Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » terminarz
Podobne tagi tematów
terminarz

Tematy oznaczone jako terminarz
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Terminarz BLK 2008/09


Z powodu, że sala jest częściowo zajęta przez piłkarzy, a nie potrafimy dokładnie teraz określić które to będą weekendy, dlatego tylko trzy nablizsze kolejki podajemu z datą, kolejne postaramy się jak najszybciej przekazywać.


Pierwsza runda:


I kolejka - 19 października

15.00 Grodków – WSH-E
16.00 Dziewiątka – Forumbrzeg.pl
17.00 Gniotpol - Lewin
18.00 Mysłek - Debiutanci
19.00 QRB - Slow Forza
pauzuje BTP
Organizator - Mysłek

II kolejka – 26 października

15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin
16.00 Grodków - Mysłek
17.00 BTP - Debiutanci
18.00 Dziewiątka - Gniotpol
19.00 QRB – WSH-E
pauzuje Slow Forza
Organizator - WSH-E

III kolejka – 9 listopada

15.00 Grodków - Gniotpol
16.00 QRB - Dziewiątka
17.00 ...
6847 15

Terminarz FGE w sezonie 2009/10 i kadra Odry


Kadra
Ewelina Buszta 1987 186 cm. skrzydłowa
Justyna Daniel 1986 178 cm. skrzydłowa
Brittany Denson (USA) 1987 192 cm. skrzydłowa/środkowa
Karolina Kozera 1990 177 cm. skrzydłowa
Natalia Małaszewska 1984 177 cm. obrońca
Katarzyna Ostruszka 1991 169 cm. obrońca
Anna Pijanowska 1991 183 cm. skrzydłowa
Jazmine Supulveda (USA/PUR) 1985 172 cm. obrońca
Aleksandra Teklińska 1992 178 cm. skrzydłowa
Chinyere Ukoh (USA/NIG) 1987 190 cm. skrzydłowa/środkowa
Marta Żyłczyńska 1981 182 cm. skrzydłowa
Trener: Jarosław Zyskowski
II Trener: Bożena Ogorzelec

Przybyły: Natalia Małaszewska (CCC Polkowice), Brittany Denson, Jazmine Sepulveda (University of South Florida "Bulls" - USA), Chinyere Ukoh (University Hampton "Pirates" - USA), Katarzyna Ostruszka (SMS Bydgoszcz), Karolina Kozera (juniorki)
Ubyły: Amber Petillon (San Antonio Silver Stars - USA), Eliza Gołumbiewska (INEA AZS Poznań), Magdalena Gawrońska (Tęcza Leszno), Magdalena Rzeźnik (Artego Bydgoszcz), Ofa Tulikihihifo, Ashley Key ...
6235 4

Terminarz II ligi piłki ręcznej 2009/10


terminarz II LIGI PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN - I RUNDA 2009/10

I kolejka - 19 września (sobota)
Sparta Oborniki Wlkp. - Orlik Brzeg
Szczypiorno Kalisz - Olimp Grodków
OSiR Komprachcice - ŚKPR Świdnica
Krokus Bystrzyca Kł. - Tęcza Kościan
Arot Tęcza Leszno - Zagłębie II Lubin
Pogoń Oleśnica - Wolsztyniak Wolsztyn
Żagiew Dzierżoniów - Start Konin

II kolejka - 26 września (sobota)
Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice
Olimp Grodków - Start Konin
Wolsztyniak Wolsztyn - Żagiew Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin - Pogoń Oleśnica
Tęcza Kościan - Arot Tęcza Leszno
ŚKPR Świdnica - Krokus Bystrzyca Kł.
Szczypiorno Kalisz - Sparta Oborniki Wlkp.

III kolejka - 3 października (sobota)
Krokus Bystrzyca Kł. - Orlik Brzeg
Sparta Oborniki Wlkp. - Olimp Grodków
OSiR Komprachcice - Szczypiorno Kalisz
...
5842 1

Terminarz IV ligi 2009/10 oraz kadra BTP Stal Brzeg


terminarz RUNDY JESIENNEJ – IV LIGA 2009/10

I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Polonia Głubczyce - Sparta Paczków
LZS Piotrówka - GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy - LZS Obrowiec
GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski
Zryw Wysoka - OKS Olesno
Polonia Nysa – Czajda Stal Brzeg
MKS II Start Dobrodzień - Śląsk Łubniany
Oderka Opole – Victoria Cisek

II kolejka - 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Sparta Paczków – Victoria Cisek
Śląsk Łubniany - Oderka Opole
Czajda Stal Brzeg - MKS II Start Dobrodzień
OKS Olesno - Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski - Zryw Wysoka
LZS Obrowiec - GKS Starościn
GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka
[br ...
5368 1

Terminarz BLK 2006/07


:: terminarz BRZESKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI 2006/07 ::

:: RUNDA ZASADNICZA ::

I kolejka – 15 października 2006 (hala MOSiR, ul. Oławska)
1. 15.00 WSH-E Basket – Astra
2. 16.00 Orbiliusz BC – Lewin Brzeski Team
3. 17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona – Mysłek-Optident
4. 18.00 Piomar – Forumbrzeg.pl
5. 19.00 QRB Trafika – Grodków

II kolejka – 29 października 2006 (hala MOSiR, ul. Oławska)
6. 15.00 Lewin Brzeski Team – Latający Cyrk Monthy Pytona
7. 16.00 Piomar – Astra
8. 17.00 Grodków – Orbiliusz BC
9. 18.00 Forumbrzeg.pl – Mysłek-Optident
10. 19.00 WSH-E Basket – QRB Trafika

III kolejka – 5 listopada 2006 (hala MOSiR, ul Oławska)
11. 15.00 Mysłek-Optident – Lewin Brzeski Team
12. 16.00 Orbiliusz BC – WSH-E Basket
13. 17.00 Latający Cyrk ...
4969 11

Terminarz rozgrywek polskiej I Ligi baseballu na sezon 2008


SEZON ZASADNICZY-RUNDA WSTEPNA

I kolejka

12.04.2008

KS Baseball Wrocław - MKS Władysławowo
JKB Pantery Jasło - MKS Jastrząb Jastrzębie
UBKS Baza Bydgoszcz - Grabarze Skarbimierz


II kolejka

19.94.2008

Grabarze Skarbimierz - KS Baseball Wrocław
MKS Władysławowo - JKB Panetry Jasło
Jastrząb Jastrzębie - UBKS Baza Bydgoszcz

III kolejka


26.04.2008

KS Baseball Wrocław - JKB Pantery Jasło
UBKS Baza Bydgoszcz - MKS Władysławowo
Jastrząb Jastrzębie - Grabarze Skarbimierz


IV kolejka

10.05.2008

KS Baseball Wrocław - UBKS Baza Bydgoszcz
Grabarze Skarbimierz - JKB Pantery Jasło
MKS Władysławowo - Jastrząb Jastrzębie

V kolejka

17.05.2008

...
4858 1

Terminarz BLK 2009/10


I RUNDA

I kolejka 18.10.09
16.30 blogvertising - Dziewiątka
17.30 Forumbrzeg - QRB
18.30 Mysłek - WSH-E
19.30 BTP - Gniotpol

II kolejka 8.11.09
16.30 Mysłek - Forumbrzeg
17.30 BTP - WHS-E
18.30 QRB - Dziewiątka
19.30 blogvertising - Gniotpol

III kolejka 15.11.09
16.30 Forumbrzeg - Gniotpol
17.30 WSH-E - QRB
18.30 Mysłek - blogvertising
19.30 BTP - Dziewiątka

IV kolejka 22.11.09
16.30 Gniotpol - QRB
17.30 WSH-E - Dziewiątka
18.30 Forumbrzeg - blogvertising
19.30 Mysłek - BTP

V kolejka 29.11.09
16.30 QRB - blogvertising
17.30 Gniotpol - WSH-E
18.30 Mysłek - Dziewiątka
19.30 BTP - Forumbrzeg

VI kolejka 20.12.09
16.30 Forumbrzeg - Dziewiątka
17.30 WSH-E - ...
4429 0

Terminarz 2005/06


SEZON ZASADNICZY - I RUNDA

I kolejka - 16 października 2005 (niedziela)
01. - 16.00 - Astra Gaśnice - London Team
02. - 17.00 - Jeźdźcy Apokalipsy - Grupa Trzymająca Władzę
03. - 18.00 - Orbiliusz BC - Mysłek-Optident
04. - 19.00 - Piomar - QRB Trafika

II kolejka - 30 października 2005 (niedziela)
05. - 16.00 - London Team - Mysłek-Optident
06. - 17.00 - Grupa Trzymająca Wł. - Piomar
07. - 18.00 - Orbiliusz BC - Astra Gaśnice
08. - 19.00 - QRB Trafika - Jeźdźcy Apokalipsy

III kolejka - 6 listopada 2005 (niedziela)
09. - 16.00 - QRB Trafika - London Team
10. - 17.00 - Jeźdźcy Apokalipsy - Mysłek-Optident
11. - 18.00 - Piomar - Astra Gaśnice
12. - 19.00 - Grupa Trzymająca Wł. - ...
4036 10

Terminarz III Ligi Koszykarzy - WSH-E Stal Brzeg


Opolski Związek Koszykówki ogłosił terminarz rozgrywek III ligi koszykarzy. Brzeski zespół zagra swój pierwszy ligowy mecz u siebie z zespołem MKS Strzelce Opolskie w następną sobotę o godzinie 15.00 w hali sportowej przy ul. Powstańców Śląskich.

Serdecznie zapraszamy


I runda

1 kolejka - 8-10.10.2010
1.BTP STAL Brzeg-MKS Strzelce Opolskie
2.KS START MEBLE Dobrodzień-PGKiM Ozimek/Grodziec
3.MMKS Kędzierzyn-Koźle-MKS Otmuchów
4.OKS Olesno-AZS II PO Opole

2 kolejka - 15-17.10.2010
5.MKS Strzelce Opolskie-AZS II PO Opole
6.MKS Otmuchów-OKS Olesno
7.PGKiM Ozimek/Grodziec-MMKS Kędzierzyn-Koźle
8.BTP STAL Brzeg-KS START MEBLE Dobrodzień

3 kolejka - 22-24.10.2010
9.KS START MEBLE Dobrodzień-MKS Strzelce Opolskie
10.MMKS Kędzierzyn-Koźle-BTP STAL Brzeg
11.OKS Olesno-PGKiM Ozimek/Grodziec
12.AZS II PO Opole-MKS Otmuchów

4 kolejka - 5-7.11.2010
13.MKS Strzelce Opolskie-MKS Otmuchów
14.PGKiM ...
3733 0

Terminarz Ligi Okręgowej grupy I 2007/08


terminarz RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ GRUPY I W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 11 sierpnia (sobota)
Piomar Przywory - Odra II Opole
Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów
Piast Nowa Wieś - LZS Grodziec
Piast Brzeg - Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin B. - Polonia Domaszowice
LZS Gronowice - MKS II Kluczbork
Śląsk Łubniany - LZS Widawa Lubska
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice

II kolejka – 15 sierpnia (środa)
Odra II Opole - LZS Mechnice
LZS Widawa Lubska - Orzeł Źlinice
MKS II Kluczbork - Śląsk Łubniany
Polonia Domaszowice - LZS Gronowice
Unia Kolonowskie - Olimpia Lewin B.
LZS Grodziec - Piast Brzeg
Piast Nowa Wieś - Pogoń Łosiów
Piomar Przywory - Małapanew Ozimek

III kolejka – 18 sierpnia (sobota)
Małapanew Ozimek - Odra ...
3307 5

Terminarz FGE w sezonie 2007/08


terminarz FORD GERMAZ EKSTRAKLASY W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 16 października 2007
INEA AZS Poznań - Lotos PKO BP Gdynia
CCC Polkowice - KK AZS Jelenia Góra
Energa Toruń - Utex Row Rybnik
PKM Duda PWSZ Leszno - TS Wisła Can Pack Kraków
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MTK Pabianice
Cukierki Odra Brzeg - Arcus SMS PZKosz Łomianki
ŁKS Siemens AGD Łódź - MUKS Poznań

II kolejka – 20 października 2007
KK AZS Jelenia Góra - Cukierki Odra Brzeg
MUKS Poznań - CCC Polkowice
Utex Row Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź
MTK Pabianice - Energa Toruń
TS Wisła Can Pack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Lotos PKO BP Gdynia - Arcus SMS PZKosz Łomianki
PKM Duda PWSZ Leszno - INEA AZS Poznań
...
2926 5

Terminarz II ligi futsalu w sezonie 2009/10 i kadra Orlika


Kadra

Bramkarze: Wiesław Niżyński (ur. 1969), Kamil Smuga (87)
Obrońcy: Artur Adasik (80), Sebastian Adasik (84), Jarosław Hałas (88), Tomasz Kamiński (78), Marcin Suchodolski (82)
Pomocnicy: Tomasz Raczyński (86), Stefan Karnatowski (86), Bartosz Kruk (88), Łukasz Szpak (88)
Napastnicy: Łukasz Bonar (85), Rafał Samborski (85)
Trener: Marcin Suchodolski
Kierownik: Bogusław Maligranda

Przybyli: Kamil Smuga (Marioss Wawelno)
2734 1

Terminarz IV ligi 2008/09 i kadra BTP Piast Brzeg


Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Victoria Cisek - OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski - Start Dobrodzień
GKS Grodków/Michałów - Motor Praszka
Sparta Paczków - Swornica Czarnowąsy
Piast Brzeg - Start Bogdanowice
LZS Obrowiec - Polonia Nysa
Śląsk Łubniany - LZS Proślice
Start Namysłów - GKS Starościn

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

OKS Olesno - GKS Starościn
LZS Proślice - Start Namysłów
Polonia Nysa - Śląsk Łubniany
Start Bogdanowice - LZS Obrowiec
Swornica Czarnowąsy - Piast Brzeg
Motor Praszka - Sparta Paczków
Start Dobrodzień - GKS Grodków/Michałów
Victoria Cisek - Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno
GKS ...
2725 3

Terminarz III ligi 2007/08


Kadra Piomar BTP Piast Brzeg
Obrońcy: Maciej Stępień (ur. 1981), Daniel Gaj (83), Bartosz Wańczyk (82), Grzegorz Łyczkowski (87), Adam Adamczyk (83), Dawid Turkowski (83), Łukasz Marciniak (84), Paweł Pacuła (83), Przemysław Sempik (84), Kamil Duliniec (86)
Skrzydłowi: Mateusz Dubas (82), Marek Soroka (76), Filip Kołecki (82), Artur Zagórski (82), Tomasz Pieszyński (79), Krzysztof Pachołek (84), Rafał Pławiak (87), Rafał Kuczyński (84), Tomasz Duliniec (75)
Trener: Mariusz Andruchowicz
2641 3

Terminarz BLK 2007/08


terminarz 2007/2008 - uwaga!!! zmieniony 28 października (niedziela) o godz. 20.20!!! (tylko godziny niektórych spotkań). Ostateczna wersja pierwszych siedmiu kolejek będzie aktualna we wtorek 30 października o godz. 23.59.

I kolejka - 4 listopada
17.00 Mysłek - WSH-E 48:46
18.00 Lewin - QRB 48:52
19.00 Gniotpol - Astra 60:54
pauzuje Grodków
odpowiedzialny za organizację: Astra

II kolejka - 11 listopada
17.00 Mysłek - Gniotpol 61:44
18.00 QRB - Grodków 46:47
19.00 Lewin - WSH-E 38:40
pauzuje Astra
odpowiedzialny za organizację: QRB

III kolejka - 18 listopada
17.00 Mysłek - Astra 63:46
18.00 Grodków - WSH-E 52:61
19.00 Lewin - Gniotpol 35:62
pauzuje QRB
odpowiedzialny za organizację: Gniotpol

IV kolejka - 16 grudnia
17.00 Lewin - Grodków 55:50
18.00 Gniotpol - ...
2557 3

Terminarz II ligi baseballa 2007


terminarz ROZGRYWEK II LIGI BASEBALLA W SEZONIE 2007

I RUNDA

I kolejka - 14 kwietnia (sobota); godz. 12.00
MKS Jastrząb Jastrzębie - UKS Szóstka Kędzierzyn Kożle
Warsaw Softball Club - KS Zbójcerze Piaseczno
Grabarze Skarbimierez pauzują

II kolejka - 21 kwietnia (sobota); godz. 12.00
Grabarze Skarbimierz - Warsaw Softball Club
KS Zbójcerze Piaseczno - MKS Jastrząb Jastrzębie
UKS Szóstka Kędzierzyn Kożle pauzuje

III kolejka - 28 kwietnia (sobota); godz. 12.00
Grabarze Skarbimierz - UKS Szóstka Kędzierzyn Kożle (godz. 10.00)
Warsaw Softball Club - MKS Jastrząb Jastrzębie
Zbójcerze Piaseczno pauzują

IV kolejka - 12 maja (sobota); godz. 12.00
UKS Szóstka Kędzierzyn - MKS Jastrząb Jastrzębie
Grabarze Skarbimierz - KS Zbójcerze Piaseczno
Warsaw Softball Club pauzuje

V ...
2083 1

Runda Play Off - Terminarz


W play off gramy dwumecze.
Zespoły, które nie awansowały do play off grają między sobą o 9 miejsce.

Ankieta dla zabawy ;)
W razie pytań pytać.

19. Kwietnia
15.00 Slow Forza - BTP
16.00 (A1) (5)QRB - (4)WSH-E
17.00 (A2) (3)Dziewiątka - (6)OKiR
18.00 (A3) (2)Mysłek - (7)Mera
19.00 (A4) (1)Gniotpol - (8)Debiutanci

pauza: Forumbrzeg.pl
Organizator: Slow Forza

10. Maja
15.00 Forumbrzeg.pl – Slow Forza
16.00 (A1) (4)WSH-E – (5)QRB
17.00 (A2) (6)OKiR – (3)Dziewiątka
18.00 (A3) (7)Mera – (2)Mysłek
19.00 (A4) (8)Debiutanci – (1)Gniotpol

pauza: BTP
Organizator: OKiR

17. Maja
15.00 BTP – Forumbrzeg.pl
16.00 (B1) przegrani A3-A2
17.00 (B2) przegrani A4-A1
18.00 (B3) zwycięzcy A3-A2
19.00 (B4) ...
2080 0

Terminarz FGE w sezonie 2008/09


terminarz I RUNDY FORD GERMAZ EKSTRAKLASY W SEZONIE 2008/09

1 kolejka 21.09.2008r. (niedziela)
ŁKS Siemens AGD Łódź – Wisła Can-Pack Kraków
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – Lotos PKO BP Gdynia
Energa Toruń – CCC Polkowice
MUKS Poznań – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
Utex ROW Rybnik – Cukierki Odra Brzeg
PKM Duda Tęcza Leszno – PTK Pabianice
Inea AZS Poznań – pauzuje

2 kolejka 24.09.2008r. (środa)
ŁKS Siemens AGD Łódź – PKM Duda Tęcza Leszno
Cukierki Odra Brzeg – PTK Pabianice
Inea AZS Poznań – Utex ROW Rybnik
CCC Polkowice – MUKS Poznań
Lotos PKO BP Gdynia – Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – pauzuje

3 kolejka 28.09.2008r. (niedziela)[br ...
2032 2

Terminarz 1 runda sezon 2007/08


Pierwsza kolejka 29.09.2007 roku :) W lidze jest az 13 druzyn :)

I kolejka 29.09.2007

Zagłębie II Lubin - Arot Leszno
Miedż II Legnica - Pogoń Oleśnica
Tęcza Kościan - ORLIK Brzeg
Krokus Bystrzyca Kłodzka - SKPR Świdnica
Bór Oborniki Śląskie - Sparta Oborniki Wlkp.
Ostrovia Ostrów Wlkp. - OSiR Komprachcice
Calisia Kalisz - pauza

II kolejka 06.10.2007

Sparta Oborniki Wlkp. - Ostrovia Ostrów Wlkp.
SKPR Świdnica - Bór Oborniki Śl.
Arot Leszno - Krokus Bystrzyca Kł.
Pogoń Oleśnica - Zagłębie II Lubin
Calisia Kalisz - Tęcza Kościan
ORLIK Brzeg - Miedż II Legnica
OSiR Komprachcice - pauza

III kolejka 13.10.2007

Miedż II Legnica - Calisia Kalisz
Krokus Bystrzyca Kł. - Pogoń Oleśnica
Bór Oborniki Śl. - Arot ...
1963 1

Terminarz II ligi gr. A na sezon 2008/09


terminarz II ligi gr. A

I Kolejka 20.09.2008r.

SKPR Świdnica - Miedz II Legnica
Sparta Oborniki Wlkp. - Olimp Grodków
Zagłębie II Lubin - ORLIK Brzeg
Pogoń Oleśnica - Tęcza Kościan
AZS Zielona Góra - Krokus Bystrzyca Kłodzka
OSiR Komprachcice - Bór Oborniki Śląskie
Arot Leszno - Calisia Kalisz

II Kolejka 27.09.2008r

Miedz II L. - Calisia
Bór Ob.Sl. - Arot L.
Krokus - Komprachcice
Tęcza K. - Zagłębie II L.
Olimp G. - Pogoń
ORLIK Brzeg - AZS Zielona Góra
Świdnica - Sparta Ob.W.

III Kolejka 04.10.2008r.

Sparta Ob.Wlkp. - Miedz II L.
Pogoń - Świdnica
Zagłębie II L. - Olimp G.
Komprachcice - ORLIK Brzeg
AZS Zielona Góra - Tęcza K.
Arot L. ...
1780 1

Terminarz III ligi koszykarzy 2008/09


Kadra Piomar BTP Piast Brzeg 2008/09
Adam Adamczyk (ur. 1983; obrońca), Grzegorz Łyczkowski (87; o), Krzysztof Pachołek (84; o/skrzydłowy), Paweł Pacuła (83; o), Tomasz Pieszyński (79, s/center), Marek Soroka (76, o/s), Maciej Stępień (81, o), Dawid Turkowski (83, o), Bartosz Wańczyk (82, o), Artur Zagórski (82, s), Łukasz Marciniak (84, o), Krzysztof Hulewski (79, o), Mateusz Wysocki (90, s), Paweł Ogrodnik (84, s), Mateusz Frańczak (90, o), Marcin Wilk (76, c), Marcin Kucharski (81, s), Jacek Pociecha (78, o), Piotr Rosiński (79, o/s)
Trener: Krzysztof Kubiak
1756 2
1753 0

Terminarz rundy zasadniczej FGE w sezonie 2009/10


Znany jest już terminarz rundy zasadniczej rozgrywek FGE w sezonie 2009/10. Link: http://plkk.pl/d/regulaminy/r_zasadnicza_2009_2010.pdf
1711 1

II liga - terminarz 2005/06


terminarz II ligi piłki ręcznej

I kolejka - 24 września
Tęcza Leszno - Belpol Świdnica
Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica
Ostrovia Ostrów - Żagiew Dzierżoniów
Krokus Bystrzyca Kł. - Bór Oborniki Śl.
AZS Gorzów Wlkp. - OSiR Komprachcice
Zagłębie II Lubin pauza

II kolejka - 2 października
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł.
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg
Bór Oborniki Śl. pauza

III kolejka - 8 października
Orlik Brzeg - Belpol Świdnica
Ostrovia Ostrów - Tęcza Leszno
Krokus Bystrzyca Kł. - Pogoń Oleśnica
AZS Gorzów Wlkp. - Bór Oborniki Śl.
OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin
Żagiew Dzierżoniów pauza

IV kolejka - 15 ...
1678 0

Torell Basket Liga 2005/06 - terminarz


terminarz RUNDY ZASADNICZEJ TORELL BASKET LIGI 2005/06

I RUNDA

I kolejka - 8.10.2005 (sobota)
Lotos Gdynia - CCC Polkowice
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - TS Wisła Can-Pack Kraków
ŁKS Łódź - Meblotap AZS Chełm
AZS Poznań - PZU Polfa Pabianice
AZS KK J.Góra - Cukierki Odra Brzeg

II kolejka 12.10.2005 (środa)
CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg
PZU Polfa Pabianice- AZS KK J.Góra
Meblotap AZS Chełm- AZS Poznań
TS Wisła Can-Pack Kraków - ŁKS Łódź
Lotos Gdynia - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

III kolejka 15.10.2005 (sobota)
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
ŁKS Łódź - Lotos Gdynia
AZS Poznań - TS Wisła Can-Pack Kraków
AZS KK J.Góra - Meblotap AZS Chełm
CukierkiOdra Brzeg - PZU Polfa Pabianice
[br ...
1340 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu