Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2006-10-08, 18:06
Orbiliusz BC Brzeg 2005/06
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-01, 19:59   

No z tym się zgadzam i za to trzeba pochwalić Jasia i drużyne... tylko szkoda, że nic z tego nie wyszło...
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-05-01, 20:20   

no nie całkiem nic, puchar za drugie miejsce dostali, a do III ligi i tak się mogą zgłosić bo tam wystarczy się zapisać :)
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-05-01, 20:24   

to prawda 250 widzow robi wrazenie, przeciez to tylko liga amatorska - chwala chlopakom za to. jak widzimy orbiliusz ma wielu fanow, ktorzy licza na trzecia lige w Brzegu, nie mniej jednak konstruktywna krytyka na tym forum jest jak najbardziej na miejscu. ja rowniez zycze OBC i Jasiowi jak najlepiej - chyba my wszyscy. Jasiu jest bardziej trenerem z zamilowania, ale na pewno znakomitym organizatorem i w tej roli bedzie sie spelnial w III lidze. nie mam najmniejszych watpliwosci.

[ Dodano: 1 Maj 2006, 20:37 ]
steve napisał/a:
tylko szkoda, że nic z tego nie wyszło...



no nie zgadzam sie ze nic z tego nie wyszlo - przyciagnac cwierc tysiaca ludzi na trybuny to nielada wynik. lepszy niz jakis tam puchar.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-01, 20:42   

steve napisał/a:
zgadzam i za to trzeba pochwalić Jasia i drużyne...


PODPISUJE się pod tymi słowami "DWOMA RĘCAMI"-hehe
GRATULUJE wyniku-pozostaje niedosyt,ale i jest MOTYWACJA aby nadal walczyć
3majcie się - POZDRO!!!
:evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-01, 23:47   

Rich Kramer napisał/a:
steve napisał/a:
tylko szkoda, że nic z tego nie wyszło...



no nie zgadzam sie ze nic z tego nie wyszlo - przyciagnac cwierc tysiaca ludzi na trybuny to nielada wynik. lepszy niz jakis tam puchar.



Pamiętaj, że wstęp był za darmo... tańczyły dziewczyny od Pauliny... była to niedziela a nie grała Odra i Orlik więc nie było co robić... no i każdy zawodnik miał na pewno swoich znajomych ponad 10 osób na sali.... no i grali z Nysą.... bo jak byłem na meczu kiedy Orbiliusz grał z Kędzierzynem lub z innym gorszym zespołem na starym to nawet nie wiem czy było 10 osób !! Więc jak dla mnie to nie jest żadne osiągnięcie... ale to tylko moje zdanie...
0 UP 0 DOWN
 
gracz 
życie to gra


Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 11:15   

dziękuje za kibicowanie przykro że sie nie udało wygrać z Nysą zwłaszcza u siebie jakoś nasza gra nam sie nie kleiła -szkoda.
jESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKI ZA PRZYBYCIE DO SALI W NIEDZIELE
0 UP 0 DOWN
 
jancio 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 12:46   

Zadne osiągnięcie prawie 300 osób na sali?????? Stefan napisałeś słaby poziom??? W blce lepiej grają??? Skoro jesteś taki super sam zrób coś podobnego zobaczymy jak to wyjdzie.

Chciałbym podziękować wszystkim graczom za zaangażowanie i serce ,które zostawili na boisku GLORIA VICTIS oraz kibicom za liczne przybycie widać że brakuje męskiego basketu w Brzegu.Zwycięstwo było blisko ale nie zawsze się wygrywa.Pozdrawiam wszystkich kibiców w Brzegu i już mogę obiecać że w przyszłym roku w naszym mieście wystartuje III Liga,powstaną również 2 grupy młodzieżowe.Zaangażowało się w to przedsięwzięcie już sporo osób więc w naszym ukochanym mieście znów zagości męski BASKET!!!!!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 15:31   

jancio napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich kibiców w Brzegu i już mogę obiecać że w przyszłym roku w naszym mieście wystartuje III Liga,powstaną również 2 grupy młodzieżowe.Zaangażowało się w to przedsięwzięcie już sporo osób więc w naszym ukochanym mieście znów zagości męski BASKET!!!!!!!!!!!!!!

Super sprawa!! tak trzymac! :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 18:03   

jancio napisał/a:
Skoro jesteś taki super sam zrób coś podobnego zobaczymy jak to wyjdzie.


Już Ci Jasiu powiedziałem w 4 oczy co o tym myśle... więc prosze Cię nie pisz takiego czegoś na forum, bo znasz moje zdanie wypowiedzianie z moich ust. A jakbyś chciał wiedzieć, ja z całego serca pomagam, ale nie koszykówce, a piłce ręcznej z całego serca jak moge aby Orlik awansował dalej!! Robie tyle ile moge, a będe robił to zawsze!!
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-06, 21:38   

jancio napisał/a:
Chciałbym podziękować


jancio napisał/a:
kibicom


POZDRO JANCIO i trzymam kciuki za III ligę!!! :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-07, 20:45   

Ja nie bylem na tym meczu, dziwie sie ze ze wzgledu na dlugi weekend nie przelozono tego spotkania, moze wtedy zagralby np. Rosa ( moim zdaniem obok Tomka najlepszy zawodnik tej wojewodzkiej druzyny ), ktory w tym czasie jak wielu z nas odpoczywal na mojowce.
Wielu z Was narzeka na słaby poziom gry OBC vs Nysa. Poprzednie mecze tez zagrali z nimi słabo - ponizej oczekiwan, ale niestety póki co taki jest poziom brzeskiego basketu, nie ma super graczy ani super drużyny ( prosze niech nikt tego sobie nie bierze do siebie i nie złosci sie niepotrzebnie ) i w spotkaniach z lepszymi drużynami jest duży problem. Trzeba sie od razu nastawic, ze jak OBC zglosi sie do 3 ligi to przyjadą 3X lepsze ekipy niz Nysa i bedzie bardzo ciezko - z kolei grajacy zawodnicy beda sie mogli otrzec o lepszy basket i nauczyc wiecej niz grajac z przeciwnikami typu K-Kozle czy Ozimek
Poki co nie ma w Brzegu mistrza województwa, ale wiecie poczatki zawsze sa trudne i droga do sukcesu jest zazwyczaj dluga i kręta. Janek M. udowodnil w BLK ze potrafi wytrwale dazyc do celu, oby ten upór i wytrwalosc nie opuscila go na kolejnych etapach, ktorych sie podjąl.
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-08, 09:48   

WILU napisał/a:
Trzeba sie od razu nastawic, ze jak OBC zglosi sie do 3 ligi to przyjadą 3X lepsze ekipy niz Nysa i bedzie bardzo ciezko

Moge to w 100% potwierdzic, jesli chcemy aby Orbiliusz cos tam powalczył to trzeba troche zmienic nastawienie, zrobic kilka zmian i przedewszystkim sie przygotowac pod okiem dobrego trenera, w przeciwnym razie bedzie bardzo ciezko wejsc w gorna czesc tabeli...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-08, 11:01   

Adyk napisał/a:
WILU napisał/a:
Trzeba sie od razu nastawic, ze jak OBC zglosi sie do 3 ligi to przyjadą 3X lepsze ekipy niz Nysa i bedzie bardzo ciezko

Moge to w 100% potwierdzic, jesli chcemy aby Orbiliusz cos tam powalczył to trzeba troche zmienic nastawienie, zrobic kilka zmian i przedewszystkim sie przygotowac pod okiem dobrego trenera, w przeciwnym razie bedzie bardzo ciezko wejsc w gorna czesc tabeli...


czyli poprostu trzeba zrobic solidną drużyne, która będzie trenować codziennie :) musi powstać nowy klub sportowy... innego wyjscia nie ma.... ja tak sądze :)
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-05-08, 15:58   

steve napisał/a:

Adyk napisał/a:
WILU napisał/a:
Trzeba sie od razu nastawic, ze jak OBC zglosi sie do 3 ligi to przyjadą 3X lepsze ekipy niz Nysa i bedzie bardzo ciezko

Moge to w 100% potwierdzic, jesli chcemy aby Orbiliusz cos tam powalczył to trzeba troche zmienic nastawienie, zrobic kilka zmian i przedewszystkim sie przygotowac pod okiem dobrego trenera, w przeciwnym razie bedzie bardzo ciezko wejsc w gorna czesc tabeli...


czyli poprostu trzeba zrobic solidną drużyne, która będzie trenować codziennie musi powstać nowy klub sportowy... innego wyjscia nie ma.... ja tak sądze

z tego co slyszalem jancio ma nowe plany co do przyszlosci ale nie bede nic o tym mowic bo nie moja w tym glowa :P
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-08, 16:05   

WAPNIAK napisał/a:
z tego co slyszalem jancio ma nowe plany co do przyszlosci ale nie bede nic o tym mowic bo nie moja w tym glowa

Możesz przyblizyc o jakie plany chodzi? ktokolwiek?
Ciekawy jestem jakie sa plany co do przyszlosci brzeskiej koszykowki!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, bc, brzeg, orbiliusz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu