Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 200405
Podobne tagi tematów
200405

Tematy oznaczone jako 200405
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Liga okręgowa 2004/05 (BTP, Burza, Pogoń)


Wyniki kolejki 21 (2005-04-23)

LZS Krasiejów - Olimpia Lewin 5-0
Piast Brzeg - Piast Gorzów 4-0
LZS Rożnów - LZS Kotórz 0-1
LZS Proślice - LZS Mechnice 1-1
LZS Grodziec (b) - KS Górażdże 1-0
Start Siołkowice - Start Dobrodzień (b) 0-0
Victoria Chróścice - Burza Lipki (b) 0-2
Pogoń Łosiów (b) - Polonia Wołczyn (b) 1-4

Klasa W gr 1

1. Burza Lipki (b) 20 44 43 - 19
2. LZS Krasiejów 19 42 45 - 11
3. Victoria Chróścice 20 40 53 - 25
4. LZS Proślice 20 40 43 - 17
5. Start Siołkowice 20 37 33 - 18
6. Start Dobrodzień (b) 20 33 32 - 27
7. KS ...
14294 17

LA szkolna 2004/05


Dziewczęta

100 m
1. Daria Tereszkiewicz (ZSE) 14,1
2. Agnieszka Galant (II LO) 14,4
3. Magda Jędrzejko (I LO) 15,0
4. Marta Marciniak (II LO) 15,2
. Ewelina Szot (ZSB) 15,2
. Kamila Nowak (ZSZ nr 1) 15,2
. Ewelina Pociecha (ZSE) 15,2
8. Joanna Jaskólska (ZSR) 15,7
9. Katarzyna Kos (ZSB) 15,9
10. Barbara Burzyńska (ZSZ nr 1) 16,3
11. Magdalena Buszta (I LO) 16,8
12. Angelika Florencka (ZSR) 18,7

400 m
1. Daria Tereszkiewicz (ZSE) 1:11,06
2. Aleksandra Krzyżak (ZSZ nr 1) 1:17,14
3. Anna Drozd (ZSE) 1:17,37
4. Joanna Bubiak (ZSB) 1:17,58
5. Iwona Grzeszczyszyn (ZSPS) 1:23,18
6. Katarzyna Stencel (ZSB) 1:27,16
7. Joanna Czerwionka (ZSPS) 1:28,21

800 m
1. Edyta Łabanda (I LO) 2:57,19
2. Justyna ...
9205 9

Klasa C 2004/05


KLASA C BRZEG 1

Wyniki kolejki 12 (2005-04-24)
LZS Sarny Małe - LZS Młodoszowice -
LZS Kobiela - LZS Przylesie -
LZS Starowice - LZS Nowa Wieś -
LZS Gałążczyce - LZS Kopice -
LZS Tarnów Gr. - LZS Wierzbna -

Klasa C Brzeg 1

1. LZS Kopice 9 25 50 - 11
2. LZS Przylesie 9 19 53 - 20
3. LZS Starowice 9 16 24 - 21
4. LZS Młodoszowice 9 15 27 - 14
5. LZS Gałążczyce 9 15 26 - 17
6. LZS Sarny Małe 9 14 23 - 29
7. LZS Nowa Wieś 9 12 21 - 19
8. LZS Wierzbna 9 11 20 - 16
9. ...
4742 9

Opolska Liga Juniorów 2004/05 (BTP)


Wyniki kolejki 16 (2005-04-26)

Ruch Zdzieszowice - Plon Skoroszyce 5-2
Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice 1-5
MKS Gogolin - Włókniarz Kietrz 2-5
Polonia Nysa - TOR Dobrzeń 0-4
Odra Opole - Piast Brzeg 2-1
LZS Domaszkowice - Polonia Głubczyce 4-0
OKS Olesno - Unia Krapkowice 4-2
Start Namysłów - Odra Koźle 0-1

I liga juniorów

1. TOR Dobrzeń 21 59 78 - 8
2. Odra Opole 21 46 71 - 26
3. Odra Koźle 21 42 36 - 19
4. MKS Gogolin 21 35 36 - 37
5. OKS Olesno 20 34 57 - 45
6. Plon Skoroszyce 21 31 49 - 35
7. LZS Domaszkowice 21 31 32 - 27 [br ...
4235 4

II liga juniorów 2004/05


Wyniki kolejki 17 (2005-04-24)

Olimpia Lewin B. - Sparta Paczków 2-2
Atom Grądy - MKS Prudnik 2-3
LZS Ścinawa N. - LZS Żłobizna 2-0
LZS Kałków - Burza Lipki 2-3
LZS Czeska Wieś - LZS Trzeboszowice 4-9
Czarni Otmuchów - GKS Grodków 5-1
LZS Jasienica - Unia Reńska Wieś 1-2

II liga juniorów gr. 4

1. Olimpia Lewin B. 16 35 55 - 29
2. LZS Trzeboszowice 16 30 59 - 39
3. Czarni Otmuchów 16 30 38 - 28
4. LZS Jasienica 16 27 44 - 31
5. Atom Grądy 16 26 35 - 28
6. LZS Ścinawa N. 16 26 35 - 31
7. Sparta Paczków 16 23 30 - 25 [br ...
3464 2

Klasa A grupa IV 2004/05


KLASA A GR 4:

Wyniki kolejki 17 (2005-04-23)

Rolnik Lasocice - LZS Goworowice 1-4
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa 2-1
Skorpion Lubsza - LZS Kałków 0-4
LZS Kamienica - LZS Rusocin 2-7
LZS Wierzbnik - Victoria Dobrzyń 0-7
Metalowiec Łambinowice - GKS Grodków 4-1
LZS Biała Nyska - Polonia Przylesie 2-2

Klasa A gr 4

1. LZS Rusocin 16 34 65 - 27
2. Victoria Dobrzyń 16 34 46 - 14
3. LZS Biała Nyska 17 31 46 - 25
4. LZS Kałków 16 29 37 - 36
5. Metalowiec Łambinowice 17 24 34 - 33
6. LZS Ścinawa 15 22 29 - 25
7. LZS Goworowice 16 22 30 ...
3111 2

Mali medaliści - podsumowanie sezonu 2004/05


Dobiegł końca rok szkolny 2004/2005, a wraz z nim zawody organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Był to udany rok dla sportowców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego miasta. W zawodach o randze Mistrzostw Wojewódzkich uczniowie brzeskich szkół podstawowych i gimnazjalnych zdobyli łącznie 16 medali, w tym 4 złote. Trzy szkoły reprezentowały nasze miasto na Mistrzostwach Polski: drużyna koszykarzy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 ( 12 miejsce ), piłkarze ręczni z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 ( 10 miejsce ) i drużyna szachowa z Publicznego Gimnazjum nr 1 ( 22 miejsce).

Poniżej przedstawiamy osiągnięcia naszych sportowców w zawodach o Mistrzostwo Województwa Opolskiego.

Szkoły Podstawowe:

Mini –koszykówka chłopców - PSP nr 8 - I
Tenis stołowy – drużynowy chłopców - ZS nr 1 z OS - III
Mini – piłka ręczna chłopców - PSP nr 3 - I
...
2839 1

Liga trampkarzy 2004/05


Grupa I
1. BTP Piast Brzeg 10 27 58:7
2. Burza Lipki/Skarbimierz 10 24 43:13
3. LZS Brzezina 10 21 44:20
4. Olimpia Lewin Brzeski 10 12 44:36
5. Pogoń Łosiów 10 3 13:63
6. LZS ŻŁobizna 10 3 12:91

Grupa II
1. LZS Przylesie Dolne 10 24 79:14
2. LZS Jankowice Wlk. 10 21 36:14
3. GKS Grodków 10 17 32:26
4. Polonia Przylesie 10 10 22:42
5. LZS Nowa Wieś Mała 10 8 22:41
6. LZS Olszanka 10 4 11:55

Finał Ligi Trampkarzy: LZS Przylesie Dolne – BTP Piast Brzeg 1:3; BTP Piast Brzeg – LZS Przylesie Dolne 3:3

Klasyfikacja końcowa
1. BTP Piast Brzeg
2. LZS Przylesie Dolne
3. Burza Lipki/Skarbimierz
4. LZS Jankowice Wlk.
5. LZS Brzezina
6. GKS ...
2390 1

Cukierki Odra Brzeg 2004/05


Tutaj zapraszam do rozmowy o żeńskim zespole koszykówki w Brzegu. :)
2355 1

Klasa A juniorów 2004/05


Grupa I
1. LZS Wojsław 11 25 25:23
2. LZS Przylesie Dolne 11 22 41:23
3. LZS Więcmierzyce 11 21 24:16
4. LZS Olszanka 11 19 42:43
5. LZS Michałów 11 15 24:29
6. LZS Lipowa 11 7 22:42
7. Polonia Przylesie 11 5 21:49

Grupa II
1. Burza II Lipki/Skarbimierz 12 36 60:7
2. Pogoń Łosiów 12 30 65:19
3. LZS Kruszyna/Prędocin 12 20 36:22
4. Victoria Dobrzyń 12 18 31:35
5. LZS Lubsza 12 10 17:49
6. LZS Szydłowice 12 6 20:40
7. LZS Łukowice Brz. 12 4 12:58

Baraże o awans do II ligi: LZS Wojsław – Burza II Lipki/Skarbimierz 3:1; Burza II Lipki/Skarbimierz – LZS Wojsław 1:4

Awans do II ligi: LZS Wojsław
2320 0

Klasa B 2004/05


KLASA B BRZEG

Wyniki kolejki 16 (2005-04-17)

LZS Jankowice - LZS Kruszyna 0-2
LZS Michałów - Olimpia II Lewin B. 3-0 v.o.
LZS Łukowice - LZS Brzezina 0-2
LZS Wójtowice - LZS Szydłowice 3-2
LZS Bąków - LZS Przecza 0-2
LZS Żłobizna - LZS Kościerzyce 2-5

Klasa B Brzeg

1. LZS Michałów 15 43 64 - 15
2. LZS Kościerzyce 15 34 35 - 18
3. LZS Bąków 15 31 41 - 23
4. LZS Kruszyna 15 25 31 - 30
5. LZS Łukowice 15 22 38 - 34
6. LZS Żłobizna 15 21 40 - 43
7. LZS Szydłowice 15 20 37 - 30
8. Olimpia II Lewin B. 14 ...
2176 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu