Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy dział - Straż Miejska

Czy jesteś za stworzeniem działu Straż Miejska
Tak
58%
 58%  [ 10 ]
Nie
41%
 41%  [ 7 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-24, 19:21   Nowy dział - Straż Miejska

Witajcie, mam do Was pytanie. Na jednym z regionalnych for dyskusyjnych podpatrzyłem dział "Straż Miejska"

Co Wy myślicie na temat tego działu? Jeżeli np. ktoś będzie miał problem z wrakiem, który stoi od 3 miesięcy, czy ze źle zaparkowanym samochodem, który mimo interwencji dalej stoi w zakazanym miejscu, może napisać o tym w dziale SM...

Kolejnym plusem, jest mniejsze zaśmiecanie forum, jeżeli jest temat o jakimś problemie, który pośrednio dotyczy Straży Miejskiej zostanie właśnie umieszczony w tym dziale.

P.S.
Mam prośbę do komentujących, jeżeli możecie nie piszcie postów typu: "jestem za", "jestem przeciw" lub "to bez sensu"... Każdy post winien zawierać sensowne wytłumaczenie... Jeżeli chcesz napisać krótko, bez uzasadnienia NIE PISZ...

Z góry dzięki!
Alfix
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-07-24, 19:23, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-07-24, 19:25   

Hmm mówisz o takim kółku wzajemnej interwencji na sąsiada? :P
Hm czemu nie :D
A tak na serio w sumie pomysł nie jest zły, moze tak miesiac na probe a gdy sie przyjmie - zostawimy ?
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-07-25, 10:52   

tak, ale żeby taki dział pełnił swoją funkcję to chyba ktoś z tej straży miejskiej musiałby zaglądać na forum... zagwarantuje to ktoś?

no chyba, że dział ma pełnić funkcję typu: "zbieramy zażalenia"/"co nas boli" :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-25, 11:27   

strażnicy miejscy robią fotki aut nieprawidłowo zaparkowanych i wypisują mandaty ciekay jestem czy można byłoby wrzucać takie fotki na forum i straż miejska by działała na tych zdjęciach taki bat na nieprawidłowo parkujących Brzeżan i pomoc Straży Miejskiej ;)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-07-25, 11:59   

jestem przeciw ;)

powód: mamy dział "UM", pod którego działa de facto podlega straż miejska, więc jeśli w tym dziale się nie zainteresowała, to dlaczego miała by to zrobić w dziale o straży miejskiej ;)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-25, 15:37   

blaster napisał/a:
strażnicy miejscy robią fotki aut nieprawidłowo zaparkowanych i wypisują mandaty ciekay jestem czy można byłoby wrzucać takie fotki na forum i straż miejska by działała na tych zdjęciach taki bat na nieprawidłowo parkujących Brzeżan i pomoc Straży Miejskiej ;)


powiem Ci, że wystawią mandat nie raz miałem już taką sytuację...

KtOŚ, skoro jest dział UM, to dlaczego nowe tematy w aktualnościach zakłada tylko rzecznik UM? (dział UM -> WyYdarzenia) ? Ludzie nie wiedzą o tym, że można tam pisać i raczej dział UM jest po to, aby były informacje urzędowo-informacyjne, a nie skargi do SM.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-07-25, 15:52   

alfix, a od czego są pytania do UM? ......tam mozesz też zapytać o straż miejską i zapytać o dany przypadek (zgłosić do interewncji)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-25, 15:58   

KtOŚ napisał/a:
od czego są pytania do UM?


okey, rozumiem... lecz nie wszyscy wiedzą o tym że SM podlega UM...;)
dzięki za rozbudowaną odpowiedź!
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-25, 21:37   

Jestem przeciw.
Zadania w Urzędzie Miasta (przynajmniej powinny) są tak podzielone, że nie każdy w godzinach pracy ma zaglądać do internetu, na lokalne fora, strony www, etc. Jak ktoś źle zaparkował to moim skromnym zdaniem szybciej i skuteczniej będzie do Straży Miejskiej zatelefonować a nie żalić się na forumbrzeg.pl. Tym bardziej, że jak znam życie to poza informacją padnie kilka epitetów pod adresem kierowcy pojazdu.

telefon do SM: (077) 416-06-60 (nie rozumiem dlaczego gdzieś jeszcze podaje się kierunkowy w nawiasie)
adres e-mail: sm@brzeg.pl

Osobiście dysponuję nr komórki Komendanta, ale chyba jest to jego prywatna więc wybaczycie mam nadzieję, że jej nie podam :)

P. S. Oczywiście zapomniałem dołączyć się do podstawowego argumentu: SM podlega pod UM, a taki dział już jest. A jak jakiś internauta nie wie co podlega pod co polecam spacer po stronach brzeskich Urzędów.
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2008-07-25, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-25, 21:50   Re: Nowy dział - Straż Miejska

[quote="alfix"Na jednym z regionalnych for dyskusyjnych podpatrzyłem dział "Straż Miejska"[/quote]

alfix na miłość boską napisz że o forum.nysa.pl biega

mi najbardziej podoba się ten topic

a jaki kontakt ze strażą miejską Ty chcesz.... to my w Brzegu mamy straż miejską ??? a co ona robi ?? chyba na rowerach jeździ .... dla zdrowia
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-26, 09:57   

alleceno napisał/a:
alfix na miłość boską napisz że o forum.nysa.pl biega


a co to ma do znaczenia? jest napisane: "
alfix napisał/a:
Na jednym z regionalnych for dyskusyjnych
" i wystarczy...

alleceno, napisz jeszcze czy przeciw czy za i dlaczego... ;)
0 UP 0 DOWN
 
marian_s 


Wiek: 74
Dołączył: 09 Cze 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-30, 20:26   

Zastanawia mnie jedno - pisze się tylko o zrobieniu zdjęć żle zaparkowanych samochodów - a czy SM nie mogła by robić zdjęć właścicieli psów którzy podczas spacerów ze swymi pupilami zanieczyszczają nasze chodniki i skwery i nawet im przez myśl nie przejdzie by po sobie (właścieie po psie) posprzątać ????
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-30, 20:31   

zbyt mało strazników jest na takie akcje :) i po co robic zdjęcia? podchodzi straznik i wlepia mandat :)
Ostatnio zmieniony przez blaster 2008-07-30, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-07-30, 20:47   

Hmm widze że większość chce tutaj zaaplikować "forumowy system donosiciela" :D heheheh
Ostatnio zmieniony przez grampp 2008-07-30, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-07-30, 21:14   

marian_s napisał/a:
skwery i nawet im przez myśl nie przejdzie by po sobie (właścieie po psie) posprzątać ????


to jest fajny temat ;) bo teoretycznie słupy z workami na odchody są ale ... dlaczego nie ma worków...?? dlaczego nie zrobia miejsc do wyprowadzania psów...?? zreszta :) nie mój cyrk i nie moje małpy ;) ja mam z psem gdzie chodzic ;) i tez jest sporo odchodów... :) czasem po drodze jakies z papierem toaletowym i ( raz mi sie zdarzyło ) z majtkami ;) nie wiem dlaczego po sobie nie posprzatal ( dodam ze to teren II LO ) tzn za liceum
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzial, miejska, nowy, straz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu