Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza-klasa - kup sobie przyjaciela!
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-23, 22:24   Nasza-klasa - kup sobie przyjaciela!

Portal nasza-klasa.pl jest nie tylko popularny ale i też może być dochodowym biznesem nie już dla samych założycieli, ale dla samych użytkowników portalu. Na stronie allegro.pl można kupić wirtualnego przyjaciela już od 1zł. Użytkownik wystawia siebie na sprzedaż za pośrednictwem allegro aby ktoś mógł zapłacić a ten doda go do listy znajomych.


więcej na http://brzeg24.pl/index.p...rzyjaciela.html
0 UP 0 DOWN
 
doko 
Dobry Miś



Wiek: 58
Dołączył: 15 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-23, 22:28   

Mam dychę w kieszeni i kupię sobie 10-u nowych przyjaciół. Extra :?
0 UP 0 DOWN
 
Bursztynowa 
Kameleon



Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BP

Wysłany: 2008-01-23, 22:56   

Własnie przedchwila to czytałam. I nie wiem czy śmiać się czy płakac. Pal licho tego oryginała który to wymyślił, ale nie rozumiem tych, którzy się w to wkręcają. Przecież to jakaś żenada jest! :shock:
0 UP 0 DOWN
 
doko 
Dobry Miś



Wiek: 58
Dołączył: 15 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-23, 23:07   

...żenada? Totalna głupota i debilizm.Ale podobno dziś można wszystko kupić.
To kwestia tylko odpowiedniej ceny.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-23, 23:07   

żenada nie żenada >>>>>>>>> pomysłowy człowiek.... troszkę gotówki zarobi :wink:
0 UP 0 DOWN
 
doko 
Dobry Miś



Wiek: 58
Dołączył: 15 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-23, 23:12   

Nie chodzi mi o tego gościa co się sprzedaje, bo ma pomysł na kasę.
Debilne jest to, że są tacy, którzy kupują i dodają do swoich znajomych takiego "przyjaciela" za złotówkę.
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-24, 07:17   

To jest dlamnie debilstwo :shock: po co mam sobie kupić przyjaciela którego nigdy nie poznam naprawde :/ Dlamnie przyjaźni nie da się kupić trzeba sobie samemu znaleść przyjaciół

Przykładowy link może ktoś sobie kupi :/
http://allegro.pl/item302...a_przyjazn.html
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-01-24, 08:03   

A zastanawialiscie sie po co sa agencje towarzyskie? Bo o burdelach wiadomo.
Albo po co ludzie wchodza na czaty, gdzie nikogo nie znaja?
Albo po co wchodzicie na to forum i czytacie ten post? Bo niewielu z Was ma okazje mnie znac...
Ci, ktorzy tam licytuja to nie sa debile, to raczej albo ludzie nudzacy sie czesto, albo ludzie z problemami z komunikacja. Ewentualnie kolekcjonerzy znajomych na n-k.
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-24, 08:22   

idotyzm ludzki nie zna granic :shock: Po co mi ktoś kogo nie znam i nigdy pewnie nie poznam. Nie w tym celu powstała ta strona.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-24, 08:54   

Tutaj się kłania słynne hasło "media markt!! Nie dla idiotów", tylko jakby zanegowane!!
Cóż mówiąc żartem: "Twoja stara ma zero znajomych na n-k" - koniec z ze starymi z kompleksami i zerowymi listami znajomych.
A.Mason - demonizujesz :-P ..choć przyznać trzeba, że niezależnie od dodatkowych pomysłów na "promocje" siebie typu jak ten z tematu, serwis nasza-klasa na dzień dobry dał porządnego "plaskacza" co poniektórym serwisom randkowym, zwłaszcza tym, które zarabiały na tej uproszczonej formie ludzkiej komunikacji krocie. Wszak mamy w naszych-klasach na dzień dobry wszystko (a co najważniejsze - zdjęcia i możliwość korespondowania)
0 UP 0 DOWN
 
PaniNIE 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-24, 11:52   

lol... z serii złap je wszystkie!!!:))) tylko pokemon wirtualny sie nie liczy hehe. proponuje bana. co prawda sam portal umożlliwia wg mnie tylko komunikacja, to widać że niektórzy składają go na ołtarzu... gehhehe
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-24, 13:10   

Sama chciałam wczoraj dodać ten artykuł na Forum, ale jakoś wyleciało mi z głowy :roll:

Przyjaźń może pozornie się da "kupić" (nawet na allegro [swoją drogą jakie kosmiczne ceny, to chyba jakiś żart :shock: ]), ale to nie będzie Przyjaźń przez duże P :wink:
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2008-01-24, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-01-24, 15:37   

a co bedzie jak facjata, albo nazwisko nawego kupionego przyjaciela będzie sie brzydko komponować wśród mojej listy znajomych? można składać reklamacje? :lol:
ciekawe czy komentarze do zdjęć są wliczone w cene, czy trzeba dopłacić... :roll: :shock:
śmieszy mnie to, a wręcz irytuje tak samo jak dodawanie do znajomych każdego kogo przynajmniej raz widziało sie np. w masarni w kolejce po kiełbase albo udziec wołowy :roll:
nie raz mi sie zdarzyło, że ktoś namiętnie chciał mnie dodać do swoich znajomych, a kiedy pytałam skąd sie znamy okazywało sie, że 5 lat temu staliśmy w jednej kolejce do kasy w Biedronce, albo ten ktoś zna szwagierke mojego stryjecznego kuzyna dziewczyny brata - tego który zna Mariolke, tą od Gosi i Ewelinki, co ma męża Wieśka... :x :roll:
żal mi takich ludzi...
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-01-24, 16:12   

Mnie zastanawia fakt, czy naprawdę liczba znajomych na naszej-klasie jest miarą 'fajności' człowieka? :shock:
Osobiście nie umiem podać dokładnej liczby swoich znajomych na naszej-klasie, jak i zarówno liczby znajomych moich przyjaciół. Z tego wniosek, że nie wszyscy ludzie zwracają uwagę na tak błahe sprawy. I co będzie wtedy, jeżeli ktoś zakupi sobie nowych przyjaciół, a inni nie zwrócą na to uwagi? Jest jakiś czas, w ciągu którego można zwrócić niespełniającą nas 'usługę'? :lol:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-24, 16:18   

Kathia napisał/a:
Mnie zastanawia fakt, czy naprawdę liczba znajomych na naszej-klasie jest miarą 'fajności' człowieka?


Mnie to nie zastanawia, bo odpowiedź jest prosta: "i tak i nie"... dla Ciebie liczba znajomych nie jest miarą 'fajności'...a dla kogoś będzie :)

Poza tym potraktowałbym mimo wszystko tę dyskusje z przymrużeniem oka ...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kup, naszaklasa, przyjaciela, sobie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu