Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Dni Księstwa Brzeskiego [1-4 maja 2008]
Autor Wiadomość
Djwoodi 
Djwoodi(Jumped)



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-21, 20:21   

nom dobra spoko ale jumpstyle nam nie wlepili a mielismy tanczyc to do kogo mam sie teraz zglosic :D
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-21, 21:53   

Dni Brzegu - żle było bo niby nudno było bo co roku program ten sam bo co roku nic specjalnego i odgrzewane kotlety ...
Dni Księstwa - jeszcze się nie zaczeły, a już źle bo program nie taki bo miejsce nie takie, bo jeden ma bliżej a drugi ma dalej, bo może scena będzie w muszli a może na torze...a czy kielbasa bedzie z musztardą czy bez, czy bedzie padalo czy tez nie...i jeszcze podobnych narzekan przeczytamy tu wiele...ludzie docencie poswiecenie innych ludzi i trud w przygotowanie tego wszystkiego by mialo to ręce i nogi....poto jest taki szeroki repertuar aby kazdy znalazl cos dla siebie, a jak pokazala przeszlosc i tak wiekszosc ludzi w wieku 16-24 lat w Amfiteatrze znalazla sie glownie w jednym celu - picia piwa,wina,wódki - i tak naprawde większość z tej większości miala głęboko w nosie kto i co gra...wiadomo wieczorem najlepiej bo najciemniej...no i wieczorami "gwiazdy" grały i śpiewały wiec mozna bylo sobie pospiewac,pogwizdac,pozataczac sie,poskakac po ławkach...ludzie i tym razem bedzie to (chyba) samo wiec nie narzekajcie tylko cieszcie sie, że jest w Brzegu sorry Księstwie jeszcze taka grupa ludzi, której się jeszcze chce cos dla nas i dla tego miasta zrobić i nie tylko dla tych 16-24 lat ale i tych mlodszych i starszych, wesolych i tych trochę powazniejszych, romantyków, poetów,wierszokletów,pisarzy,pieśniarzy, trochę kultury przez duże K :wink:
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-21, 22:19   

według mnie to nie powinnismy jeszcze narzekać z uwagi na to ze impreza sie jeszcze nie zaczęła a jest to pierwsza tego typu. Oceniać bedziemy po obchodach Dni Księstwa Brzeskiego. Wtedy bedziemy mogli dyskutowac co bylo zle, co trzeba poprawic za rok itd. Licze na dobra majówkowa zabawe a jak bedzie to sie okaze :)
0 UP 0 DOWN
 
Dalville 


Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-21, 23:36   

A mnie tam wszystko pasuje, ładne spotkania literackie, a w perspektywie jeszcze Syfon na połowę maja. Nie ma co narzekać, w niewielu miastach z niespełna czterdziestoma tysiącami mieszkańców jest tyle fajnych wydarzeń kulturalnych.
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2008-04-22, 21:03   

Djwoodi napisał/a:
nom dobra spoko ale jumpstyle nam nie wlepili a mielismy tanczyc to do kogo mam sie teraz zglosic :D


Pierwsze słyszę... :shock:
Tzn. kto wam i czego nie wlepił, bo nie rozumiem.
Tak się składa, że troszeczkę koordynuję te imprezy, więc może do mnie albo do dyrektora BCK...?
Ostatnio zmieniony przez BeZet 2008-04-22, 21:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Łukasz18 
Oskar



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z własnego świata

Wysłany: 2008-04-22, 22:10   

Moim skromnym zdaniem... wygląda to wszystko trochę blado... ale w sumie fajnie, że będzie można w Brzegu się pobawić ze znajomymi, w fajnych miejscach... Sentyment do amfiteatru zostaje, szczególnie gdy się występowało tam przez ostatnie kilka lat... Ale .. nie ma tego złego... :wink:

Co do jednej wypowiedzi, nie pamiętam już czyjej... w tym temacie... cytuję (ale nie dokładnie :p): "Cieszmy się, że jest jeszcze w Brzegu grupa osób której się chce cos organizować"... Moim zdaniem głupie stwierdzenie... W tym mieście nie dzieje się kompletnie nic... poza kilkoma dennymi koncercikami raz na 5 miesięcy.. więc takie dni Brzegu tudzież Księstwa- zwał jak zwał, należą się nam i miastu jak psu woda (ale ze mnie hipokryta postkomunistyczny... NALEŻY SIĘ haha).. Wiem że porównywanie Brzegu do Wrocławia jest śmieszne... ale sprawdzał ktoś może ile koncertów proponują na majówkę?? i w ogóle ile różnych eventów jest tam codziennie??? mnóstwo!

W każdym razie chciałbym po Dniach Księstwa... móc z czystym sumieniem napisać... było naprawdę zaje.... fajnie...

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-04-23, 02:08   

Łukasz18 napisał/a:
"Cieszmy się, że jest jeszcze w Brzegu grupa osób której się chce cos organizować"... Moim zdaniem głupie stwierdzenie...

Moim zdaniem posrednio - takze. Chociaz z zupelnie innych powodow.

Łukasz18 napisał/a:
W tym mieście nie dzieje się kompletnie nic... poza kilkoma dennymi koncercikami raz na 5 miesięcy..

Wlasnie zerknalem na swoj fotoblog w dzial koncerty.
Naliczylem 9 koncertow, na ktorych bylem w tym roku. W tym jedna bardzo duza impreze. Rzeczywiscie, jakbym nie liczyl, to srednio wychodzi mi raz na 5 miesiecy...

Łukasz18 napisał/a:
więc takie dni Brzegu tudzież Księstwa- zwał jak zwał, należą się nam i miastu jak psu woda (ale ze mnie hipokryta postkomunistyczny... NALEŻY SIĘ haha).. Wiem że porównywanie Brzegu do Wrocławia jest śmieszne...

To po co porownujesz?

Łukasz18 napisał/a:
ale sprawdzał ktoś może ile koncertów proponują na majówkę??

Co prawda DKB sie jeszcze nie odbyly, ale moge porownac plan z tym, co sie dzieje zwykle np. w Nysie. Przy czym moja pamiec jest zwodnicza, wiec prosze traktowac moje slowa jako "okolo".

Pod wzgledem imprez okolo-koncertowych dla mnie Brzeg prezentuje sie na tyle dobrze, zebym byl zadowolony bardziej niz z Nysy. Przy czym spory udzial moze w tym miec moj gust. Na dniach Nysy najczesciej pojawialem sie dopiero na wieczornych koncertach, po Brzegu bede sie platal prawdopodobnie caly dzien (z przerwami oczywiscie).

Pod wzgledem ilosci koncertow raczej nie zauwazam roznicy.
Na pewno jest roznica pod wzgledem "wielkosci" i aktualnej popularnosci gwiazd.
Czy jednak jest az tak tragicznie, zeby podnosic larum?
Obiektywnie rzecz biorac warto sie zastanowic, czy nie zabraklo wiekszej ilosci koncertow dla... mlodziezy w wieku starszym. Nie sadze, zeby Steczkowska czy Czerwone Gitary byly dzis zespolami "popowymi". Nie jestem tez pewien, czy takim zespolem sa "Bracia".

Łukasz18 napisał/a:
i w ogóle ile różnych eventów jest tam codziennie??? mnóstwo!

A w ilu jeszcze innych miastach duzych byles i widziales? Bo pod wzgledem codziennych "eventow", to moim zdaniem Wroclaw jest jednym z przodujacych miast w Polsce.
Tylko nie wiem, jak porownywac miasto z ponad 600 tysiacami ludzi do 40-to tysiecznego Brzegu? Nawet Opola nie smial bym porownywac do Wroclawia...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-23, 03:55   

Łukasz18 napisał/a:
Moim skromnym zdaniem... wygląda to wszystko trochę blado... ale w sumie fajnie, że będzie można w Brzegu się pobawić ze znajomymi, w fajnych miejscach...


A moim skromnym zdaniem, żeby się fajnie pobawić w Brzegu, nie potrzeba wcale Dni Księstwa czy tez Dni Brzegu. Wystarczy fajna ekipa. Albo np samotny spacer po parku czy wycieczka rowerm. Każdemy to co lubi.

Podobnie jak Mason zapytuję - co byś chciał, aby Twoim zdaniem nie wyglądało to wszystko blado? Nie żebym mówił, że jest "Zajefajnie"- bo jestem współjakimś tam przyczynkiem do całości. Ale powiedz proszę, czego oczekujesz po takiej imprezie, żeby nie było blado? Ale konkretnie...

Tylko daruj sobie pomysły typu "przeniesienie Rynku wrocławskiego do Brzegu" i etc. Za Masonem - Brzeg to kilkanaście razy mniejsze miasto, niż Wrocław i Warszawa.

A ja nie potrafię zliczyć, na ilu koncertach byłem w tym roku. Czasami brakowało czasu, żeby zaliczyć wszystkie w jeden weekend. Może masz na myśli koncerty jakiegoś określonego typu? Pokazy? Musicale? A może chcesz Gmachu Opery Narodowej w Brzegu? Filharmonii? Proszę o konkrety. Bo nie kumam czaczy...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-04-23, 03:57, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-23, 05:13   

lukasz18 - ciekawe ty mówisz że sie nic nie dzieje a ja często widzę na imprezach które się dzieją total pustki. mnie się czasem zdaje że "nic się nie dzieje" to nie stan faktyczny tylko stan umysłu, pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
malinaJK 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Lut 2008

UP 4 / UP 0



Wysłany: 2008-04-23, 06:14   

często wielu ludzi uważa, że "nic się w tym mieście nie dzieje", bo zazwyczaj nie słyszeli o wielu koncertach. a powód jest prosty. reklama i informacja o wszelkich imprezach zazwyczaj była albo za późno rozwieszana, albo nie było ich wcale, oprócz np. wywieszonego plakatu na drzwiach bck. aczkolwiek muszę przyznać, że ta sprawa uległa już poprawie :]
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-23, 08:33   

Cytat:
Nawet Opola nie smial bym porownywac do Wroclawia...


Już lepiej Brzeg porównac do Wrocka niż Opole :D :D
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-04-23, 08:43   

steve napisał/a:
Już lepiej Brzeg porównac do Wrocka niż Opole


http://www.24opole.pl/?id...macje&news=1741 to tak dla zainteresowanych choc nie odważę się w tej chwili na prównanie co jest lepsze bo i pewnie budżety inne i mozliowści również ;)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-23, 12:19   

Dalville baj de łej, Syfon jest w końcu maja i na pocz. czerwca
0 UP 0 DOWN
 
Łukasz18 
Oskar



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z własnego świata

Wysłany: 2008-04-23, 12:23   

Z całą stanowczością uważam, że w Brzegu ciągle za mało się dzieje i wydaje mi się, że powinniśmy raczej iść w stronę Wrocławia i przynajmniej próbować w jakiejś namiastce być do niego podobnym.... bo Nysa jak ktoś tam wyżej stwierdził nie byłaby chyba dobrym wzorcem (a bo to koncerty fajne są tylko wieczorem itd. itp. :wink: )...więc porównujmy się do lepszego i ciekawszego..:]

Franco... być może się czepiam i być może uważam program za blady bo nie ma zbyt wielu pozycji, które by mnie zadowalały...(są i zadowalające.. spokojnie... chętnie na przykład obejrzę grupy taneczne z BCK, raz że lubię taniec itp, a dwa trzeba miec rozeznanie co u konkurencji :D ) ale nawet nie tylko mnie... śmiem twierdzić, że wielu moich znajomych też (tak Franco.. tych znajomych o których myślisz tez to dotyczy)...

Poza tym tak jak mówię.. mam nadzieję że będzie ciekawie... a o tym czy rzeczywiście będzie dowiemy się już na koncertach toteż wstrzymuję się z oceną (poza moimi subiektywnymi gustami:))


Po co zaraz teksty typu: byłeś jeszcze w innych miastach itp.? Przepraszam, że wypowiedziałem swoje zdanie... to już więcej się nie powtórzy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-04-23, 12:26   

Łukasz18 napisał/a:
Franco... być może się czepiam i być może uważam program za blady bo nie ma zbyt wielu pozycji, które by mnie zadowalały...(są i zadowalające.. spokojnie... chętnie na przykład obejrzę grupy taneczne z BCK, raz że lubię taniec itp, a dwa trzeba miec rozeznanie co u konkurencji ) ale nawet nie tylko mnie... śmiem twierdzić, że wielu moich znajomych też (tak Franco.. tych znajomych o których myślisz tez to dotyczy)...


No własnie ja pytam generlanie tylko, co by Ciebie zadowalało :) . Ale konkretnie :) . Tak już na przyszły rok. O ile dotrwam w samozwańczym zespole ;) .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 14, 2008, brzeskiego, dni, ksiestwa, maja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu