Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydaci na kandydata na fotel Burmistrza Brzeg
Autor Wiadomość
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 19:16   Kandydaci na kandydata na fotel Burmistrza Brzeg

Nieoficjalne, niepotwierdzone kandydatury na kandydatów na Burmistrza Brzegu:

1. Wojciech Huczyński - nie odpowiedział w NTO, czy będzie kandydował. W tym przypadku nie wiem, czy wogóle i z jakiego ugrupowania, aczkolwiek doczytałam, że to w chwili obecnej nie jest jego główny problem z racji wielu zadań do zrealizowania oraz problemu (chodzi o samą codzienną działalność Urzędu), wynikającego z zaangażowania się jego zastępcy - M. Stankiewicza - w kampanię wyborczą.

2. Bożena Szczęsna - z ramienia "Forum Samorządowe" - liderem tego stowarzyszenia jest Roman Bardega

3. Grzegorz Surdyka - a ramienia PO, wiele osób mówi, ze to jednak on będzie kandydatem z ramienia PO. Rodzi się wiec zapytanie: kto naprawdę K. Puszczewicz czy G. Surdyka?

4. Krzysztof Pietrzak - brzeski przedsiębiorca, z ramienia SLD

5. Joanna Szczęsna - SDPL, pracownik BCM

6. Zdzisław Bagiński - z ramienia TRZB,

Proszę o dopisywanie, kto jeszcze skąd i co robi...
0 UP 0 DOWN
 
qwerty 



Wiek: 85
Dołączył: 07 Lut 2006

UP 7 / UP 1


Skąd: OB

Wysłany: 2006-09-17, 19:35   

Naczelna PP-B napisał/a:
3. Grzegorz Surdyka - a ramienia PO, wiele osób mówi, ze to jednak on będzie kandydatem z ramienia PO. Rodzi się wiec zapytanie: kto naprawdę K. Puszczewicz czy G. Surdyka?


Niestety Pan G. Surdyka... tylko po co? :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 19:55   

Nie bardzo rozumiem,
Naczelna PP-B napisał/a:
w chwili obecnej nie jest jego główny problem z racji wielu zadań do zrealizowania oraz problemu (chodzi o samą codzienną działalność Urzędu), wynikającego z zaangażowania się jego zastępcy - M. Stankiewicza - w kampanię wyborczą.

Czy Pani chce przez to powiedzieć, że wiceburmistrz Stankiewicz zostawił swoje obowiązki urzędowe na głowie pana Huczyńskiego i zajmuje sie swoją własną kampanią?
Pani Redaktor, to chyba niemożliwe.
Przecież jest coś takiego jak dyscyplina pracy i pracodawca dysponuje instrumentami, by wymusić należytą pracę podwładnego.
Albo ja czegoś nie wiem...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-17, 19:57   

Baba Riba napisał/a:
Nie bardzo rozumiem,
Naczelna PP-B napisał/a:
w chwili obecnej nie jest jego główny problem z racji wielu zadań do zrealizowania oraz problemu (chodzi o samą codzienną działalność Urzędu), wynikającego z zaangażowania się jego zastępcy - M. Stankiewicza - w kampanię wyborczą.

Czy Pani chce przez to powiedzieć, że wiceburmistrz Stankiewicz zostawił swoje obowiązki urzędowe na głowie pana Huczyńskiego i zajmuje sie swoją własną kampanią?
Pani Redaktor, to chyba niemożliwe.
Przecież jest coś takiego jak dyscyplina pracy i pracodawca dysponuje instrumentami, by wymusić należytą pracę podwładnego.
Albo ja czegoś nie wiem...


Wydaje mi się, że NIEOFICJALNE i NIEPOTWIERDZONE to coś innego, niż OFICJALNE.
Stankiewicz jest OFICJALNIE już - kurde a może ja znowu nadinterpretuję? BANA MI!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-17, 19:58   

Tak, Bana mi. Zdecydowanie.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 20:07   

Po pierwsze: M. Stankiewicz potwierdził oficjalnie swoją kandydaturę i ma osobny temat w tym dziale. Po drugie - rzecz, o której pisze Franco - czyli kandydatura W. Huczyńskiego nie jest oficjalnie potwierdzona. Jak wynika z wywiadu w NTO - W. Huczyński ma w chwili obecnej mnóstwo zadań w realizacji i na dzień dzisiejszy nie podjął jeszcze takiej decyzji.

Baba Riba - ja nie wiem, czy M. Stankiewicz rzucił pracę i obowiązki na rzecz kampanii, wiem natomiast, że nie odbiera telefonów, a w Urzędzie powiedzieli, że jest na urlopie. Czyli wniosek nasuwa się jeden, taki, o którym piszesz.
Spróbuje ponownie się z nim skontaktować po niedzieli. Może i na to pytanie udzieli mi odpowiedzi.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-09-17, 21:35   

Naczelna PP-B, hm do mnie doszly sluchy nie wiem na ile w tym prawdy ze na jakies stanowisko (i tu jednak male braki w pamieci) ale chyba na fotel burmistrza chce kandydowac p.prezes PWC "odra" p.C.Zdebik
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-18, 08:40   Re: Kandydaci na kandydata na fotel Burmistrza Brzeg

Naczelna PP-B napisał/a:

1. Wojciech Huczyński - nie odpowiedział w NTO, czy będzie kandydował. W tym przypadku nie wiem, czy wogóle i z jakiego ugrupowania, aczkolwiek doczytałam, że to w chwili obecnej nie jest jego główny problem z racji wielu zadań do zrealizowania oraz problemu (chodzi o samą codzienną działalność Urzędu), wynikającego z zaangażowania się jego zastępcy - M. Stankiewicza - w kampanię wyborczą.
Czy ja widzę to samo co wszyscy? Czy pan Wojciech Huczyński nie wie co zrobić? W Kodeksie Pracy jest napisane co zrobić z pracownikiem, który nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Od kiedy to kampania wyborcza zwalnia z ich wykonywania?
0 UP 0 DOWN
 
Marian Poznań 
Marian

Wiek: 58
Dołączył: 18 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2006-09-18, 12:21   

Witam serdecznie wszystkich!
Dawno nie było mnie w Brzegu a tu proszę takie zmiany. Na spotkaniu z kolegą jak zaczął opowiadać to az piwo przestało mi smakować. tyle się dzieje, że aż nie mogę wyjść z podziwu. No ale dzięki forum będę teraz na bieżąco z Brzegiem. Pozdrawiam Marian Poznań
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-18, 21:52   

jeśli ktoś myśli, że Huczyński został odsunięty z PO ze względu na jego konflikt z Surdyką lub Korzeniowskim, to jest naiwny. Za takie bzdury nikogo się nie wywala z partii.
Tam gdzie nie wiadomo o co chodzi, zawsze chodzi pieniądze.
Huczyński wygrał proces z ECO o ddanie majątku miasta. Teraz założył sprawę o wypłacenie naszemu miastu odszkodowania za bezprawne przetrzymywane naszego mienia.
Opole - a tu patrz Zembaczyński - postanowiło pozbyć się niewygodnego burmistrza.
Przyjdzie nowy, spolegliwy, wystraszony - jak tupną nogą, to zaraz wycofa pozew z sądu, a nasze miasto straci parę, a może kilkanaście milonów zł !!!!!!
Surdyka był tylko narzędziem i frajer dał się wykorzystać przeciwko własnemu miastu.
Opole nigdy nie miało szczerych inetencji w stosuku do Brzegu. To jest tak samo jak z pryjaźnią polsko- niemiecką. Nigdy im nie można ufać.
Dlaczego wykluczono jeszcze dwie inne osoby z PO - dla zmylenia przeciwnika. Tak lepiej to wyglądało.
Dodam jeszcze, że podobno Puszczewicz to bardzo dobry znajomy Zembaczyńskiego i układanka gotowa. :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-18, 22:27   

PoCo,
wyjaśnij proszę mnie, niezbyt rozgarniętej babie:
1. Co to jest ECO?
2. Jaki i o co proces wygrał z tym ECO pan Burzmistrz Huczyński?
3. Kto to jest Zembaczyński, i co ma wspólnego z ECO i tym procesem?

Tylko proooszę, przystępnie. Kawa na ławę!
0 UP 0 DOWN
 
Marian Poznań 
Marian

Wiek: 58
Dołączył: 18 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2006-09-19, 06:47   

Droga Pani Baba Riba!
jak tak czytam Pani wypowiedzi to zdaje mi się, że Pani jest niezłym graczem (lub politykiem). Pani nigdy nic nie wie i zasłania się stałą formułką "nierozgarniętej". Proszę z tym skończyć bo obraża Pani innych uczestników.
Co do Huczyńskiego to facet ma małe szanse na wygranie wyborów (na dzisiaj). Nie wiem kto lub co go popiera ale ma łatkę człowieka z układu władzy więc będzie mu ciężko. No chyba że ma kilku niezłych kiziorów od robienia strategii i kampanii ale w Brzegu jest 4-5 gości co to umieją a reszta to przeciętniaki.
Serdecznie pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-19, 08:04   

Drogi Panie Marianie Poznaniu,
Marian Poznań napisał/a:
jak tak czytam Pani wypowiedzi to zdaje mi się, że Pani jest niezłym graczem (lub politykiem). Pani nigdy nic nie wie i zasłania się stałą formułką "nierozgarniętej". Proszę z tym skończyć bo obraża Pani innych uczestników.
Jeśli poczuł się pan obrażony faktem, że nie wiem co to jest ECO i na czym konkretnie polegał konflikt sądowy między ECO i Brzegiem, to przepraszam.
Nic nie poradzę, że oprócz zainteresowań społecznych mam jeszcze dom, dwoje dzieci, męża i pracę zawodową (na szczęście mogę ją wykonywać w domu). Wszystko to razem zajmuje mi "nieco" czasu i nie zawsze mogę być równie świetnie jak pan, zorientowana w meandrach brzeskiej polityki.

Ale jest na to sposób.
Skoro pana razi moja ignorancja, to proszę mnie oświecać. Czy to na forum, czy poprzez PW, jak pan woli. Z wdzięcznością przyjmę (chętnie zresztą nie tylko od pana) informacje, choćby na początek te, o które prosiłam w swoim poprzednim poście, bo czuję, że sprawa jest ważna i złości mnie, że nie wiem o co chodzi.

Co do mojego bycia politykiem, to trafił pan w dziesiątkę!
Jeśli przyjąć definicję polityki, jako "sztuki unikania konfliktów w osiąganiu wyznaczonych sobie celów", to każda matka musi być politykiem.
Gdy pan spróbuje doprowadzić do zgodnego współdziałania dwoje swoich dorastających, zwaśnionych dzieci, to wtedy będzie pan wiedział, o czym mówię. Zwłaszcza, jeśli nagrodą za sukces będzie spokój i zgoda i porządek, a karą za brak sukcesu - siniaki i zadrapania i nie pomyte naczynia! ;-)

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-19, 08:05   

Marian Poznań napisał/a:
Droga Pani Baba Riba!
jak tak czytam Pani wypowiedzi to zdaje mi się, że Pani jest niezłym graczem (lub politykiem). Pani nigdy nic nie wie i zasłania się stałą formułką "nierozgarniętej". Proszę z tym skończyć bo obraża Pani innych uczestników.
Co do Huczyńskiego to facet ma małe szanse na wygranie wyborów (na dzisiaj). Nie wiem kto lub co go popiera ale ma łatkę człowieka z układu władzy więc będzie mu ciężko. No chyba że ma kilku niezłych kiziorów od robienia strategii i kampanii ale w Brzegu jest 4-5 gości co to umieją a reszta to przeciętniaki.
Serdecznie pozdrawiam.

Marianku
taki nie rozgarnięty byłeś
zaraz po powrocie
taki niezorientowany w brzeskiej polityczce
może to piwo co ci zaczęło smakować spozyłeś w zbyt dużych ilościach i wyszło szydło (szydełko/igiełka) z worka (reklamówki?)
Tak swoją drogą tym kiziorem od strategi jest może ktoś obdarzony nadzwyczajną charyzmą?
PK
Stowarzyszenie Młodych Marianów
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-19, 08:08   

a może Marianku jesteś strukturą powiatową obrażoną na wszystkich którzy są krótkowidzami i nie dostrzegają twej charyzmy
PK
PK
Stowarzyszenie Młodych Marianów
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, burmistrza, fotel, kandydaci, kandydata, na, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu