Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Młodzi radni w radzie miasta
Autor Wiadomość
Michał90 

Wiek: 34
Dołączył: 30 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-02, 19:31   Młodzi radni w radzie miasta

Cieszę się, że po wyborach do samorzadu gminnego, młodzież naszego miasta ma swoich przedstawicieli w radzie miejskiej. Jednakże interesuje mnie jakie konkretne działania podejmą młodzi radni w celu zagospodarowania czasu dzieciom i młodzieży brzeskiej, szczególnie w czasie trwania ferii zimowych, gdyż jak wiadomo nie wszystkich rodziców będzie stać wysłać swoje pociechy na wypoczynek zorganizowany. Mam nadzieje, że kilku z nich zdecyduje się pracować w komisji sportu, gdyż tylko wtedy uda się doprowadzic do tego, aby boiska przy szkołach publicznych były cały rok otwarte i odpowiednio przygotowane a także nowo wybudowana hala sportowa była odpowiednio wykorzystana nie koniecznie tylko na sport wyczynowy. Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że młodzież, która czynnie i aktywnie uprawia rózne dyscypliny sportowe na pewno prowadzi zdrowy tryb życia.

[ Dodano: 2006-12-03, 21:21 ]
Czyżby nikt z młodych radnych już nie odwiedzał forum i nie odpowiedał na pytania ?
Szkoda! Pozdrowienia dla Pana Bartka i Pana Kamila. :(
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-04, 00:34   

Odwiedzam, odwiedzam :) Litości! 24 godzinnego czasu odpowiedzi nie ma nawet żadna instytucja europejska :)
Przyznam się bez bicia, że nie potrafię na to ptanie odpowiedzieć konkretnie to i to będzie, tak a tak zorganizujemy czas wolny dla młodzieży. Jak powrzechnie wiadomo władzą wykonawczą jest jednoosobowo burmistrz, rada może przeznaczyć środki na konkretny cel. Ale nie chodzi mi o zrzucanie odpowiedzialności czy spychologię. Mogę obiecać, że podpowiem komu trzeba z radnych że taki problem nalezy poruszuć na pierwszym roboczym posiedzeniu Komisji Oświaty. Mogę też obiecać, że sprawdzę co było robione w latach poprzednich. Ale po pierwsze, Komisji Oświaty (sportu, rekraacji, itd) jeszcze nie ma, więc trudno dyskutować nad jej pracami. A po drugie ja nie aspiruję akurat do tejże komisji więc też nie do końca mogę się wypowiadać na tematy nad jakimi bedzie Komisja pracować.
0 UP 0 DOWN
 
Michał90 

Wiek: 34
Dołączył: 30 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 17:20   

Panie Bartku z tego co wiem dzisiaj odbyła sie sesja rady miejskiej. Interesowałobym mnie w jakich komisjach pan będzie pracował. :)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 17:31   

Bardzo dobrze Pan wie. Przed godziną wróciłem więc tym bardziej gratuluję refleksu :)
Szanowna Rada zaakceptowała mnie, jako Wiceprzewodniczącego Komisji Budżetu, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego oraz Członka Komisji Zdrowia, Spraw Społecznych i Rodziny.
O ile bardzo zależało mi na pracach w pierwszej wymienionej przeze mnie Komisji i do tego się w pewnym stopniu zdążyłem przygotować o tyle - przyznaję się bez bicia - w prace Komisji Zdrowia będę musiał wdrażać się nieco dłużej. Nie znaczy oczywiście że moja obecność w tejże komisji jest zupełnie przypadkowa i niechciana (wcale nie musiałem podejmować się pracy w drugiej Komisji Miejskiej - radny może pracować w maxymalnie 2 Komisjach jak mówi Statut).
Z tego co wyżej Pan pisze interesuje Pana Komisja Oświaty. Przewodniczącym został radny Paweł Ciszewski. Zawodowo nauczyciel z PG nr 3, a politycznie mój kolega partyjny. Natomiast Wiceprzewodniczącą została radna Irena Mazurkiewicz - zawodowo emerytowana nauczycielka a politycznie radna PiS'u.
Więcej o pracach Komisji w których uczestniczę oraz o moich działaniach w Radzie i Komisjach niebawem na mojej stronie internetowej.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-12-05, 18:09   

Paweł Ciszewski - super !!!!!
Gratulacje, to fajny gość.

[ Dodano: 2006-12-05, 19:10 ]
Panie Bartku, mam do pana prośbę w imieniu swoim oraz moich kumpli. Skoro jest pan w komisji budżetu, to proszę sprawdzić czy coś sypnęli na Skatepark.
Kiedy ten co jest powstawał była podobno jakaś dziura budżetowa i dało się wyskrobać tylko 40 tys. W takim małym Grodkowie burmistrz dał aż 130 tys.
Jeżdżąc na tej kostce co jest w Brzegu można dostać wstrząsu mózgu.
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 19:16   

Panie Bartku, a jakie Pan ma doświadczenie, oprócz budżetu domowego, że został Pan wiceprzewodniczącym Komisji Budżetu, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego ?
0 UP 0 DOWN
 
Michał90 

Wiek: 34
Dołączył: 30 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 21:17   

PoCo napisał/a:
Paweł Ciszewski - super !!!!!
Gratulacje, to fajny gość.


Nie dokońca jestem zadowolony z tej kandydatury, gdyz opinie o Panu Pawle wśród młodzieży są podzielone ale osobiscie mam nadzieje, że swoją pracą w tej komisji udowodni, że sprawy oświaty, kultury, sportu i rekreacji, dotyczące szczególnie
młodzieży brzeskiej autentycznie leżą mu na sercu. :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 21:24   

Michał90 napisał/a:
Nie dokońca jestem zadowolony z tej kandydatury, gdyz opinie o Panu Pawle wśród młodzieży są podzielone

Michale, a znasz kogoś, o kim opinie nie są podzielone?
Jeśli znasz, to powiedz mi, kto to, baardzo chciałabym go poznać. :P
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 21:57   

Ja znam taką jedną... Panią. Własciwie "Babę"... No ale nie jestem Michałem więc już milknę :)
0 UP 0 DOWN
 
Michał90 

Wiek: 34
Dołączył: 30 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 22:00   

Pani Beato pan Paweł uczył mnie przez 3 lata wychowania fizycznego w PG 3 więc mogę się na temat pana Ciszewskiego w miarę obiektywnie wypowiedzieć. Oczywiście zgadzam się z panią , że na temat każdego człowieka można mieć różne zdania ale jedno jest pewne, że po czynach i działaniach można rozpoznać osobę czy nadaje się do pełnienia funkcji publicznych. Pozdawiam ! :)
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 22:13   

Pani Babo Ribo, proszę się natychmiast przyznać, czy ma Pani na imię Beata?! :twisted:
Bo jeśli nie - to znaczy, że nas Michał pomylił... :P
Gorzej jesli tak - nie lubie konkurencji! :evil:

Poważnie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 22:19   

Bartek T. napisał/a:
Ja znam taką jedną... Panią. Własciwie "Babę"...

Czy to znaczy, że Pana zdaniem, opinie o mnie są jednoznaczne?
A jakież to, jeśli wolno wiedzieć? :twisted:
Proszę o jednoznaczną odpowiedź, żadnych politycznych wykrętasów nie przyjmę!!! :evil:

Naczelna PP-B napisał/a:
Pani Babo Ribo, proszę się natychmiast przyznać, czy ma Pani na imię Beata?!

A to dlaczego?
Co ja z tego będę miała? ;-)
Pozwoli mi Pani nakruszyć ciasteczkiem? ;-)

Naczelna PP-B napisał/a:
Gorzej jesli tak - nie lubie konkurencji!

No cóż... proszę więc zlożyć mi korupcyjna propozycję, bo za darmo nie rozwieję Pani wątpliwości!
A skoro moja sympatia była dla Pani "kadzeniem" to teraz drooogo to będzie Panią kosztowało! :-P
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 22:20   

Baba Riba napisał/a:
A jakież to, jeśli wolno wiedzieć? :twisted:

Ooooooooo, powiedzieć kobiecie wszystko? Niiigdy!! :P
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 22:28   

Bartek T. napisał/a:
powiedzieć kobiecie wszystko? Niiigdy!!

Po prostu to nieprawda! Dlatego Pan nie mówi! :P
Bo o nikim opinie nie są jednoznaczne! Nawet o kimś tak bezbarwnym, jak Pan Olejniczak sądy będą podzielone. :-P
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 22:30   

Baba Riba napisał/a:
Nawet o kimś tak bezbarwnym, jak Pan Olejniczak sądy będą podzielone. :-P

Ten temat jest o młodych radnych a nie o Wojtku Olejniczaku. HA! To off topic ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: miasta, mlodzi, radni, radzie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu