Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II LO im.Zbigniewa Herberta
Autor Wiadomość
ToMaLa 


Wiek: 36
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2005-11-23, 21:24   II LO im.Zbigniewa Herberta

Zapraszam do wpisywania sie i oceny naszych kochanych nauczycieli:D
0 UP 0 DOWN
 
boossu 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2005-11-24, 16:13   

a ja jestem absolwentem tej szkoly :mrgreen: teraz gdy studiuje pozostaly mi tylko same, no prawie same pozytywne wspomnienia
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2005-11-27, 11:27   

Hmmm jest wielu dobrych nauczycieli np. P. Bielańska albo P. Trzonkowska, ale zdażają się też ci :shock: zakręceni (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi)
0 UP 0 DOWN
 
Paulina
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-27, 12:17   

Ja podziwiam panią Kołecką-Wirge. Nauczycielka bardzo dużo od nas wymaga, ale to nie idzie w jedną strone....bo bardzo wiele daje od siebie...stara się jak może przygotować nas do matury. Nasze prace sprawdza praktycznei z dnia na dzień, a musi w to włożyć dużo wisiłku... Jako nauczyciela szanuje ją i naprawde podziwiam... jest bardzo mało takich nauczycieli, którzy wymagają nietylko od nas, ale tez od siebie. Stara się Pani Profeor przy tym być bardzo żetelna i uczciwa, by nikogo nieskrzywdzić. Owszem jak każdy ma swoje wady..ale nie ma idealnych ludzi, nauczycieli, a tymbardziej uczniów ;)
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-27, 12:58   

Paulina napisał/a:
Ja podziwiam panią Kołecką-Wirge


a to jest nauczycielka z Nowego ?

Dla mnie najlepszymi nauczycielkami byly Pani Bielańska, Pani Trzonkowska i Pani Dybala :) pozdrowienia od Stefanka :D
0 UP 0 DOWN
 
Paulina
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-27, 15:03   

:? yy...nie....masz racje....jeju jak wtopa :/ , niewyspałam się dzisiaj zbytnio i jestem (nawet bardzo) zkręcona, to pewnie przez to :oops: :oops: :oops: To nauczycielka ze straego. Sorki za pomyłke :x
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-01-27, 23:19   

Patrzac na ludzi z mojej bylej klasy to jakos nie cieszyla sie ta szkola zainteresowanie 2 osoby sie tam wybraly z 31 osob
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2006-01-30, 15:37   

Widocznie miałaś wyjątkowo inteligętną klasę:p z paroma wyjątkami:p
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-30, 16:11   

sloneczko16 napisał/a:
Patrzac na ludzi z mojej bylej klasy to jakos nie cieszyla sie ta szkola zainteresowanie 2 osoby sie tam wybraly z 31 osob


no naprawde Twoja klasa byla naprawde inteligentna jak poszla do Starego, ekonomika, czy do technikum :D a Ty 2 bardzo mądre osoby do mojej bylej szkoly :D coś tutaj nie gra... chyba mlodszego pokolenia stają się coraz glupsze :] :D
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-01-30, 17:32   

Czyli STEVE twiedzisz ze ja jestem glupia skoro poszlam do starego a nie nowego? Jezeli sadzisz ze ludzi ocenia sie po szkole w jakiej sie ucza to Twoja filozofia jest dla mnie smieszna... Nigdy sie nie zgodze z tym, ze ktos jest gorszy bo chodzi do szkoly ktora mi nie odpowiada. Normalnie rozbawiles mnie swoja wypowiedzia.
A moja wypowiedz w sensie ze nowy nie cieszyl sie popularnoscia w klasie do ktorej chodzilam nie miala byc ocena negatywna co do Twojej bylej szkoly, jesli tak to odebrales to zle...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-30, 18:06   

sloneczko16 napisał/a:
Czyli STEVE twiedzisz ze ja jestem glupia skoro poszlam do starego a nie nowego? Jezeli sadzisz ze ludzi ocenia sie po szkole w jakiej sie ucza to Twoja filozofia jest dla mnie smieszna... Nigdy sie nie zgodze z tym, ze ktos jest gorszy bo chodzi do szkoly ktora mi nie odpowiada. Normalnie rozbawiles mnie swoja wypowiedzia.
A moja wypowiedz w sensie ze nowy nie cieszyl sie popularnoscia w klasie do ktorej chodzilam nie miala byc ocena negatywna co do Twojej bylej szkoly, jesli tak to odebrales to zle...


hehe słoneczko nie denerwuj się :) ja sobie tylko żartowałem... ja nic nie twierdze, chociaż masz racje, że nie rozumiem ludzi co chodzą do starego, a póżniej tylko narzekają, a wiedzieli jak jest w tej szkole. Tylko to nie zmienia rzeczy, że sobie żartowałem i mnie gówno obchodzą już sprawy licealisty, a tym bardziej myśli gimnazjalisty co do wyboru szkoły, jak to się mówi twoje życie, twój wybór :) ja wybrałem Nowy i nie żałuje. Naprawde nie masz się po co denerwować i nawet mnie nie musisz przepraszać bo ja Ciebie też nie bede :p a głupia nie jesteś :) tak twierdze przez internet :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-30, 18:09   

Od razu pozdrawiam moich byłych nauczycieli :D z Nowego Ogólniaka :D pozdrowionka do Stefanka :D
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-01-30, 20:27   

Ja sie nie denerwowalam, ale takie wypowiedzi sa dla mnie poprostu zabawne. A jezli sie zartuje to powinno sie to zaznaczyc gdzies, w koncu nie kazdy wie co miales zamierzone w swojej wypowiedzi i mogles kogos urazic swoim tekstem, na mnie to akurat nie podzialalo, chociaz troche sie zbulwersowalam... ale niewazne, bylo minelo...
Jezeli chodzi o przeprosiny to nie masz nawet za co, kazdy ma praow wyrazac swoje opinie, fajnie ze sprostowales to.
Co do tego, ze niektorzy strasznie narzekaja, ja powiem tak: straszona mnie ta szkola bardzo, ze jest taki wysoki poziom itd. a wcale tak zle nie jest, nie narzekm.
Jesli chodzi o nowy to po pierwszych 3 tygodniach bylam wstanie sie tam przeniesc, ale jakos dyrek 2 LO, nie chcial sie na to zgodzic, co bylo dla mnie wielkim szokiem... Teraz nie zaluje ze tak sie stalo, bo w starym jest fajnie, spoko ludzie ( nie mowie o wszystkich :D )

Pozdro dla dziewczyn z mojej bylej klasy ktore chodza do nowego tj. Marty S. i Olki Z. :*


A ty STEVE do mnie nie podskakuj:D !! Pamietaj ze pisalam aby na Ciebie glosowano w wyborach na misstera forum :] hehe wiec mniej to na uwadze :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-30, 21:11   

sloneczko16 napisał/a:
A ty STEVE do mnie nie podskakuj:D !! Pamietaj ze pisalam aby na Ciebie glosowano w wyborach na misstera forum hehe wiec mniej to na uwadze



nawet nie miałem zamiaru :D jak mógłbym podskakiwać do takiego ładnego słoneczka :D aaaa i na pewno się zdenerwowałaś :p :p
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-01-30, 21:18   

No i tak ma byc !! Kobiety rzadza :P i ja sie nie denerwowalam tylko zbulwersowalam :D , co znaczy prawie to samo hehe, ale co tam dopiero pierwszy dzien szkoly wiec jeszcze nie mysle, tylko nie pisac mi tu zaraz ze ja niegdy nie mysle :mrgreen: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: herberta, ii, im, lo, zbigniewa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu