Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
fotoradar w Lubszy
Autor Wiadomość
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-09-02, 14:45   fotoradar w Lubszy

fakt jeszcze nie jest czynny ale juz kierowcy zdejmuja noge z gazu ciekawe czy to poprawi bezpieczenstwo na krajowce39
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-02, 14:57   

a jest tablica ostrzegawcza??? bo tydzień temu albo byłem jeszcze zaspany albo jej nie było, ale o 4 rano jak leciałem w strone Kępna to musiałem ostro dać po hamulcach bo w ostatniej chwili mi wyskoczyła pucha... było ciemno i w ostatniej chwili zauważyłem....
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-09-02, 15:03   

w niedziele byla tablica kontrola prędkosci natomiast zadnej informującej o fotoradarze nie było...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-09-02, 16:40   

Czy poprawi bezpieczeństwo? Wątpię, ze względu na jego umiejscowienie, zamiast umiejscowić go w okolicach Urzędu Gminy (jest tam również przystanek i droga do szkoły) to umiejscowiono go na samym wyjeździe. Wniosek jest jeden i to bardzo prosty, tam będzie więcej kasy z niego. Już dawno zwątpiłem w tezę, że fotoradary mają poprawiać bezpieczeństwo.
0 UP 0 DOWN
 
basiek8 


Wiek: 56
Dołączyła: 06 Lis 2007

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2008-09-02, 17:16   

często jeżdżę tamtą trasą i z doświadczenia wiem że wiele aut jadąc w stronę Namysłowa już za "domem ludowym" rozpędza się nie zwracając uwago na to ze to jeszcze nie koniec Lubszy. To jest dobry pomysł. Wiem też że mieszkańcy Lubszy Osiedla wywalczyli sobie ten radar. Może powinno być ich wiele, a może powinna zmienić się nasza mentalność. Wiem też jedno- nic na ludzi nie działa tak mobilizująco jak kasa. Duży mandat pamięta się na wiele lat.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-09-02, 17:43   

Pan_Pasztet napisał/a:
Czy poprawi bezpieczeństwo?


Ani tam ani koło gminy bezpieczeństwa one by nie poprawiły.

Zatem wybrano miejsce, gdzie fotoradar bardzo dobre pieniądze zarobi :]

Pan_Pasztet napisał/a:
w niedziele byla tablica kontrola prędkosci


Ta tabliczka jest odkąd pamiętam. Tablicy, że Fotoradar (tej niebieskiej) jeszcze nie ma, bo nie robi on jeszcze zdjęć.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-09-02, 18:18   

Fotoradar stoi akurat tam, gdyż ludzie mieszkając przy tej ulicy, zrobili "malutką" zadymę w gminie... pisma, petycje, skargi... no i mają... pytanie na ile się to sprawdzi...
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-09-10, 13:59   

napewno kierowcy zdejma noge z gazu napewno. mam cb i czesto pytam czy ten na obwodnicy brzegu jest czynny i nawet jak ktos powie ze nie jest i tak zwalniam bo to roznie bywa
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-10, 15:03   

lippek2505 napisał/a:
mam cb i czesto pytam czy ten na obwodnicy brzegu jest czynny i nawet jak ktos powie ze nie jest i tak zwalniam bo to roznie bywa

to po co pytasz jak i tak jedziesz przepisowo?? i robisz niepotrzebny zgiełk na radiu...
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-09-12, 01:47   

tak pytam. sprawdzam sobie dla siebie co mowia i powiem ci ze czasem mowia bzdury i dlatego zwalniam! juz sie kilka razy przekonałem ze: pytasz kogos, ktos ci odpowiada a tu dupa i tak sobie ktos powiedzial dla zartu. skoro kupilem radio to nie po zeby je ogladac albo slychac innych, cb radio nie jest do tego ze jak juz je masz to mozesz jechac 250 km/h tylko do przekazywania informacji jakich nie musze pisac chyba wiesz...? a tak na koniec to nie zawsze jezdze przepisowo ale na tym odcinku drogi raczej jest wskazane jechac w miare normalnie wystarczy zobaczyc na inne tematy..... ps. nie wiem ile masz cb i w jakie jezdzisz trasy ale bierz czasem poprawke na to co mowia
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-12, 13:24   

lippek2505 napisał/a:
nie wiem ile masz cb i w jakie jezdzisz trasy ale bierz czasem poprawke na to co mowia

*cb mam prawie 2 lata
*trasy dalekie, nawet 800-1000 km w dzień
*na trasie pytam sie i rozmawiam pomagając innym, a nie wyłączam radia po odpowiedzi i potem zdziwienie ze głupoty powiedzieli, nie wyłączaj a bedziesz na bieżąco bez niespodzianek, pomagaj innym a b. czesto odwdzieczą sie ścieżką w stronę przeciwną.
powodzonka
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-09-12, 13:36   

wszysko ok tylko nie wiem czemu napisales ze wył. radio skoro tak nie jest. ale pozdrawiam :wink: :wink: :wink:


Nie piszemy post pod postem. Używamy opcji edycji.
---> scalono <---

ps. a raz nawet mialem przypadek ze policja mi powiedziala ze czysto i czekala na mnie ale na szczescie zlapali autko przedemna, i to mialo miejsce u nas w Żłobiznie
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2008-09-13, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-12, 14:15   

lippek2505 napisał/a:
ps. a raz nawet mialem przypadek ze policja mi powiedziala ze czysto i czekala na mnie ale na szczescie zlapali autko przedemna, i to mialo miejsce u nas w Żłobiznie

zależy jak zapytałeś... jeśłi zapytałeś jak tam do autostrady itd... to powiedzieli ze czysto, bo główna droga to przez bierzów idzie. a pozatym miski nie mają prawa nadawać na CB, mogą tylko nasłuchiwać, ponieważ rozmowy na CB nie są zapisywane i monitorowane przez centrale ( tak ktoś kiedyś mi na trasie dziwnie tłumaczył), pozatym jeśli to było audi to czasem sie zdarza ze przyjezdny nie zna tego czegoś czerownego jeżdzącego i mógł nie zauważyć.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-09-12, 14:34   

butter napisał/a:
a pozatym miski nie mają prawa nadawać na CB, mogą tylko nasłuchiwać, ponieważ rozmowy na CB nie są zapisywane i monitorowane przez centrale ( tak ktoś kiedyś mi na trasie dziwnie tłumaczył



z tym się nie zgodze... raz jadąc do domu z krakowa mobile mówiły że kręci się radiowóz...
jeden kierowca na sile chcial sie dowiedzieć gdzie są przeklinając przy tym strasznie... wkoncu uslyszal ze policja jedzie (gdzies tam) a on piiip piip piip a na to policja się wtrąciła że zaraz moga zawrócić... i akurat na 100 % był to policjant... ale nie bede zdradzał swojego źródła ;)
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-09-12, 21:44   

to nie bylo czerwone audi, a stali na koncu zlobizny. ja jechalem od strony krzyzowic a oni stali na poczatku wioski
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fotoradar, lubszy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu