Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
śmiertelny wypadek motocyklisty w Brzegu
Autor Wiadomość
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-01-31, 09:34   Re: wypadek? most kolejowy obok 'Meprozezu'

Coddy napisał/a:
chciałem zapytać czy ktoś wie co stało sie pod mostem, obok fabryki Meprozet?, brakuje tam sporego fragmentu balustardy po lewej stronie kładki dla pieszych,pytam bo nie ma informacji na ten temat


to koło Meprozetu mamy most?? Zawsze myślałem, że to wiadukt kolejowy.
Poza tym, co to ma wspólnego z wypadkiem motocyklisty z zeszłego roku.
1 UP 2 DOWN
 
nemrod25 


Wiek: 57
Dołączył: 14 Lip 2008

UP 13 / UP 4



Wysłany: 2014-02-05, 08:58   

Panowie na crosach sa juz słynni, nawet w radio Opole o nich było, ja tylko pytam gdzie nasza drogówka, przeciez takich mozna szybko wyleczyć, motocykle sa bez TABLIC!!! czyli nie rejestrowane, za to MKK, zapewne i brak OC to FUNDUSZ, razem bedzie koło 3000 zł, wytarczy, trzeba tylko chcieć bo jak juz coś się stanie to bedzie za póżno. A najlepszy numer tych baranów to przejazd przez rondo naWłościańskiej w kierunku Pepic, pojechałem za nimi ale wjechali na teren lotniska przewz Krematorium i znikli. Dla mnie Ci Panowie okazują publicznie lekceważenie dla prawa i powinni być scigani. A to jescze podpowiem Drogówce, jak juz nie chca ich na mieście wyłapać, wystarczy w sobotę za kanałem sie ustawić, bo tak część crosowców przywozi swoje maszyny na przyczepkach i to jest ok, natomiast cześc poprostu przyjężdza tymi maszynami bez tablic rej itp. z miasta, wystarczy poczekac i rozliczyć za te głupoty.
4 UP 1 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2014-02-05, 13:57   

nemrod25 napisał/a:
Panowie na crosach sa juz słynni

Słynni w pejoratywnym znaczeniu tego słowa :) Dla mnie są po prostu śmieszni. Jeżdżenie po mieście na motorze crossowym, w dodatku na jednym kole to trochę tak jak popisywanie się umiejętnościami nurkowania z akwalungiem na brzeskim krytym basenie :lol:
9 UP 1 DOWN
 
Pokaz kom.
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2014-02-13, 19:58   

wyszczekany napisał/a:
Kiedy tak pływasz po brzeskim krytym basenie? (...)A chętnie popatrzę na twoje nurkowanie.
Czyżbyś gdzieś wyczytał, że ja tak pływam? Może między wierszami?
wyszczekany napisał/a:
Musisz mieć z tym coś wspólnego, bo ten pomysł jest wystarczająco głupi.
Najlepsze co może wzmocnić siłę słabego argumentu to próba obrazy kontrdyskutanta.

A tak wracając do tematu, można podyskutować o różnicach pomiędzy crossem, enduro, czy supermoto. Dla laika w tym temacie jakim niewątpliwie jestem różnice są niezbyt istotne w porównaniu z sednem sprawy czyli jazdą w stylu zdecydowanie nieodpowiednim do miejsca, w którym się ona odbywa. Bo czy cross czy supermoto, jazda na jednym kole po mieście w godzinach szczytu świadczy o rażącym poziomie głupoty i braku wyobraźni. Na tego typu "wyczyny" trzeba należycie wybrać miejsce i jeżeli tego z mojego postu nie pojąłeś to ubolewam.
Pozdrawiam
4 UP 0 DOWN
 
GTX 


Wiek: 51
Dołączył: 13 Gru 2008

UP 13 / UP 4



Wysłany: 2014-02-13, 21:22   

Jak dla mnie to tylko pusta dyskusja. Wezmą się za nich jak coś się stanie. Tylko w tedy to będzie za późno i wielki lament.
2 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-02-14, 15:46   

GTX napisał/a:
Wezmą się za nich jak coś się stanie.


Albo ktoś dostarczy dowodów :)
0 UP 0 DOWN
 
GTX 


Wiek: 51
Dołączył: 13 Gru 2008

UP 13 / UP 4



Wysłany: 2014-02-16, 14:27   

Wystarczy nagranie z kamery samochodowej.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu