Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz II ligi piłki ręcznej 2009/10
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-13, 14:59   Terminarz II ligi piłki ręcznej 2009/10

TERMINARZ II LIGI PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN - I RUNDA 2009/10

I kolejka - 19 września (sobota)
Sparta Oborniki Wlkp. - Orlik Brzeg
Szczypiorno Kalisz - Olimp Grodków
OSiR Komprachcice - ŚKPR Świdnica
Krokus Bystrzyca Kł. - Tęcza Kościan
Arot Tęcza Leszno - Zagłębie II Lubin
Pogoń Oleśnica - Wolsztyniak Wolsztyn
Żagiew Dzierżoniów - Start Konin

II kolejka - 26 września (sobota)
Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice
Olimp Grodków - Start Konin
Wolsztyniak Wolsztyn - Żagiew Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin - Pogoń Oleśnica
Tęcza Kościan - Arot Tęcza Leszno
ŚKPR Świdnica - Krokus Bystrzyca Kł.
Szczypiorno Kalisz - Sparta Oborniki Wlkp.

III kolejka - 3 października (sobota)
Krokus Bystrzyca Kł. - Orlik Brzeg
Sparta Oborniki Wlkp. - Olimp Grodków
OSiR Komprachcice - Szczypiorno Kalisz
Arot Tęcza Leszno - ŚKPR Świdnica
Pogoń Oleśnica - Tęcza Kościan
Żagiew Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin
Start Konin - Wolsztyniak Wolsztyn

IV kolejka - 10 października (sobota)
Orlik Brzeg - Arot Tęcza Leszno
Olimp Grodków - Wolsztyniak Wolsztyn
Zagłębie II Lubin - Start Konin
Tęcza Kościan - Żagiew Dzierżoniów
ŚKPR Świdnica - Pogoń Oleśnica
Szczypiorno Kalisz - Krokus Bystrzyca Kł.
Sparta Oborniki Wlkp. - OSiR Komprachcice

V kolejka - 17 października (sobota)
Pogoń Oleśnica - Orlik Brzeg
OSiR Komprachcice - Olimp Grodków
Krokus Bystrzyca Kł. - Sparta Oborniki Wlkp.
Arot Tęcza Leszno - Szczypiorno Kalisz
Żagiew Dzierżoniów - ŚKPR Świdnica
Start Konin - Tęcza Kościan
Wolsztyniak Wolsztyn - Zagłębie II Lubin

VI kolejka - 24 października (sobota)
Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów
Olimp Grodków- Zagłębie II Lubin
Tęcza Kościan - Wolsztyniak Wolsztyn
ŚKPR Świdnica - Start Konin
Szczypiorno Kalisz - Pogoń Oleśnica
Sparta Oborniki Wlkp. - Arot Tęcza Leszno
OSiR Komprachcice - Kroku Bystrzyca Kł.

VII kolejka - 7 listopada (sobota)
Start Konin - Orlik Brzeg
Krokus Bystrzyca Kł. - Olimp Grodków
Arot Tęcza Leszno - OSiR Komprachcice
Pogoń Oleśnica - Sparta Oborniki Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Szczypiorno Kalisz
Wolsztyniak Wolsztyn - ŚKPR Świdnica
Zagłębie II Lubin - Tęcza Kościan

VIII kolejka - 14 listopada (sobota)
Orlik Brzeg - Wolsztyniak Wolsztyn
Olimp Grodków - Tęcza Kościan
ŚKPR Świdnica - Zagłębie II Lubin
Szczypiorno Kalisz - Start Konin
Sparta Oborniki Wlkp. - Żagiew Dzierżoniów
OSiR Komprachcice - Pogoń Oleśnica
Krokus Bystrzyca Kł. - Arot Tęcza Leszno

IX kolejka - 21 listopada (sobota)
Zagłębie II Lubin - Orlik Brzeg
Arot Tęcza Leszno - Olimp Grodków
Pogoń Oleśnica - Krokus Bystrzyca Kł.
Żagiew Dzierżoniów - OSiR Komprachcice
Start Konin - Sparta Oborniki Wlkp.
Wolsztyniak Wolsztyn - Szczypiorno Kalisz
Tęcza Kościan - ŚKPR Świdnica

X kolejka - 28 listopada (sobota)
Orlik Brzeg - Tęcza Kościan
Olimp Grodków - ŚKPR Świdnica
Szczypiorno Kalisz - Zagłębie II Lubin
Sparta Oborniki Wlkp. - Wolsztyniak Wolsztyn
OSiR Komprachcice - Start Konin
Krokus Bystrzyca Kł. - Żagiew Dzierżoniów
Arot Tęcza Leszno - Pogoń Olesnica

XI kolejka - 5 grudnia (sobota)
ŚKPR Świdnica - Orlik Brzeg
Pogoń Oleśnica - Olimp Grodków
Żagiew Dzierżoniów - Arot Tęcza Leszno
Start Konin - Krokus Bystrzyca Kł.
Wolsztyniak Wolsztyn - OSiR Komprachcice
Zagłebie II Lubin - Sparta Oborniki Wlkp.
Tęcza Kościan - Szczypiorno Kalisz

XII kolejka - 12 grudnia (sobota)
Olimp Grodków - Orlik Brzeg
Szczypiorno Kalisz - ŚKPR Świdnica
Sparta Oborniki Wlkp. - Tęcza Kościan
OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin
Krokus Bystrzyca Kł. - Wolsztyniak Wolsztyn
Arot Tęcza Leszno - Start Konin
Pogoń Oleśnica - Żagiew Dzierżoniów

XIII kolejka - 19 grudnia (sobota)
Orlik Brzeg - Szczypiorno Kalisz
Żagiew Dzierżoniów - Olimp Grodków
Start Konin - Pogoń Oleśnica
Wolsztyniak Wolsztyn - Arot Tęcza Leszno
Zagłębie II Lubin - Krokus Bystrzyca Kł.
Tęcza Kościan - OSiR Komprachcice
ŚKPR Świdnica - Sparta Oborniki Wlkp.
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-09-14, 09:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 09:55   

ORLIK BRZEG
Kadra
Bramkarz:
Marcin Stefaniszyn (ur. 1986)
Rozgrywający: Bartosz Galar (87), Paweł Hofman (79), Michał Naróg (87), Mateusz Janklowski (88), Piotr Sendra (88), Dawid Podgórski (92), Przemysław Sobieraj (72), Konrad Betka (93)
Skrzydłowi: Mateusz Włodek (92), Łukasz Bazylewicz (80), Marcin Orzycki (91), Dawid Michalak (91), Wojciech Madura (91), Patryk Krawczyk (92), Alan Cuper (90)
Kołowi: Mateusz Szewczuk (90), Rafał Worobiec (92), Przemysław Mikoda (89)
Trener: Jerzy Rusin
Przybyli: Dawid Podgórski, Konrad Betka, Dawid Michalak, Wojciech Madura (z juniorów)
Ubyli: Sebastian Gołębiewski (ŚKPR Świdnica), Szymon Suwiczak (OSiR Komprachcice), Szymon Buklarewicz (nie wznowił treningów)

OLIMP GRODKÓW
Kadra
Bramkarze:
Daniel Klasiński (89), Daniel Listwan (85), Sebastian Świdziński (91)
Rozgrywający: Michał Białożyt (86), Paweł Biernat (85), Paweł Chmiel (89), Daniel Cokot (76), Paweł Dziweńka (85), Przemysław Galar (89), Rafał Górny (88), Adrian Maciejewski (89), Gracjan Nowak (85), Łukasz Romanów (85), Damian Sołtys (88), Michał Strama (84), Maciej Zych (88), Wojciech Zych (86)
Skrzydłowi: Marcin Biernat (82), Marcin Habina (89), Paweł Hytel (81), Mateusz Kolanko (88), Patryk Koszyk (90), Szymon Listwan (85), Marcin Mrożek (85), Mariusz Romian (82), Maurycy Sobaś (90)
Kołowi: Jarosław Dziurgot (89), Łukasz Kasprzycki (80), Roma Smoliński (85), Artur Wójtowicz (88)
Trener: Marek Błoch
Przybyli: Przemysław Galar, Marcin Habina, Patryk Koszyk, Maurycy Sobaś (z juniorów)
Nikt nie ubył
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200910, ii, ligi, pilki, recznej, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu