Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Głosowanie na wyróżnienia w sezonie 2007/08!!!
Autor Wiadomość
Adyk 


Wiek: 21
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2008-04-28, 21:18   Głosowanie na wyróżnienia w sezonie 2007/08!!!

Podobnie jak przed rokiem rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu.

Głosować będzie można jedynie poprzez maile na adres adyk_blk@interia.pl
Głosować mogą tylko zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy podać w podanych niżej kategoriach odpowiednie nazwiska i podpisać się pod swoim głosem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny.
Głosujemy do 7 maja włącznie.
Listy kandydatów zawierają nazwiska zawodników, którzy rozegrali conajmniej połowę meczów swojej drużyny i tylko na nich można głosować.

W każdej kategorii oddajemy głos na jednego kandydata, wyjątkiem jest najlepsza piątka gdzie głosujemy na pięciu zawodników!

KATEGORIE

Najlepszy zawodnik w lidze
Kandydaci:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Jacek Niesłuchowski, Paweł Kasprzak,
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Michał Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Michał Dębski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Paweł Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk


Najlepszy obrońca
Kandydaci:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Jacek Niesłuchowski, Paweł Kasprzak,
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Michał Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Michał Dębski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Paweł Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk


Najlepszy rezerwowy
Kandydaci:
(WSH-E) Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Jacek Niesłuchowski, Paweł Kasprzak
(Mysłek) Filip Kołecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Mateusz Łazor, Łukasz Łosiowski
(Grodków) Michał Niedopytalski, Paweł Witkowski
(Gniotpol) Krzysztof Kołodziejczyk, Michał Dębski, Tomasz Kubiak
(Astra) Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Paweł Ogrodnik, Wojciech Drozd


Najlepszy debiutant
Kandydaci:
(QRB) Jacek Niesłuchowski,
(Lewin) Tomasz Maternowski,
(Grodków) Paweł Witkowski
(Gniotpol) Tomasz Kubiak
(Astra) Piotr Szwed


Najlepsza piątka
Kandydaci:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Jacek Niesłuchowski, Paweł Kasprzak,
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Michał Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Michał Dębski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Paweł Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk



PS. Zawodnik, który zrobił największy postęp zostanie wybrany przez organizatorów
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2008-04-28, 21:45, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 21
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2008-05-07, 16:03   

Tylko do północy można oddawać głosy, zachęcam do głosowania!!
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 21
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2008-05-12, 17:03   

Wyniki Głosowania:
Głosowało 18 osób (na najlepszego zawodnika tylko 16)

Najlepszy Zawodnik:
Marcin Kucharski - 7 głosów

------------------------

Adam Adamczyk - 4
Tomasz Pieszyński - 2
Marcin Wilk - 1
Krzystof Pachołek - 1
Andrzej Rolski - 1


Najlepsza piątka zawodników:
Marcin Kucharski - 16 głosów
Adam Adamczyk - 13
Marcin Wilk - 11
Krzysztof Pachołek - 10
Andrzej Rolski - 7

------------------------

Paweł Pacuła - 6
Tomasz Pieszyński - 5
Dawid Turkowski - 4
Przemysław Sempik - 4
Łukasz Marciniak - 3
Grzegorz Łyczkowski - 3
Marek Soroka - 2
Łukasz Łosiowski - 1
Filip Kołecki - 1
Grzegorz Jarosławski - 1
Marek Lewandowski - 1
Dariusz Szeniszewski - 1
Bartosz Wańczyk - 1


Najlepszy Obrońca:
Krzysztof Pachołek - 9 głosów

------------------------

Kamil Duliniec - 3
Marcin Kucharski - 2
Rafał Kuczyński - 1
Wiktor Nowacki - 1
Adam Adamczyk - 1
Jacek Niesłuchowski - 1


Najlepszy Rezerwowy:
Marek Soroka - 6 głosów

------------------------

Filip Kołecki - 4
Wojciech Drozd - 2
Mateusz Łazor - 1
Łukasz Łosiowski - 1
Ryszard Dzwonek - 1
Tomasz Kubiak - 1
Rafał Kuczyński - 1
Jacek Niesłuchowski - 1


Najlepszy Debiutant:
Tomasz Kubiak - 16 głosów

------------------------

Piotr Szwed - 2


Największy Postęp:
Adam Adamczyk
(wybierany na postawie średnich punktowych z zeszłego i obecnego sezonu)
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2008-05-12, 20:21, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, glosowanie, na, sezonie, wyroznienia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu