Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Galeria na ul.Wrocławskiej
Autor Wiadomość
Zbyszko 


Wiek: 66
Dołączył: 19 Gru 2018

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2018-12-19, 22:24   Galeria na ul.Wrocławskiej

Były huczne zapowiedzi w prasie...GALERIA...a wyszło jak wyszło...czyli nie wyszło...Jako mieszkańca te części miasta interesuje mnie,dlaczego taka wielka inwestycja...stoi i straszy...Fajne miejsce w Brzegu...i klapa??Jeszcze jak był Polo-Market ...coś się działo...Czyżby sklep zlikwidowano,bo psuł handel Intermarche??Bardzo się dziwię,że naprzód FAJERWERKI...a teraz wiatr hula po korytarzach..PUSTYCH...bo ani sklepów,ani klientów..Czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę,co dalej??
2 UP 0 DOWN
 
Zbyszko 


Wiek: 66
Dołączył: 19 Gru 2018

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2018-12-28, 16:06   

Napisałem powyższego posta,bo naprawdę zdziwiły mnie pustki w nowej Galerii na ul.Wrocławskiej...liczyłem,że może ktoś zna plany na dalsze użytkowanie galerii.Nikt nie odpowiedział,więc może jakieś propozycje?Może zainteresują osobę decyzyjną?Myślę,że na pewno był za wysoki czynsz...Brak sklepu,który ściągałby klientów...jak wyżej napisałem,być może brane są pod uwagę interesy Intermarhe..Tylko,czy to powinno obchodzić PATRONÓW Galerii?
Ostatnio zmieniony przez Zbyszko 2018-12-28, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2018-12-28, 16:19   

Wiem, ale nie powiem :D
To żart oczywiście, nie wypowiadałem się, bo moja wiedza nie pochodzi od szczebla managerskiego, ale od szczebla personelu niższego, więc jest jedynie na poziomie plotek. Tak więc plotka mówi, że czynsz, owszem, był zbyt wygórowany, ale już się, podobno, Polo-Market dogadał z managerami galerii i ma wrócić na stare miejsce. Inne znów plotki mówiły, że ma być tam Lidl, Biedronka czy jakaś inna cholera, ale że, znów podobno, Polo-Market pozostawił tam jeszcze swoje regały, to ze wszystkich plotek najbardziej prawdopodobnym wydaje się być powrót Polo.

A Intermarche nie ma tu raczej nic do rzeczy, no bo niby z jakiej paki?
Ostatnio zmieniony przez Gaderep 2018-12-28, 16:21, w całości zmieniany 3 razy  
1 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu