Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
BTP PIAST BRZEG- KLUB
Autor Wiadomość
xxxxxxx 

Wiek: 113
Dołączyła: 29 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2008-04-29, 20:19   BTP PIAST BRZEG- KLUB

Trzeba wkoncu cos zaczac o tym gadac przynajmniej tutaj NA FORUM bo z tego co wiem to ZARZAD W TYM KLUBIE NIC NIE ROBI....Bylem dzis na stadionie i ogladalem trening mojego syna...ktory zeby pograc na plycie glownej(to powinno byc codziennoscia) musiala DRUZYNA JUNIOROW zebrac trawe.. :x a nastapnie na glowna plyte WESZY DZIADKI ( po 50-60 lat) ...,tak nie moze byc moim zdaniem ze mlodziez gra na "dobrym" boisku raz na 2 tygodznie a jakies stare dziady sobie graja kiedy chca...jak mlodzi ludzie maja sie uczyc grac jezeli na bocznych boiskach nie ma trawyy...a starzy graja na porzadnej murawie...ZLE Z TYM KLUBEM!!!!! :cry:
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-04-29, 20:30   

ALe czy to taki ąz wielki problem? Uwazam ze boiska boczne nie sa AŻ TAK FATALNE jak mogło by sie wydawać. ALe zas z drugiej strony dziwie sie czemu Jr tam nie wpuszczają...
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-29, 20:41   

Może ja się wypowiem.
Boiska boczne są tragiczne- to prawda. Ale nie wymagajmy od głównej płyty niezniszczalności. Jeśli każda grupa miała mieć nawet jeden raz w tygodniu trening na płycie głównej to po dwóch miesiącach mielibyśmy drugą "gazownie". A oldboye grają bo za to płacą. Tyle.
0 UP 0 DOWN
 
xxxxxxx 

Wiek: 113
Dołączyła: 29 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-29, 21:50   

no fakt ale jak ma sie wyksztalcic mlodziez(pilkarsko) jezeli jakies stare typy sobie graja na dobrym boisku a MLODZI NIE..dzis na bocznych boiskach staly ciezarowki!!! :x a co do tego placenia oldboyow...NO TO CO JA MAM ZAPLACIC DLA KLUBU ZA TO ZEBY MOJ SYN GRAL NA GODNYM BOISKU? :shock: BEZ PRZESADY...MOIM ZDANIEM SENIORZY POWINNI MIEC MNIEJ TRENINGOW NA GLOWNYM NIZ JUNIORZY I JM...
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-04-29, 21:52   

Wszystko niestety kręci sie teraz wokół forsy... heh
A szkoda bo fakt faktem - jak chcemy mieć dobrą druzynę w Brzegu skoro niemamy na czym ich trenowac?
0 UP 0 DOWN
 
xxxxxxx 

Wiek: 113
Dołączyła: 29 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-29, 21:55   

RaVeN napisał/a:
Wszystko niestety kręci sie teraz wokół forsy... heh
A szkoda bo fakt faktem - jak chcemy mieć dobrą druzynę w Brzegu skoro niemamy na czym ich trenowac?



ZE spytam jestes zawodnikiem BTP?? ale nieoklamujmy sie kasa jest ale niestety nie dla mlodych ktorzy sie ucza tylko dla starych TAKICH JAK RABANDA CZY BIAŁEK...
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-04-29, 21:57   

Nie nie jestem. Ale wiem jak jest, zresztą chyba każdy wie.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-29, 22:17   

Zarządcą stadionu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a nie BTP Piast Brzeg, jeżeli się kogoś obrzuca błotem to wypadałoby sprawdzić fakty, a przyzwoitość wymaga podpisania się, zarzuty są bowiem kierowane do konkretnych osób

Poza tym sformułowanie "Zarząd w tym klubie nie robi nic" pozostawię bez komentarza.

Sam jestem członkiem Zarządu BTP Piast i choć ja akurat nie jestem związany w nim z piłką nożną, to chciałbym zaznaczyć, że członkowie Zarządu są w nim społecznikami i trudno od nich wymagać dużo więcej niż robią do tej pory... Ale po co ja to piszę, przecież lepiej jest coś krytykować patrząc na to z boku niż samemu coś zrobić bezinteresownie.

pozdrawiam
Ryszard Dzwonek
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-04-29, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2008-04-30, 09:35   Re: BTP PIAST BRZEG- KLUB

xxxxxxx napisał/a:
Trzeba wkoncu cos zaczac o tym gadac przynajmniej tutaj NA FORUM bo z tego co wiem to ZARZAD W TYM KLUBIE NIC NIE ROBI....Bylem dzis na stadionie i ogladalem trening mojego syna...ktory zeby pograc na plycie glownej(to powinno byc codziennoscia) musiala DRUZYNA JUNIOROW zebrac trawe.. :x a nastapnie na glowna plyte WESZY DZIADKI ( po 50-60 lat) ...,tak nie moze byc moim zdaniem ze mlodziez gra na "dobrym" boisku raz na 2 tygodznie a jakies stare dziady sobie graja kiedy chca...jak mlodzi ludzie maja sie uczyc grac jezeli na bocznych boiskach nie ma trawyy...a starzy graja na porzadnej murawie...ZLE Z TYM KLUBEM!!!!! :cry:


Drogi Panie, przed Naszym Klubem najprawdopodobniej najważniejszy mecz w sezonie, od którego będzie zależał awans BTP do IV ligi, a Pan takie rzeczy publicznie wypisuje? Jeśli stan boiska jest dla Pana niezadowalający, to może lepiej porozmawiać z kimś odpowiedzialnym za jego stan, a nie wyciągać brudy na wierzch? W chwili obecnej to z całą pewnością nikomu nie pomoże, a może tylko zaszkodzić. Przed nami gorąca "majóka": mecz w LB, wyjazdy do Łubnian i Mechnic oraz spotkanie u siebie ze Źlinicami i BTP musi zdobyć w nich jak najwięcej punktów. Nie psujmy atmosfery wokół Klubu przed tymi ważnymi pojedynkami. Jeśli już chcemy zająć się krytykanctwem, to po zakończeniu sezonu, nie teraz. Nie przeszkadzajmy piłkarzom. I proszę pamiętać, że w najbliższym czasie ma ruszyć modernizacja obiektu (Widział Pan projekty?). Sądzę, że nie ominie ona i płyty głównej. Pzdr i proszę nie kierować się emocjami.

P.S. Jedzie Pan do Lewina?
0 UP 0 DOWN
 
xxxxxxx 

Wiek: 113
Dołączyła: 29 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-30, 14:35   Re: BTP PIAST BRZEG- KLUB

Michal-WKS napisał/a:
xxxxxxx napisał/a:
Trzeba wkoncu cos zaczac o tym gadac przynajmniej tutaj NA FORUM bo z tego co wiem to ZARZAD W TYM KLUBIE NIC NIE ROBI....Bylem dzis na stadionie i ogladalem trening mojego syna...ktory zeby pograc na plycie glownej(to powinno byc codziennoscia) musiala DRUZYNA JUNIOROW zebrac trawe.. :x a nastapnie na glowna plyte WESZY DZIADKI ( po 50-60 lat) ...,tak nie moze byc moim zdaniem ze mlodziez gra na "dobrym" boisku raz na 2 tygodznie a jakies stare dziady sobie graja kiedy chca...jak mlodzi ludzie maja sie uczyc grac jezeli na bocznych boiskach nie ma trawyy...a starzy graja na porzadnej murawie...ZLE Z TYM KLUBEM!!!!! :cry:


Drogi Panie, przed Naszym Klubem najprawdopodobniej najważniejszy mecz w sezonie, od którego będzie zależał awans BTP do IV ligi, a Pan takie rzeczy publicznie wypisuje? Jeśli stan boiska jest dla Pana niezadowalający, to może lepiej porozmawiać z kimś odpowiedzialnym za jego stan, a nie wyciągać brudy na wierzch? W chwili obecnej to z całą pewnością nikomu nie pomoże, a może tylko zaszkodzić. Przed nami gorąca "majóka": mecz w LB, wyjazdy do Łubnian i Mechnic oraz spotkanie u siebie ze Źlinicami i BTP musi zdobyć w nich jak najwięcej punktów. Nie psujmy atmosfery wokół Klubu przed tymi ważnymi pojedynkami. Jeśli już chcemy zająć się krytykanctwem, to po zakończeniu sezonu, nie teraz. Nie przeszkadzajmy piłkarzom. I proszę pamiętać, że w najbliższym czasie ma ruszyć modernizacja obiektu (Widział Pan projekty?). Sądzę, że nie ominie ona i płyty głównej. Pzdr i proszę nie kierować się emocjami.

P.S. Jedzie Pan do Lewina?

ty tam sie zajmij SLASKIEM a nie BTP!! WIELKI KIBIC<lol2>
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2008-04-30, 15:20   

Drogi Panie X, to ja się zwracam do Pana grzecznie, a Pan tak? No b. nieładnie, b. nieładnie... Przez Pana wypowiedź widzę jednak, że nie jest Pan wtajemniczony w niektóre sprawy "organizacyjne". Pzdr i życzę mniej nerwów na przyszłość.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-30, 17:22   

To fakt, że młodzi piłkarze powinni być szkoleni na dobrych boiskach, bo inaczej to się mija z celem i zapewniam że ludzie w klubie mają tego świadomość. Jest bardzo duża szansa na to, że już nie długo na stadionie będą trzy lub cztery płyty w bardzo dobrym stanie, a w tego co wiem, to i w II LO ma być boisko zmodernizowane, więc jak wszystko się ułoży to piłkarze od żaka do oldboja będą ćwiczyć w godnych warunkach.

pozdrawiam zadowolonych i tych mniej... :)
0 UP 0 DOWN
 
darko 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-30, 21:25   

korzystając z krótkiej obecności w Brzegu postanowiłem wybrać się do Opola na bardzo ważny mecz(biorąc pod uwagę układ tabeli). Co się okazało- stwierdziłem kompletny brak kibiców Stali. Tak więc pytam się gdzie byli Ci kibice, którzy tak szczekają odnośnie meczu w Lewinie(czy tylko ten mecz jest ważny?). Zamiast szukać desperacko chętnych na ten wyjazd, trzeba było pomyśleć wcześniej nad zbieraniem ekipy. Uważając się za tak arcykumatego (MICHAŁWKS) powinieneś szybciej zebrać kumatą ekipę(o ile masz do niej dojścia) i w poufnym gronie ustalać szczegóły.Bo z tego co wiem to nie jeździsz na wszystkie wyjazdy, ale na te w których czujesz się bezpiecznie(a widzę, że lansujesz się na idola). Tak więc głęboki wdech i wydech i określenie się czy kibicujesz tylko Stali na dobre i złe, czy Śląskowi w bezpiecznych meczach?
0 UP 0 DOWN
 
darko 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-30, 21:49   

Do tematu. To co Mnie nie zabije to Mnie wzmocni!. Komentarz to wybranych wyjazdów Stali.Albo się w to bawimy, albo nie podszywamy się pod FC Śląska. W końcu reputacja była wypracowywana tyle lat. A nie jeden cykor z drugim ma to :censored2:!
0 UP 0 DOWN
 
xxxxxxx 

Wiek: 113
Dołączyła: 29 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-30, 22:34   

EJ to nie jest chyba ten temat zeby gadac o jakims NIBY KIBICEM SLASKA...Miejmy nadzieje ze te plany zwiazane z dobrymi plytami do gry w pilke nozna wypala w co watpie....ale dobrze by bylo...a co do MICHALA WKS to prosilbym nie udzielaj sie tutaj bo to nie twoj zasrany interes .... zajmij sie swoim "KIBICOWANIEM" jezeli to tak mozna nazwac 8)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, btp, klub, piast


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu