Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
handlarz samochodów używanych
Autor Wiadomość
jankomial 


Wiek: 40
Dołączył: 01 Cze 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-06-01, 20:53   handlarz samochodów używanych

Witam, poszukuję informacji na temat handlarzy/komisów samochodów używanych działających w okolicach Brzegu. Najbardziej interesują mnie AUTO HANDEL A.WCISŁO ze Strzelnik oraz Auto Komis Marco Hnat z Brzegu z ul. Liliowej 2 (za intermarchem). O tym ze Strzelnik usłyszałem nieciekawe opinie, a ma na placu kilka ciekawych samochodów, więc nie wiem co o tym myśleć. O tym drugim nie mam natomiast żadnych informacji. Czy ktoś miał styczność z nim i mógłby się podzielić swoją opinią? Może ktoś zna jeszcze jakieś inne miejsce gdzie mógłbym trafić w miarę sprawdzone auto? Z góry dziękuję pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Raynor 



Wiek: 41
Dołączył: 11 Cze 2012

UP 259 / UP 135



Wysłany: 2015-06-02, 09:13   

W Strzelnikach jest szrot, a nie samochody. Byłem, widziałem, macałem - ślepy zauważy. A teraz najlepsze: nie wiedziałem którędy tam się wchodzi na ten plac, więc zajechałem od strony wioski i się pytam gości przed płotem. Pokazują na bramę mówiąc, że przez stodołę się wchodzi. Wchodzę i co widzę? Golfa bodajże 4 odwiniętego ze słupa, przy którym pukają i stukają prostując go. A z przodu taki ładny placyk z wystawką "samochodów"...

PS. Kupować używany samochód w Polsce to tylko od pierwszego salonowego właściciela! Owszem, też może mieć zatajone przygody, ale to krajowy, pierwszy właściciel, więc najmniejsza szansa wtopy i prostsza historia do sprawdzenia. Najlepiej jeszcze serwisowany z dokumentacją. Ja już tylko takie samochody biorę pod uwagę przy poszukiwaniu. Wszelkie autohandle, komisy, sprowadzane, itp. to szkoda paliwa i czasu.
Ostatnio zmieniony przez Raynor 2015-06-02, 09:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2015-06-02, 09:38   

Co do komisu za intermarche to moge powiedzieć tyle że kuzynka kupowała tam samochód i była zadowolona. A co do strzelników i stodoły to miałem to samo. Szukałem kogoś bo nikogo nie było na placu i wszedłem do stodoły....masakra. Młotek, szpachla, młotek, szpachla
0 UP 0 DOWN
 
dominik79 


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2007

UP 11 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2015-06-02, 18:00   

Ja swoje pierwsze auto kupiłem od Pana Hnata i byłem bardzo zadowolony. Do dziś jeździ nim sąsiad, który auto ode mnie odkupił i też sobie chwali. Co do Strzelnik jak poprzednicy mam podobne wspomnienia - przejście przez stodołę i na przywitanie "co kierowniku potrzeba" - od razu mnie to zniechęciło.
0 UP 0 DOWN
 
Vallendar12 


Wiek: 78
Dołączył: 01 Lip 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-07-01, 07:39   

Ja bym sobie jednak darował kupowanie auta od handlarza, zwłaszcza jakiegoś podrzędnego, bo strach czymś takim jeździć.
0 UP 0 DOWN
 
celiopa 


Wiek: 46
Dołączyła: 15 Sie 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-08-18, 09:35   

Tak długo tego szukałam.....No nic, dziękuję Wam serdecznie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu