Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Internetowy Klub Autorów Rozmaitych
Autor Wiadomość
Wolfgaar 


Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Zakopane/Brzeg

Wysłany: 2008-02-26, 23:45   Internetowy Klub Autorów Rozmaitych

Internetowy Klub Autorów Rozmaitych (IKAR) zaprasza autorów i czytelników prozy do wspólnej zabawy. Tworzymy niezależny klub literacki, zrzeszający ludzi z pasją, pragnących doskonalić warsztat pisarski.

W dobie cudów techniki, rozwoju cybernetyki oraz kinematografii, zadziwiający a zarazem wielce podtrzymujący na duchu jest fakt, jak wielu młodych ludzi marzy, aby zostać pisarzami. Wydawać by się mogło, że we współczesnym świecie jest coraz mniej miejsca na tradycyjne książki. Jednak wystarczy przejrzeć tylko kilka z wielu internetowych portali literackich, aby zorientować się, że to nieprawda.

Internetowy Klub Autorów Rozmaitych jest tym, czego osobiście szukałem od dawna. Miejscem w sieci, gdzie mogę spotkać ludzi, którzy tak jak ja chcą pisać, gdzie jednocześnie można zawiązać nowe znajomości. Nie jesteśmy masówką, skupiającą setki różnej maści lepszych i gorszych autorów, a publikujący są niemal anonimowi. W ogóle nie jesteśmy portalem literackim. Zrzeszamy ludzi, którzy chcą uczyć się pisać prozą. Prowadzimy szereg warsztatów oraz zabaw literackich. Od czasu do czasu organizujemy większe projekty pisarskie, jak chociażby nasz ostatni pt. „Potwory zza światów”, w którym członkowie klubu pisali opowiadania o tym samym tytule, a później wszystkie kilkanaście tekstów jednocześnie wrzuciliśmy na jeden z portali literackich.

Celem klubu przede wszystkim jest dobra zabawa, rozwijanie talentu i dyskusje około literackie. Część z nas jest już po papierowym debiucie, część jeszcze przed, ale to nie ma większego znaczenia. Nie liczy się kto, ile i gdzie opublikował, ale na jakim poziomie są jego teksty.

Zapraszamy wszystkich na nasze forum, gdzie można się świetnie bawić, nie będąc nawet członkiem klubu. A tych, którzy myślą o wstąpieniu do nas, zapraszam do zapoznania się z warunkami rekrutacji. Wiem, że rekrutacja poważnie brzmi, ale tak naprawdę to jest mała próba, mająca na celu sprawdzić czy jesteś dobrym materiałem na przyszłego pisarza, czy zwyczajnym grafomanem. Staramy się trzymać poziom, a same chęci bycia autorem nie wystarczą, trzeba mieć jeszcze tę malutką iskierkę, z której można będzie w przyszłości wykrzesać prawdziwy ogień.

Mam nadzieję, że udało mi się zainteresować naszą ofertą choć jedną osobę. Przyszli pisarze polskiej prozy – łączcie się!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: autorow, internetowy, klub, rozmaitych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu