Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
IV kolejka (13.11.2005)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-13, 22:02   IV kolejka (13.11.2005)

Lewin - GTW 41:43
Orbiliusz - Jeźdźcy 66:46
Mysłek - Piomar 56:66
Astra - QRB Trafika 58:65

1. Piomar 4 8 314:187
2. Orbiliusz 4 8 316:196
3. QRB Trafika 4 7 225:218
4. GTW 4 6 201:241
5. Mysłek 4 5 207:224
6. Lewin 4 5 173:191
7. Astra 4 5 204:310
8. Jeźdźcy 4 4 179:252

Szczegóły jutro
Ostatnio zmieniony przez qiero 2005-11-14, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-14, 18:16   

gratuluję zwycięstwa Qiero i czekam na szersze wieści.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-14, 22:35   

Lewin Brzeski Team - Grupa Trzymająca Władzę 41:43
(13:13, 13:6, 2:9, 13:15)
Lewin: Bartosz Tadla 16, Marcin Laskowski 10, Marek Lewandowski 5, Andrzej Janicki 4, Mateusz Łazor 4, Przemysław Lewandowski 2, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Nowak
GTW: Łukasz Marciniak*24, Szymon Kawarski 6, Wiktor Nowacki 5, Mateusz Śliszewicz 4, Dawid Frańczak 4, Mateusz Kawarski, Artur Andros

Bardzo wyrównane spotkanie, w którym losy zwycięstwa ważyły się do końca. Lewin Brzeski w drugiej kwarcie osiągnął 7-punktową przewagę, która stracił po przerwie. W końcówce skuteczniejsi byli zawodnicy GTW i choć lewinianie walczyli do końca, to wygrana przepadła ich rywalom.

Orbiliusz BC - Jeźdźcy Apokalipsy 66:46
(18:9, 24:2, 16:10, 8:25)
Orbiliusz: Tomasz Pieszyński 16, Grzegorz Jarosławski 14, Marcin Kucharski*11, Robert Dzikiewicz 10, Zbigniew Guzak 5, Bartosz Nawrot 4, Tomasz Plutka 2, Radosław Sosnówka 2, Krzysztof Kołodziejczyk 2
Jeźdźcy: Grzegorz Chmiecik 21, Łukasz Ogorzelec 12, Marcin Stefaniszyn 9, Przemysław Florków 4, Bartosz Galar, Paweł Ogrodnik

Po raz kolejny Orbiliusz nie zachwycił swoją grą. Po dwóch kwartach wydawało się, że zwycięstwo tego zespołu będzie bardzo wysokie, bowiem przewaga wynosiła już 31 punktów, a po trzeciej kwarcie nawet 37. W ostatniej odsłonie jednak Jeźdźcy zagrali bardzo dobrze, wygrywając ją 25:8.

Mysłek-Optident - Piomar 56:66
(4:9, 16:23, 19:12, 17:22)
Mysłek: Andrzej Rolski 15, Artur Zagórski 13, Jan Lewandowski 12, Krzysztof Bursa 8, Kamil Duliniec 6, Tomasz Duliniec 2
Piomar: Maciej Stępień 19, Marcin Wilk 17, Piotr Rosiński 16, Tomasz Pociecha 6, Marek Soroka*4, Grzegorz Trzyszka 2, Wojciech Drozd 2, Paweł Hofman, Paweł Hofman

Aż cztery i pół minuty oba zespoły nie potrafiły zdobyć pierwszych punktów w meczu. Kiedy juz zaczęły trafiać, to częściej czynili to gracze Piomaru. W trzeciej kwarcie Mysłek zmniejszył straty do rywala i do końca trwała ciekawa i wyrównana walka o zwycięstwo. Więcej atutów mieli jednak trzykrotni mistrzowie BLK, którzy wygrali ten mecz.

Astra Gaśnice - QRB Trafika 58:65
(14:8, 14:15, 15:19, 15:23)
Astra: Rafał Pławiak 14, Bartosz Wańczyk 12, Dawid Turkowski 11, Tomasz Szwak 9, Tomasz Mieczkowski 6, Adam Duda 4, Grzegorz Łyczkowski 2, Remigiusz Barg, Łukasz Mieczkowski, Łukasz Chmielewski
QRB Trafika: Marcin Pawluk**18, Przemysław Kielman 17, Marcin Wieczorek 12, Łukasz Wilk 9, Jarosław Nesterowicz 6, Ryszard Dzwonek 2, Łukasz Ostasz 1, Paweł Kawecki

Astra rozpoczęła od prowadzenia 7:0 i nie oddawała go do czwartej kwarty. QRB kilkakrotnie zbliżało się do rywala, ale za każdym razem Astra uciekała. Dopiero w ostatniej kwarcie trzeci zespół ubiegłego sezonu zapewnił sobie wygraną trafiając pięć razy za trzy punkty, co okazało się wystarczające do zwycięstwa.
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2005-11-15, 00:04   

"to nie tak miało być, zupełnie nie tak...."
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2005-11-15, 00:21   

to byla ciekawa kolejka..z lekka zmiana w tabeli... gratulacje dla emilio butrageńo :wink:
0 UP 0 DOWN
 
obserwator

Dołączył: 21 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-15, 19:32   

GTW TRZYMAJCIE TAK DALEJ :)CHLOPAKI MACIE NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWE MECZE TYLKO NIE WIEM CO W WASZEJ DRUZYNIE ROBI DWOCH KOLESI KTORZY KOMPLETNIE NIE PASUJA DO WASZEJ DRUZYNY PSUJA WAM SWOJA GRA DOBRA ZABAWE NIE WIEM JAK ONI SIE NAZWYWAJA JESTEM Z WAMI POZDRAWIAM ZWRÓDŹCIE NA TO UWAGE A NA PEWNO POMOZE WAM TO W POWALCZENIU W TYM ROKU W BELCE
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2005-11-17, 18:29   

obserwator napisał/a:
GTW TRZYMAJCIE TAK DALEJ :)CHLOPAKI MACIE NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWE MECZE TYLKO NIE WIEM CO W WASZEJ DRUZYNIE ROBI DWOCH KOLESI KTORZY KOMPLETNIE NIE PASUJA DO WASZEJ DRUZYNY PSUJA WAM SWOJA GRA DOBRA ZABAWE NIE WIEM JAK ONI SIE NAZWYWAJA JESTEM Z WAMI POZDRAWIAM ZWRÓDŹCIE NA TO UWAGE A NA PEWNO POMOZE WAM TO W POWALCZENIU W TYM ROKU W BELCE


co w ich meczach jest widowiskowego to nie wiem... ?
Chyba ze uwazasz za widowiskowe rzuty za 3 pkt - to ok =]
0 UP 0 DOWN
 
obserwator

Dołączył: 21 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-17, 19:30   HAHHAHAHAA

Chlopaku a skad ty mozesz wiedziec skoro widziales ich jeden mecz i to ja grali z wami bo zakladam ze grasz w druzynie lewina, wiem na co ich stac bo widzialem ich inne mecze a zreszta obesrwuje ich gre nie od dzis i chlopaki trzymaja poziom w przeciwienstwie do was .Musialbys zobaczyc ich mecz z Orbiliuszem .Maja niski sklad radza sobie naprawde super a rzuty za 3 totez gra widowiskowa .Widzialem wasz mecz i to co wy wyczyniacie jakies wygibasy and1 zeby jeszcze to wam wychodzilo :D i nie badz taki cwaniak zobaczymy jak sie skonczy BLKA jak bedziecie lepsi to zwracam szacuneczek narazka
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2005-11-17, 21:32   

też ich znam troche dłużej niż ty...
widziałem co potrafili wyczyniać na streetballach i przegrywali z kretesem więc nie mówię tu o tym 1 meczu.
A jeżeli uwazasz , ze to wlasnie my bawimy sie w jak to powiedziales "wygibasy and1" to chyba nie wiesz co to wogole jest...
Zobaczymy po rundzie rewanzowej w tabeli jakie beda m-ce zajmować.
0 UP 0 DOWN
 
obserwator

Dołączył: 21 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-17, 22:07   :):)

Spoko zobaczymy na nastepnym meczu jak beda z wami grali napewno nie bedzie tak jak ostatnio ze wygraja mala przewaga moge sie o to zalozyc a zreszta nie jestescie jedyna druzyna inne mecze tez sa wazne i tez trzeba dac rade zobaczymy jak sobie wy poradzicie.A co do and1 to wiem co to jest i wy ich napewno nie przypominacie swoim nasladowaniem :P
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2005-11-17, 23:52   Re: :):)

obserwator napisał/a:
Spoko zobaczymy na nastepnym meczu jak beda z wami grali napewno nie bedzie tak jak ostatnio ze wygraja mala przewaga moge sie o to zalozyc a zreszta nie jestescie jedyna druzyna inne mecze tez sa wazne i tez trzeba dac rade zobaczymy jak sobie wy poradzicie.A co do and1 to wiem co to jest i wy ich napewno nie przypominacie swoim nasladowaniem :P



.... bo nie staramy się ich nasladować, w naszej grze nie dostrzezesz ani1 elementu z tej gry... dlatego zdziwily mnie twoje poprzednie wypowiedzi... ;o
No teraz totalnie odpuscilismy 3 kwarte - dlatego wygrali...
wygrywajac ~7 pkt`ami po 2 kwarcie... zresztą wygrali różnicą 1 kosza - porażka spowodowana wyłącznie naszą słabą postawą... Co postaramy sie poprawić w nastepnych meczach. Zresztą jesli nie wiesz to gramy w BLC`e 1 sezon i dopiero oswajamy się z grą... gramy 1 raz w takim sq i stąd ta gra czasem wygląda może jak totalny chaos =]
Ale postaramy sie grać lepiej z meczu na mecz i walczyć oczywiście o zwycięstwa bo po to przyjezdzamy do Brzegu co tydzień...

W rundzie rewanzowej moge obiecać ze nasza gra bedzie calkiem inaczej wyglądała... a w nastepnych sezonach powalczymy o wyższe lokaty.

Co do GTW - Nie podobało mi sie ich podejscie przedmeczowe... byli nadzwyczaj pewni wygranej z nami jak to mówili "zniszczą nas" okazało się jednak że to były tylko słowa kilku dzieciaków zbyt mocno przejętych rolą ;]
I jeszcze jedno - uważajcie gtw czasem co mówicie na boisku i do kogo... bo może w ferworze walki zapominacie o tym ale jak zejdziecie z boiska to już was sędzia nie obronii...
To tylko taka mała uwaga.
pozdro
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-18, 10:30   Re: :):)

nj napisał/a:
Co do GTW - Nie podobało mi sie ich podejscie przedmeczowe... byli nadzwyczaj pewni wygranej z nami jak to mówili "zniszczą nas" okazało się jednak że to były tylko słowa kilku dzieciaków zbyt mocno przejętych rolą ;]
I jeszcze jedno - uważajcie gtw czasem co mówicie na boisku i do kogo... bo może w ferworze walki zapominacie o tym ale jak zejdziecie z boiska to już was sędzia nie obronii...
To tylko taka mała uwaga.
pozdro


widać, ze jesteś amatorem i gówniarzem w tej lidze oraz w grze co sie nazywa koszykówka... chyba nie wiesz o co chodzi w tej grze i jak sie naprawde gra na boisku ... jesli masz czelnosć obrażac i grozić chlopakom z GTW po za boiskiem to zacznij tez grozic chlopakom z Jezdzców Apokalipsy bo tez czasami nie uwazaja co mówia na boisku jak Ty to powiedziales "w ferworze walki", a co wedlug mnie jest jakas walka na boisku... i nie wiem czy zauważyles, ale oni was zniszczyli, moze wygrali kilkoma puntkami, ale to na ich konto wpadly punkty, a oni sa bardziej doświadczeni i bardziej bawi ich gra w kosza niż chyba Ciebie... a to jest tylko taka moja mala uwaga...
0 UP 0 DOWN
 
obserwator

Dołączył: 21 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-18, 13:07   zgon

Dobrze zobaczymy jak bedzie ale nie rozumie jednej rzeczy gracie tu 1 sezon a zachowujecie sie jakbyscie grali od paru.Stary i nie groz naszym chlopakom bo moze sa mlodzi ale waleczni i to co mowia na boisku jest notrmalne denerwuja sie tak samo jak wy a po drugie wy nie jestescie lepsi.A tak wogule to przyjzdzacie na mecze do brzegu i wyy lepiej uwazajcie po za boiskiem moze oni wam nie dadza rady ale sa u siebie w miescie wiec uwazaj co mowisz bo poza boiskiem inni moga wam dac rady :D Wiec lepiej mysl jak dobrze grac a nie straszyc .A twoj cytat nie pasuje wogule do twojego zachowania don`t be a star , always play 4 fun.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-18, 14:46   Re: zgon

obserwator napisał/a:
don`t be a star , always play 4 fun.


a to jest dobre :)
0 UP 0 DOWN
 
Lobas 33 
Lewin Brzeski T.



Dołączył: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-18, 14:55   

Spokojnie spokojnie chłopaki nie ma sie co przegadywać. Wybaczcie mojemu koledze nj że czasami napisze coś nie tak. Napewno nie mał zamiaru nikogo obrażać a w szczególności nikomu groźić, po prostu źle ubrał w słowa swoje odczucia. Jestem kapitanem zespołu z Lewina i nie gram w kosza od wczoraj, ale faktem jest iż to co sie działo na tym meczu i wokoło niego to przekracza granice dobrego smaku. Pomijam już brutalne zagrania w meczu od tego jest sędzia i on się tym zajmuje, ale wyzwiska i epitety kierowane w naszą stronę i to jak z ławki przeciwników jak i z trybun to już bardzo nie ładnie. Nie wiem czy to jest "brzeska gościnność", czy po prostu brak wychowania. My nie przyjerzdzamy się z nikim wyzywać, bić czy szarpać, po prostu chcielibyśmy pograć w kosza, wiadomo że są faule w meczu i walka o piłkę ale nikt nie chce nikomu zrobić krzywdy. Przecierz po meczu każdy wraca do domu i chce nadal żyć.
Faktem jest że gramy pierwszy raz w BLK i faktem jest iż gramy w tym składzie tylko na BLK gdyż nigdzie nie trenujemy razem dlatego może nasze zagrania nie są ciekawe. Zapewne zagramy troszke lepiej za pare meczy jak sie ogramy.
Prosiłbym tylko o to żeby nie powtarzały sie takie przykre sytuacje, to dotyczy się również i nas bo z czasem puszczały nam nerwy nie zaprzecze temu. Bo zapewne założeniem BLK jest rozwój, a nie powrót do ...
Pozdrowienia i szacunek dla rywali oraz prawdziwych kibiców :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 11, 13, 2005, iv, kolejka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu