Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 200607
Podobne tagi tematów
200607

Tematy oznaczone jako 200607
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Team Sport Fut-Sal 2006/07 (VI edycja)


TEAM SPORT FUTSAL 2006/07
Mozna zgłaszać drużyny do kolejnej VI edycji brzeskiego Fut-sala.
Mecze - Listopad - Luty
Startujemy 20. 11. br.
Pierwsze spotkanie organizacyjne - 30. 10. 2006 ( poniedziałek )o godz. 17. 00 w salce korekcyjnej hali sportowej przy ul. Oławskiej WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY !!
Tel - Mariusz Soliński ( MOSiR ) - 607 081 669 9. 00 - 11. 00
Krzciuk Jacek 600 948 813 19. 30 - 21. 00
74491 242

Cukierki Odra Brzeg 2006/07


KADRA

Olena Proszczenko (ur. 15.09.1971; 168 cm.); obrońca
Magdalena Rzeźnik (22.07.1983; 171); obrońca
Izabela Bogdan (30.03.1981; 182); skrzydłowa
Agata Bachryj (17.09.1987; 177); obrońca/skrzydłowa
Justyna Daniel (13.01.1986; 178); obrońca/skrzydłowa
Anna Marczewska (03.03.1977; 187); skrzydłowa/center
Joanna Chełczyńska (14.10.1973; 178); obrońca
Agnieszka Makowska (25.02.1982; 182); skrzydłowa
Martyna Koc (10.07.1983; 193); skrzydłowa/center
Małgorzata Babicka (06.09.1985; 187); skrzydłowa
Angela Dubojska (20.03.1973; 187); skrzydłowa/center
Karolina Kozera (21.02.1990); obrońca
Agnieszka Mykita (23.07.1990); obrońca/skrzydłowa
Marta Szymańska (19.09.1990); skrzydłowa

Trener: Krzysztof Kubiak
II trener: Dariusz Konstańciuk
Kierownik: Bolesław Garnczarczyk

Przybyły: Izabela Bogdan (AZS KK Jelenia Góra), Anna Marczewska (CCC Polkowice), Angela Dubojska (Flying Fixes Wiedeń - Austria)
Ubyły: Małgorzata Morka (Czechy), Agata Kasprzak (Niemcy), Elena Czebotowa (Rosja), Agnieszka Pietraszek (urlop macierzyński)
65857 356

Piomar Brzeg 2006/07


Kadra zespołu

Jacek Pociecha
Maciej Stępień
Grzegorz Łyczkowski
Adam Adamczyk
Piotr Rosiński
Marcin Kucharski
Marek Soroka
Grzegorz Trzyszka
Krzysztof Pachołek
Artur Zagórski
Tomasz Pieszyński
Marcin Wilk
Rafał Pławiak

Trener: Joanna Iwanicka
61381 278

Liga Okręgowa 2006/07 (BTP, Pogoń)


Kolejka 1 - 12 sierpnia

LZS Widawa Lubska - Piast Brzeg
Odra II Opole - Start Siołkowice Stare
Unia Kolonowskie - Start Dobrodzień
Hetman Byczyna - ZKS Górażdże
Pogoń Łosiów - Polonia Domaszowice
Orzeł Źlinice - Silesius Kotórz Mały
Małapanew Ozimek - LZS Mechnice
LZS Grodziec (k. Ozimka) - Skalnik Tarnów Opolski

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Piast Brzeg - Skalnik Tarnów Opolski
LZS Mechnice - LZS Grodziec (k. Ozimka)
Silesius Kotórz Mały - Małapanew Ozimek
Polonia Domaszowice - Orzeł Źlinice
ZKS Górażdże - Pogoń Łosiów
Start Dobrodzień - Hetman Byczyna
LZS Widawa Lubska - Odra II Opole
Unia Kolonowskie - Start Siołkowice Stare

Kolejka 3 - ...
41917 185

Orlik Brzeg 2006/07


kolejka 1 (30-09-2006)

Zagłębie II Lubin - KPR Świdnica
Miedź II Legnica - Orlik Brzeg
Tęcza Kościan - Krokus Bystrzyca
OSiR Komprachcice - Ostrovia Ostrów
Tęcza Leszno - Żagiew Dzierżoniów
Pogoń Oleśnica - Bór Oborniki Śl.

II liga gr.1

Zagłębie II Lubin
Pogoń Oleśnica
Żagiew Dzierżoniów
Tęcza Leszno
Ostrovia Ostrów
OSiR Komprachcice
Krokus Bystrzyca
Tęcza Kościan
Orlik Brzeg
Miedź II Legnica
KPR Świdnica
Bór Oborniki Śl.
37327 126

piłkarska Orange Ekstraklasa 2006/07


Nie długo rusza sezon wiec.....
Proste pytnie kto zostanie mistrzem ?
33898 54

NBA 2006/07


Temat poświecony ulubionym drużyną NBA. Jak i tym najmniej lubianym. Moja ulubiona drużyna jest Denver, ulubiony zawodnikiem Carmelo Anthony, a nie trawie Kobiego i LeBrona
24634 35

Dominet Basket Ekstraklasa 2006/07


Zaczynamy play off, kto zostanie mistrzem?

Ćwierćfinały (do 3 zwycięstw):
Prokom Trefl Sopot (1) - Polpharma Starogard Gd. (8) 0-0
BOT Turów Zgorzelec (2) - Gipsar Stal Ostrów Wlkp. (7) 0-0
ASCO Śląsk Wrocław (3) - Polpak Świecie (6) 0-0
Anwil Włocławek (4) - Energa Czarni Słupsk (5) 0-0
23911 33

Zespoły BLK 2006/07 - Forumbrzeg.pl


FORUMBRZEG.PL
Grzegorz Chmiecik (ur. 19.12.1986; 191 cm.)
Paweł Ogrodnik (2.02.1984; 189)
Bartosz Galar (26.06.1987; 182)
Przemysław Florków (17.06.1986; 177)
Łukasz Ogorzelec (19.11.1986; 205)
Tomasz Mieczkowski (3.10.1985; 196)
Łukasz Jakowlew
Kamil Dawidziak
Mirosław Lech (17.12.1986; 194)
Mariusz Kolekta
Marek Skibiński (27.11.1990; 178)
Łukasz Obodziński (3.11.1984; 191)
Mariusz Florków

Proponuję spróbować zmontować zespół forumowy na nowy sezon, jest kilku zawodników, którzy mogliby zagrać, a my moglibyśmy coś się złożyc na wpisowe.

Gracze chętni wpisywać się: może WAPNIAK, hajtej, Mlody, Brodacz, Mireq, Mario i inni
23248 94

Klasa C grupa II 2006/07


3.09.2006

LZS Czeska Wieś-pauza
LZS Brzezina - LZS Zwanowice
LZS Małujowice - KS Pawłów
LZS Obórki - LZS Skarbimierz

10.09.2006

LZS Skarbimierz - pauza
KS Pawłów - LZS Obórki
LZS Zwanowice - LZS Małujowice
LZSCzeska Wieś - LZS Brzezina

17.09.2006

LZS Brzezina - pauza
LZSMałujowice - LZS Czeska Wieś
LZS Obórki - LZS Zwanowice
LZS Skarbimierz - KS Pawłów

24.09.2006

KS Pawłów - pauza
LZS Zwanowice - LZS Skarbimierz
LZs Czeska Wieś - LZS Obórki
LZS Brzezina - LZS Małujowice

1.10.2006

LZS Małujowice - pauza
LZS Obórki - LZS Brzezina
LZS Skarbimierz - LZS Czeska Wieś
KS Pawłów - LZS Zwanowice

8.10.2006
LZS Zwanowice ...
21325 77

Opolska Liga Juniorów Młodszych 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

I kolejka - 27 sierpnia
Polonia Nysa - Swornica Czarnowąsy
UKS PG Kościerzyce - RTS Koźle-Rogi K-Koźle
Małapanew Ozimek - MKS Kluczbork
TOR Dobrzeń Wielki - Rodło Opole
Start Namysłów - Hetman Byczyna
Odra Opole - Pomologia Prószków
BTP Piast Brzeg - OKS Olesno

II kolejka - 31 sierpnia
Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno
Pomologia Prószków - BTP Piast Brzeg
Hetman Byczyna - Odra Opole
Rodło Opole - Start Namysłów
MKS Kluczbork - TOR Dobrzeń Wielki
RTS Koźle-Rogi K-Koźle - Małapanew Ozimek
Polonia Nysa - UKS PG Kościerzyce

III kolejka - 3 września
UKS PG Kościerzyce - Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek - Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki - RTS Koźle-Rogi K-Koźle
Start Namysłów - MKS Kluczbork[br ...
21244 75

Opolska Liga Juniorów 2006/07 (BTP, Olimpia)


Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów

I kolejka - 26 sierpnia
Polonia Pogórze - Start Namysłów
Polonia Głubczyce - Koksownik Zdzieszowice
Plon Skoroszyce - LZS Domaszkowice
Ruch Zdzieszowice - RTS Koźle Rogi
Rodło Opole - TOR Dobrzeń
Unia Krapkowice - Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno - Odra Opole
MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg

II kolejka - 30 sierpnia
Start Namysłów - BTP Piast Brzeg
Odra Opole - MKS Kluczbork
Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno
TOR Dobrzeń - Unia Krapkowice
RTS Koźle Rogi - Rodło Opole
LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice
Koksownik Zdzieszowice - Plon Skoroszyce
Polonia Pogórze - Polonia Głubczyce

III kolejka - 2 września
Polonia Głubczyce - Start Namysłów
Plon Skoroszyce - Polonia Pogórze
Ruch Zdzieszowice - Koksownik Zdzieszowice[br ...
20605 62

7. sezon 2006/07 - V kolejka (3.12.06)


15.00 Grodków – Lewin Brzeski Team
16.00 Mysłek-Optident – WSH-E Basket
17.00 Orbiliusz BC – Astra
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona – Piomar
19.00 QRB Trafika – Forumbrzeg.pl
18397 67

Juniorzy mlodsi sezon 2006/07


Dzisiaj zostal rozegrany pierwsz mecz Orlika w nowym sezonie juniorów mlodszych. Orlik wygral u siebie z Gwardią Opole, a ASPR Zawadzkie przegral 1 bramką z Komprachcicami u siebie tracąć przewage 7 bramek.

Orlik Brzeg - Gwardia Opole 33-26
Aspr Zawadzkie - Komprachcice 28-29
16942 55

Kadetki 2006/07 - mecze, newsy, wyniki, tabele


KADRA ZESPOŁU

Żaneta Sobota (ur. 10.12.1992); Aleksandra Teklińska (14.03.1992); Agnieszka Swynarczuk (13.01.1992); Magdalena Kurpiel (23.09.1992), Anita Bider (7.03.1991); Kamila Trocuk (14.12.1991); Magdalena Bogdan (27.08.1991); Magalena Wechman (12.02.1991); Agata Rozpiętowska (8.05.1991), Adriana Dominik (16.11.1991); Karolina Parobecka (20.05.1991), Katarzyna Radzik (21.03.1991); Jowita Dziumak (29.08.1991), Martyna Kusa (4.06.1991), Katarzyna Skóra (26.04.1991), Anna Pijanowska (30.11.1991)
Trener: Małgorzata Kubiak
15964 47

BTP przed sezonem 2006/07


Mam pytanko kto wie kiedy bedzie nastepny mecz BTP na naszym brzeskim stadionie? Data, godzina.. :cry: bo jestem w kropce...
13873 40

Klasa B 2006/07


Terminarz rundy jesiennej w Klasie B

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Starowice - Zryw Szydłowice
LZS Janów - LZS Przylesie
LZS Kantorowice - LZS Bąków
Skorpion Lubsza - LZS Żłobizna
LZS Michałów - LZS Łukowice
LZS Kruszyna - Błękitni Przecza
LZS Jankowice - LZS Kościerzyce

II kolejka - 27 sierpnia
Zryw Szydłowice - LZS Kościerzyce
Błękitni Przecza - LZS Jankowice
LZS Łukowice - LZS Kruszyna
LZS Żłobizna - LZS Michałów
LZS Bąków - Skorpion Lubsza
LZS Przylesie - LZS Kantorowice
LZS Starowice - LZS Janów

III kolejka - 3 września
LZS Janów - Zryw Szydłowice
LZS Kantorowice - LZS Starowice
Skorpion Lubsza - LZS Przylesie
LZS Michałów - LZS Bąków
LZS Kruszyna - LZS Żłobizna
LZS Jankowice - LZS Łukowice[br ...
13831 42

Młodzicy 2006/07


Tutaj mogę umieszczać wszystkie mecze ligowe Orlika rocznik 92 :)


09.03.2007 godz 17:15

Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice 35:11




Skład: Zbigniew Szumlakowski, Rafał Worobiec, Waldemar Stanoszek. Patryk Krawczyk, Mariusz Wojtyła, Mateusz Włodek, Sebastian Gołębiewski, Mariusz Sobczak

Trener: Paweł Pietraszek


Mecze nie wiem kiedy mamy kolejne jak się dowiem to napiszę :D


Dzięki dzięki :D
13519 47

II liga juniorów - 2006/07


Terminarz rundy jesiennej II ligi juniorów grupy nyskiej

I kolejka - 27 sierpnia
LKS Biała Nyska - Sparta Paczków
Polonia Nysa - Polonia Głuchołazy
Sudety Burgrabice - Czarni Korfantów
LZS Ścinawa Nyska - GKS Grodków
Unia Reńska Wieś - LZS Kałków
Czarni Otmuchów - LZS Wojsław
Burza Lipki - Atom Grądy

II kolejka - 30 sierpnia
Sparta Paczków - Atom Grądy
LZS Wojsław - Burza Lipki
LZS Kałków - Czarni Otmuchów
GKS Grodków - Unia Reńska Wieś
Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Głuchołazy - Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska - Polonia Nysa

III kolejka - 3 września
Polonia Nysa - Sparta Paczków
Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Głuchołazy
Unia Reńska Wieś - Czarni Korfantów
...
13294 30

Zgłoszenia do sezonu 2006/07


Już wkrótce rusza siódma edycja Brzeskiej Ligi Koszykówki.

Informacje na temat BLK można uzyskać u organizatorów:
Ryszard Dzwonek (tel. 504-197-872) lub pod adresem rydz.brzeg@poczta.gazeta.pl.

Każdy zespół może zgłosić maksymalnie 12 zawodników, którzy do 30 września ukończą 18 lat. Zgłoszenie musi zawierać następujące dane: data urodzenia i wzrost zawodników oraz numer kontaktowy kapitana zespołu.

Wpisowe do ligi to 400 zł od zespołu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września, można zgłaszać się podczas turnieju streetballa w biurze zawodów.
12892 47

7. sezon 2006/07 - III kolejka (5.11.06)


15.00 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski TEam
16.00 Orbiliusz BC - WSH-E Basket
17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Grodków
18.00 Astra - Forumbrzeg.pl
19.00 QRB Trafika - Piomar

Gramy na Oławskiej - cały sezon!
12796 28

7. sezon 2006/07 - I runda play off (rewanże) (28.04.07)


12.00 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski Team
13.00 WSH-E Basket - QRB Trafika
14.00 Gniotpol Basket Team - Astra
15.00 Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona
12496 30

Młodzicy 2006/07


KADRA BTP PIAST BRZEG

Mateusz Wolański, Marek Zalewski - Robert Zięba, Kamil Surdel, Grzegorz Kuboń, Grzegorz Kowalczyk, Patryk Schwarz, Mateusz Kucyniak, Wojciech Krawców, Filip Sawicki, Sebastian Kowalik, Piotr Pączek, Mateusz Foterek, Adam Gutwiński, Hubert Kopij, Szymon Kozłowski, Marek Rodziński, Michał Sadkowski, Sebastian Machaj, Adam Flaka, Dmonik Maciocha, Kamil Karbowiak, Michał Grochowski
Trener: Mariusz Andruchowicz
Kierownik: Robert Zalewski
12220 33

7. sezon 2006/07 - II kolejka (29.10.06)


15.00 Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona
16.00 Piomar - Astra
17.00 Grodków - Orbiliusz BC
18.00 Forumbrzeg.pl - Mysłek-Optident
19.00 WSH-E Basket - QRB Trafika

Gramy na Oławskiej
12184 33

7. sezon 2006/07 - IV kolejka (19.11.06)


15.00 Lewin Brzeski Team - Piomar
16.00 Orbiliusz BC - Forumbrzeg.pl
17.00 Mysłek-Optident - Astra
18.00 Grodków - WSH-E Basket
19.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - QRB Trafika

Ta kolejka najprawdopodobobniej zostanie rozegrana na nowej hali na ul. Powstańców Śl., być może na stałe się tam przeniesiemy.
12157 32


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu