Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2006-10-08, 18:06
Orbiliusz BC Brzeg 2005/06
Autor Wiadomość
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-17, 23:07   

też życzę... :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
jancio 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-04-24, 09:17   

Mecz finałowy w niedzielę 30.04.br o godz.18.00
Orbiliusz BC Brzeg-AZS PWSZ Nysa
zapraszamy kibiców !Ostatni mecz w lidze wojewódzkiej zakończenie sezonu i wręczenie pucharów medali i nagród
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-26, 23:39   

jancio napisał/a:
Mecz finałowy w niedzielę 30.04.br o godz.18.00


Jancio PROSZE o szybkiego mesaaaaaa po meczu-abym mógł się cieszyć z WAMI z wygrania LIGI WOJEWÓDZKIEJ-pozdro i doooo... :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-30, 10:08   

Chyba się wybiorę... :roll: :) Ale już teraz tutaj życzę powodzenia :)
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-30, 21:58   

Fajniutki meczyk, z walka! Jednak troszke wiecej szczescia po stronie Nysy. Mysle ze Nysa wygrala koncowke zbiorkami, chyba z 3 razy zbierali po niecelnym zucie wolnym. Szkada mi troche przegranej Orbiliusza, jednakze sie ciesze z zwyciestwa Nysy, bo mozliwe ze tam w przyszlym sezonie bede gral! Pozdro

Ps. wyniku dokladnie nie pamietam, wiem ze bylo trzema dla Nysy. Chyba 73:76 :)
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-30, 22:10   

hajtek napisał/a:
wiem ze bylo trzema dla Nysy. Chyba 73:76

no to SZKODA że ORBILIUSZ poległ,ale dobrze że maczyk się podobał
POZDRO i do ... :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-04-30, 23:10   BRAWO NYSA Brawo Brzeg

W dniu dzisiejszym odbył sie ostatni mecz finałowy ligi wojewódzkiej pomiędzy BC Orbiliusz Brzeg a AZS PWSZ Nysa. Wynik spotkania: 73 - 76 dla Nysy.
Mecz był bardzo zacięty były wzloty i upadki podczas gry zawodników jak i samych sędziów - znmowu sędziowie - było kilka takich sytuacji w ktorych sędziowie nie reagowali i działali na korzyśc druzyny gospodarzy.Ale nie o sędziach piszemy.
Skutecznosc obu druzyn była srednia wiele piłek nie "wchodziło" Nyskiej drużynie i stąd pierwasza kwarta zakończyła sie wygrana dla Brzegu 23 - 15.
W drugiej i trzeciej kwarcie dominowali koszykarze z nysy wygrywajac obie kwarty. Ostatnia kwarta była wyrównana i zakończyła sie stosunkiem koszy 18 - 16 co dało końcowy wynik 73 - 76<\b>.
Gratuluje obywdu druzynom, gratuluje akademikom z Nysy zdobycia tytułu Mistrza Ligi Wojewódzkiej województwa opolskiego należało im sie to m.in. z powodu zaangazowania trenera w zespół a tażke jako debiut w lidze.
Pozdrawiam wszytskich kibiców obu druzyn.
B R A W O --N Y S A--
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2006-05-01, 11:27   

Jak nie w tym to w nastepnym sezonie...widocznie nalezy porobic roszady w druzynie, kogos wymienic, nowych graczy nabyc...ale brawo za walke do konca i brawo oczywiscie dla Nysy za wygranie Ligi Wojedwodzkiej. Pozdrowienia
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-05-01, 13:24   

czegoś naszej drużynie brakło chyba najwięcej szczęścia ale meczyk był fajny szkoda że przegrany a było naprade blisko......
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-05-01, 13:26   

ogladajac mecz dwoch najlepszych zespolow ligi wojewodzkiej doszedlem do wniosku ze poziom belki jest lepszy niz myslalem. momentami poziom spotkania byl slaby. wg mnie zdecydowanie najlepszym zawodnikiem byl Tomek Pieszynski. po tym co robil rece same skladaly sie do klaskania. natomiast obraz dobrego spotkania zburzyl mi zawodnik orbiliusza z nr 7, ktoremu zawodnicy z nysy moga tylko podziekowac za prezenty w trakcie meczu w postaci niesamowitej ilosci niecelnych podan, airball'ow, strat, zero dlugich podan, zero szybkich przejsc do ataku. po takiej rekomendacji juz po pierwszej polowie meczu na parkiet powinien wejsc Robert Dzikiewicz albo Radek Sosnowka. w pelnym skladzie orbiliusz wygralby to spotkanie zdecydowanie.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-05-01, 13:41   

wlasnie Orbiliusz zagral w okrojonym skladzie,zabraklo dwuch czolowych graczy(Marcina K. i Piotrka R.)z nimi mecz wygladal by napewno inaczej,mozliwe iz nie szybkie 4 faule Pachola to wynik mogl by byc kozystniejsz...ale meczyk powinien sie podobac....
0 UP 0 DOWN
 
egejta 
coffee person



Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Put-In-Bay

Wysłany: 2006-05-01, 14:41   

no mi podobal sie raczej srednio, bo faktycznie poziomem nie zachwycal, bardzo duzo prostych bledow z obu stron. szkoda, ze nie bylo piotrka i kaktusa, moglo byc zdecydowanie lepiej. pewnie gdyby nie tomek to byloby ponad 20 pkt dla nysy a to juz byloby smutne :x mysle ze jasiu troche przegral ten mecz na wlasne zyczenie przez swoja taktyke, ktora jest i chyba zawsze pozostanie dla mnie nieodgadniona. dlaczego zawodnik, ktory popelnia cala mase bledow, ewidentnie mu nie idzie, spedza na boisku prawie 40 min :?: :?: :?: wedlug mnie bylo dwoch taki zawodnikow, ktorzy grali caly mecz a powinni zejsc juz po pierwszej kwarcie. zreszta bedac na miejscu jednego z nich chyba sama poprosilabym o zmiane, no ale to juz jego sprawa. dla mnie byl to ewidentny blad trenera. a meczu naprawde szkoda, bo byl do wygrania :(
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-01, 14:59   

Pamietajmy, ze Jasiu nie jest tak naprade trenerem, a cały zespół to sami znajomi, którzy spotykają się codziennie i bawią się ze sobą... więc takie sprawy jak gra zawodników, którym nic nie wychodzi na parkiecie a grają dalej jest normalna. Kumpel lepszy od innych z ławki sprawa prosta gra!

Mecz stał na słabym poziomie... dużo błędów po obu stronych i masakrycznie dużo niecelnych rzutów. Orbiliusz miał tragiczną skuteczność z dystansu, jak i również z pół. Gdyby nie środkowi to przegraliby masakrycznie. Nysa nadrabiała właśnie z rzutami za 3 pkt i rzutów za trumny. Do sędziów nie powinno być żadnych pretensji. Nysa wygrała dzięki Orbiliuszowi, który przegrał na własne życzenie.

Dobra gra Piechura, słaba postawa Rufia i Pachoła :/ brak rozgrywającego, za wolno wszystko... No i ławka nic nie pomogła :/
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-01, 17:17   

macie racje... nieodgadniona 'taktyka' Jasia, masa błędów... dośc niski poziom,
to wszytsko niesttey złożyło się na nie za ciekawe widowisko... Osobiście, pierwszy raz byłam na lidze wojewódzkiej, i szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś 'lepszego'.
A ten mecz wyglądał, jak jeden z gorszych nawet w belce :(
Dobrze że opłaty za niego nie brali :P Bo żądałabym zwrot gotówki ;) (joke)
Ale zawsze jednak lepiej przyjść i pooglądać basket, niż siedziec w domu nicnierobiąc =]

Pozdro dla wypowiadających się !
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-05-01, 19:46   

Co do poziomu, błędów, decyzji trenera itp. - racja.
Ale zwrócę uwagę tylko na jedno: 250 widzów (osobiście liczyłem) na takim spotkaniu to w Brzegu prawdziwe mistrzostwo świata. Na Orlik chodzi regularnie 50, w porywach do 100. Nawet na mniej atrakcyjnych meczach Cukierków bywa około 300, a do 500 to dochodzi tylko sporadycznie. Nie wiem jak tam frekwencja na piłkarskim Piaście ale 250 to chyba dawno nie było (rekord mógł być na meczu 1/16 mistrzostw Polski juniorów - BTP - Korona Kielce). W wyżej wymienionych klubach jest zarząd, są działacze, tradycje i mniejsza albo większa kasa na organizację.
A tu jeden Jasiu, pewnie z pomocą kilku osób i zawodników stworzył drużynę, grają w lidze i ludziska mają rozrywkę (tak jak przedmówca, który wspomniał, że lepiej przyjść na halę niż siedzieć w domu). Zadbał nawet żeby w przerwach ludzie się nie nudzili i można było pooglądać Can-Cana Pauliny Rutowicz i jej dziewcząt. Emocji też nie brakowało (kiedy ostatni raz widzieliście w Brzegu trenera tak efektownie rzucającego krawatem o ziemię) więc w sumie: to było jedno ze sportowych wydarzeń kwietnia.
A że Jasiu czasem też mnie denerwuje :) to już inna sprawa. Zróbmy tyle co on, to możemy się potem nawet błotem obrzucać.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, bc, brzeg, orbiliusz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu