Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
15 lipca- Dzień bez komórki
Autor Wiadomość
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-07-15, 09:27   15 lipca- Dzień bez komórki

Cytat:
15 lipca, to dzień bez telefonu komórkowego. Jak się okazuje, wielu ludziom trudno jest się rozstać na dłużej z tym niezwykle popularnym urządzeniem. W krajach wysoko rozwiniętych pojawiają się nawet grupy wsparcia dla osób uzależnionych od telefonu.


Warto jednak wyłączyć aparat lub chociaż ściszyć jego dzwonek, aby nieco odpocząć od tego bardzo absorbującego urządzenia.



Jak wynika z badań, bardziej do telefonu komórkowego przywiązani są mężczyźni. 60% z nich przyznało w sondażu, że nosi komórkę w kieszeni spodni - większość w prawej kieszeni. Natomiast 61% przedstawicielek płci pięknej ujawniło, że trzyma telefony w torebkach.

Według badaczy, ma to negatywny wpływ na skuteczne odbieranie połączeń. Osoby noszące telefony w kieszeni nie odbierają zaledwie 30% połączeń przychodzących. Ci, którzy noszą komórki w torbach nie mogą odpowiedzieć nawet na co drugi telefon.


źródło


Cóż więcej pisać? Zachęcam wszystkich, żeby chociaż dzisiaj, na jeden dzień rozstać się z telefonem komórkowym!!
0 UP 0 DOWN
 
Garfield 
Life tastes great



Wiek: 30
Dołączyła: 18 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 09:40   

Kurczę, dziś to raczej mi nie pasuje, bo co chwila ktoś pisze jak ma się spakować :D
Ale odrobie to 19 dniami bez tel. na obozie :wink: Szacuneczek dla osób, które komórki nie ruszą :)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-07-15, 10:01   

Dziś bez komórki ?? lol takie rzeczy to tylko w erze już i tak późno już ją użyłem :D
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 10:06   

Ech... no ja tylko luknełam dziś na kom, nie korzystałam w sensie dzwonienia , sms-owania... :) także można powiedziec , że póki co się trzymam ;)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 10:19   

ja juz zanim zlazłem na forum dzwoniłem i sms owałem więc lipa :D sawka pewnie sama bedziesz korzystac ;P bo żyć bez niej nie mozesz :P
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 10:28   

blaster napisał/a:
sawka pewnie sama bedziesz korzystac ;P bo żyć bez niej nie mozesz


I tu Cię zdziwię mocno, bo od dwóch miesięcy nie mam możliwości pisania dzwonienia, etc , a od miesiąca nawet do mnie nie dochodzą smsy czy połączenia (zablokowany). Ale żyję, mam się dobrze, od wczoraj szukam mojego telefonu, bo chciałam sobie budzik nastawić, no ale gdzieś ją wcięło.

Wiesz jak przyjemnie wyjść z domu bez 'smyczy'? Nikt mi nie truje d*** , nie muszę się martwić, że ktoś mi ją ukradnie, czy zgubię, a natrętnym "amantom" mogę śmiało powiedzieć, że nie mam telefonu, bo nie posiadam (prawie nie kłamstwo :wink: ) i mam delikwenta z głowy... no raj po prostu panie, raj! :mrgreen:

Polecam naprawdę, zwłaszcza ludziom, którzy czują stany lękowe, gdy tylko nie mają telefonu przy sobie :-P Taka przynejmniej jednodniowa kuracja
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-07-15, 10:44   

bez telefonu teraz jak bez ręki... ale jakoś dziwnym przypadkiem dzisiaj rano go wyłączyłam... tak sama z siebie :|
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 18:07   

Telefon miała w rękach dzisiaj ale nie korzystałam z niego i pewnie juz tak zostanie do końca dnia ostatnio jakoś mało korzystam z komórki :)
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 18:08   

Ja ostatni tydzień jakoś przeżyłam bez komórki :) Chociaż muszę przyznać, że było dziwnie pomimo, że bardzo rzadko używam telefonu do czegoś poza sprawdzeniem godziny. Dzisiaj nawet nie spojrzałam na komórkę poza odłączeniem jej od ładowarki (bo oczywiście przez ten 6 dni zdążyła paść) jakoś się odzwyczaiłam i ogólnie nic mi się nie chce ale to już :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 21:34   

Ja się przyznam bez bicia ,że jestem uzależniony od komórki :P heh to jest trochę źle :roll: ale co poradzę :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-07-15, 21:44   

Mi też się nie udało bez komórki :)
Ostatnio zmieniony przez Latarnik 2007-07-15, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-16, 00:43   

Po 2-,mmiesiecznym posci od telefonu nareszcie blokada telefonu dala upust i w dzien dn ia bez komorki pierwszy eeaz od 2-miessiecty= moglam w4reszcie zadzwonic i wysylac sms y :mrgreen:

innym razem zorganizuje dzien bez komrpki i8 jesli jeszcze komus sie nie udalo dotrzymac dzisiejszefo dnia to zorganizujemy sobie 'forumowy dzien bez kmorki' i pochwalimy sie czt sie udalo :-P



Dziekuje zaq dzisiejszyt dzien itym ktory sie udalo do 'ucelebrowac' :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 15, bez, dzien, komorki, lipca


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu