Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Speicher - marketing na czasie
Autor Wiadomość
Speicher 


Wiek: 32
Dołączył: 13 Sty 2014

UP 4 / UP 1


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2014-01-13, 15:30   Speicher - marketing na czasie

Witam serdecznie.

Na zlecenie prowadzę usługi marketingowe. Zajmuję się analizowaniem sytuacji firmy, badaniem rynku lokalnego, budowaniem wizerunku oraz reklamą i PR. Tworzę całe projekty działań marketingowych z uwzględnieniem strategii nawet na kilka lat.

Tworzę strony internetowe z systemem zarządzania z poziomu klienta, projektuję logotypy oraz zajmuję się całą identyfikacją graficzną firmy.

Zapraszam pod adres strony internetowej, który znajduje się w linku u dołu, gdzie znajdą Państwo dane kontaktowe oraz opis usług, a także nieduże portfolio, które jest coraz bardziej zapełniane coraz to nowszymi projektami. Już w lutym pojawią się dwa nowe projekty dla znanych w całym mieście instytucji.

Pozdrawiam i zapraszam!
Ostatnio zmieniony przez Speicher 2014-01-13, 15:42, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2014-01-18, 01:23   

Panie Kamilu, przyznam, że ceny nie są zbyt wysokie. Powiem nawet, że za "badanie rynku" wydają mi się być wyjątkowo, a nawet podejrzanie, niskie, stąd i moje pytanie - kogo zatrudnia Pan do przeprowadzenia badań? Proszę mi wierzyć, że to jest bardziej skomplikowany proces niż studentowi licencjackich studiów bankowości może się na początku wydawać i jeśli wykonuje Pan te badania osobiście, to do takiego "badania" taniej i logiczniej wyjdzie dziewczynę po ogólniaku zatrudnić.

Staż Pańskiej pracy też niewiele wnosi, bo poznanie metody Human Commercial dla młodego człowieka w dobie internetu może być nowością, ale dla starszego pokolenia jest metodą oczywistą.

Nie ukrywam, że w najbliższym czasie (do 3 miesięcy) będę potrzebował badań CATI głównie w Brzegu, ale jeśli mam wydać kilka tysięcy złotych wolałbym się raczej upewnić, że Pan to umie zrobić, a na Pańskiej witrynie nie znalazłem niczego, choćby certyfikacji OFBOR czy PKJPA, ani nawet wzmianki o kandydowaniu do programu.

Mam jeszcze takie pytanie: dlaczego wybrał Pan na własny hosting akurat serwer webd.pl z oceną 2,62 w skali do 5 i czy własnym kientom też by Pan ten serwer polecił?
0 UP 1 DOWN
 
Speicher 


Wiek: 32
Dołączył: 13 Sty 2014

UP 4 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-01-20, 18:41   

Zacznijmy nietypowo, bo od końca.

Ad. webdpl
Trafiłem na nich kiedyś całkowicie przez przypadek i przyzwyczaiłem się do współpracy z nimi. Korzystałem z nich bardzo długo i zawsze byłem naprawdę zadowolony. Jeśli jednak mowa o polecaniu ich swoim klientom to różnie bywa. Polecam zazwyczaj 1&1, linuxpl i ovb.

Ad. CATI i certyfikacji
CATI to niestety nie moja specjalność, ponieważ nie mam na to warunków, a moje działania jak i rodzaj usług jakie świadczę są przystosowane do runku lokalnego. Są to więc nieduże prace, głównie związane z e-marketingiem, reklamą kierunkową czy promocją na niedużą skalę.
Badania rynku w moim wykonaniu to wspomniane metody Human Commercial, a wynika to z charakteru pracy jaką wykonywałem przez ostatnie lata i bezpośredni związek z tworzeniem metod pracy z klientem face to face. Wchodzi w to wiele modyfikacji pod kątem rynku lokalnego bez których moim zdaniem nie da się obejść.

Ad. stażu pracy
Jest niewielki, owszem, ale jedni rodzą się muzykami, a inni marketingowcami. Tworzę własne metody, aktualnie próbuję odnaleźć czas na dokończenie swojej książki o marketingu okiem młodego człowieka, a ponadto szybkie awanse ze stanowisk pracy, na których byłem sprawiły, że poznałem niejeden profil polskiego przedsiębiorcy, co bardzo pomaga w analizie wewnętrznej sytuacji firmy, co zazwyczaj w naszym kraju bywa motorem złej sytuacji marki czy produktu. Ale to można się tak rozpisywać i rozpisywać.

Ad. cen
Jak już wspominałem, nie zajmuję się usługami czysto związanymi z badaniem rynku i stąd też niskie ceny. Ich wysokość podyktowana jest rynkiem lokalnym, a także tym, że działam jako freelancer. Nie raz słyszę, że nawet 800zł za stronę internetową to dużo, czy 1800zł za pakiet podstawowych usług marketingowych to ogrom pieniędzy. Młodych jak i doświadczonych przedsiębiorców należy nauczyć, że marketing to krok 0 do działań firmy, a dopiero potem jest cała reszta, a tego nie zrobi się wysokimi cenami i udawaniem wielkiej agencji marketingowej, a raczej ludzkim podejściem i zrozumieniem.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Speicher 2014-01-20, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
3 UP 0 DOWN
 
Speicher 


Wiek: 32
Dołączył: 13 Sty 2014

UP 4 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-05-23, 00:16   

Tylko do końca maja!
Dla każdego kto zdecyduje się na usługi Speicher, otrzyma rabat 10%.

Strony internetowe już od 500zł + rabat!
Projekty graficzne od 50zł + rabat!

Pełna obsługa marketingowa i reklamowa. Zapraszamy!
0 UP 0 DOWN
 
adelajda80 


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Paź 2014

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-10-12, 08:41   

:D Witam. Małe mam pytanko. Czy zatrudnić się można u Pana ,,,,,,,,,,,Wszystkich bardzo pozdrawiam i życzę w niedzielę z :!: ranka- udanego tygodnia
0 UP 0 DOWN
 
Speicher 


Wiek: 32
Dołączył: 13 Sty 2014

UP 4 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-10-13, 13:03   

Witam, niestety nie prowadzę naboru. Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu