Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
FRYZJER za free
Autor Wiadomość
krystian121 

Wiek: 37
Dołączył: 19 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-17, 08:39   FRYZJER za free

Poszukuje chętnej dziewczyny do wzięcia udziału w szkoleniu fryzjerskim jako modelka dn 30 marca Wrocław jest to niedziela.
Osoba chcąca wziąśc udział w pokazie,musi byc totalnie wyluzowana a co najważniejsza odważna godząca sie na wszystko(zapewniam,ze nie będzie golenia na łyso) wszystko w ramach zdrowego rozsądku.
Zapewniam ,dobra zabawę niesamowite wrazenia będziesz miała okazje zobaczyc tajniki zawodu fryzjera.Będziemy szkoleni przez wybitnych stylistów cieszących się wielkim uznaniem na rynku.
Jest to wielka siec salonów cesregroup. Współpraca z tą firmą to sama przyjemnośc.
Ich kosmetyki sa najwyższą półką kosmetyków we fryzjerstwie w szczególności label.m Toni&Guy oraz Iinebrya.Wiecej o tych firmach dowiecie sie na str internetowej www.cesare.pl
Osoba,która jest zainteresowana tym spotkaniem proszę o zarezerwowanie czasu na cały dzień 30 marca.O dojazd ibpobyt we Wrocławiu proszę sie nie martwic.Najważniejszą sprawa to włosy modelki zależy mi na modelce,która ma włosy nie krótsze niż do ramion. Swoje zgłoszenia proszę przesyłac na emaila krystiaano1@wp.pl lub tu na forum ewentualnie na gg 12927571
Pozdrawiam
Krystiaano
Ostatnio zmieniony przez krystian121 2008-03-17, 08:56, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-17, 13:02   

tak... tylko czy liczy się wygląd modelki?? bo włosy to pewnie nie wszystko :)
0 UP 0 DOWN
 
Neyka 
Masz dołek.... to go zakop!!!!! :D



Wiek: 36
Dołączyła: 03 Sty 2006

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-17, 17:58   

Ja mogę mam włosy tak 15cm poza ramiona :P ale chciałabym ich nie skracać zbytnio :P kolor może być nawet niebieski hehehe pasemka oczywiście :)
0 UP 0 DOWN
 
krystian121 

Wiek: 37
Dołączył: 19 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-17, 19:15   

Dziewczyny jestescie wstanie zapodac mi jakas fote z waszymi zdjeciami na których sa widoczne wasze włosy ewentualnie jak macie ochote mozecie podejsc domnie do pracy jutro albo kiedy wam bedzie pasowało.
ul Armi Krajowej 24 Pracownia Fryzjerska nad Coctail Clubem dawna (Piwniczką)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: free, fryzjer, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu