Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
promocja miasta
Autor Wiadomość
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-14, 21:06   promocja miasta

Kiedyś słyszałem, jak koledzy z Wrocławia opowiadali, że jeśli mają jakieś strony internetowe i w ich nazwach jest zamieszczone słowo 'Wrocław' to mogą starać się o dofinansowanie od miasta za jego promocje.
Czy to prawda? Słyszał ktoś o czymś takim i czy w Brzegu też jest to możliwe?
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-15, 20:13   

"Ty" własnie coś obiło mi się o uszy :>
Ale czy to napewno prawda, info nie potwierdzone :(

Trzeba się spytać :) :?:

Może Pana Stanisława Mordke ?
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-15, 20:19   

No właśnie nie wiem dokładnie ani kogo pytać, ani czy tak jest na prawde. Może ktoś się orientuje?
0 UP 0 DOWN
 
krakowiak 



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-06-15, 21:08   

ja nic nie wiem, trzeba się popytać..., ale wiadomo jak to w Brzegu...
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-17, 15:08   

Ja proponuje, żeby się ktoś pofatygował się do urzędu miasta i w dziale "promocji" (niestety nie orientuje się czy nosi on dokładnie taką nazwę) poruszył ten temat. Zapytać nigdy nie zaszkodzi, a i korzyści mogą być wymierne.

Tylko należy pamiętać, że nawet z dofinansowania trzeba zdać sprawozdanie i rozliczenie.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-17, 19:02   

faktóry się znajdą. Np za domenę, koszulki czy inne reklamówki. Niestety ja pracuję i nie mam jak dojść do urzędu czy ktoś by się tym zajął?
0 UP 0 DOWN
 
suzi02 



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-08, 11:52   

Sławomir Mordka jest Rzecznikiem prasowy, niestety nie wiem kto się zajmuje promocją ale mam nr tel jak by ktoś chciał się dowiedzieć to podaje nr 404 57 85.
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2005-09-14, 23:32   

Promocją miasta zajmuje się Stecuła musisz sie wybrać do urzedu :D
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-21, 12:52   

ekhm kolega Stecuła nie zajmuje sie promocja juz od wieków...
0 UP 0 DOWN
 
jstaszek 



Wiek: 62
Dołączył: 30 Cze 2005

UP 22 / UP 18



Wysłany: 2005-09-21, 19:31   

małe pytanko
czy urzedasy na Robotniczej są w ogóle zainteresowani promocją w tej formie,
może by zrobic małą ankiete czy wiedzą co to jest www.forumbrzeg.pl
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-09-21, 19:33   

Bardzo fajny pomysł. Tylko czy ktoś w godzinach urzędowania mógłby tam pujść? Ja niestety pracuję do 17:00
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-22, 10:27   

promocja miasta to rozległy temat jak bory za Lubszą:-)
ja niestety pracuję we Wro i to wycina mnie z życia mojego miasta.
Ale chyba cos sie ruszyło w promocji bo poprzednio piec lat prosilismy o poprawny link na stronie www.brzeg.pl do nszej strony http://free.art.pl/szp i nic. Gadałem ze Stecuła, Peszko, Mordką i nic. Nie było poskiej mocy zeby wpisac do html kilka literek.
A wczoraj wysłałem imejla z roboty i bęc, prosze bardzo, dwie godziny i zrobione:-)
0 UP 0 DOWN
 
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-10-07, 11:32   Promocja miasta

Aby skutecznie promować miasto muszą w tę akcję zaangażować się wszystkie czynniki samorządowe tak samorząd miasta jak i powiatu. W świetle artykółu w NTO z dnia 5.10.2005 pt. "Zepchnęli nas na margines" a dotyczącego opracowanej strategji województwa gdzie ujęto nasz powiat jako tereny rolnicze, tj. bez możliwości prowadzenia inwestycji, wynika że ani władze miasta ani też powiatu nic nie zrobiły w odpowiednim czasie aby zmienic ten niekorzystny dla nas stan. Jak wynika z wypowiedzi marszałka Kubata, termin konsultacji upłynął a m-cu czerwcu. Wygląda na to, że nasze władze tak powiatowe jak i miejskie milcząco pogodziły się z tym narzuconym nam stanem. Obudziły się teraz, bo od kilku tygodni rozgorzała wielka dyskusja na internetowym forum NTO na temat odejścia od województwa Opolskiego powiatów Brzeg Namysłów i Nysa. Internauci z tych powiatów mocno podkreślają sprawe nierównego traktowania przez województwo tych powiatów, przytaczając wiele przykładów. Ostatnie decyzje władz wojewódzkich potwierdziły swoją niechęć do tych powiatów, m.in poprzez wycofania z linji Brzeg-Nysa szynobusu, ustalenie dzikiego rozkładu jazdy na tej linji, który nie służy nikomu, ujęcie naszych terenów jako tereny rolnicze, po to aby nie było możliwości wejścia tu inwestorów. Opole od dawna żywi wielką niechęć do naszego powiatu, czego dowodem było zablokowanie powstania lotniska w Brzegu, pomimo tego że byli chętni do jego uruchomienia. W swietle powyższego zachodzi pytanie: dlaczego nasze władze tak powiatowe jak i miejskie nie reagowały w odpowiednim czasie na decyzję województwa? Dlaczego władze wojewódzkie poprzez "dzikie i niezrozumiałe" decyzje zamykają drogę inwestorom? A przecież to tereny województwa, czyż by o tym nie wiedzieli?

[ Dodano: 2005-10-07, 10:43 ]
W świetle moich wywodów proszę internautów tego Forum o wyrażenie swoich poglądów na ten temat. Potraktujmy to jako wstęp do dyskusji na temat odejścia naszego powiatu od niechcianej macochy - województwa Opolskiego

[ Dodano: 2005-10-07, 10:54 ]
Forumbrzeg - dziękuję za zaproszenie. Obiecuję jednocześnie,że odwiedzać będę forumbrzeg w miarę napływu nowych wiadomości-tematów mnie interesujących. Pozdrawiam wszystkich tu obecnych.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-10-07, 17:50   

Ja też witam natomiast temat odejścia Powiatu od województwa już jest. Polecam poczytać:

http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=863
0 UP 0 DOWN
 
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-10-10, 11:09   Odejście od Opola

Szanowny yasiu przeczytałem jak radzisz i dlatego pozwoliłem sobie na wyrażenie swojej opinii na ten temat Uważam również, że temat jest tak ważny dla naszego powiatu i miasta,że każda opinia na w tej sprawie powinna być przyjmowana z zadowoleniem tak przez operatora forumbrzeg jak i dyskutantów. Sprawa odejścia od Opola jest "być albo nie być" dla naszego powiatu i miasta. Bo teren nasz od wielu lat stopniowo popada w stagnację, szkoda tylko że władze tak powiatu jak i miasta nie chcą widzieć tego problemu. Mało tego, nic nie zrobiły w odpowiednim terminie niczym nas nie "zepchnięto na margines." W terminie do miesiąca czerwca władze wojewódzkie przyjmowały ewentualne zastrzeżenia zainteresowanych. Nasze władze tak powiatowe jak i miejskie nic nie zrobiły w tym kierunku, to znaczy milcząco zaakceptowały opracowany projekt zagospodarowania naszego terenu w tym kształcie. To najlepszy dowód na to jak zależy nam na rozwoju naszego terenu. Nic dodać nic odjąć. Pozdrawiam

[ Dodano: 2005-10-10, 11:03 ]
Czy promocja miasta ma być żeczywistą promocją, czy tylko fikcją ? Bo pewne fakty raczej skłaniają do stwierdzenia,że jednak są fikcją. A mianowicie: Czy tablica w takim wydaniu z napisem "Brzeg" przy wjeżdzie do miasta od strony Wrocławia, to też promocja miasta? - to wstyd, swiadczący o niechlujstwie i wielkim niedbalstwie władz tego miasta. Nie dość ,ze malutka to jeszce pomazana farbą. Czy tego nikt nie widzi? Druga sprawa, to pewna firma drukująca i wydająca klasery na stronach tych klaserów umieszcza herby różnych miast naszego kraju. Na jednej ze stron owego klaseru chcieli umieścić też herb Brzegu czyli wielka promocja naszego miasta za darmo. Niestety nie uzyskali zgody burmistrza i obok herbów innych miast umieszczono napis, " brak zgody na umieszczenie herbu miasta Brzeg" Trudno zrozumieć taką decyzję, przecież to była by darmowa promocja, bez zadnych kosztów z naszej strony. Klasery rozprowadzane są w całym kraju, i wiele osób przynajmniej wiedziało by, że takie miasto istnieje. Niestety i z tej szansy promocji nie umiemy skorzystać. Tłumaczenie burmistrza,że ktos by zarabiał na naszym herbie nijak się ma do logicznego myślenia.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: miasta, promocja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu