Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Dni Księstwa Brzeskiego [1-4 maja 2008]
Autor Wiadomość
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-04-20, 22:22   

RaVeN napisał/a:
Koncerty będą na muszli ma sie rozumieć?


Bez jaj. Na pewno postawią jakąś dużą scenę która jest odpowiednia na takie koncerty :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-20, 22:24   

tez tak mysle ze specna tego zapachu moczu w muszli nieusuna do konca wieku :)
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-04-20, 22:27   

Dlatego zapytałem bo artyści zapachu tamtejszego by chyba nie wytrzymali ^^ Ciekawe gdzie scene postawią ? :)
Ostatnio zmieniony przez grampp 2008-04-20, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-20, 22:32   

znajac zycie na "gazowni" :)
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2008-04-20, 22:46   

RaVeN napisał/a:
Dlatego zapytałem bo artyści zapachu tamtejszego by chyba nie wytrzymali ^^ Ciekawe gdzie scene postawią ? :)


pewnie gdzieś na boiskach bocznych...
lub może na bieżni albo boisku głównym :D :D
ale w to raczej wątpię, bo MOSiR by się raczej nie zgodził na postawienie tego na bieżni lub boisku głównym
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-20, 22:52   

Kurcze i co bedziecie teraz wymieniac miejsca na stadionie gdzie bedzie scena? Dajcie spokój. Czy to bedzie koło drzew, czy na boisku do soft balla czy koło toi toi'a to chyba bez róznicy... :roll: Grunt, aby była ona w miejscu dobrym dla występujących i oglądających.
Ostatnio zmieniony przez KS 2008-04-20, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-04-20, 22:53   

KS, czepiasz się. Poprostu chciałem sie dowiedzieć gdzie i co i jak ludzie przecierz po to jest ten temat żeby porozmawiać o tych dniach...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-20, 22:55   

RaVeN napisał/a:
KS, czepiasz się. Poprostu chciałem sie dowiedzieć gdzie i co i jak ludzie przecierz po to jest ten temat żeby porozmawiać o tych dniach...


przyjdziesz to zobaczysz... proste...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-20, 23:26   

a2r napisał/a:
Program szeroki ale powiem szczerze ze myslałem ze na stadionie będzie szersza i ciekawsza oferta a tu wiecej bedzie sie działo na zamku przynajmniej tak to wyglada - nie wspominajac że kilka propozycji z dziedzińca zamkowego zostanie powtórzona następnego dnia na stadionie.... no cóż zobaczymy co z tego wyjdzie :evil:


Masło maślane... to co Ci szkodzi iść na Zamek zamiast na Stadion? A do tego skoro coś się powtarza i tu i tam, to znaczy, że organizator zadbał o to, aby osoby chcące skorzystać z programu stadionowego i zamkowego, miały taką możliwość.

A co znaczy "szersza i ciekawsza" ? Czy poprzednie Dni Brzegu były bardziej urozmaicone pod względem programu? A2R - na wszystkie Duchy Tanga i Moc Starych Mistrzów ;) .

Proszę pisać konkrety, np. ciekawsza = występ zespołu ze Skarbimierza, albo koncert panienek w toplesie i etc.

Co to za argument "myślałem że" ?

Impreza ma się obronić lub nie. Proszę nie uprzedać faktów i nie nastawiać negatywnie ludzi.

W czasie, gdy był czas na konkretne propozycje, zajmowaliśmy się dyskusjami nad wyższością Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia. Znaczy dlaczego Dni Księstwa a nie Dni Brzegu. Można było np zająć się czym innym - np. proponuję swój udział w przedsięwzięciu, albo udział zespołu takiego a takiego, albo konkurs na najpięknieszy biust w naszych urzędach, albo na ilość zjedzonych hamburgerów, albo na cokolwiek innego.

Albo w ogóle:

"Ja niżej podpisany użytkownik R2D2, Franiu Zgryzota (lub inny), będąc (lub nie) w pełni władz umysłowych, oświadczam, że jako brzeżanin życzyłbym sobie, aby w programie obochodów święta mojego miasta znalazło się TO a TO."

Buziaki ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-04-20, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-04-20, 23:47   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A co znaczy "szersza i ciekawsza" ? Czy poprzednie Dni Brzegu były bardziej urozmaicone pod względem programu?


Proste - myślałem że imprezy na Zamku będą dopełnieniem imprez stadionowych a według mnie jest na odwrót.

Franco Zarrazzo napisał/a:
Co to za argument "myślałem że" ?


czemu argument ???????????/ zwykłe stwierdzenie :evil:

Franco Zarrazzo napisał/a:
Proszę nie uprzedać faktów i nie nastawiać negatywnie ludzi.


Przeceniasz moje możliwości :evil:

Franco Zarrazzo napisał/a:
W czasie, gdy był czas na konkretne propozycje, zajmowaliśmy się dyskusjami nad wyższością Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia. Znaczy dlaczego Dni Księstwa a nie Dni Brzegu. Można było np zająć się czym innym - np. proponuję swój udział w przedsięwzięciu, albo udział zespołu takiego a takiego, albo konkurs na najpięknieszy biust w naszych urzędach, albo na ilość zjedzonych hamburgerów, albo na cokolwiek innego.


W jednym z tematów rzucone zostało że jest sztab ludzi którzy zajeli się organizacja tego wielkiego przedsięwzięcia i bodajże ty również w tym uczestniczyłeś i jakoś nie padła od nikogo propozycja - a macie jakieś pomysły ???

Franco Zarrazzo napisał/a:
Proszę pisać konkrety, np. ciekawsza = występ zespołu ze Skarbimierza etc.


Uważasz mnie za hipokrytę ? :-P :evil: :-P

Franco Zarrazzo napisał/a:
Buziaki


Jak powiesz w co to moze się skuszę :evil: :-P :evil:

pozdr
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-20, 23:52   

a2r napisał/a:
Proste - myślałem że imprezy na Zamku będą dopełnieniem imprez stadionowych a według mnie jest na odwrót.


A to się cieszę, że masz takie wrażenie, bo jestem jednym ze sprawców tego, co ma się dziać na Zamku. Zwłaszcza, że trudne to przedsięwzięcie.

a2r napisał/a:
Jak powiesz w co to moze się skuszę

pozdr


W czółko :) . Dobranoc.



A reszta, cytując Mistrzów, póki co, jest milczeniem.

Franciszek od Zarazy

PS W niniejszym wątku zostałem już wymieniony z imienia i nazwiska jako jeden ze sprawców :) . Przyznaję się jednocześnie do grzechu - zapuściłem nieco duchowo II Przylądki angażując serce i dusze w Magię Tanga. Moja wina, tylko moja wina, moja bardzo wielka wina.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-04-20, 23:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-04-20, 23:55   

Franco Zarrazzo napisał/a:
W czółko . Dobranoc.


Więc czołem :) Dobranoc.





ps. znowu nam zarzucą ze sie lubimy.... :evil:
Ostatnio zmieniony przez a2r 2008-04-21, 00:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-04-21, 00:02   

Jak tak patrze na program, to cos mnie sie wydaje, ze bede mial sporo materialu do ofotografowania... O ile mi sie uda dopchac w jakies sensowne miejsce na koncertach.
O ile mnie wzrok nie zmylil, najbardziej ciesza mnie Czerwone Gitary. Co prawda glosy juz nie te, ale sentyment...
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-04-21, 00:14   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zwłaszcza, że trudne to przedsięwzięcie.


zgadzam się ;) trudno zorganizować impreze... by wszystko wypaliło :)

Franco Zarrazzo napisał/a:
zapuściłem nieco duchowo II Przylądki angażując serce i dusze w Magię Tanga


i tak wielkie ukłony za Przylądki ;)


A.Mason napisał/a:
Jak tak patrze na program, to cos mnie sie wydaje, ze bede mial sporo materialu do ofotografowania... O ile mi sie uda dopchac w jakies sensowne miejsce na koncertach.
O ile mnie wzrok nie zmylil, najbardziej ciesza mnie Czerwone Gitary. Co prawda glosy juz nie te, ale sentyment...


czasy sie zmieniają... ale nowe piosenki czerwonych gitar i tak robią przynajmniej na mnie ogromne wrażenie...

np. "wezmę Cie ze sobą" czy też może "senny szept" bardzo mi się podobają... ;) skoczne a zarazem maja przesłanie... "wezmę Cie ze Soba" moga zaśpiewać przed posenka pt. "Matura" bo fajnie by sie skomponował tekst... ale to juz zupełnie inna nutka ;)
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-04-21, 20:16   

Wszyscy mówicie o Stadionie Miejskim i Zamku, a Ratusz? :P Tam też co nieco się będzie działo :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 14, 2008, brzeskiego, dni, ksiestwa, maja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu