Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Historia z Kurierem B.
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-16, 19:55   Historia z Kurierem B.

Do napisania postu skłoniło mnie wczorajsze wydanie gazety, która wychodzi pod nazwą Kurier Brzeski. Zaciekawiła mnie treść strony głównej niniejszej gazety. Pierwszy raz w swoich dość krótkim życiu kupiłem Kurier B.

"Pożar na Włościańskiej" - tak się zaczyna tytuł jednego z głównych tematów numeru.

Pomimo bardzo krótkiego tekstu, który w większości został zaczerpnięty z portalu brzeg24.pl, redakcja KB rozpisuje się o tym jak została obudzona z głębokiego snu...

Było po 2.20... Najpierw zdesperowani Rumuni trąbili, aby obudzić red. Nie pomogło, był bardzo zmęczony po ciężkim dniu pracy w redakcji. Nagle na teren prywatny redaktora Usiarczyka wpadło dwóch bardzo zdenerwowanych mężczyzn, którzy nawijali po rumuńsku... Oczywiście red. zrozumiał i natychmiast zadzwonił po straż pożarną i policję. Przypominam był w samych bokserkach. Po chwili pojawiła się straż pożarna oraz policja.

Byłem na miejscu. Nagle przychodzi redaktor, w klapkach i szlafroku, oczywiście z aparatem i cyka foki... Lecz gdy zobaczył moją skromnie ubraną osobę, zaniemówił i krzykną:

SU: Kur**, skąd Wy wiecie o pożarze o 2 w nocy? Wy macie układy z brzeską policją, ja też tak chce i wkrótce się przejdę do komendanta i porozmawiam z nim...
Odpowiedziałem:
Alfix: Po prostu przechodziłem obok i zauważyłem pożar.
SU: To jest nie możliwe, ledwo ja usłyszałem trąbienie i krzyki, więc jak Ty, mieszkający na Wierzbowej mogłeś słyszeć...

Nie wiem skąd redaktor U. wydedukował, ze szedłem z ul. Wierzbowej? Może ma kamery pod domem? No, ale niestety minął się z prawdą...

Potem nie odzywał się do mnie, ale wcześniej zwyzywał, ale to ominę ponieważ forum zabrania używania wulgarnych słów...xD

To taka moja przygoda z KB... Może ktoś z forumowiczów ma inną? Niech się pochwali...:)

P.S
Czy można w dziale "Popraw forumowicza" dodać cytat z Kuriera Brzeskiego?
Redaktor podpisujący się "JK" napisał/a... "zbiornik z paliwem, który znajdował się podspodem palącej się zawartości paki samochodu"

Alfix
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-07-16, 20:37, w całości zmieniany 6 razy  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-16, 20:20   

dlamnie KB to lipa kasuja nawet komentarze na stronie im nie przychylne hahahahahahahahha żenada
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-16, 20:24   

Nie przed ostatniej stornie w KB są wydarzenia kryminalne...

Tytuł news`a:

NIEUWAŻNY ROWEŻYSTA :)
:evil: :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-16, 21:53   

Tak dla równowagi - dzisiejszy numer PPB (w stopce redakcyjnej której widnieje Twoje nazwisko):

"12 sierpnia 2008 r na Cmentarzu Komanalnym ODBYŁA się..."/

Numer datowany jest na 16 lipca, dziś jest 17. Macie nie tylko znajomości w Policji, ale i dysponujecie Wehikułem Czasu? :P .

Artykuł jest zbyt poważny, aby pozwalać sobie na jakieś przeinaczenia i uchybienia.
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-17, 16:51   

Osobiście Kurier Brzeski kupowałem jedynie ze względu na sporą rubrykę sportową cena nie była wygórowana więc ok. Obecnie Panorama przebija w/w prasówkę praktycznie we wszystkim, no może w KB jest więcej reklam :D a odnośnie cena/jakość pozostawię bez komentarza.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2008-07-17, 20:27   

Alfix trzeba było mu odpowiedzieć, że także jak i on masz zdolności paranormalne i wczuwasz takie sprawy hehe. Kiedyś jak słyszałam co SU potrafi to myślałam, że się położę ze śmiechu. No chyba, że to plotki i sam pan Usiarczyk wcale nie uważa się za osobę o takich zdolnościach. Jeśli tak to zwracam honor :P
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-18, 13:03   

HS-R, chciałem być grzeczny i odpowiedziałem, że byłem w pobliżu... ale oczywiście Pan Usiarczyk nie przyjął tego do wiadomości... :)

Wątpię, aby miał zdolności paranormalne... xD
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-18, 13:45   

Franco Zarrazzo napisał/a:
12 sierpnia 2008 r na Cmentarzu Komanalnym ODBYŁA się..."/


a do tego się juz nieustosunkowałeś :)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-18, 13:58   

Cytat:
a do tego się juz nieustosunkowałeś :)


Już tak:

Nie jestem uprawniony do wypowiadania się nt. tekstów w PPB, ponieważ nie reprezentuję ani nie jestem redaktorem w PPB...
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2008-07-18, 21:03   

Przecież ten cytat pochodzi z tekstu, który ukazał się zarówno w PPB, jak i w KB.
Tekst ten jest tekstem, pochodzącym od Starostwa Powiatowego, podpisany jest przez pracownika SP. W związku z powyższym nasuwa się wniosek, że za powierzchnię pod w/w tekst Starostwo Powiatowe zapłaciło zarówno PPB, jak i KB.
A tekstów sponsorowanych w gazetach z reguły się nie redaguje, ani nie poprawia.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-18, 22:13   

BeZet napisał/a:
Przecież ten cytat pochodzi z tekstu, który ukazał się zarówno w PPB, jak i w KB.
Tekst ten jest tekstem, pochodzącym od Starostwa Powiatowego, podpisany jest przez pracownika SP. W związku z powyższym nasuwa się wniosek, że za powierzchnię pod w/w tekst Starostwo Powiatowe zapłaciło zarówno PPB, jak i KB.
A tekstów sponsorowanych w gazetach z reguły się nie redaguje, ani nie poprawia.


Nawet nie wiedziałem, o który tekst chodzi:)
Ale BeZet wyjaśniała..;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: historia, kurierem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu