Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Zamknięty przez: yasiu
2008-06-29, 12:30
Wypadek motocyklisty
Autor Wiadomość
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-26, 14:00   Wypadek motocyklisty

23-latek kierujący jednośladem jest ranny. Został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło przed godz. 12.00 na ulicy Oławskiej. Kierowca vw golfa wyjeżdżając tyłem na drogę nie ustąpił pierwszeństwa 23-latkowi jadącemu motocyklem.

Żródło: nto
http://www.nto.pl/apps/pb...NOSCI/115502475
0 UP 0 DOWN
 
skoczek 


Wiek: 42
Dołączył: 07 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-26, 15:25   

Kierowcy :cry: "Patrzcie w lusterka, motocykle są wszędzie" :-P



...nie sprawdziło się to w przypadku tego zdarzenia , bo kierowca nie popatrzył :|
Ostatnio zmieniony przez skoczek 2008-06-26, 15:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-06-26, 21:45   

jak wieczorami otwieram okno i z góry słyszę jak ci idioci jeżdżą po ulicy włościańska-chocimska-armii krajowej to mam cichą nadzieję, że jeszcze kilku się połamie dla dobra ogółu...
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-06-27, 00:26   

jaco069, niby czemu??? Może ktoś wreście z nich zrozumie że nie są sami na ulicach :?
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-06-27, 03:39   

takie życzenia nie są na miejscu... byc moze kiedys okaże sie ze sam chcesz zrobic prawko na MOTÓR :D a swoją droga tak jak z autem są kierowcy pasjonaci i kierowcy :cenzura: waryjaci
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-06-27, 08:28   

zrobić na pewno zrobię :)
ale na pewno nie będę kozaczyć jadąc przez brzeg 100tką, lub żyłować obrotomierz tylko po to aby słychać mnie było w promieniu kilkuset metrów...
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-06-27, 11:21   

Emill napisał/a:
jak wieczorami otwieram okno i z góry słyszę jak ci idioci jeżdżą po ulicy włościańska-chocimska-armii krajowej to mam cichą nadzieję, że jeszcze kilku się połamie dla dobra ogółu...

Moze az tak drastycznie to nie ale moglby sie jeden z drogim przestraszyc tak zeby otrzymali nauczke na cale zycie. Szybka jazda w motorem czy autem na brzeskich ulicach to koszmar (nawierzchnia), a co dopiero pedzic stowa przez miasto. Kilku kozakow juz stracilo zdrowie na lotnisku. Widocznie i to bylo dla nich za malo. Szczerze wspolczuje temu motocyklicie zwlaszcza, ze to nie byla jego wina.
Szanujmy sie na drodze!
EDIT.
Od czasu do czasu jezdze z Brzegu do Opola. Do centrum miasta jest jakies 45 km. Myslicie, ze jak jedzie sie szybciej niz przepisy pozwalaja to duzo szybciej dojedzie sie do celu? Otoz nie. Zrobilem pewien eksperyment i okazalo sie, ze nie ma sensu pedzic na zlamanie karku i stanowic zagrozenie na drodze dla siebie i co najgorsze dla innych. Roznica w czasie dotarcia przy jezdzie szybkiej i spokojnej to jest okolo 5 do 10 (jesli sa korki) minut. Te 5 minut moze zawazyc na naszym badz innych zyciu. Czy warto tyle ryzykowac? Przez te 5 min nieostroznej i brawurowej jazdy mozemy do konca zapieprzyc sobie cale zycie.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2008-06-27, 12:47   

Corvin napisał/a:
Od czasu do czasu jezdze z Brzegu do Opola. Do centrum miasta jest jakies 45 km. Myslicie, ze jak jedzie sie szybciej niz przepisy pozwalaja to duzo szybciej dojedzie sie do celu? Otoz nie. Zrobilem pewien eksperyment i okazalo sie, ze nie ma sensu pedzic na zlamanie karku i stanowic zagrozenie na drodze dla siebie i co najgorsze dla innych. Roznica w czasie dotarcia przy jezdzie szybkiej i spokojnej to jest okolo 5 do 10 (jesli sa korki) minut. Te 5 minut moze zawazyc na naszym badz innych zyciu. Czy warto tyle ryzykowac? Przez te 5 min nieostroznej i brawurowej jazdy mozemy do konca zapieprzyc sobie cale zycie.

dokładnie.. ja czasami na studia zaoczne dojeżdżam samochodem i to samo..
jade sobie 90-100km/h (np odcinek brzeg-oława) to po drodze wyprzedza mnie kilka samochodów, co najśmieszniejsze, ze potem w oławie spotykamy się na światłach...
takie drogi to nie autostrada gdzie można nadrobić wciskając gaz do oporu...
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2008-06-29, 07:35   

No i znowu wracamy do tematu złych (brzeskich) motocyklistów. Codziennie widzimy coraz wiecej motocyklistów. Większość jeździ normalnie ale jak zobaczy się kogoś kto faktycznie przesadza to już wszyscy motocykliści są źli.

Nie stoje po żadnej stronie bo wiem jak wygląda sytuacja. No ale rozwala mnie jak ktoś źle zyczy drugiemu bo czasem jak otwiera okno słyszy ryk silnika.

Było już kilka podobnych sytuacji tzn. ktoś sie wysypał ludzie którzy nic nie mają treściwego do przekazania zabieraja głoś (tak jak teraz) a później na forum loguje sie kilka zafascynowanych łebków i broni motocyklistów bo wierzą w ich nadprzyrodzone zdolności.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-29, 11:15   

Motocykliście nie zawsze są winni. Pamiętajcie dzielą się na tych dobrych i tych gorszych... Ci dobrzy jeżdżą dla przyjemności, lecz rozważnie, Ci gorsi, jeżdżą też dla przyjemności, lecz nie rozważnie... I takimi kategoriami powinniśmy patrzeć! Nie zawsze motocyklista jest winny!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-06-29, 12:30   

Myślę, że temat zszedł na złą drogę więc zamykam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: motocyklisty, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu