Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: yasiu
2008-06-25, 20:59
Wypadek na obwodnicy
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-23, 16:55   Wypadek na obwodnicy

Kilka minu temu mial miejsce wypadek na obwodnicy Brzeg - Skarbimierz, nie wiem co się stało, ponieważ nie mogę wyjść (remont domu)...
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-05-23, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-05-23, 18:11   

Też to widziałem.Prawdopodobnie stłuczka ponieważ widziałem niebieski samochód(nie przyglądałem się marce ale był nieduży) nieźle obity z jednej strony.Na miejscu zdarzenia było bodajże trzech gości,policjanci a dalej straż pożarna z jakimś czerwonym samochodem ale nie widziałem na nim uszkodzeń.Widziałem to przejazdem więc wiele naprawdę powiedzieć nie mogę.
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-23, 19:20   Re: Wypadek na obwodnicy

alfix napisał/a:
Kilka minu temu mial miejsce wypadek na obwodnicy Brzeg - Skarbimierz, nie wiem co się stało, ponieważ nie mogę wyjść (remont domu)...


Uznane zostało to jako kolizja drogowa. Na miejsce także wezwano jednostkę saperską. Ale nie wiem po co
0 UP 0 DOWN
 
skoczek 


Wiek: 42
Dołączył: 07 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-23, 21:00   

...widziałem że był jeden policjant, paru strażaków do sprzątania drogi i kilka pomocy drogowych dla pechowców :P
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2008-05-24, 16:18   

To przybliżę Wam fakty.

Wypadek o którym wspominacie widziałem na żywo bo akurat stałem blisko skrzyżowania. W wypadku uczestniczyło 2+1 auto. Od strony Wrocławia jechał niebieski fiat (rozpędzony ze 100-110km/h jak dla mnie), który uderzył jadącego od strony Włościańskiej do Skarbimierza czerwone seicento. W momencie wjazdu na skrzyżowanie przez Seicento rozpędzony Fiat uderzył w tylni bok auto, które obrócił się o 360 stopni i uderzyło w srebrne Volvo stojące po przeciwnej stronie( od strony Skarbimierza).

Na szczęście wszyscy wyszli z tego cało. Z tego co widziałem przyjechała policja i straż pożarna. Koniecznie muszą zrobić "coś" z tą krzyżówką
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-05-26, 18:28   

ja też byłem tam parę minut po wypadku, była już policja. Jechałem od Opola i skręcałem do Skarbimierza, dojechałem do środka krzyżówki i zaglądając za srebrne BMW serii 3 które skręcać miało od strony Wrocławia do Brzegu, upewniałem się czy skręcające auto nie zasłania mi innego jadącego prosto ( co jest częstą przyczyną wypadków na tym skrzyżowaniu). Gdy spojrzałem w stronę BMW zobaczyłem rozwścieczoną panią która rzucała epitetami w moim kierunku, bo prawdopodobnie jej jakoś przeszkadzałem, a najśmieszniejsze jest to , że Pani PSEUDOKIEROWCA tak się poruszała swoim "wspaniałym" BMW, jakby chciała mnie objechać i dopiero skręcić w stronę Brzegu..
Tak trzymac proszę Pani.....oby nie być następnym na tej krzyżówce ...nieprawdaż.... może lepiej spokojnie poczekać.
Ostatnio zmieniony przez slawq 2008-05-26, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, obwodnicy, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu