Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2008-04-06, 21:36
Słoneczna Aleja nowe domy i mieszkania w Brzegu
Autor Wiadomość
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2008-04-01, 21:28   

Mam jeszcze kilka pytan :) : co z betonowym plotem ogradzajacym teren bylej zieleni miejskiej (terenu pod Sloneczna Aleje)? Co z drzewami? Czy wszystkie drzewa okalajace teren pozostana? Co z drzewami wzdluz rzeczki (zwlaszcze rosnie tam piekna wysoka sosna i jeszcze jedna sosna gdzies mniej wiecej po srodku terenu), co z drzewami od ul. Lwowskiej?
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Słoneczna_Aleja 

Wiek: 50
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-02, 12:27   

Betonowe ogrodzenie terenu gdzie realizowan jest inwestycja zostanie zmienione na to które jest w standardzie inwestycji. Drzewa zostaną usunięte ale inwestor stara się robić to w jak najmniejszym zakresie. Tylko te które przeszkadzają w budowie, i których stan zagrażałby domom w przysżłości. Drzewa wzdłuż rzeczki znajdują sie poza terenem inwestycji więc ich przecinka, konserwacja i dbanie o nie spoczywa na właścicielu terenu oczywiście o samą rzeczkę też.

Inwestrorowi zależy na pozostawieniu jak największej liczby nasadzeń, zwłaszcza tych wieloletnich, o ile nie będzie to konieczne nie bezie ich usuwał.

Inne pytania - zapraszam tu na forum lub do biura www.slonecznaaleja.pl
0 UP 0 DOWN
 
mad23 


Wiek: 76
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 9 / UP 4



Wysłany: 2008-07-14, 16:37   

A mam pytanie. Czy przyszli właściciele wiedzą że po wojnie na tym ternienie były groby? Ekshumację przeprowadzono w połowie lat 50-tych, przygotowując miejsce na Wojewódzkie Dożynki. Ekshumację widziałem osobiście.
0 UP 0 DOWN
 
mac101 

Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-29, 19:48   

mad23 napisał/a:
A mam pytanie. Czy przyszli właściciele wiedzą że po wojnie na tym ternienie były groby? Ekshumację przeprowadzono w połowie lat 50-tych, przygotowując miejsce na Wojewódzkie Dożynki. Ekshumację widziałem osobiście.


Na pewno będzie się fajnie mieszkało na świętej ziemi. Swoją drogą to za najtańsze mieszkanie to można sie wybudować w okolicach Brzegu spokojnie i nie będzie tam torów i byłego cmentarza i oczywiście stawku :D
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-29, 21:44   

Pisałem o tym w innym temacie ale nie było chetnych do dyskusji i zaraz była zmiana tematu :evil:

Fajnie fajnie i ceny też fajne :evil:
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2008-10-12, 09:36   

Sporo się teraz mówi o nieciekawej sytuacji deweloperów. W Brzegu rozpoczęte są inwestycje firmy Willa Mokotów. Myślę, że warto byłoby napisać parę słów na jakim etapie jest budowa, czy przebiega zgodnie z planem i ile jeszcze jest niesprzedanych lokali, bo może znajdzie się ktoś chętny.
Niepokoi mnie fakt, że ww. firma jest również inwestorem "Słonecznego ogrodu" w Krakowie.
cytat ze strony Inwestora:
"Pierwsza spółka celowa – Nowe Mieszkania Sp. z o.o. realizuje inwestycję pod nazwą "Słoneczny Ogród". Są to budynki mieszkalne przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie. Inwestycja ta zostanie oddana do użytkowania na koniec marca 2008, a aktualnie są w sprzedaży ostatnie mieszkania www.slonecznyogrod.pl."
Inwestycja miała być zakończona w marcu 2008 r., ale na stronie tej inwestycji widnieje napis: "Inwestycja w trakcie budowy". Może to tylko brak aktualizacji strony, więc może warto byłoby parę słów napisać jak się powiodła, bo chyba nawet są zamieszczone zdjęcia już wykończonych budynków. To na pewno zachęciłoby innych do zakupu mieszkań budowanych w Brzegu przez tą firmę.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-10-12, 11:25   

Przeczytaj trochę bieżących artykułów na ten temat choćby
T U T A J a sytuacja wyjaśni się sama. Obecnie mogą być szybko skończone inwestycje zrealizowane przynajmniej w 75% i to przez firmy, które nie mają nadmiaru gotówki. Im się śpieszy i im banki kredytu udzielą. Ci, którzy mają mniej niż 70% realizacji i nie posiadają środków własnych na kredyt nie mają co liczyć. Te rozgrzebane inwestycje przejmą firmy deweloperskie posiadające własne środki finansowe i to za niewielką cenę. I dlatego firmy posiadające gotówkę będą najpierw przejmowały upadające inwestycje a potem kończyły swoje własne. Do jakiej kategorii należą firmy deweloperskie mające zamiar budować w Brzegu nie mam pojęcia.
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2008-10-12, 13:40   

Ok., Roztropku, tyle to ja też zdążyłem przeczytać na różnych stronach, ale mnie interesuje Brzeg.
Na stronie słonecznego ogrodu jest komunikat, że inwestycja w budowie ( informacja z dnia dzisiejszego), a przecież miała być skończona w marcu 2008 r.
Więc jak to jest :
strona nie jest zaktualizowana, czy może inwestycja ma opóźnienia ?
wprowadzili się tam ludzie czy nie ?
Są to ważne informacje dla tych co wpłacili swoje pieniądze na inwestycję pn.: słoneczna aleja w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2008-10-12, 14:11   

ktoto,
jeśli bardzo chcesz wiedzieć takie rzeczy, napisz na forum krakowa, lub zadzwoń ;)
strona pewnie jest tylko po to, żeby informować o tej budowie...a aktualizowana nie jest :P

a jak będzie w Brzegu, to się zobaczy
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2008-10-12, 15:41   

Pytanie co się zobaczy - piękną aleję domów, czy kolejną niedokończoną inwestycję w naszym mieście ?
Co do Krakowa to już ktoś z moich znajomych ma ochotę sam się tam przejechać, bo wpłacił kasę w Brzegu i chce być spokojny, czy może liczyć na tą firmę i czy terminowo realizuje swoje inwestycje.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2008-10-12, 20:21   

a Słoneczna Aleja...jak na razie, widzę, iż się budują :)

a jak się nie wywiążą, to zawsze może otrzymać zwrot ;P
a nawet odszkodowanie pewnie by się dało wyciągnąć ;)
0 UP 0 DOWN
 
kobieta 

Wiek: 47
Dołączyła: 11 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-27, 15:55   Słoneczna Aleja

Oj , sytuacja inwestorów Słonacznaj Alei jest zdecydowanie nieciekawa. polecam zainteresowac się inwestycja www.szlacheckiewzgórza.pl , którą deweloper szczyci się ze zakonczyl jako piękne domy jednorodzinne. wizualizacja komputerowa to jedno a real to co innego....również kamienica na wileńskiej stoi przez 8 m- cy jakoby zapomniana.
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-27, 17:40   

kobieta,

musisz poprawić link bo niestety nie działa :o
0 UP 0 DOWN
 
kobieta 

Wiek: 47
Dołączyła: 11 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-27, 20:11   

interesujące- pierszwa inwestycja dewelopera według danych na jego stronie to 'sloneczny ogród " strona w ogóle nie istnieje
druga to www.szlacheckiewzgorze.pl strona jest ale aktualności z kwietnia 2008 r, to chyba nie najlepsza reklama , a poza tym może ktoś zna odp.na pytanie- dlaczego powstało tylko pół Słonecznej Alei??? przecież projekt obejmuje jeszcze kilka domów
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: aleja, brzegu, domy, mieszkania, nowe, sloneczna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu