Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza twórczość
Autor Wiadomość
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 23:46   

Moja pióra się rozrosły niczym u ojca wielkiego ptaka heheh A teraz Smooth czekamy na Twoje kawałki, wiem że na pewno coś masz i tylko bez wykrętów.... :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-17, 00:04   

sabinsen napisał/a:
wiem że na pewno coś masz i tylko bez wykrętów....


Heh, wiesz ja np. swoich w ogóle nie analizuje (i stąd taka kicha z nich) i ostatnio jakoś nie mam zapału do nagrywania, ale parę niechlujnych staroci zamieściłem na swojej stronie ;) i może coś wkrótce nowego nagram

ps.
Z wrzut już nie korzystam, bo jak zacząłem czytać ich regulamin to mi witki opadły. Miast tego robię małe aplikacje flashowe odtwarzające i nie zamieszczam na swoim serwerze. Wygląda to jak to: Tutaj ..przy okazji zachęcam do zabawy w zgadywanie :D
0 UP 0 DOWN
 
Dalville 


Wiek: 34
Dołączył: 19 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-17, 01:44   

O, Sabinsen, moim zdaniem oba utwory naprawdę dają radę. Raczej niespecjalnie się na tym znam, więc analizy takiej jak Smooth nie zrobię, ale co mi się podoba to to, że wokal jest mocny, niezmanierowany i z ładną chrypą tam gdzie trzeba.

W samym temacie to ja bym chciał o radę zapytać raczej - ma ktoś sensowny pomysł na to, jak w warunkach domowych choć znośnie nagrać gitarę klasyczną i wokal, na osobnych ścieżkach najlepiej?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-17, 18:44   

Dalville napisał/a:
W samym temacie to ja bym chciał o radę zapytać raczej - ma ktoś sensowny pomysł na to, jak w warunkach domowych choć znośnie nagrać gitarę klasyczną i wokal, na osobnych ścieżkach najlepiej?


Założyłem nowy temat Domowe nagrywanie ..może się przyda. Spróbowałem też mniej więcej coś doradzić, choć wiem, że rozmyta ta wypowiedź..ale może ktoś coś doda wartościowego.
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2008-04-24, 23:03   

Po dłuższym przemyśleniu postanowiłem jednak zamieścić tu swoje najnowsze nagranie.
Jest to praca nagrana na konkurs Guitarman. Utwór (tak to nazwijmy, chociaż limit trwania wynosił 60s) jest mojego autorstwa, podobnie jak sample i samo nagranie. "Basował" Qbass.

http://www.wrzuta.pl/audi...nkurs_guitarman

Zdaje sobie sprawę, że jest wiele miejsc krzywych, czasem nieczystych (głównie wina źle wówczas ustawionej gitary, jednak sporo było przyczyną wyłącznie mojego błędu ;) ), a sama kompozycja jest po prostu nudna. Myślę, że teraz nagrałbym to lepiej, jednak czasu brak ;) Poza tym konkurs był na solo i to na nim się skupiłem. Więcej się nie tłumaczę ;)
Bardzo proszę o konstruktywne komentarze, a forumowiczów, którzy mieli okazję słyszeć moje nagrania publikowane na forum wcześniej o ocenę ew. postępu :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-25, 00:40   

sycha ja napisze krótko, moim zdaniem czuć progres, choć tak naprawdę bardziej na zasadzie nowości w polocie i ukierunkowaniu na jazzowanie ..no ale to właśnie ująłbym w kategoriach postępu..
Z takich małych przejść to podoba mi się to koło 45ej i 46ej sekundy.

Jedna rzecz mnie troszkę gryzie jeśli chodzi o konstrukcje melodyjną całego fragmentu..ok 0:31 / 0:32 melodyjnie za bardzo odbiegasz od atmosfery, którą wcześniej zbudowałeś..jakby ucieczka nie tą skalą co trzeba..ale to takie melodyjno-subiektywna ocena..może zbyt pochopna..

Z uwag ogólnych, to nie wiem na jakim poziomie te konkursy na solo stoją, ale myślę, że spokojnie mogłeś przygotować solo, takie trochę bardziej przekrojowe i może ciut bardziej dynamiczne.
Weź pod uwagę, że oceniam Cię już nie po raz pierwszy i nie raz doceniałem Twój wysoki poziom, ale coś tam bym jeszcze dodał/zmienił w tym solo..no i reasumując postęp jest w feelingu muzycznym..a to bardzo ważne
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2008-04-25, 07:26   

O, dzięki za taką szybką reakcję (szczerze mówiąc, liczyłem na Ciebie :-P ).
Jest to trochę niespójne, fakt, ale chciałem w jakiś sposób połączyć dwa różne "światy", co jak widać nie do końca się udało ;) Trochę sie opierałem z wrzuceniem tego, bo Qbass proponował to już dawno, no ale skoro wysłałem na konkurs to czemu nie tutaj? Tak, jak mówię - mam świadomość niedoróbek, a w głowie bardziej rozbudowany kawałek, na podstawie pierwszej części tego nagrania, który opracowałem swojego czasu z Kubą. Może kiedyś też się pochwalimy ;)

Bardziej dynamicznie - fakt, wszystko leci na jednym poziomie, ale prawda jest taka, że w 60 sekundowym fragmencie ciężko było by to upchać ;)

Jeszcze raz dzięki za recenzję, zapraszam innych do słuchania i ew. komentowania.
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2008-04-27, 20:02   

Fragment mojego utworu z dzisiaj, nagranego w jaskiniowych warunkach i wyłącznie w celach poglądowych. Trochę krzywizn i nieczystości, ale póki co chodziło o samo zapisanie i podkład do ćwiczeń. Finalna wersja będzie najprawdopodobniej po długim weekendzie :)

http://www.wrzuta.pl/audi...fragment_utworu

Jak sądzicie? Zapowiada się coś interesującego? ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nasza, tworczosc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu