Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
2007/08 - 21. Cukierki Brzeg - Energa Toruń (01.03 g.18:30)
Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-02-29, 16:52   2007/08 - 21. Cukierki Brzeg - Energa Toruń (01.03 g.18:30)

Cukierki Odra - Energa Toruń

sobota 01.03.08

godz. 18:30 hala przy ulicy Oławskiej


źródło: www.PLKK.pl
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-29, 17:05   

miejmy nadzieje że Cukierki zagrają lepiej niż na ostatnim wyjazdowym meczu..... :) pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
MSI 

Wiek: 30
Dołączył: 17 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-29, 22:11   

a chcecie jakiś doping.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-02-29, 23:01   

MSI napisał/a:
a chcecie jakiś doping.


yyyyy?! mógłbyś rozwinąć swoje zapytanie? 8)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-03-01, 13:37   

Co prawda na meczu nie bede mogl dzis byc, ale dopingu bym chcial.
Na poczatek wystarczy, zeby piosenek o brzeskim klubie - Cukierki Odra Brzeg, bylo co najmniej tyle samo, co wszystkich innych.
Moznaby ewentualnie pojsc na kompromis, zamiast Stal vs. Cukierki, po prostu dopingowac tekstami - Brzeg do boju! Naprzod Brzeg!

Bylbym takze wdzieczy na podjecie proby "wskrzeszenia" pozostalej czesci widowni.
Szczegolnie w obronie zauwazalna jest cisza w czasie meczu. Chyba najkrotszym i najlatwiej zrozumialym bylby wedy okrzyk w rodzaju "de-fence!". Co prawda wolalbym jakis polski odpowiednik, ale to juz chyba nie te czasy...

Powodzenia.

Zarowno kibicom, jak i koszykarkom.
0 UP 0 DOWN
 
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 20:59   

To co stało się dziś w końcówce meczu dla mnie to skandal.... Szef Gwarantów po tym jak nasi kibice na rozpoczecie meczu rzucili konfetti zagroził że nie wypusci ich z sali dopóki nie posprzątają tego... Ja stałam sobie na balkonie tam nad koszem przeciwniczek, gdy kibice zaczeli sie zbierac postawilam z chlopakiem i kolega rowniez wychodzi anby nas wypuscili... niesty "ochroniarz" od siedmiu boleści stanął nam na drodze po tym jak powiedzilismy prze[rszam on odpowiedzial, że się nie gniewa wieć moj chlopak chcial przejsc bokiem a ten do niego z łapami i zaczął go odpychac.... dobrze , że mój tato przybiegł i powiedzial temu ****** i nas wtedy wypuscil..... Wogole co oni sobie mysla... banda.....

A co do meczu słaba skutecznosc.. :( i jak zawsze najsłabsze ogniwo : Magda Rzeźnik!
0 UP 0 DOWN
 
kamiś 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 21:50   

Po pierwsze co to za (pseudo) "kibice" !!!!??? którzy w końcówce meczu gdy cukierki przegrywają (i wtedy potrzebują wsparcia ze strony publiki) chcą wyjść z sali (<lol> zatrzymani przez ochrone) ;/;/ po drugie poraz kolejny STAL ;/ a po trzecie mecz wcale nie był słaby, do połowy była fajna gra dobre akcje, później troche gorzej, a w 4 kwarcie już tak jakby brak motywacji do gry, Toruń odskoczył nam na pare oczek i potrafił utrzymać wynik już do końca powiększając go. Co do MAdzi hmm dlaczego najsłabsze ogniwo ;/? Powiedz mi kto by mógł ją zastąpić ? i czym sobie zasłużyła na miano słabego ogniwa ;/
0 UP 0 DOWN
 
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 22:02   

kamiś napisał/a:
Co do MAdzi hmm dlaczego najsłabsze ogniwo ;/? Powiedz mi kto by mógł ją zastąpić ? i czym sobie zasłużyła na miano słabego ogniwa ;/
Dla mnie ta dziewczyna nie gra nic kompletnie.. ma same straty i gdy ona wchodzi na boisko zespol nie gra kompletnie nic.. Pozatym co to za rozgrywajaca ktora ustawia akcje 20s i nic z tego nie ma ?? To jest moje zdanie, każdy może mieć inne :) Pozdrawiam Kamisia :)
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-03-02, 12:32   

Mecz przez pierwsze dwie kwarty wyglądał ciekawie, niestety druga połowa obnażyła słabości Odry. Walka pod koszem wygrana przez zespół z Torunia, za sprawą w zasadzie jednej zawodniczki. W naszym zespole zbyt wiele nieprzemyślanych rozegrań i mało widoczna była Clyburn - widać jak wiele znaczy dla drużyny ten zawodnik. Magda Rzeźnik, bo o niej tu mowa wcześniej, przeplata świetne zagrania ze zbędnymi stratami, niestety tych drugich jest zbyt wiele. Szkoda tej porażki, bo Toruń odskakuje w tabeli, trzeba szukać szczęścia w innych meczach. Cukierki w tym sezonie przyzwyczajają widzów do przebłysków formy (np. mecz z Lesznem) i widać, że jest potencjał, ale do zwycięstw brakuje jeszcze wykończenia.

PS. Grupa skandująca "Stal Brzeg" zrobiła na mnie jedno pozytywne wrażenie. Po udanej akcji Darii Cybulak, zaczęli skandować jej imię i nazwisko. Więcej pozytywów nie dostrzegłem (nie pamiętam?).
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-03-02, 13:05   

jak to bedzie wygladac po rundzie zasadniczej rozumiem ze bedziemy grac w playout i teraz tak jedna druzyna spada ale co z smsem bo jako kadra mlodziczek pewnie znowu bedzie w lidze czy też sie myle?? mario albo qiero prosze o odp bo zdaje sie ze Wy to najbardziej poinformowani jestescie pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-02, 14:35   

Z tego co słyszałem, to w tym roku SMS nie ma zapewnionego utrzymania, choć według mnie to błąd. Z ligi spada 1 drużyna po play out, w której zespoły z miejsc 9-13 grają każdy z każdym.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-02, 16:55   

Tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie w hali przy ulicy Oławskiej zgasło światło. W tym momencie na tablicy był remis. Po 15 minutach gra została wznowiona, ale od tego momentu na boisku dominowały przyjezdne.
Przed meczem można było liczyć na to, że Cukierki tego dnia zdołają wygrać. Brzeżanki w ostatnich meczach u siebie prezentowały się bardzo korzystnie i mogły teraz uchodzić za faworyta. Po meczu trener gości Piotr Błajet sam to potwierdził: „Ostatnio mój zespół gra bardzo nierówno – mówił toruński szkoleniowiec; dlatego nie spodziewałem się, że możemy tu wygrać tak dużą różnica punktową.” Mimo tego, że trener z Torunia się tego nie spodziewał, to początek meczu należał do jego zespołu. W 7. minucie Energa prowadziła już 17:6. Kiedy wydawało się, że przyjezdne juz na początku mogą przesądzić losy spotkania, nastąpił moment który tchnął w Cukierki wiarę w to, że rywalki można pokonać. Przewinieniem technicznym została ukarana najwyższa zawodniczka z Torunia Lindsay Taylor (203 cm.), po czym usiadła na ławce rezerwowych. Joei Clyburn wykorzystała trzy z czterech rzutów wolnych, następnie swoje „oczka” dodała dwukrotnie Khaili Sanders, Ludmiła Lubarska i Justyna Daniel i Cukierki wyrównały na 17:17. Przez całą drugą kwartę gra była wyrównana. Energa najwyższe prowadzenie osiągnęła w 16. minucie, kiedy prowadziła 28:24, z kolei Cukierki dwie minuty później prowadziły 31:28. Cała druga połowa zakończyła się dwupunktową przewagą Odry.
Trzydzieści sekund po wznowieniu gry w trzeciej kwarcie w hali zgasła część świateł, co było spowodowane szalejącą na zewnątrz wichurą. Po kwadransie światła znów się zaświeciły, ale zgasła dobra gra brzeżanek. Cukierki jeszcze tylko przez pięć minut dotrzymywały kroku rywalkom, później już nie potrafiły ich powstrzymać. „Nasz zespół jest jeszcze bardzo młody – tłumaczył po spotkaniu trener Odry Leszek Marzec; tak długa przerwa rozkojarzyła moje zawodniczki. Poza tym mamy zbyt krótka ławkę rezerwowych by móc grać agresywnie przez 40 minut.” Przez ostatnie 15 minut meczu na boisku dominowały zawodniczki z Torunia, które w pewnym momencie miały nawet 19 punktów przewagi i pewnie wygrały cały mecz.
W najbliższą środę Cukierki zagrają w Łodzi z ŁKS, a w sobotę podejmą w Brzegu CCC Polkowice.

Cukierki Odra Brzeg – Energa Toruń 66:80 (18:19, 18:15, 12:21, 18:25)
Odra:
Joei Clyburn 16, Khaili Sanders 15, Magdalena Rzeźnik 9, Shantia Owens 9, Ludmiła LUbarska 7, Daria Cybulak 6, Justyna Daniel 4; trener Leszek Marzec
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-02, 18:37   

qiero napisał/a:
Z tego co słyszałem, to w tym roku SMS nie ma zapewnionego utrzymania, choć według mnie to błąd. Z ligi spada 1 drużyna po play out, w której zespoły z miejsc 9-13 grają każdy z każdym.


a z tego co ja czytalem i sam kierownik Odry mówil do gazety to SMS ma miejsce w tej lidze, a jak na razie większe szanse spadku mają Odra, Jelenia i Toruń :) ale tylko jedna z tych drużyn ma zlecieć niżej :)
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-03-02, 18:45   

steve napisał/a:
a z tego co ja czytalem i sam kierownik Odry mówil do gazety to SMS ma miejsce w tej lidze, a jak na razie większe szanse spadku mają Odra, Jelenia i Toruń :) ale tylko jedna z tych drużyn ma zlecieć niżej
nie zrozum mnie zle ale obys sie mylil bo z tymi amerykankami jelenia moze nas niestety pograzyc :roll:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-02, 20:19   

steve napisał/a:
qiero napisał/a:
Z tego co słyszałem, to w tym roku SMS nie ma zapewnionego utrzymania, choć według mnie to błąd. Z ligi spada 1 drużyna po play out, w której zespoły z miejsc 9-13 grają każdy z każdym.


a z tego co ja czytalem i sam kierownik Odry mówil do gazety to SMS ma miejsce w tej lidze, a jak na razie większe szanse spadku mają Odra, Jelenia i Toruń :) ale tylko jedna z tych drużyn ma zlecieć niżej :)


no, ja właśnie od kierownika słyszałem, że SMS leci
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 03, 1830, 200708, 21, brzeg, cukierki, energa, torun


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu