

Gratulacje!!!

Panowie grajcie teraz o wyższe miejsce niż III.
4561 10

Funk The System vol. 3 - Ibiza - 05.02.2010


Funk The System vol. 3

Lokacja: Klub Ibiza
Data: 05.02.10
Start: godz. 20:00
Wstęp: 5 PLN
4450 6

7. sezon 2006/07 - II runda play off (1.mecze) (12.05.07)


13.00 Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8)
14.00 QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4)
15.00 Astra - WSH-E Basket (5-8)
16.00 Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
4450 4

Piłka nożna - 14. typowanie (29/30.10.05)


14. typowanie (29/30.10.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Motor Praszka
(LO) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg
(LO) LZS Grodziec - Victoria Dobrzyń
(A) Olimpia Lewin Brz. - TOR II Dobrzeń Wlk.
(A) Metalowiec Łambinowice - Orlik Michałów
(A) Polonia Przylesie - Strażak Lipniki
(A) Pogoń Łosiów - Rolnik Lasocice
(A) Orzeł Olszanka - LZS Średnia Wieś
(B) LZS Przylesie Dln. - LZS Bąków
(C) LZS Sarny Małe - KS Pawłów
(J) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów
(J) OKS Olesno - Olimpia Lewin Brz.
4430 8

Piłka nożna - 7. typowanie (13/14.09.05)


7. typowanie (13/14.09.05)

(IV) Śląsk Łubniany - Burza Lipki/Skarbimierz
(J) BTP Piast Brzeg - LZS Domaszkowice
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Koksownik Zdzieszowice
4292 8

Piłka ręczna - 2. typowanie (2/3.10.05)


2. typowanie (2/3.10.05)

Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł.
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg
4201 8

Koszykówka ekstraklasa - 6. typowanie (29/30.10.05)


6. typowanie (29/30.10.05)

ŁKS Łódź - CCC Polkowice
AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
AZS KK Jelenia Góra - Lotos Gdynia
Cukierki Odra Brzeg - Wisła Kraków
Meblotap Chełm - Polfa Pabianice
4178 7

2007/08 - 24. BTP Piast Brzeg - LZS Gronowice (04.05; 17.00)


Brzescy piłkarze podejmują LZS Gronowice
4153 4

Piłka ręczna - 6. typowanie (5/6.11.05)


6. typowanie (5/6.11.05)

Bel-Pol Świdnica - Bór Oborniki Śl.
Żagiew Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin
Pogoń Oleśnica - OSiR Komprachcice
Tęcza Leszno - AZS Gorzów Wlkp.
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Krokus Bystrzyca Kł.
4120 7

Koszykówka TBL - 2. typowanie (12.10.05)


2. typowanie (12.10.05)

CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg
PZU Polfa Pabianice - Kolegium Karkonoskie AZS Jelenia Góra
Azoty-Meblotap Chełm - AZS Poznań
TS Wisła Can-Pack Kraków x Łódzki Klub Sportowy Siemens AGD
Lotos Gdynia x AZS PWSZ Gorzów Wlkp
4119 7

Brzeska Liga Koszykówki - 20. typowanie (21.05.06)


Przed nami ciekawe spotkania decydujące o końcowej kolejnosci...

14.00 Mysłek - QRB Trafika
15.00 Forumbrzeg.pl - Astra
16.00 Lewin Brzeski - WSH-E
17.00 Orbiliusz - Piomar

-------------------------------------------------


Mysłek - QRB Trafika (Mysłek 1-5)
Forumbrzeg.pl - Astra (Astra 1-5)
Lewin Brzeski - WSH-E (WSH 6-10)
Orbiliusz - Piomar (Piomar 6-10)
4081 6

Piłka ręczna - 4. typowanie (15/16.10.05)


4. typowanie (15/16.10.05)

Bel-Pol Świdnica - Zagłębie II Lubin
Bór Oborniki Śl. - OSiR Komprachcice
Żagiew Dzierżoniów - AZS Gorzów Wlkp.
Tęcza Leszno - Krokus Bystrzyca Kł.
Orlik Brzeg - Ostrovia Ostrów Wlkp.
4060 8

Typery 06/07 - 31. tydzień (30.04-06.05.07)


Typery 06/07 - 31. tydzień (30.04-06.05.07)

301. (01.05) LZS Domaszkowice - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
302. (01.05) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
303. (05.05) Odra Wodzisław - Wisła Kraków (pn-I)
304. (05.05) Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław (pn-II)
305. (05.05) TOR Dobrzeń Wlk. - Skalnik Gracze (pn-III)
306. (05.05) Polonia Domaszowice - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
307. (05.05) Pogoń Łosiów - Hetman Byczyna (pn-LO)
308. (05.05) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice (pn-jun)
309. (05.05) Olimpia LEwin Brz. - RTS Kozie Rogi (pn-jun)
310. (05.05) Turów Zgorzelec - Śląsk Wrocław (kosz-DBE)
4045 7

Piłka nożna - 11. typowanie (08/09.10.05)


11. typowanie (08/09.10.05)

(IV) Sparta Paczków - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Start Dobrodzień
(LO) Victoria Dobrzyń - Start Siołkowice
(A) Stal Osowiec - Olimpia Lewin Brz.
(A) LZS Biała Nyska - Orzeł Olszanka
(A) LZS Goworowice - Pogoń Łosiów
(A) LZS Kałków - Polonia Przylesie
(A) Orlik Michałów - LZS Kamienica Nyska
(B) LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza
(C) KS Pawłów - LZS Skarbimierz
(J) BTP Piast Brzeg - Odra K-Koźle
(J) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Nysa
3963 9

[03.05.2007r.] Konkurs graffiti


:: OGŁOSZENIE ::

Temat: "Miasto wolne od nałogów, miasto w którym jest bezpiecznie"

Projekty w formacie A-4 można składać do 26 kwietnia 2007 r. w Brzeskim Centrum Kultury lub w Biurze Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta w Brzegu (pok. 2 i 3) z podanym telefonem kontaktowym i danymi wykonawców (imię, nazwisko, wiek). Prace mogą być wykonane indywidualnie lub zespołowo (max 3 osoby). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 077 416 99 82.
Najlepsze projekty zostaną nagrodzone, a ich wykonawcy będą mieli możliwość przeniesienia ich na format 1:30 sprayami. Nagrody zostaną wręczone w dniu 03.05 2007 r. przez Burmistrza Miasta w brzeskim amfiteatrze przed koncertem zespołu Myslovitz. Ponadto prace te będą elementem scenografii podczas tegorocznych Dni Brzegu w amfiteatrze.

Wojciech Huczyński
Burmistrz Brzegu
3949 7

Koszykówka ekstraklasa - 4. typowanie (22/23.10.05)


4. typowanie (22/23.10.05)

CCC Polkowice - Polfa Pabianice
Meblotap Chełm - Cukierki Odra Brzeg
Wisła Kraków - AZS KK Jelenia Góra
Lotos Gdynia - AZS Poznań
AZS Gorzów Wlkp. - ŁKS Łódź
3933 7

Piłka nożna - 5. typowanie (3/4.09.05)


5. typowanie (3/4.09.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin
3897 8

Ważą się losy pociągu do Wrocławia 05.36!


Od kilkunastu dni spisywane są ceny biletów na tej trasie. Samorząd Dolnośląski nie ma chyba zamiaru dopłacać do pociągu o tej godzinie. Opolski chyba też nie będzie miał w tym żadnego interesu. Co na to Władze naszego miasta? Jeśli nie można zapewnić pracy na miejscu w Brzegu to przydałoby się przynajmniej dojazd do pracy w innych miastach zabezpieczyć.
3877 6

Typery 06/07 - 35. tydzień (28.05 - 03.06.07)


Typery 06/07 - 35. tydzień (28.05 - 03.06.07)

341. (29.05) BTP Piast Brzeg - Ruch Zdzieszowice (pn-jun)
342. (02.06) Śląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec (pn-II)
343. (02.06) Odra Opole - Miedź Legnica (pn-II)
344. (02.06) Raków Częstochowa - Skalnik Gracze (pn-III)
345. (02.06) TOR Dobrzeń Wlk. - Chrobry Głogów (pn-III)
346. (02.06) Azerbejdżan - Polska (pn-eME)
347. (02.06) Start Dobrodzień - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
348. (02.06) LZS Grodziec - Pogoń Łosiów (pn-LO)
349. (02.06) Rodło Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
350. (03.06) LZS Kopice/Więcmierzyce - GKS Grodków (pn-A)
3838 6


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu