Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmowa z Łukaszem Ogorzelcem
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-22, 13:05   Rozmowa z Łukaszem Ogorzelcem

Jakie są Twoje wrażenia po przejściu do opolskiej Gwardii?
Do drużyny zostałem przyjęty bardzo sympatycznie. Z tym nie było najmniejszych problemów, bowiem z częścią chłopaków znałem się jeszcze ze szkoły i oni pomogli mi się zaaklimatyzować. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera.

Jaka jest różnica w treningach w Gwardii w porównaniu do Orlika?
Liczba treningów jest podobna do tych w Orliku, ale są one bardziej zróżnicowane pod względem obciążeniowym. Dużo czasu poświęcamy grze w obronie oraz mamy więcej treningu taktycznego.

W Orliku byłeś egzekutorem, jaka jest Twoja rola w nowym zespole?
W Gwardii skład jest bardzo wyrównany, a co za tym idzie odpowiedzialność za zdobywanie bramek rozkłada się na całą drużynę. Jeśli chodzi o moje zadania, to nie różnią się dużo od tego co robiłem w Orliku, mam rzucać z drugiej linii.

Na razie nie grasz dużo, czy trudno jest się przebić do grona regularnie grających zawodników?
Ci co grają tu regularnie to zawodnicy, którzy od dłuższego czasu występują razem w pierwszoligowym zespole. Ja potrzebuję jeszcze trochę czasu, by się ograć, wtedy będę mógł myśleć o dłuższym graniu.

Czy Gwardia ma szanse na walkę o awans w tym sezonie?
Myślę, że są na to szanse. Wskazują na to zarówno wyniki z poprzednich sezonów, jak i z obecnego. Jestem pewien, że stać nas na walkę o najwyższe lokaty.

Jakie są silne strony Twojego nowego zespołu?
Przede wszystkim obrona, nad którą dużo pracujemy na treningach oraz kontratak, który zawsze przynosi nam dużą zdobycz bramkową. Bardzo silnym punktem zespołu jest też nasz bramkarz Sławek Donosewicz, który bardzo pomaga naszej obronie.

Jak oceniasz postawę Orlika, któremu po Twoim odejściu nie wiedzie się najlepiej?
Faktycznie nie idzie chłopakom najlepiej, ale wierzę że to tylko chwilowe załamanie formy i że szybko wrócą do dobrej gry, takiej jak choćby w poprzednim sezonie. Rozmawiam z nimi często i wiem, że ciężko pracują na treningach, dlatego myślę, że efekty tej pracy wkrótce nadejdą.

Czy zagrasz jeszcze w Orliku?
Nigdy nie mówię nigdy. Fajne by było pograć jeszcze w drużynie w której wszystkiego mnie nauczono i powalczyć z nią o jak najwyższe cele. Czas pokaże co będzie dalej, na razie skupiam się jednak na grze w Gwardii, a co będzie dalej to zobaczymy.

Dziękuję za rozmowę.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lukaszem, ogorzelcem, rozmowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu