Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zawodnik sezonu 2005/06 w Orliku - Kamil Herudziński !!

Najlepszy zawodnik Orlika Brzeg w sezonie 05/06?
Gienadij Markiełow
0%
 0%  [ 0 ]
Tomasz Pociecha
27%
 27%  [ 5 ]
Kamil Herudziński
44%
 44%  [ 8 ]
Paweł Hofman
5%
 5%  [ 1 ]
Stanisław ¦wiatłowski
0%
 0%  [ 0 ]
Bartosz Galar
5%
 5%  [ 1 ]
Mateusz Janklowski
0%
 0%  [ 0 ]
Grzegorz Kotala
11%
 11%  [ 2 ]
Piotr Sendra
5%
 5%  [ 1 ]
Paweł Bagrowski
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 00:23   

Domel napisał/a:
Ja podałem swoje propozycje co do ankiety


Przepraszam Cie bardzo, jakie propozycje ? :/ Od razu wyszedłeś z gadką szmatką do nas do moderatorów. No może chcesz zostać jednym z nas i zobaczysz jakie to fajnem, co? Prosze Cie uspokój się, bo to jest Polska i tylko mądrzy ludzie mają prawo wypowiadać się. Rozumiesz, co nie?

qiero napisał/a:
tylko forum dyskusyjne


I to przeczytaj 10 razy.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 08:17   

pierwsze dwa posty są mod'ów sportu - myślę, że powinniście się wstrzymać od komentarza a jak już tak bardzo chcecie to pod koniec głosów się wypowiedzieć, wkońcu to Wy przygotowaliście ankiete... zresztą przed głosowaniem nie widać kto ile dostał głosów, dopiero po nim, czy to przypadek?...nie, to właśnie jest po to zrobione, żeby się nie sugerować wynikami, a po postach wiem, że trzy głosy ma Pan Herudziński
czy nie lepiej wstawić jakieś statystyki, choćby jakiegoś linka, opisać poszczególnych zawodników itd. myślę, że to bardziej było by pomocne i bezstronne z Waszej strony, a tak np. pisze Qiero:
qiero napisał/a:
ale chciałbym zauważyć, że jest to wybór najlepszego gracza w minionym sezonie, a Tomek w wielu meczach nie grał, co równiez powinno mieć wpływ na wybór.
- jakbyście wstawili statystyki potencjalny głosujący, mógłby przeanalizować ile grał itd. a tak widze, że jednak ankieta pokazuje co innego
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 08:40   

A Ty powinieneś przyjść na mecz i go obejrzeć albo zobaczyć w dziale Piłka Ręczna opisane mecze Orlika przez Qiera !! W każdy meczu opisanym widać kto rzucił najwięcej bramek i kto zagrał dobry mecz. Troche chęci chlopie i dobrego myślenia!!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 08:40   

w innym miejscvu ntego forum mozna poczytać jak przebiegał cały sezon, a jeszcze nawiążę do twojego wcześniejszego postu, w który piszesz, że gazety organizujące plebiscyty nie sugerują czytelnikom jak maja wybierać i tu się ogromnie mylisz, jeden przykład:

znany i duży dziennik "sport" od kilkudziesęciu lat organizuje wybór na "piłkarza roku", rzecz się dzieje pod koniec każdego roku i w numerze świątecznym ogłaszane sią wyniki. Od momentu ogłoszenia plebiscytu w każdym numerze "Sportu", a jest to dziennik, więc jest tego dużo redaktorzy tej gazety podają jak głosowali rózni ludzie związani ze sportem, jak i ci z nim nie związani, czyli co? sugerują swoim czytelnikom jak głoswać?

To tylko jeden przykład, bo podobnie robi "Przegląd sportowy" i inne gazety

straszni dranie z tych redaktorów

nie chę się z tobą kłócić Domel, chce ci tylko uzmysłowić, że nie robimy nic złego, ty też możesz napisać dlaczego głosowałeś tak, a nie inaczej, każdy ma swój rozum i swojego faworyta i tu na forum może napisać dlaczego tak właśnie zagłosował

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 08:58   

steve napisał/a:
W każdy meczu opisanym widać kto rzucił najwięcej bramek i kto zagrał dobry mecz. Troche chęci chlopie i dobrego myślenia!!


czy tak ciężko wstawić linka do ankiety?

qiero napisał/a:
w innym miejscvu ntego forum mozna poczytać jak przebiegał cały sezon, a jeszcze nawiążę do twojego wcześniejszego postu, w który piszesz, że gazety organizujące plebiscyty nie sugerują czytelnikom jak maja wybierać i tu się ogromnie mylisz, jeden przykład:

znany i duży dziennik "sport" od kilkudziesęciu lat organizuje wybór na "piłkarza roku", rzecz się dzieje pod koniec każdego roku i w numerze świątecznym ogłaszane sią wyniki. Od momentu ogłoszenia plebiscytu w każdym numerze "Sportu", a jest to dziennik, więc jest tego dużo redaktorzy tej gazety podają jak głosowali rózni ludzie związani ze sportem, jak i ci z nim nie związani, czyli co? sugerują swoim czytelnikom jak głoswać?

To tylko jeden przykład, bo podobnie robi "Przegląd sportowy" i inne gazety

straszni dranie z tych redaktorów

nie chę się z tobą kłócić Domel, chce ci tylko uzmysłowić, że nie robimy nic złego, ty też możesz napisać dlaczego głosowałeś tak, a nie inaczej, każdy ma swój rozum i swojego faworyta i tu na forum może napisać dlaczego tak właśnie zagłosował

pozdrawiam


tak może i podają, ale mi chodzi o Was Modów, moim zdaniem nie powinniscie podawać swoich typów, redaktorzy innych gazet podają kto jak głosował, ale sami redaktorzy nie podają swoich typów

ja wiem, że macie jak najlepsze intencje i szanuje Was za to
swój typ podam jednak po ankiecie
pozdro
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 09:11   

Domel napisał/a:
steve napisał/a:
W każdy meczu opisanym widać kto rzucił najwięcej bramek i kto zagrał dobry mecz. Troche chęci chlopie i dobrego myślenia!!


czy tak ciężko wstawić linka do ankiety?


sorry, ale nie wiedziałem, ze jest ktoś taki, który nie potrafi kliknąć i poczytać sobie o meczach Orlika. :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 09:17   

Dobra koniec tej dyskusji, każdy wyraził swoje zdanie i jest ok, od teraz każdy post nie na temat będzie skasowany, tamte niech zostaną na pamiątkę :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 09:19   

A wracając do tematu to swoją opinię o Kamilu i Tomku już wyraziłem. Co do innych graczy to w tym sezonie dobre wrażenie wywarli na mnie mlodzi, a konkretnie Bartosz Galar, Mateusz Janklowski i Grzegorz Kotala, szczególnie ten osttani mnie pozytywnie zaskoczył, może byc z niego ciekawy gracz.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 09:28   

qiero napisał/a:
a konkretnie Bartosz Galar, Mateusz Janklowski i Grzegorz Kotala, szczególnie ten osttani mnie pozytywnie zaskoczył, może byc z niego ciekawy gracz.


Oby tylko pokazywali większe zaangarzowanie w trening i w gre, a będzie superek. I też się zgadzam z Toba Qiero, ze jedynie ta 3 coś pokazała z mlodych i jeśli będą grać dalej to oni będą przyszłościa Orlika :)
0 UP 0 DOWN
 
jopa 

Wiek: 45
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-05-17, 16:13   

Wracając do młodych to uważam , to są nie przygotowani pod względem technicznym zawodnicy - odpowiedniki rasiaka - drewna. Kto ich trenował? Gdzie jest ich wola walki i motywacja - starzy rzucają się do kazej piłki a oni nie wiedzą co się dzieje na parkiecie. Podsumowując sezon to najgorszy występ orlika jaki widziałem - jak nie wróci kilku starych zwodników na stałe to młodzi nie bedą się mieli od kogo uczyć. Z tego co wiem gwardia znów chce kogoś podebrać więc nie wiem jak to bedzie. Co dzieje się z bortem, niewczasem, sławkiem góreckim, pietraszkiem, lerochem i innymi ? Mogi by spokojnie przynjmniej trenować - ale do tego trzeba człowieka który to by to wszystko poskładał. Dla mnie ludzmi którzy się wrózniali w tym sezonie to - pociecha , markiełow, cherudziński.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-17, 17:19   

jopa napisał/a:
Wracając do młodych to uważam , to są nie przygotowani pod względem technicznym zawodnicy - odpowiedniki rasiaka - drewna. Kto ich trenował? Gdzie jest ich wola walki i motywacja


ja im to ciagle mówie a oni nie chca mnie słuchać :/


jopa napisał/a:
Co dzieje się z bortem, niewczasem, sławkiem góreckim, pietraszkiem, lerochem i innymi


Niektórzy z nich zakończyli kariery i są właśnie trenerami, mają młodsze grupy :)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-05-17, 21:14   

jopa napisał/a:
Wracając do młodych to uważam , to są nie przygotowani pod względem technicznym zawodnicy - odpowiedniki rasiaka - drewna. Kto ich trenował?



większość to chyba wychowankowie Karlika :) ....jeśli sie nie myle ;P

jopa napisał/a:
Gdzie jest ich wola walki i motywacja


przypuszczalnie poszla w pizdu po treningach i gatce :P


Bort sie czasami pojawiał na treningach. Leroch jest trenerem (juniorów starszych).....a reszta zakończyła kariere :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-01, 10:35   

Najlepszym zawodnikiem SKS Orlik Brzeg w sezonie 2005/2006 został rozgrywający Kamil Herudziński !! Gratulujemy !!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, herudzinski, kamil, orliku, sezonu, zawodnik


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu