Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Wyszyńskiego, Słowiańska, Piłsudskiego, na kogo głosować?
Autor Wiadomość
agata323 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Lis 2014

UP 4 / UP 2



Wysłany: 2014-11-08, 19:09   Wyszyńskiego, Słowiańska, Piłsudskiego, na kogo głosować?

Cześć. Od niedawna mieszkam na Wyszyńskiego. Już za tydzień wybory. Na kogo warto zagłosować? Tylko jakiegoś komkretnego kandydata prosze :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-11-08, 19:56   

ja polecam Julia Goj-Birecka pani lekarz ze szpitala :-) no ale wybór należy do Ciebie :-)
1 UP 2 DOWN
 
agata323 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Lis 2014

UP 4 / UP 2



Wysłany: 2014-11-08, 21:53   

Ta Pani lekarz mieszka tutaj?
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-11-09, 08:19   

tego Ci nie powiem bo nie wiem :-)

mała notka

http://puszczewicz.platforma.org/?p=994
0 UP 2 DOWN
 
agata323 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Lis 2014

UP 4 / UP 2



Wysłany: 2014-11-09, 09:19   

Notka naprawdę krótka. Poza chwaleniem sie karierą brak jakiegokolwiek programu, szczególnie dla kogoś z Wyszyńskiego.

Ktoś ma jakiegoś innego kandydata, konkretnego?
3 UP 0 DOWN
 
Ana83 



Wiek: 40
Dołączyła: 20 Paź 2012

UP 8 / UP 8



Wysłany: 2014-11-09, 12:38   

Ja natomiast zagłosuję na Radosława Preisa. Dzięki niemu w końcu naprawili chodniki na Wyszyńskiego. Mam ulotkę i program wygląda bardzo realnie. Żadnego obiecywania typu "zrobię wszystko od amfiteatru po pogłębienie Odry".

No i mieszka na Piłsudskiego, więc jak coś można pilnować realizacji obietnic przez sąsiada :)
2 UP 1 DOWN
 
Marek88 


Wiek: 50
Dołączył: 13 Lis 2014

UP 2 / UP 2



Wysłany: 2014-11-13, 12:59   Re: Wyszyńskiego, Słowiańska, Piłsudskiego, na kogo głosować

agata323 napisał/a:
Cześć. Od niedawna mieszkam na Wyszyńskiego. Już za tydzień wybory. Na kogo warto zagłosować? Tylko jakiegoś komkretnego kandydata prosze :)


Radek.. No daj spokój z tymi podchodami :-) czemu nigdzie nie piszesz że jesteś powiatowym konserwatorem zabytków? Pełniąc taką ważną funkcję w powiecie nigdzie nie można się tego dowiedzieć.. Przecież wszystkie budynki zabytkowe są pod Twoją opieką... chyba przydałoby się o tym głośno powiedzieć. Tym bardziej że praktycznie cały rejon Piłsudskiego wyszyńskiego jest pod Twoją ochroną konserwarorską :-)
2 UP 2 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2014-11-13, 17:00   

Ana83 napisał/a:
Ja natomiast zagłosuję na Radosława Preisa. Dzięki niemu w końcu naprawili chodniki na Wyszyńskiego.

Ja to naprawdę zastanawiam się, czy ktoś wierzy w to, że udało by mu się coś zrobić, gdyby już od dawna nie było tego remontu w planie i nie były przeznaczone na to pieniądze.

Gdybym miał kogoś w inwestycjach, też bym zapytał o to, co miasto zamierza robić w styczniu i wystartowałbym z własną szopką, żeby ludzie mieli mi co zawdzięczać :)

Ale nieee.... oczywiście nie mówię, że tak było, po prostu napisałem co bym zrobił :)
Ostatnio zmieniony przez Emill 2014-11-13, 17:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 4 DOWN
 
agata323 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Lis 2014

UP 4 / UP 2



Wysłany: 2014-11-14, 23:53   

Panie Marku, nie wiem dlaczego cytuje Pan moją wypowiedź zwracając sie do mnie Radku.

Nie wiem czy zagłosuję na Radosława Preisa. Ciągle sie waham pomiedzy nim i jeszcze jednym kandydatem. Nawet dzisiaj w poruszonym przez Emila temacie remontu Wyszyńskiego zadzwoniłam do zarządcy drogi. Nie miał w planach remontu chodników do czasu generalnej przebudowy. Dzięki petycji mieszkańców, udało sie wpłynąć na zmianę tych planów.

Tak że jeszcze zobaczę na kogo oddam głos. Na pewno nie na gościa od tunelu dla pieszych na Armii Krajowej.
1 UP 2 DOWN
 
Ana83 



Wiek: 40
Dołączyła: 20 Paź 2012

UP 8 / UP 8



Wysłany: 2014-11-14, 23:59   

Po przyjrzeniu się wszystkim kandydatom pozostanę jednak przy pierwszym wyborze.

W niedzielę zagłosuję na Pana Radosława Preisa. Zwłaszcza że mogłam ostatnio chwilę porozmawiać z kandydatem.
Krótko, na temat i przede wszystkim realnie. Najważniejsze rzeczy: śmieci, podwórka, Park Wolności itd.

No i jak to mówi sąsiadka: On nie tylko mówi, ale też robi.

Znalazłam nawet wersję elektroniczną materiałów, więc wrzucę. Może się przydadzą :)







3 UP 3 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu