Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: yasiu
2008-06-25, 21:11
Kolizja na J. Pawla ,lub Piastowskiej?
Autor Wiadomość
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2008-02-29, 13:59   Kolizja na J. Pawla ,lub Piastowskiej?

Moze ktos widzial ? Ciekawi mnie kto jest winny ,ten "co bije z tylu" ? ,zawsze tak mowiono. Przy aucie VW passat ,ktory mial przod rozwalony po cywilnemu stal Pan Wladza(prawdopodobnie wlasciciel ,znam go) ,ktory machal rekami i oczywiscie wlasiciel Forda ,ktory mial tyl auta rozwalony ,no i policjanci.
Ciekawe ,ciekawe ,jaka decyzja zapadla?
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-29, 14:08   

mmagda12 napisał/a:
ten "co bije z tylu" ? ,zawsze tak mowiono.


Winny jest ten co z tyłu jedzie zawsze :!: bo nie zachował bezpiecznej odległości

Ale co to ma do tego jak Pan wyjeżdżał z Jana Pawła i uderzył w pojazd jadący prawidłowo ul. Piastowską :?:
Ostatnio zmieniony przez Devon 2008-02-29, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2008-02-29, 17:57   

Z tego wynika ,ze facet z forda jest winny ,no rzeczywiscie o tym nie pomyslalam.Wspolczuje mu ,bo chyba mandat dostal po ' byku".Dzieki
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-29, 18:04   

Devon napisał/a:
Winny jest ten co z tyłu jedzie zawsze bo nie zachował bezpiecznej odległości

Oj niezawsze devon..... nie wiem jak ta kolizja wyglądała...ale jeżeli ktoś dajmy na to jechał z Jana Pawłą II w prawo w Piastowską...i wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Piastowską a ten mu się wbił w tył winny jest kierowca wyjeżdzający z Jana Pawła II.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-02-29, 21:23   

Junikoks napisał/a:
wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Piastowską a ten mu się wbił w tył winny jest kierowca wyjeżdzający z Jana Pawła II
dokładnie tak jest, był kiedyś program "Drogówka" i tam przypadek, że auto włączylo się do ruchu z podporządkowanej i ok. 15-20 m za skrzyżowaniem dostał w tył od jadącego drogą z pirwszeństwem, dodam że była to prawie droga osiedlowa , a nie jakaś główna arteria gdzie rozwija się większe prędkości ( np. dwupasmówka - 80 km/h ). Pan który wyjechał z podporządkowanej był pewny swego że to najechanie ,ale niestety werdykt policjanta był taki, iz to jego wina, padło z jego ust coś takiego, że jeśli wyjeżdża z ul. podporządkowanej, to powinien się tak włączyć do ruchu żeby jadący główną nie musiał reagować - hamować itp. , powiedział dosadniej , że niepotrzeebnie przez niego nie powinien mrugnąć okiem... i tak to zapamiętałem
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 00:28   

Z tego co słyszałem, to jeden kierujący zatrzymał się przed pasami, żeby przepuścić pieszego, a drugi samochód kierowany przez kobietę uderzył go w tył. Kierująca wysiadła z samochodu, zamknęła drzwi i odeszła.
ZiPi
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-03-01, 00:39   

Ewidentna wina tego, który zatrzymał się przed pasami. Przez takich cymbałów nie można sobie podczas jazdy makijażu poprawić ani pogadać przez komórkę. Chamstwo zwykłe, pieszy i tak zdążyłby odskoczyć.
0 UP 0 DOWN
 
Damian 
Kalafiordj


Wiek: 43
Dołączył: 09 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 01:53   

Marcinie B. auto to nie kosmetyczka, zastanów się co piszesz, bo to co napisałeś jest co najmniej żenujące!
Mogę śmiało napisać że to właśnie przez takich cymbałów jak ty są na drogach wypadki
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-03-01, 01:56   

A ty Damianie to odrobinę trzeźwy jesteś? Wiesz co to sarkazm?
0 UP 0 DOWN
 
gunia 


Wiek: 46
Dołączyła: 29 Sie 2007

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2008-03-01, 09:31   

Marcim B. napisał/a:
Ewidentna wina tego, który zatrzymał się przed pasami. Przez takich cymbałów nie można sobie podczas jazdy makijażu poprawić ani pogadać przez komórkę. Chamstwo zwykłe, pieszy i tak zdążyłby odskoczyć.
Ten co się zatrzymał uratował pieszemu życie bo ta baba nie zdążyłaby się zatrzymać, a po drugie ciekawe dlaczego uciekła? A po trzecie ,sądząc z twojej wypowiedzi to masz praktykę w przejeżdżaniu przez pasy "po piętach przechodniów", którzy muszą uciekać przed takimi baranami. Ale i ty kiedyś zapewne będziesz w takiej sytuacji więc czy od punktu siedzenia zmieni ci się punkt widzenia? Oby!!!
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-03-01, 19:26   

Brakuje mi słów... ktoś napisał coś z ironią a wy wszystko badż prawie wszystko bierzecie na powaznie :?

Marcim B., dobrze powiedziane ;) mało osób tak sądzi ?? sam kiedys zostałem wyzwany przez goscia na ul Piastowskiej na wysokosci zabki bo zatzymałem sie a gosc musiał hamowac z piskiem i wielkie bunty ;/

ale z drugiej strony ludzie :) troszke poczucia humoru albo popatrzcie z przymrużeniem oka na takie posty
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2008-03-02, 13:50   

To ciekawe ,sa 2 rozne wersje ,a moze byly 2 kolizje?
Tak poza nawiasem ,ostatnio ,rowniez na ul Piastowskiej(kolo zabki) przechodzac przez pasy o malo nie potracil mnie rowerzysta, a bylam w polowie pasow .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kolizja, lub, na, pawla, piastowskiej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu