Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie o lokal po MALIBU?
Autor Wiadomość
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-04-07, 17:00   

blaster napisał/a:
pokazał bym ci nie jedną legitke i byś nawet się nie pokapował że jest to zdjęcie z innej legitki...


a weźcie pod uwage to: przy wejściu do klubów wystarczy, że pokażesz, że masz papierek i Cie wpuszczą, bo są pewni że skoro pokazujesz to masz... co nie zawsze jest prawdą...

jak mam byc szczera to zawsze wchodze do harlemu na dowód jakiejś kumpeli(swojego nigdy nie biore, bo pewnie zgubie :P ) wiec sami widzicie jak to jest sprawdzane... tym bardziej z legitymacjami...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 17:02   

dlatego mówie głosno nie LEGITYMACJA i temu typowi dokumentów :) :> pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 17:07   

Zobaczymy jak jutro będzie :) ja na pewno się tam jakoś pokarze :) może pocaluje klamkę bo będzie za dużo ludzi, ale przyjdę :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 17:11   

ja pewnie tez :D hehe
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-04-07, 17:46   

ja tez sie przejde :P jak bede miała z kim... :x
ale mam nadzieje, że to naprawde bedzie otwarte, bo jak nie to pozostanie mi chyba tylko harlem :x :x :x
0 UP 0 DOWN
 
kazuss 



Wiek: 40
Dołączył: 26 Paź 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 18:06   

Czytam te wasze posty i niezle sie bawie. Rozkminiacie na temat tych dowodow jakby to bylo nie wiadomo co. Ok zgadzam sie, zeby wpuszczac na IMPREZY (tj. piatek i sobota wieczor) osoby od 18 roku zycia ale... no wlasnie z tego co wiem lokal bedzie prosperowal caly tydzien (ewentualnie 6 dni w tyg). Beda 3 rozne sale i rozumiem ze tylko do sali gdzie bedzie impreza moze wejsc osoba pow. 18 roku zycia. Pozostaja jeszcze dwie sale wiec skoro jakis mlodzieniec bedzie chcial sobie przyjsc w tygodniu pograc w bilard czy rzutki (darty), lub po prostu na cole i pogadac ze znajomymi to kto mu zabroni????? Bedzie to lokal ogolnodostepny i nie unikniemy tego ze beda sie tak pojawiac mlodsze osoby, wiec skoro w tygodniu ktos sobie bedzie chcial przyjsc na piwko lub soczek i zobaczy gimnzajalna mlodziez to niech sie nie zdziwi!! Pozostaje tylko kwestia czy beda im sprzedawac alkohol czy nie bo nie mysle zeby owa mlodziez nie mogla korzystac z tego lokalu i przyjemnosci z nim zwiazanych.
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2007-04-07, 18:32   

kazuss napisał/a:
Bedzie to lokal ogolnodostepny i nie unikniemy tego ze beda sie tak pojawiac mlodsze osoby, wiec skoro w tygodniu ktos sobie bedzie chcial przyjsc na piwko lub soczek i zobaczy gimnzajalna mlodziez to niech sie nie zdziwi!! Pozostaje tylko kwestia czy beda im sprzedawac alkohol czy nie bo nie mysle zeby owa mlodziez nie mogla korzystac z tego lokalu i przyjemnosci z nim zwiazanych.



Żaden lokal nie jest ogólnodostępny w dosadnym tego słowa znaczeniu. To jacy klienci się w nim znajdują zależy bądź od selekcjonera (ew. bramkarza), bądź od menedżera klubu. W każdym momencie jedna z tych osób może nie wpuścić konkretnej osoby do lokalu, bądź też wyprosić osobę która mu nie odpowiada. I nie musi przy tym podawać żadnych konkretnych powodów. Osobiście mam nadzieję, że będzie tam przez cały czas przestrzegany warunek ukończenia 18 roku życia, jak również liczę, że bramka jaką wynajmie właściciel będzie całkowicie inna od tej, do której wszyscy się przyzwyczaili w tym lokalu. Nie chcę komentować postawy chłopaków, którzy stalio tam od lat :/

A co do legitymacji, to nie widzę żadnego problemu, aby wystarczyły one jako dowód pełnoletności. Nie zapominajmy o tym, że osoba wpuszczająca nas do lokalu ma oczy i rozum i najczęsciej udaje jej się ocenić, czy delikwent stara się go oszukać, czy nie.


Aha - blaster - radzę pójść czasami do biblioteki i zobaczyć jak wygląda taka karta biblioteczna. Jednak sądząc po stylu Twoich wypowiedzi to od lat unikasz takich miejsc, jak i książek jak ognia ... A szkoda ... :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 19:03   

Woźny, co ty mozesz za przeproszeniem wiedziec czy unikam książek jak ognia czy nie? pewnie w życiu przeczytałem więcej książek niż ty ale luz ty wiesz najlepiej. hahahaha

kazuss zgadzam sie z toba ze lokal w tygodniu moze byc miejscem spotkan nieletnich naszego miasta i okoli ale my tu mówimy o dyskotekach :) a nie o tym co sie dzieje w tygodniu :)

Woźny napisał/a:
A co do legitymacji, to nie widzę żadnego problemu, aby wystarczyły one jako dowód pełnoletności. Nie zapominajmy o tym, że osoba wpuszczająca nas do lokalu ma oczy i rozum i najczęsciej udaje jej się ocenić, czy delikwent stara się go oszukać, czy nie.


rozbroiles mnie tym tekstem na banka wieczorem przy wejsciu zobaczy czy pieczatka sie zgadza i czy nachodza na siebie obie tj ze zdjęcia i z legitki yhy powodzenia życze :) z takim podejsciem napewno daleko bys na bramce w nie wpuszczaniu nieletnich zaszedł LOL

a tak z drugiej strony to właściciel zadecyduje jak i czy bedzie sprawdzał pełnoletnośc a my sobie możemy tylko gdybać co bedzie :) pozdrawiam właściciela i na prawde z całego serca życze mu dużych zysków i bardzo duzego zainteresowania lokalem :)
0 UP 0 DOWN
 
kazuss 



Wiek: 40
Dołączył: 26 Paź 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 19:40   

Wiec mowie ze jesli rozmawiamy o imprezie to zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami, jednak chce zaznaczyc, ze lokal bedzie pracowal caly tydzien, wiec musi sie z czegos utrzymywac i bedzie prosperowal w tygodniu jak zwykly pub i tam na pewno bedzie mogl wejsc kazdy!!

Woźny napisał/a:
To jacy klienci się w nim znajdują zależy bądź od selekcjonera (ew. bramkarza), bądź od menedżera klubu. W każdym momencie jedna z tych osób może nie wpuścić konkretnej osoby do lokalu, bądź też wyprosić osobę która mu nie odpowiada. I nie musi przy tym podawać żadnych konkretnych powodów


Jesli lokal bedzie w tygodniu pracowal noramlnie tzn piwko soczek, bilard, rzutki itd. powiedzmy na zasadzie wozowni to watpie zeby ktos kogos z lokalu wyprosil bo mu sie cos nie podoba!!!

Reasumując na imprezach od 18 lat,w tygodniu kazdy!!!
Ostatnio zmieniony przez kazuss 2007-04-07, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 21:48   

Ujawnię trochę tajemnicy co do lokalu ;)

Jest jeszcze kilka niedociągnięć ale lokal rusza jutro ;) końcowe prace jak dodanie rzutnika, dokończenie drugiej toalety na górze będą zrobione po świętach.

0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 22:05   

niezle niezle :) szacuneczek dla wlasciciela :)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-04-08, 06:44   

Szczerze to po fotkach srednio to wyglada, zwłaszcza pierwsze jest zniechecajace (uklad stołów, krzesła), ale cóż trzeba bedzie przyjsc i samemu ocenic :roll: bo wiadomo zdjecia nie oddaja wszystkiego
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-08, 13:15   

po tym pierwszym zdjeciu to mnie troche zniecheca bo to wyglada jak w herbowej, mozna tam sluby organizowac :shock: ,ale reszta moze byc.Zreszta sama sie przekonam jak przyjade w nast tygodniu.Muzyka powinna byc dla kazdego ,troche takiej troche takiej. :P :D
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-08, 13:20   

ah..jeszcze jedno , fajnie by bylo gdyby mieli swoja stronke np. jak w big starze (nie chodze tam , nie moje klimaty :? )Zdjecia , organizowane imprezy.Co o tym sadzicie:) :?:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-04-08, 14:31   

Monika schmuck, wszystko w swoim czasie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lokal, malibu, po, pytanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu