Wysłany: 2008-04-28, 22:18 Głosowanie na wyróżnienia w sezonie 2007/08!!!
Podobnie jak przed rokiem rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu.
Głosować będzie można jedynie poprzez maile na adres adyk_blk@interia.pl
Głosować mogą tylko zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy podać w podanych niżej kategoriach odpowiednie nazwiska i podpisać się pod swoim głosem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny.
Głosujemy do 7 maja włącznie.
Listy kandydatów zawierają nazwiska zawodników, którzy rozegrali conajmniej połowę meczów swojej drużyny i tylko na nich można głosować.
W każdej kategorii oddajemy głos na jednego kandydata, wyjątkiem jest najlepsza piątka gdzie głosujemy na pięciu zawodników!
KATEGORIE
Najlepszy zawodnik w lidze
Kandydaci:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Jacek Niesłuchowski, Paweł Kasprzak,
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Michał Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Michał Dębski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Paweł Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk
Najlepszy obrońca
Kandydaci:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Jacek Niesłuchowski, Paweł Kasprzak,
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Michał Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Michał Dębski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Paweł Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk
Najlepszy rezerwowy
Kandydaci:
(WSH-E) Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Jacek Niesłuchowski, Paweł Kasprzak
(Mysłek) Filip Kołecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Mateusz Łazor, Łukasz Łosiowski
(Grodków) Michał Niedopytalski, Paweł Witkowski
(Gniotpol) Krzysztof Kołodziejczyk, Michał Dębski, Tomasz Kubiak
(Astra) Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Paweł Ogrodnik, Wojciech Drozd
Najlepszy debiutant
Kandydaci:
(QRB) Jacek Niesłuchowski,
(Lewin) Tomasz Maternowski,
(Grodków) Paweł Witkowski
(Gniotpol) Tomasz Kubiak
(Astra) Piotr Szwed
Najlepsza piątka
Kandydaci:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki, Jacek Niesłuchowski, Paweł Kasprzak,
(Mysłek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Michał Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Paweł Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Michał Dębski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Paweł Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk
PS. Zawodnik, który zrobił największy postęp zostanie wybrany przez organizatorów
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2008-04-28, 22:45, w całości zmieniany 3 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum