Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka dyskoteka w Brzegu najlepsza
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-04-22, 21:46   Jaka dyskoteka w Brzegu najlepsza

Chciałem abyście sami ocenili jaka impreza w brzegu jest najlepsza. Gdzie naprawdę warto jest się wybrać. Co proponujecie i gdzie chodzicie?
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-22, 22:09   

Ja osobiście czasami bywam w Harlemie, ale sam nie wiem czy dlatego że tam jest fajnie czy tylko że mam blisko :)
0 UP 0 DOWN
 
Paulina
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-04-23, 21:10   

Moim zdaniem w Brzegu nie ma zadnej fajnej dyskoteki... niestety :/ . Co prawda najczesciej chodze do Malibu, ale tam niestety jest maly parkiet, a do tego piosenki powtarzaja sie po kilka/nascie/dziesiat razy. Zwariowac mozna. To mnie denerwuje :/ . Kiedys chodzilam do BS-ia, ale teraz to juz nie moje klimaty zwlaszcza, ze jestem juz troche starsza niz przecietny bywalec tego lokalu ...wiec pozostaja spotkania na lonie natury, u znajomych lub na starym...
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-04-23, 21:33   

Trochę kiepsko w Brzegu z imprezami. Każdy produkt się starzeje. jest niewiele wyjątków od tej zasady np. coca-cola. Dlatego potrzebny jest nowy lokal clubowy - np. na wzór warszawskiej klubokawiarni, lub gruntowne odnowienie istniejącej dyskoteki. Ja dziś siedze w domku, sportowcy nie piją... No może czasami, ale ja do 5 browarów nie odsuwam krzesłą.
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2005-04-24, 12:29   

Od wczoraj uwazam ze od Malibu to lepsza jest remiza strazacka :evil: ... wkurzylem sie wczoraj dosyc mocno na tego starego pierdziela pry drzwiach :evil: Ci ktorzy byli to wiedza o co chodzi :twisted: No ale coz - wieczor i tak bylo udany :twisted: A jesli chodzi o jakies ciekawe miejsca to polecam(chociaz to nie zadna potupaja ;) ) Grill Pub - na prawde ciekawe miejsce gdzie mozna spotkac sie w kulturalnym towrzystwie, porozmawiac i piwka sie napic :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-04-24, 13:24   

teraz wszystkie lokale boją się niepełnoletnich wpuszczać...bo BS stracił koncesje na alkochol a to mordestwo dla takiego lokalu...która impreza utrzyma się bez bronxu???Na zabawach bez % bywałem mając 15 lat teraz zawsze przynajmniej piwko(X)
0 UP 0 DOWN
 
Paulina
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-04-24, 14:11   

Co do
Woźny napisał/a:
tego starego pierdziela pry drzwiach Evil or Very Mad

to ja z nim kiedys zadarlam ( a raczej on ze mna i z kumpela), to debil(delikatnie mowiac) !! Teraz zapamietal sobie mnie i kumpele, ciagle nas legitymuje :/ , a kiedys jakos tego nie robil.

A jak tam wasza imprez w Harlemie ?? Ciekawie bylo ??
 
ToMaLa 


Wiek: 36
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2005-04-27, 15:05   Harlem

Mysle ze Harlem jest najlepszy z tych wszystkich dyskotek.
Najlepiej isc tam w piatek bo w sobote jest za duzo ludzi, lewdo mozna sie dostac do baru i na dancefloor;)
Niestety ja jeszcze nie mam 18 lat:( i dziadek niekiedy pyta sie o dowod.
Ale nie w Harlemie mozna bardzo fajnie sie pobawic(dobry sprzecior muzyczny i fajna muzza)

Musze poczekac do 30 czerwca zeby wchodzic bez problemu do Harlemu:(

Pozdro dla wszystkich
0 UP 0 DOWN
 
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2005-04-28, 13:23   

Paulina napisał/a:
chodze do Malibu, ale tam niestety jest maly parkiet, a do tego piosenki powtarzaja sie po kilka/nascie/dziesiat razy. Zwariowac mozna.


To znczy, że w Malibu wszystko po staremu! Ostani raz byłem chyba z 7 lat temu a widzę, że zwyczje pozostały.
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-28, 22:18   

Jedyna powiedzmy fajna dyskoteka to Harlem,,,,,,Bywam rzadko ,ale jak bywam to sa tłumy, a na salce do tańczenai sauna za darmo........Ale nie ma gdzie chodzić .......A na piwko to Grill Pub, Wozownia......Brakuje fajnej dyskoteki o !

[ Dodano: 2005-04-28, 22:20 ]
aha a w Malibu to śednia wieku 16 , a ja to chyba już za stara tam,,,,,,,,
0 UP 0 DOWN
 
Ewelcia86 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-29, 01:48   

Imprezki, hmmmm bywam sobie czasami w Malibu jednak po ostatniej imprezce- nie było zbyt fajnie stwierdziłam, ze trzebaby było zabalować gdzieś indziej np. Harlem ale kurcze troszkę daleko do niego i się dupci zbytnio ruszać nie chce. Co do pifffka to zaje....cie jest w wozowni no bynajmniej mi się tam podoba :D
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-29, 21:46   

harlem :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-30, 22:00   

Ale się wczoraj w Harlemie wkurzyłem. Przyszedłem później i niedość, że wstęp musiałem płacić, to jeszcze za szatnie dziadek skasował mnie 2 złote. Chyba go coś pogieło. Targowałem się z nim dobre pół godziny zamiast bawić się na imprezie, a ten stary pier... upierał się że za bluze i polara 2 złote musze dać. W końcu dałem za wygraną, ale już będę pamiętał, żeby ubranie w samochodzie czy w domu zostawiać i już na szatni na mnie nie zarobią!!
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-01, 15:59   

To to jeszcze nic, ja kiedys jak byłam tam (bodajże to było na wakacjach) ostatnich to miałam taką sytuację , że dałam polar... koleś wziął 2zł. i zostałam i takiej cieńkiej bluzce z długim rękawem pod którą miałam na ramiączkach, i było mi jeszcze gorąco, to poszłam do szatni, powiedziąłam że chce tylko 'dowiesić' tą bluzkę z długim a on do mnie "2zł" :| A ja zgon. I nie dałam jej do szatni, ładny bezsens nie!? Koleś za każdy ciuszek dodawany chce 2zl. Lepiej od razu sie porzbierać i dać mu pęczek ciuchów :P A jak zgubi to w potyliczke :P To tyle, tak mi sie tylko przypomniało ;)
Ja juz tydzien temu bylam to wszystko na raz dałam,biedny ledwo co utrzymał to w rękach! :lol:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-01, 16:06   

Harlem zaczyna promocję naszego forum. Dj już wie że jak jesteśmy musi o nas pamiętać. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dyskoteka, jaka, najlepsza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu