Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Radny Bartek T.
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-20, 16:55   

misterio napisał/a:
Pan bartek woli od ilości jakośc

Z tego wynika, że ci, którzy docieraja do PPB, a nie mogący dotrzeć z powodu szczupłości nakładu do GB, sa gorszej jakości?
Logika godna tańczących słupka kotków...
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-20, 16:58   

misterio napisał/a:
dobrze ,że Pan bartek woli od ilości jakośc


A to, że tak powiem, Panie Misterio, to kwestia gustu...
A o gustach się nie dyskutuje...
A ponieważ dyskusja dotyczy PP-B, czy byłby Pan łaskaw (oprócz dość prostych, mało złożonych sformułowań) trochę więcej na temat jakości?
A może pokusiłby się Pan o jakąś analizę, bo mnie na ten moment nie wypada?

[ Dodano: 2006-12-20, 17:00 ]
Dla ułatwienia i do rozpoczęcia analizy podam, że oprócz nakładu różnimy się od GB jeszcze częstotliwością wydań... GB - to dwutygodnik...
Spróbuje Pan dalej, Panie misterio?

[ Dodano: 2006-12-20, 17:06 ]
No to jeszcze dodam, że to nie Pana - Panie misterio, zapraszałm do pisania dla PP-B, ale Pana Bartka T....
I skoro odmówił - takie jego prawo...
Chociaż Pan Gil zawsze doceniał PP-B i dość często gościł na naszych łamach... Ale cóż...to było tylko zaproszenie.
Przed wyborami jednak dla Pana Bartka T. - PP-B była cacy...
Po wyborach już nie....
A za cztery lata znowu wybory... :D
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-12-20, 17:10   

- osobiste zaangazowanie pracownikow Panoramy w kampanie wyborczą jednego z komitetów
- niskich lotów ataki na Grzegorza Surdyke w momencie gdy nie pełnił żadnych funkcji publicznych
- publicznie okazywany skandaliczny braku szacunku wobec młodego radnego Kamila Szeremeta przez redaktora P.K.
- brak jakichkolwiek krytycznych artykułów względem Pana Burmistrza
- prowadzenie pyskówki z lokalną konkurencją Kurierem

p.s.

2+2=4 , ale z tym się chyba Szanowne Panie również nie zgodzą
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-20, 17:21   

Jak mniemam Wielce Szanowny Pan misterio wywołał mnie do tablicy. Nigdy nie występowałem na forum jako redaktor gazety. Wszelkie moje opinie są MOIMI PRYWATNYMI nie redakcji.Krótko jednak odpowiem
misterio napisał/a:

- niskich lotów ataki na Grzegorza Surdyke w momencie gdy nie pełnił żadnych funkcji publicznych

Loty i ich wysokość to kwestia względna. Krótka pamięć misterio? Fakty są takie. Pan Surdyka wywołał mnie do dyskusji. Chciał bidula zaistnieć przed kampanią. Po kilku zadanych pytaniach zamilkł. Oczywiście wcześniej mnie obrażając. Jednak jemu wolno bo on charyzmatyczny jest i już. Trochę dystansu misterio.
misterio napisał/a:
- publicznie okazywany skandaliczny braku szacunku wobec młodego radnego Kamila Szeremeta przez redaktora P.K.

Czym wyrażał się brak szacunku? Jeśli już to raczej brak szacunku osoby młodszej do starszej. Na marginesie pierdoły moim zdaniem opowiadał Pan Kamil.
misterio napisał/a:

- prowadzenie pyskówki z lokalną konkurencją Kurierem

Jeśli ktoś tytułuje się "niezależną prasą" a najzwyczajniej w świecie manipuluje faktami to należy się temu przyglądać?
misterio napisał/a:

2+2=4 , ale z tym się chyba Szanowne Panie również nie zgodzą

Na tym pewnie kończy się twoja "matematyczna wiedza" misterio
czuwaj :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-20, 17:23   

misterio napisał/a:
- osobiste zaangazowanie pracownikow Panoramy w kampanie wyborczą jednego z komitetów

A szczerze powiedziawszy - to w kampanię kilku komitetów. Na naszych łamach gościli kandydaci z: PiS, SPP, PO, TRZB, LiD...

misterio napisał/a:
- niskich lotów ataki na Grzegorza Surdyke w momencie gdy nie pełnił żadnych funkcji publicznych

A tu już się kłania historia niskich lotów.... Proponuję rozpocząć od wątku : Burmistrz wykluczony z PO....

misterio napisał/a:
- publicznie okazywany skandaliczny braku szacunku wobec młodego radnego Kamila Szeremeta przez redaktora P.K.

Czy szacunek obowiązuje tylko jedną stronę? Czy też obydwie? Proszę wczytać się w posty obydwu panów....

misterio napisał/a:
- brak jakichkolwiek krytycznych artykułów względem Pana Burmistrza

Proszę podać temat, poparty faktami, który moglibyśmy opublikować w PP-B. I nie mogą to być informacje nieprawdziwe, domysły, insynuacje, ale sprawdzone i faktyczne. Gwarantuję, że nie uciekamy od faktów. I jeśli Burmistrz popełnił rzecz godną krytycznego artykułu - osobiście go napiszę. Proszę o dane do takiego artykułu. Sprawdzone, nie kłamliwe i oszczercze, prawdziwe dane.

misterio napisał/a:
- prowadzenie pyskówki z lokalną konkurencją Kurierem

Czy to ma związek z analizą porównawczą z GB?
Jeśli tak... to i owszem... coś się musi dziać przecież w branży... :D
Proszę zatem o analizę porównawczą od strony GB.
Ale proszę jeszcze pokusić się o konkrety.


misterio napisał/a:
2+2=4 , ale z tym się chyba Szanowne Panie również nie zgodzą


Ależ oczywiście, że 2+2 równa się cztery, chyba że chodzi o 2 i 2. Wtedy to będzie 22... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-20, 17:43   

Pani Naczelna, Panie PK, szkoda Waszego czasu na próby polemiki z panem misterio. Dla niego wszystko, co nie jest bałwochwalczym peanem pochwalnym dla jego ajdola, pana GS (nie mylić z Gminna Spółdzielnią, to "niskich lotów brutalne i pozbawione szacunku ataki".

Nie mam ochoty cytować tutaj pseudo-polemicznych inwektyw, które wygłaszał wielokroć pod moim adresem, nie przytaczając żadnych argumentów. Poziom jego "rozmowy" dobitnie świadczy, że nawet postać z jego avataru nie do tego stopnia stoi słupka przed forumowiczami, jak pan misterio przed Panem GS-em.

Przypominam, że wątek jest o Panu Radnym Bartku T., którego poprosiłam o wyjaśnienie, dlaczego lekceważy blisko 9 tys. swoich wyborców. Proponuje poczekać na jego odpowiedź, nie wdając się w dyskusje z tymi, którzy ujadają, pomimo, iż karawana i tak idzie dalej.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-20, 18:04   

Baba Riba napisał/a:
szkoda Waszego czasu na próby polemiki z panem misterio. Dla niego wszystko, co nie jest bałwochwalczym peanem pochwalnym dla jego ajdola, pana GS (nie mylić z Gminna Spółdzielnią, to "niskich lotów brutalne i pozbawione szacunku ataki".

Ja też bardzo lubie Grzesia
I Mariana też oczywiście

czuwaj
ps.
6+3=9
i też umiem dodawać :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-20, 20:34   

To, że rada miasta narazie jeszcze nie uchwaliła budżetu na 2007r to jedno ale z doświadczenia wiem, że poprawki często mają charakter kosmetyczny, ponieważ przesunięcia w budżecie, chyba polegają na tym, że tu zabrac a tutaj dodać, więc mam nadzieje Panie Bartku, że dopilnuje pan aby kultura w naszym mieście była na odpowiednim poziomie tzn. odpowiednio dofinansowana z budżetu miasta. Z ciekawością obejrzę budżet już po uchwaleniu. I wrócimy do tematu.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-21, 14:10   

Pani Baba Riba ma specyficzne właściwości interpretacyjne moich zachowań i wypowiedzi, więc nie dziwi mnie nawet zinterpretowanie braku mnie na łamach PPB jako olanie 9 tyś. wyborców :) Brzmi to cokolwiek śmiesznie, ale co tam - każdy ma prawo mówić co chce. Na zdrowie zatem :) Swoją drogą - chciałbym mieć "9 tyś. swoich wyborców" ;) Do Parlamentu Europejskiego czy na urząd Prezydenta RP nie wystarczy, ale do krajowego Sejmu i owszem :D

Naczelna PP-B napisał/a:
Przed wyborami jednak dla Pana Bartka T. - PP-B była cacy...
Po wyborach już nie....
A za cztery lata znowu wybory... :D

Nie bardzo łapie myśl przewodnią tego postu. Dla normalnego śmiertelnika, nie wtajemniczonego wynikało by z niego, że na łamach PPB w jakimś tam okresie czasu przed wyborami ukazywały się moje teksty, a po wyborach już nie (z mojej winy zresztą). Bo taki jest kontekst tej rozmowy. Wytężam pamięć, przeglądam pocztę wysłaną i żadnych moich tekstów poza jednym wyborczym (płatnym) nie znajduję. Pamiętam, że w lutym ukazało się zaproszenie ode mnie na spotkanie z panią Poseł Lidią Geringer, nie pamietam jednak czy ukazał się tekst po spotkaniu. Pamiętam, że nie było nikogo z przedstawicieli PPB na konferencji prasowej z Panią Poseł. I na tym moja pamięć w kontekście bycia "cacy" PPB się wyczerpuje.
GB to zupełnie inna historia. Moja współpraca z GB trwa zdajsie od 2004 roku, kiedy to ukazał się na łamach mój pierwszy artykuł. Póżniej było jeszcze kilka innych. Ostatnio GB objęła patronatem medialnym organizowany przeze mnie konkurs wiedzy o UE prowadzony w szkołach średnich.
Co do tego, kto pisuje w GB nie mogę się odnieść. Nie znam w redakcji GB nikogo poza redaktorem naczelnym. Pana Bardegę "poznałem" (wymiana życzeń świątecznych) w przed wczoraj na opłatku w przerwie sesji Rady Miasta. Podobnie jak panią Seredę, z którą wymieniliśmy życzenia, a która widnieje na okładce ostatniej GB. Niestety - z przedstawicielem Panoramy nie było dane radnym przełamać się opłatkiem. Pani Naczelna bowiem w tym czasie zwiedzała balkon ratuszowy i podziwiała z wysokości parking w Rynku, pojawiając się, to niknąc w oknie Sali Stropowej.
Pani Beato (pozwolę sobie tak pofolgować z okazji Świąt) - czy mam to rozumieć jako fakt, iż brzescy rajcy niegodni są przełamać się z Panią opłatkiem?

Dario napisał/a:
poprawki często mają charakter kosmetyczny, ponieważ przesunięcia w budżecie, chyba polegają na tym, że tu zabrac a tutaj dodać

I znowu nie mogę się z Panem zgodzić: to nie jest kosmetyka! "tu zabrać a tu dać" to właściwie cały problem z układaniem całego budżetu. Budżet musi się zbilansować. Nie możemy dodrukować pieniędzy, więc całe przedsięwzięcie to zabieranie tu a dawanie tu. Jak mówiłem (pisałem) wcześniejzajmę się problemem wydatków na brzeską kulturę bo też wydają mi się za małe.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-21, 14:37   

Bartek T. napisał/a:
Pani Baba Riba ma specyficzne właściwości interpretacyjne moich zachowań i wypowiedzi, więc nie dziwi mnie nawet zinterpretowanie braku mnie na łamach PPB jako olanie 9 tyś. wyborców

To nie interpretacja.
To suche liczby.
PPB - 12 000 czytelników (potencjalnych wyborców)
GB - 3 050 czytelników (potencjalnych wyborców)
12 000 - 3 050 = 8 950 czytelników (potencjalnych wyborców) nie będzie miało szansy zapoznać się z Pańskimi, Panie Bartku T. poglądami, jesli odrzuci pan zaproszenie na łamy PPB. I żadna Pańska próba ośmieszania mnie, tej arytmetyki nie zmieni.

Ponadto, Panie Bartku T., proszę mi wskazać, gdzie i kiedy użyłam sformułowania cytuję: "olanie" ?
Z całym szacunkiem, ale taki wyszukany język być może przystoi radnemu (nie mnie Pana oceniać), ale napewno nie przystoi mnie, dlatego nie posługuję się równie kulturalnymi określeniami.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-21, 14:46   

No to jak to jest: potencjalnych wyborców czy moich wyborców? Bo moich było 125.
Z jednej strony Pani Naczelna mnie zaprasza, z drugiej Pan PK odstrasza. Ja, nie pisząc do żdengo medium drukowanego (nie aspirując nawet!) nie o.. przepraszam nie lekceważę moich wyborców. Moi wyborcy, nawet gdyby była ich rzesza 9 tyś. mogą zapoznać się z moją pracą radnego, z pracą Rady Miejskiej, z pracami Komisji do których należę z mojej strony internetowej. O sesjach tekst także pojawia się na portalu brzeg.com. Przepraszam, który radny obecny czy już nie obecny może to powiedzieć o sobie? Kiedyś robił to pan Ogonek w Kurierze tyle że obszerniej i bardziej zubiektywnie.
Pani wybaczy, ale zarzut, jakobym lekceważył swoich (9 tyś.!) wyborców jest cokolwiek... delikatnie mówiąc i z całym szacunkiem bzdurą.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-21, 15:02   

Bartek T. napisał/a:
No to jak to jest: potencjalnych wyborców czy moich wyborców?

Proszę nie udawać niegramotnego...
Doskonale Pan wie, że każdy, dziś potencjalny wyborca, może być rzeczywistym pańskim wyborcą jutro. Zwłaszcza, że wybory są nie dziś, a kiedyś tam.

Bartek T. napisał/a:
Z jednej strony Pani Naczelna mnie zaprasza, z drugiej Pan PK odstrasza.

A to Pan taki delikatny-obrażalski jest?
Jeśli tak, to nie wiem, czy w takim razie polityka jest właściwym polem aktywności, bo obrażalscy słabo się w niej odnajdują. :-P
Poza tym, kto jest Redaktorem Naczelnym, pan PK? :P

Bartek T. napisał/a:
zarzut, jakobym lekceważył swoich (9 tyś.!) wyborców jest cokolwiek... delikatnie mówiąc i z całym szacunkiem bzdurą.

Nie napisałam, że Pan ich lekceważy, tylko, że odrzucenie zaproszenia na łamy PPB byłoby, w moim mniemaniu, takim lekceważeniem. Ale Pan jeszcze niczego nie odrzucił. Chyba, że ja o czymś nie wiem?

I cały ten pański wywód nijak nie podważa logiki liczb, którą przedstawiłam wyżej, więc po co tyle słów? Trzeba napisać wprost: Tak lubie GB, że rezygnuję z publikowania w PPB. I wtedy jest wszystko jasne, a 8950 potencjalnych wyborców będzie wiedzieć, co o tym myśleć. :-P
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-21, 19:34   

"Zapewne wie Pan do jakiej partii politycznej należę. Zapewne wie Pan czym jest opieka socjalna. Proszę nie oczekiwać, że przedstawiciel SLD nie przydzieli bezdomnemu (ze stałym dochodem, a więc rokującemu nadzieję opłaty za lokall) 12 metrowego lokum"

Powiem panu szczerze, że wogóle nie interesuje mnie, z której partii lub ugrupowania radny zdobył mandat. Pana i innych radnych wybrali mieszkańcy naszego miasta i zaufali im, że będą ich reprezentować a nie interesy jakieś ugrupowań politycznych. Najwazniejsze aby radni stali na straży przepisów, szczególnie tych, które sami tworzą. Mam nadzieje , że zdaje pan sobie sprawę, jakie mogą z "tego" w przyszłości wypłynąć konsekwencje, bo w przyszłości mogą znaleść się za waszym przyzwoleniem następni naśladowcy i co wtedy? A wykład tego typu jak wyżej to jest stąpanie pana po "śliskim lodzie" ,nie mam ochoty wchodzić z panem w spory ideologiczne czy polityczne ale SLD szczególnie jak była ostatnio u władzy moim zaniem nie rozpieszczała lud pracujący. Żeby nie być gołosłownym to tylko kilka haseł: prywatyzacja, "powszechne uwłaszczenie", niekorzystne zmiany w kodeksie pracy i w ustawie o związ. zaw. ( poseł Manicki ) itp. I myślę, że chyba lepiej wiem od pana na czym polega dobrze pojęta opieka społeczna, bo nią akurat od lat się zajmuję.
Temat wogóle by mnie nie poruszył, gdyby chodziło o jakąs biedną osobę lub kobietą po prześciach a nie osobę, która niestety ma prawdopodobnie poważne problemy z alkoholem. bo wtedy pana rokowania na opłaty za ten lokal mogą poważnie zagrożone.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-21, 23:07   

Baba Riba napisał/a:
Proszę nie udawać niegramotnego...

Ja nic nie udaję. To Pani miesza się w tym co chce mi nieudolnie przekazać.

Baba Riba napisał/a:
A to Pan taki delikatny-obrażalski jest?
Jeśli tak, to nie wiem, czy w takim razie polityka jest właściwym polem aktywności, bo obrażalscy słabo się w niej odnajdują. :-P

Nie jestem delikatny, dziekuję za troskę, poradzę sobie.

Baba Riba napisał/a:
Nie napisałam, że Pan ich lekceważy, tylko, że odrzucenie zaproszenia na łamy PPB byłoby, w moim mniemaniu, takim lekceważeniem.

+
Baba Riba napisał/a:
którego poprosiłam o wyjaśnienie, dlaczego lekceważy blisko 9 tys. swoich wyborców.

To może ja nie umiem czytać? A może czas kończyć ten śmieszny wątek?

Baba Riba napisał/a:
I cały ten pański wywód nijak nie podważa logiki liczb, którą przedstawiłam wyżej, więc po co tyle słów? Trzeba napisać wprost: Tak lubie GB, że rezygnuję z publikowania w PPB. I wtedy jest wszystko jasne, a 8950 potencjalnych wyborców będzie wiedzieć, co o tym myśleć. :-P

Napiszę wprost bo widzę, że tylko takie argumenty do Pani przemawiają: To czy i gdzie piszę to tylko i wyłącznie moja sprawa. A Pani może mnie posądząc o lekceważenie koto Pani sobie tylko życzy - na zdrowie.

[ Dodano: 2006-12-21, 23:20 ]
Dario napisał/a:
Powiem panu szczerze, że wogóle nie interesuje mnie, z której partii lub ugrupowania radny zdobył mandat. Pana i innych radnych wybrali mieszkańcy naszego miasta i zaufali im, że będą ich reprezentować a nie interesy jakieś ugrupowań politycznych

A ja powiem Panu szerze, że dla mnie kolosalne znaczenie ma z list jakiego ugrupowania startuję. Zagłosowanie za tą konkretną uchwałą nie ma nic wspólnego z reprezentowaniem interesów jakiegokolwiek ugrupowania!
Bardzo się cieszę, że opieka społeczna jest Pana "mocną stroną" bo nie znalazłem jak dotą innej w Pańskich wypowiedziach. Pisał Pan o interpelacjach radnych, co już wyjasniłem chyba wystarczająco. Co do dworku na Chrobrego to Zakłady Tłuszczowe nie chciały go kupić ale dostać za darowiznę na rzecz Brzegu. Gdyby chciały go wprost kupić pewnie by kupiły. Czerwone koszary mógł kupić każdy, z tym że wtedy nie było chętnych (dysponujących pieniędzmi). Jedyne z czym się zgadzam to to, że szkoda że je sprzedano. Co do niep[rzygotowanych na sesję radnych to też nie zgadzam się z Pana pogladem, jakoby obecność mieszkańców miała ich motywować. Albo ktoś podchodzi do mandatu poważnie albo nie i nie zmieni tego chyba nic. Zresztą nik nie broni mieszkańcom ani przebywać na sali podczas sesji ani jakkolwiek inaczej kontrolować radnych czy burmistrza. Otwarte są także posiedzenia Komisji w tym Rewizyjnej. Każdy może się zapoznać z uchwałami i projektami (na BIP'ie), zarówno burmistrz jak i członkowie prezydium Rady Miasta mają dyżury dla mieszkańców, są komisje przy burmistrzu, itd. To tyle z tematów jakie Pan poruszył, a które udało mi się zapamiętać.
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-22, 13:55   

:|
Bartek T. napisał/a:
A ja powiem Panu szerze, że dla mnie kolosalne znaczenie ma z list jakiego ugrupowania startuję.


Panie Bartku myślę, że czasem się nie rozumiemy. Po pierwsze dla pana startowanie z listy partyjnej oczywiście miało kolosalne znaczenie, bo pana szanse w zdobyciu mandat radnego były oczywiście dużo większe, lewica od lat bardzo często w poszczególnych okręgach zdobywała mandaty , wystarczyło tylko pokonać w wyborach swoich konkurentów z listy. Ale prawda jest rownież taka, że większość głosów to są głosy na partię a nie na konkretnego kandydata.
Natomiast ja miałem na myśli, że jak się już ktoś do rady miasta dostanie to powinien zachowywać się jak bezpartyjny ( treść ślubowania radnego ) i uczciwie tak sprawować mandat radnego aby było to z korzyścia dla naszego miasta jak i jego mieszkańców.

Bartek T. napisał/a:
Bardzo się cieszę, że opieka społeczna jest Pana "mocną stroną" bo nie znalazłem jak dotą innej w Pańskich wypowiedziach.


W przyszłości postaram się panu udowodnić, że jeszcze pare innych dziedzin jest moją mocną stroną a jeśli chodzi o odpowiedzi na interpelacje nasi burmistrze prawie zawsze odpowiadają na pismie, choć na pewno tak samo dobrze znają statut miasta. Wystarczy tylko poprosić.
Natomiast jeśli chce pan funkcjonować jako wiarygodny radny musi pan na forum podawać sprawdzone informacje, Zakłady Tłuszczowe dawały konkretną kwotę o ileś tam tysięcy mniej od ostatecznego nabywcy ale dodatkowo deklarowały nie tylko wyremontowanie pałacyka ale również remont fontanny Trytona ( dla pana informacji tej, która poniewiera się teraz na dziedzińcu zamku ), wykonanie zabruku oraz dotowanie różnych innych dziedzin życia w naszym mieście tj. sport, kulturę itp. a to także byłby zysk dla miasta. Dlaczego w tedy podjęto taką decyzje ja również nie wiem ale z prespektywy czasu widzę jej opłakane skutki skutki. Czego owczesnym radnym brakło wiedzy, czy nie odrobili "zadania".
Na resztę odpowiem panu później.

[ Dodano: 2006-12-22, 16:02 ]
Bartek T. napisał/a:
Co do niep[rzygotowanych na sesję radnych to też nie zgadzam się z Pana pogladem, jakoby obecność mieszkańców miała ich motywować.


Tu nie chodzi czy pan panie Bartku się zgadza z moim poglądem, czy się nie zgadza. Jak ktoś sie uprze to czarne może nazywać białe i odwrotnie. Fakty najlepiej świadczą kto ma racje. A spór nasz może łatwo rostrzygnąć np. pani Naczelna PP-B, która jako pierwsza w jednym ze swoich artykułów w gazecie, kiedyś oceniła prace poszczególnych radnych na jednej z sesji. Jaki wtedy był raban ale jedno jest pewne, głównych bohaterów tego artykułu zmusiła, żeby przynajmniej nie opuszczali tak często sali obrad. A mogła to ocenić, ponieważ jako nieliczna z osób, choćby z racji swojego zawodu czynnie uczestniczyła w obradach sesji Jak będą pracować obecni nasi wybrańcy z pewnością pani Beata nas z czasem poinformuje a pan panie Bartku będzie należał do tych do którego pracy nie będzie zastrzeżeń.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bartek, radny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu