Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza twórczość
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-15, 19:58   Nasza twórczość

Czas najwyższy, aby powstał taki temat. Może będzie dla Was mobilizacją do działania, ale z pewnością miejscem, gdzie będziecie mogli podzielić się swoją twórczością muzyczną. Może uda nam się podążyć w kierunku podobnym jak w przypadku "naszej twórczości" literackiej. Zamieszczacie tam swoje wiersze, a my je ba bieżąco oceniamy, natomiast osoba, która wykazuję bardziej wzmożoną działalność ma swój kącik w postaci osobnego zamkniętego tematu.

Reasumując, zachęcam do wrzucania swoich kawałków (twórczości muzycznej), lub też linków do nich.
0 UP 0 DOWN
 
MruQ 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-15, 21:33   

Stare Dobre Małzeństwp [ SDM ] - Utwór "Majka"
Bez Muzyki, inho solo by : me ;D
Źródło : http://www.sendspace.pl/file/3idu98Jt/
Lub też 2 Link
http://s006.wyslijto.pl/?...110378574955348

Mile widziane Komentarze :- ]
Oraz jakies prośby :lol:

:wink:

@ [ jeden link i drugi link, na nich jest umieszczony ten sam plik, tak ze nie musicie sciagac obojga...]
Ostatnio zmieniony przez MruQ 2008-04-15, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-15, 23:53   

Hmmm, zacznę od gratulacji, że taką wersje akapella zdecydowałeś sie upublicznić.
Po drugie muszę dodać, że oryginał słyszałem może "100 lat temu".
Jak na mój gust w samym wykonaniu trochę rzeczy do poprawy. Trochę nieczystości,
trochę nierówności, trochę niekontrolowanego drgania, trochę dykcja, trochę nosowe wykonanie ale przede wszystkim, pierwsze co powinieneś zrobić, to jednak spróbować, nagrać to przy akompaniamencie jakiegoś instrumentu, który zadba nie tylko o tło, ale tonacje, tempo i dynamikę. No i jeszcze niestety skaczesz po tonacjach...np. pierwszy refren zaczynasz o nieczystego szukanego "D na "D#" a już po nim powtarzany zaczynasz ton wyżej czyli of "F"..no po drodze jeszcze parę blisko półtonowych potknięć.
Ogólnie całościowy wychodzi na to, że druga połowa piosenki lepiej wypadła..no, ale wydaje mi się, że trochę pracy w śpiew musisz jeszcze włożyć
0 UP 0 DOWN
 
MruQ 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 15:11   

spiewam bo chce, siewam dla przyjemnosci, nie spiewam zawodowo :O, troszke przegieta ta uwaga :D
Chodziło mi o to czy się podoba bądz też nie :- ]
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 15:13   

MruQ, Eee smooth Ci wytłumaczył, co powinieneś zrobić, aby się podobało, dlatego nie rozumiem Twojej uwagi ku Niemu kierowanej... :roll:

Chciałeś lakoniczne oceny, proszę - mnie osobiście się nie spodobało ;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 15:34   

MruQ napisał/a:
Chodziło mi o to czy się podoba bądz też nie


Nie podobało się :wink:
0 UP 0 DOWN
 
MruQ 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 16:14   

:- ] i git ;D
0 UP 0 DOWN
 
Pablues 


Wiek: 48
Dołączył: 18 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-16, 19:56   

MruQ napisał/a:

Mile widziane Komentarze :- ]
Oraz jakies prośby :lol:


Mnie się proszę ja Ciebie podobało. Nadajesz się do programu "Gwiazdy śpiewają w przeręblu" ;)
Co do próśb - możesz dla nas nagrać "Titanic-a" i "Don't cry for me Argentina"? A jakby było dla Ciebie mało to może być jeszcze "I will always love you".

PS. Mam takie nieodparte wrażenie, że zrobiłeś to dla tzw. jajec. Jakbym się mylił, to proszę sprostuj mnie to Cie przeproszę za ten "przerębel"... Nie chciałbym Cię urażać i krytykować. Trzymka.
Ostatnio zmieniony przez Pablues 2008-04-16, 19:59, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
MruQ 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 20:19   

^_^, udało mi sie dla tzw jajec zrobic ?^ widac 1 sie nabral :P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 20:32   

MruQ napisał/a:
^_^, udało mi sie dla tzw jajec zrobic ?^



ufff, no to całe szczęście, bo naprawdę pękając ze śmiechu ciężko było o słowa konstruktywnej krytyki, ale jak to dla jajec, to oceniam to wycie na 5+, trza było tak od razu tytanie humoru :) . Również przezabawny jest Twój drugi post:
MruQ napisał/a:
spiewam bo chce, siewam dla przyjemnosci, nie spiewam zawodowo
..
TY to normalnie potrafisz nabrać człowieka. No ale zawodowo możesz być komikiem.

A teraz przejdźmy do poważniejszej części tematu, otóż było by miło (i takie też są oczekiwania wobec tego tematu), gdyśmy tutaj poważnie podeszli do tematu, a w innym temacie można proponuje zamieszczać "karykatury swoich twórczości".
0 UP 0 DOWN
 
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-04-16, 22:16   

http://www.funkyouband.co...Name=MP3-Player
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 23:05   

To ja też coś wrzucę a coooo :) Nagrałam ten utwór jakieś 4 lata temu.... W orginale wykonuje go kapela Kosheen... a to moja nędzna kopia :) http://kosheenka.wrzuta.p...een_empty_skies
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 23:15   

Funk You - wiadomo, już nie raz oceniałem więc na razie tak minimalistycznie powiem, że na prawdę funk na wysokim poziomie.

sabinsen napisał/a:
a to moja nędzna kopia


Ja Ci dam nędzna... wokalnie stworzyłaś świetny klimat..
2:15-2:17 - to przejście i jeszcze jedno takie było wcześniej, kurcze ja wiem, że masz kawał głosicha, ale to Ty?.. w każdym bądź razie ten wraz z kontynuacją do 2:27 oraz parę innych to świetne smaczki kawałku...
od 3:08 - ha! jeszcze nie słyszałem jak bawisz się "na górze" ..very good..
ps. fajny klimat momentami lat 80ych bije z kawałka.
No, cóż wiadomo, że jakoś nagrania można lepszą osiągnąć np. w studiu, ale ja kurcze nie mam się do czego przyczepić.. chcę następny kawałek :)
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 23:21   

smooth napisał/a:
Funk You - wiadomo, już nie raz oceniałem więc na razie tak minimalistycznie powiem, że na prawdę funk na wysokim poziomie.

sabinsen napisał/a:
a to moja nędzna kopia


Ja Ci dam nędzna... wokalnie stworzyłaś świetny klimat..
2:15-2:17 - to przejście i jeszcze jedno takie było wcześniej, kurcze ja wiem, że masz kawał głosicha, ale to Ty?.. w każdym bądź razie ten wraz z kontynuacją do 2:27 oraz parę innych to świetne smaczki kawałku...
od 3:08 - ha! jeszcze nie słyszałem jak bawisz się "na górze" ..very good..
ps. fajny klimat momentami lat 80ych bije z kawałka.
No, cóż wiadomo, że jakoś nagrania można lepszą osiągnąć np. w studiu, ale ja kurcze nie mam się do czego przyczepić.. chcę następny kawałek :)



Kurczę aż się zarumieniłam :) Z tego co pamiętam to raczej śpiewam w tym kawałku wszystko siama, może ktoś coś dograł ale chyba nie :) Ale kawałek rozłożyłeś na części pierwsze i jeszcze z dokładnością co co sekund hihih :) To się nazywa wzorowy słuchacz :P Może dziwnie słychać bo podstawę nagrałam dwa razy a górę raz więc są nałożone trzy ścieżki. I na życzenie Smootha wrzucam kolejny, ale już z innej beczki. Ten trwa tylko 26 sekund gdyż reszty nie da się słuchać bo to wybryk pijackiej imprezy :) http://kosheenka.wrzuta.p...80229__00_03_07
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 23:34   

sabinsen napisał/a:
http://kosheenka.wrzuta.p...80229__00_03_07


No tym razem kawałek Chylińskiej w drugim głosie ;) ..
Wzorowy słuchacz zanotował, że w 0:07 pociągnęłaś końcówkę "tak" (i ogólnie końcówki :) ) niczym "Łzy", a całość emocjonalna tego fragmentu wybrzmiała mi połączeniem Chylińskiej i Ostrowskiej :)

sabinsen napisał/a:
ale już z innej beczki


Ciekawe czy o dobrej beczce myślę ;)

Wracając jeszcze do pierwszego kawałka (ps. uwierz jeszcze mi trochę brakło do rozłożenia go na kawałki :wink: ), ale jakbyś miała parę takich przygotowanych, to ja tu widzę rewelacyjną imprezę transową.
Ok to jeszcze parę smaczków, które mi mocno przypadły do gustu:
- od 0:59 - 1:05 (wiem to już powtarzam, ale tym razem z akcentem na dwie ostatnie sekundy)
- 1:38 - 1:41 - odpływająco


ps.

Mam nadzieję, że nie stwierdzisz w którymś momencie tak jak MruQ, że to dla jajec :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nasza, tworczosc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu