Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
IV liga 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 12:09   IV liga 2007/08

TERMINARZ I RUNDY

I kolejka 21.09.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - UGKS Odra Brzeg II

LUKS Nysa II - LZS Smardy
MKS Sokół Niemodlin II - UKS MOS Opole
GUKS Byczyna - OKS Olesno
Grom Szybowice - LUKS Mańkowice
UKS Dalachów - Polonia Karłowice
Orzeł Branice - DOKiS Dobrodzień

II kolejka 28.09.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - LZS Smardy
UKS MOS Opole - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - LUKS Nysa II
LUKS Mańkowice - MKS Sokół Niemodlin II
Polonia Karłowice - GUKS Byczyna
DOKiS Dobrodzień - Grom Szybowice
UKS Dalachów - Orzeł Branice

III kolejka 05.10.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - UKS MOS Opole

LZS Smardy - OKS Olesno
LUKS Mańkowice - UGKS Odra Brzeg II
Polonia Karłowice - LUKS Nysa II
MKS Sokół Niemodlin II - DOKiS Dobrodzień
Orzeł Branice - GUKS Byczyna
Grom Szybowice - UKS Dalachów

IV kolejka 12.10.2007 r. (piątek) godz. 18.00
OKS Olesno - UGKS Odra Brzeg

UKS MOS Opole - LUKS Mańkowice
Polonia Karłowice - LZS Smardy
UGKS Odra Brzeg II - DOKiS Dobrodzień
LUKS Nysa II - Orzeł Branice
MKS Sokół Niemodlin II - UKS Dalachów
Grom Szybowice - GUKS Byczyna

V kolejka 19.10.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - LUKS Mańkowice

OKS Olesno - Polonia Karłowice
DOKiS Dobrodzień - UKS MOS Opole
LZS Smardy - Orzeł Branice
UKS Dalachów - UGKS Odra Brzeg II
LUKS Nysa II - Grom Szybowice
GUKS Byczyna - MKS Sokół Niemodlin II

VI kolejka 26.10.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - Polonia Karłowice

DOKiS Dobrodzień - LUKS Mańkowice
Orzeł Branice - OKS Olesno
UKS MOS Opole - UKS Dalachów
Grom Szybowice - LZS Smardy
GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg II
MKS Sokół Niemodlin II - LUKS Nysa II

VII kolejka 09.11.2007 r. (piątek) godz. 18.00
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra Brzeg

Orzeł Branice - Polonia Karłowice
LUKS Mańkowice - UKS Dalachów
OKS Olesno - Grom Szybowice
GUKS Byczyna - UKS MOS Opole
LZS Smardy - MKS Sokół Niemodlin II
UGKS Odra Brzeg II - LUKS Nysa II

VIII kolejka 16.11.2007 r. (piątek) godz. 18.00
Orzeł Branice - UGKS Odra Brzeg

UKS Dalachów - DOKiS Dobrodzień
Polonia Karłowice - Grom Szybowice
LUKS Mańkowice - GUKS Byczyna
MKS Sokół Niemodlin II - OKS Olesno
LUKS Nysa II - UKS MOS Opole
UGKS Odra Brzeg II - LZS Smardy

IX kolejka 23.11.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - UKS Dalachów

Grom Szybowice - Orzeł Branice
DOKiS Dobrodzień - GUKS Byczyna
Polonia Karłowice - MKS Sokół Niemodlin II
LUKS Mańkowice - LUKS Nysa II
OKS Olesno - UGKS Odra Brzeg II
LZS Smardy - UKS MOS Opole

X kolejka 30.11.2006 r. (piątek) godz. 18.00
Grom Szybowice - UGKS Odra Brzeg

GUKS Byczyna - UKS Dalachów
Orzeł Branice - MKS Sokół Niemodlin II
LUKS Nysa II - DOKiS Dobrodzień
UGKS Odra Brzeg II - Polonia Karłowice
LUKS Mańkowice - LZS Smardy
UKS MOS Opole - OKS Olesno

XI kolejka 07.12.2006 r. (piątek) godz. 18.00
GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg

MKS Sokół Niemodlin II - Grom Szybowice
UKS Dalachów - LUKS Nysa II
UGKS Odra Brzeg II - Orzeł Branice
LZS Smardy - DOKiS Dobrodzień
Polonia Karłowice - UKS MOS Opole
OKS Olesno - LUKS Mańkowice

XII kolejka 14.12.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - MKS Sokół Niemodlin II

GUKS Byczyna - LUKS Nysa II
Grom Szybowice - UGKS Odra Brzeg II
UKS Dalachów - LZS Smardy
UKS MOS Opole - Orzeł Branice
DOKiS Dobrodzień - OKS Olesno
LUKS Mańkowice - Polonia Karłowice

XIII kolejka 21.12.2007 r. (piątek) godz. 18.00
LUKS Nysa II - UGKS Odra Brzeg
UGKS Odra Brzeg II - MKS Sokół Niemodlin II

LZS Smardy - GUKS Byczyna
UKS MOS Opole - Grom Szybowice
OKS Olesno - UKS Dalachów
Orzeł Branice - LUKS Mańkowice
Polonia Karłowice - DOKiS Dobrodzień
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 12:17   

I kolejka

UGKS Odra I Brzeg - UGKS Odra II Brzeg 8:1

MKS Sokół Niemodlin II - UKS MOS Opole 8:1
GUKS Byczyna - OKS Olesno 8:4
Grom Szybowice - LUKS Mańkowice 7:7
UKS Dalachów - Polonia Karłowice 8:5
Orzeł Branice - DOKiS Dobrodzień 7:7
LUKS Nysa II - LZS Smardy przeł.

UGKS Odra Brzeg - UGKS Odra II Brzeg 8:1
Odra:
Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 2,5; Krzysztof Pacek 2,5; Michał Galas 0,5

Gry:
Paweł Pacek, Krzysztof Pacek - Andrzej Andrzejewski, Dariusz Socha 3:0 (1:0)
Arkadiusz Pająk, Michał Galas - Marek Pacek, Michał Socha 3:0 (2:0)
Krzysztof Pacek - Marek Pruciak 3:0 (3:0)
Arkadiusz Pająk - Michał Socha 3:0 (4:0)
Paweł Pacek - Dariusz Socha 3:0 (5:0)
Michał Galas - Andrzej Andrzejewski 1:3 (5:1)
Krzysztof Pacek - Michał Socha 3:1 (6:1)
Arkadiusz Pająk - Marek Pruciak 3:0 (7:1)
Paweł Pacek - Andrzej Andrzejewski 3:0 (8:1)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 12:22   

II kolejka

UGKS Odra Brzeg I LZS Smardy 8 : 0

UKS MOS Opole UGKS Odra Brzeg II 6 : 8
OKS Olesno LUKS Nysa II 1 : 8
LUKS Mańkowice MKS Sokół Niemodlin II 5 : 8
Polonia Karłowice GUKS Byczyna 0 : 8
DOKiS Dobrodzień Grom Szybowice 4 : 8
UKS Dalachów Orzeł Branice 8 : 4

UGKS Odra Brzeg - LZS Smardy 8:0
Odra:
Michał Galas 2,5; Krzysztof Pacek 1,5; Paweł Pacek 1,5; Jarosław Franczyk 1,5; Katarzyna Iwasyszyn 1

Gry:
Krzysztof Pacek, Paweł Pacek - Radosław Jeziorny, Łukasz Laskowski 3:0 (1:0)
Michał Galas, Jarosław Franczyk - Mariusz Gorejowski, Adam Matys 3:0 (2:0)
Krzysztof Pacek - Łukasz Laskowski 3:0 (3:0)
Michał Galas - Radosław Jeziorny 3:0 (4:0)
Paweł Pacek - Adam Matys 3:0 (5:0)
Jarosław Franczyk - Mariusz Gorejowski 3:1 (6:0)
Katarzyna Iwasyszyn - Danuta Sarnicka 3:0 (7:0)
Michał Galas - Łukasz Laskowski 3:1 (8:0)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 12:28   

III kolejka

UGKS Odra Brzeg I UKS MOS Opole 8 : 1

LZS Smardy OKS Olesno 0 : 8
LUKS Mańkowice UGKS Odra Brzeg II 8 : 5
Polonia Karłowice LUKS Nysa II Przeł.
MKS Sokół Niemodlin II DOKiS Dobrodzień 8 : 4
Orzeł Branice GUKS Byczyna 4 : 8
Grom Szybowice UKS Dalachów 8 : 6

UGKS Odra Brzeg - UKS MOS Opole 8:1
Odra:
Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 1,5; Michał Galas 1,5; Wojciech Iwasyszyn 1,5; Jarosław Franczyk 1

Gry:
Wojciech Iwasyszyn, Paweł Pacek - Sebastian Bąk, Adam Kardyś 3:0 (1:0)
Arkadiusz Pająk, Michał Galas - Piotr Staniszewski, Mariusz Bąk 3:0 (2:0)
Arkadiusz Pająk - Adam Kardyś 3:0 (3:0)
Jarosław Franczyk - Sebastian Bąk 2:3 (3:1)
Paweł Pacek - Mariusz Bąk 3:0 (4:1)
Michał Galas - Piotr Staniszewski 3:0 (5:1)
Wojciech Iwasyszyn - Sebastian Bąk 3:0 (6:1)
Jarosław Franczyk - Adam Kardyś 3:1 (7:1)
Paweł Pacek - Piotr Staniszewski 3:0 (8:1)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 12:33   

IV kolejka

OKS Olesno UGKS Odra Brzeg I 1 : 8

UKS MOS Opole LUKS Mańkowice 1 : 8
Polonia Karłowice LZS Smardy 8 : 1
UGKS Odra Brzeg II DOKiS Dobrodzień 8 : 2
LUKS Nysa II Orzeł Branice 8 : 1
MKS Sokół Niemodlin II UKS Dalachów 7 : 7
Grom Szybowice GUKS Byczyna 3 : 8

OKS Olesno - UGKS Odra Brzeg 1:8
Odra:
Wojciech Iwasyszyn 2,5; Arkadiusz Pająk 2,5; Paweł Pacek 2,5; Michał Galas 0,5

Gry:
Zdzisław Kleszcz, Adam Milde - Paweł Pacek, Wojciech Iwasyszyn 2:3 (0:1)
Zbigniew Orzeszyna, Sławomir Sobczak - Arkadiusz Pająk, Michał Galas 0:3 (0:2)
Zbigniew Orzeszyna - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (0:3)
Sławomir Sobczak - Paweł Pacek 0:3 (0:4)
Artur Orzeszyna - Michał Galas 3:1 (1:4)
Adam Milde - Arkadiusz Pająk 0:3 (1:5)
Zbigniew Orzeszyna - Paweł Pacek 0:3 (1:6)
Sławomir Sobczak - Wojciech Iwasysyzn 1:3 (1:7)
Artur Orzeszyna - Arkadiusz Pająk 0:3 (1:8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 12:39   

V kolejka

UGKS Odra Brzeg I LUKS Mańkowice 8 : 0

Polonia Karłowice OKS Olesno 3 : 8
DOKiS Dobrodzień UKS MOS Opole 8 : 1
LZS Smardy Orzeł Branice 3 : 8
UKS Dalachów UGKS Odra Brzeg II 8 : 5
LUKS Nysa II Grom Szybowice 8 : 0
GUKS Byczyna MKS Sokół Niemodlin II 7 : 7

UGKS Odra Brzeg - LUKS Mańkowice 8:0
Odra:
Paweł Pacek 2,5; Krzysztof Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 1,5; Wojciech Iwasysyzn 1,5

Gry:
Paweł Pacek, Krzysztof Pacek - Krzysztof Albrycht, Adrian Zawiasa 3:0 (1:0)
Arkadiusz Pająk, Wojciech Iwasyszyn - Jarosław Gawlik, Grzegorz Gawlik 3:0 (2:0)
Krzysztof Pacek - Krzysztof Albrycht 3:1 (3:0)
Paweł Pacek - Adrian Zawiasa 3:2 (4:0)
Arkadiusz Pająk - Jarosław Gawlik 3:0 (5:0)
Wojciech Iwasyszyn - Grzegorz Gawlik 3:1 (6:0)
Krzysztof Pacek - Adrian Zawiasa 3:0 (7:0)
Paweł Pacek - Krzysztof Albrycht 3:1 (8:0)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 12:44   

VI kolejka

UGKS Odra Brzeg I Polonia Karłowice 8 : 2

DOKiS Dobrodzień LUKS Mańkowice 3 : 8
Orzeł Branice OKS Olesno przeł
UKS MOS Opole UKS Dalachów 1 : 8
Grom Szybowice LZS Smardy 8 : 1
GUKS Byczyna UGKS Odra Brzeg II 8 : 1
MKS Sokół Niemodlin II LUKS Nysa II 3 : 8

UGKS Odra Brzeg - Polonia Karłowice 8:2
Odra:
Krzysztof Pacek 2,5; Paweł Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2; Jarosław Franczyk 1

Gry:
Krzysztof Pacek, Paweł Pacek - Dawid Wybult, Dawid Lis 3:0 (1:0)
Wojciech Iwasyszyn, Jarosław Franczyk - Paweł Borodacz, Adrian Łęciński 1:3 (1:1)
Krzysztof Pacek - Adrian Łęciński 3:1 (2:1)
Wojciech Iwasyszyn - Paweł Borodacz 3:0 (3:1)
Paweł Pacek - Dawid Lis 3:0 (4:1)
Jarosław Franczyk - Dawid Wybult 0:3 (4:2)
Krzysztof Pacek - Paweł Borodacz 3:1 (5:2)
Wojciech Iwasysyzn - Adrian Łęciński 3:2 (6:2)
Paweł Pacek - Dawid Wybult 3:0 (7:2)
Jarosław Franczyk - Dawid Lis 3:0 (8:2)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 12:50   

VII kolejka

DOKiS Dobrodzień UGKS Odra Brzeg I 2 : 8

Orzeł Branice Polonia Karłowice 8 : 6
LUKS Mańkowice UKS Dalachów 8 : 4
OKS Olesno Grom Szybowice 8 : 6
GUKS Byczyna UKS MOS Opole 8 : 2
LZS Smardy MKS Sokół Niemodlin II 1 : 8
UGKS Odra Brzeg II LUKS Nysa II 4 : 8

DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra Brzeg 2:8
Odra:
Arkadiusz Pająk 2,5; Michał Galas 2,5; Krzysztof Pacek 1,5; Wojciech Iwasyszyn 1,5

Gry:
Antoni Bonk, Krzysztof Zyga - Krzysztof Pacek, Wojciech Iwasyszyn 1:3 (0:1)
Marcin Bula, Tomasz Oliwa - Arkadiusz Pająk, Michał Galas 0:3 (0:2)
Krzysztof Zyga - Michał Galas 1:3 (0:3)
Damian Kaczmarzyk - Krzysztof Pacek 0:3 (0:4)
Marcin Bula - Wojciech Iwasyszyn 3:2 (1:4)
Antoni Bonk - Arkadiusz Pająk 0:3 (1:5)
Krzysztof Zyga - Krzysztof Pacek 3:0 (2:5)
Tomasz Oliwa - Michał Galas 0:3 (2:6)
Marcin Bula - Arkadiusz Pająk 1:3 (2:7)
Antoni Bonk - Wojciech Iwasyszyn 2:3 (2:8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-28, 17:23   

VIII kolejka

Orzeł Branice UGKS Odra Brzeg I 1 : 8

UKS Dalachów DOKiS Dobrodzień 8 : 4
Polonia Karłowice Grom Szybowice 3 : 8
LUKS Mańkowice GUKS Byczyna Przeł
MKS Sokół Niemodlin II OKS Olesno 8 : 2
LUKS Nysa II UKS MOS Opole przeł
UGKS Odra Brzeg II LZS Smardy 8 : 0

Orzeł Branice - UGKS Odra Brzeg 1:8
Odra:
Paweł PAcek 2,5; Arkadiusz Pająk 2,5; Michał Galas 2,5; Jarosław Franczyk 0,5

Gry:
Józef Kawecki, Przemysław Kawecki - Paweł Pacek, Jarosław Franczyk 0:3 (0:1)
Aleksander Szeliga, Katarzyna Walo - Arkadiusz Pająk, Michał Galas 1:3 (0:2)
Józef Kawecki - Michał Galas 0:3 (0:3)
Przemysław Kawecki - Paweł Pacek 0:3 (0:4)
Aleksander Szeliga - Jarosław Franczyk 3:0 (1:4)
Katarzyna Walo - Arkadiusz Pająk 0:3 (1:5)
Józef Kawecki - Paweł Pacek 0:3 (1:6)
Przemysław Kawecki - Michał Galas 0:3 (1:7)
Aleksander Szeliga - Arkadiusz Pająk 1:3 (1:8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-28, 17:29   

IX kolejka

UGKS Odra Brzeg I UKS Dalachów 8 : 3

Grom Szybowice Orzeł Branice 7 : 7
DOKiS Dobrodzień GUKS Byczyna 4 : 8
Polonia Karłowice MKS Sokół Niemodlin II 4 : 8
LUKS Mańkowice LUKS Nysa II 7 : 7
OKS Olesno UGKS Odra Brzeg II 6 : 8
LZS Smardy UKS MOS Opole 6 : 8

UGKS Odra Brzeg - UKS Dalachów 8:3
Odra:
Paweł Pacek 3,5; Krzysztof Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 1,5; Michał Galas 0,5

Gry:
Wojciech Iwasyszyn, Michał Galas - Paweł Stańczyk, Piotr Duda 3:0 (1:0)
Krzysztof Pacek, Paweł Pacek - Jacek Stańczyk, Igor Dąbrowski 3:0 (2:0)
Krzysztof Pacek - Piotr Duda 3:0 (3:0)
Wojciech Iwasyszyn - Jacek Stańczyk 0:3 (3:1)
Paweł Pacek - Paweł Stańczyk 3:0 (4:1)
Michał Galas - Igor Dąbrowski 2:3 (4:2)
Krzysztof Pacek - Jacek Stańczyk 3:0 (5:2)
Wojciech Iwasyszyn - Piotr Duda 3:0 (6:2)
Paweł Pacek - Igro Dąbrowski 3:0 (7:2)
Michał Galas - Paweł Stańczyk 2:3 (7:3)
Paweł Pacek - Jacek Stańczyk 3:2 (8:3)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-28, 17:30   

1 UGKS Odra Brzeg I 9 18 72 : 11
2 LUKS Nysa II 9 17 71 : 18
3 GUKS Byczyna 9 17 71 : 30
4 MKS Sokół Niemodlin II 9 14 65 : 40
5 UKS Dalachów 9 11 60 : 49
6 LUKS Mańkowice 9 10 56 : 51
7 Grom Szybowice 9 10 55 : 52
8 UGKS Odra Brzeg II 9 8 48 : 54
9 OKS Olesno 9 7 45 : 56
10 Orzeł Branice 9 7 47 : 62
11 DOKiS Dobrodzień 9 3 38 : 64
12 Polonia Karłowice 9 2 32 : 65
13 UKS MOS Opole 9 2 22 : 70
14 LZS Smardy 9 0 12 : 72
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-02, 17:38   

X kolejka

Grom Szybowice : UGKS Odra I Brzeg 2 : 8

GUKS Byczyna : UKS Dalachów przeł.
Orzeł Branice : MKS Sokół II Niemodlin przeł.
LUKS II Nysa : DOKiS Dobrodzień 8 : 0
UGKS Odra II Brzeg : Polonia Karłowice 8 : 3
LUKS Mańkowice : LZS Smardy 8 : 0
UKS MOS Opole : OKS Olesno 3 : 8

Grom Szybowice - UGKS Odra Brzeg 2:8
Odra:
Paweł Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Arkadiusz Pająk 2; Michał Galas 1

Gry:
Stanisław Zając, Bogdan Łojek - Arkadiusz Pająk, Michał Galas 3:1 (1:0)
Andraei Gajewski, Jóżef Meleszko - Paweł Pacek, Wojciech Iwasyszyn 1:3 (1:1)
Stanisław Zając - Michał Galas 3:0 (2:1)
Andraei Gajewski - Paweł Pacek 2:3 (2:2)
Józef Meleszko - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (2:3)
Bogdan Łojek - Arkadiusz Pająk 0:3 (2:4)
Stanisław Zając - Paweł Pacek 0:3 (2:5)
Adam Plewnia - Michał Galas 0:3 (2:6)
Zygmunt Gołębiowski - Arkadiusz Pająk 0:3 (2:7)
Bogdan Łojek - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (2:8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-02, 17:39   

1. UGKS Odra I Brzeg 10 20 80 : 13
2. LUKS II Nysa 10 19 79 : 18
3. GUKS Byczyna 9 17 71 : 30
4. MKS Sokół II Niemodlin 9 14 65 : 39
5. LUKS Mańkowice 10 12 64 : 52
6. UKS Dalachów 9 11 60 : 50
7. UGKS Odra II Brzeg 10 10 57 : 57
8. Grom Szybowice 10 10 57 : 60
9. OKS Olesno 10 9 53 : 59
10. Orzeł Branice 9 7 47 : 62
11. DOKiS Dobrodzień 10 3 38 : 72
12. Polonia Karłowice 10 2 35 : 73
13. UKS MOS Opole 10 2 25 : 78
14. LZS Smardy 10 0 12 : 80
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-06, 15:13   

XI kolejka

GUKS Byczyna UGKS Odra Brzeg I 4:8

MKS Sokół Niemodlin II Grom Szybowice 8 : 3
UKS Dalachów LUKS Nysa II 5 : 8
UGKS Odra Brzeg II Orzeł Branice Przeł.
LZS Smardy DOKiS Dobrodzień 0 : 8
Polonia Karłowice UKS MOS Opole 8 : 4
OKS Olesno LUKS Mańkowice 7 : 7

GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg 4:8
Odra:
Paweł Pacek 3,5; Krzysztof Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 1, Michał Galas 1

Gry:
Robert Kochan, Michał Swerchun - Paweł Pacek, Krzysztof Pacek 2:3 (0:1)
Michał Krzyżanek - Jakub Swerchun - Wojciech Iwasyszyn, Michał Galas 3:0 (1:1)
Robert Kochan - Michał Galas 3:1 (2:1)
Michał Swerchun - Krzysztof Pacek 1:3 (2:2)
Jakub Swerchun - Wojciech Iwasyszyn 1:3 (2:3)
Michał Krzyżanek - Paweł Pacek 0:3 (2:4)
Robert Kochan - Krzysztof Pacek 2:3 (2:5)
Michał Swerchun - Michał Galas 3:1 (3:5)
Jakub Swerchun - Paweł Pacek 0:3 (3:6)
Michał Krzyżanek - Wojciech Iwasyszyn 3:2 (4:6)
Jakub Swerchun - Krzysztof Pacek 1:3 (4:7)
Robert Kochan - Paweł Pacek 1:3 (4:8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-06, 15:20   

XII kolejka

UGKS Odra Brzeg I MKS Sokół Niemodlin II 8 : 3

GUKS Byczyna LUKS Nysa II 4 : 8
Grom Szybowice UGKS Odra Brzeg II 8 : 3
UKS Dalachów LZS Smardy 8 : 0
UKS MOS Opole Orzeł Branice 5 : 8
DOKiS Dobrodzień OKS Olesno 2 : 8
LUKS Mańkowice Polonia Karłowice 8 : 5

UGKS Odra Brzeg - Sokół II Niemodlin 8:3
Odra:
Krzysztof Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 2; Paweł Pacek 1,5; Jarosław Franczyk 1; Wojciech Iwasyszyn 1; Michał Galas

Gry:
Paweł Pacek, Krzysztof Pacek - Jan Patrys, Mateusz Urbaniak 3:0 (1:0)
Arkadiusz Pająk, Michał Galas - Marcin Bohatczuk, Stanisław Gałka 2:3 (1:1)
Krzysztof Pacek - Mateusz Urbaniak 3:0 (2:1)
Paweł Pacek - Stanisław Gałka 3:0 (3:1)
Arkadiusz Pająk - Jan Patrys 3:1 (4:1)
Michał galas - Marcin Bohatczuk 0:3 (4:2)
Krzysztof Pacek - Stanisław Gałka 3:2 (5:2)
Jarosław Franczyk - Mateusz Urbaniak 3:1 (6:2)
Arkadiusz Pająk - Marcin Bohatczuk 2:3 (6:3)
Wojciech Iwasyszyn - Jan Patrys 3:2 (7:3)
Arkadiusz Pająk - Stanisław Gałka 3:0 (8:3)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, iv, liga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu